Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 5 foto
  Okazion 160 dele
  Farm animals

  Okazion 160 dele

  shiten 160 dele+qingja

  Shkodër Dje, 22:09
  150.00 Lek
 • 9 foto
  Paisje OCCASION!!!
  Machinery and inventory

  Paisje OCCASION!!!

  Shiten paisje te perdorura Makineri per Croissant marka Pitec e blere ne Zvicerr shitet 5,000€ Bru

  Shkodër Dje, 21:32
  14,500.00 €
 • 2 foto
  ullinj per dekor
  Farm animals

  ullinj per dekor

  shiten 45 rrenje ullinj per dekorim ose per riperdorim. Cmimi shume i leverdisshem. Cmim shumice dhe

  Shkodër Dje, 21:13
  With agreement
 • 10 foto
  EUROFRIGO
  Machinery and inventory

  EUROFRIGO

  Bejme arredime supermarketesh,kuzhina per restorante,kantine vere.Tek ne mund te gjeni frigorifere t

  Shkodër Dje, 18:17
  With agreement
 • 5 foto
  Vitrina pasticerie Italiane
  Machinery and inventory

  Vitrina pasticerie Italiane

  Shiten Vitrina Pasticerie aktualisht ne gjendje Pune me cmim minimal per kedo qe do te startoje nje

  Shkodër 20 October 23:21
  20,000.00 Lek
 • 5 foto
  Vitrina Pasticerie Italiane dhe banak bari inoksi
  Machinery and inventory

  Vitrina Pasticerie Italiane dhe banak bari inoksi

  Shiten vitrina pasticeri Italiane dhe banak bari aktualisht ne gjendje pune me nje cmim minimal.Idea

  Shkodër 20 October 23:21
  20,000.00 Lek
 • 3 foto
  Çisterne Kazan L. Inox japonez Pije Lengje
  Machinery and inventory

  Çisterne Kazan L. Inox japonez Pije Lengje

  Çisterne industriale per pije ose lengje ushqimore 130 Hekto/liter (13000 litra ose 13 ton), Diametr

  Shkodër 20 October 09:46
  5,200.00 €
 • 3 foto
  Bobcat Asfalt Freze per fibera optic
  Machinery and inventory

  Bobcat Asfalt Freze per fibera optic

  Rock Wheel With RW 24 Me kapacite prerjese 4-5 Meter në minutë! ose per 8 ore 1400-1800 meter gje

  Shkodër 19 October 17:03
  16,000.00 €
 • 5 foto
  okazion tabele e madhe metalike reklamash
  Machinery and inventory

  okazion tabele e madhe metalike reklamash

  shitet tabele e madhe metalike reklamash. me dy siperfaqe reklamash nga 18 meter katror secila(6*3).

  Shkodër 19 October 12:24
  1.00 Lek
 • 7 foto
  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!
  Machinery and inventory

  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!

  Carruzel, gondola , tren me 4 vagon , 10 makina , 7 xhuxha dekorativ etj ! Cmimi I diskutueshem

  Shkodër 19 October 08:21
  1.00 Lek
 • 4 foto
  🏠 Jepet me qira ambient biznesit sip 12m2
  Business for sale / rent

  🏠 Jepet me qira ambient biznesit sip 12m2

  🏠 Jepet me qira ambient biznesit sip 12m2 I pershtatshem per zyre , Agjensi turistike , Kanceleri ,

  Shkodër 18 October 10:57
  10,000.00 Lek
 • 6 foto
  🏠 Jepet me qira obejket komercial sip 50m2 ne L.Rus
  Business for sale / rent

  🏠 Jepet me qira obejket komercial sip 50m2 ne L.Rus

  🏠 Jepet me qira obejket komercial sip 50m2 ne L.Rus 📍Ndodhet te BKT ne L.Rus, Shkoder 🛁 1 wc

  Shkodër 18 October 10:37
  59,000.00 Lek
 • 7 foto
   🏠 Shitet ambient biznesi
  Business for sale / rent

  🏠 Shitet ambient biznesi

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet ambient biznesi 📐sip 124 m2 ✅I pershtatshem per cdo lloj biznesi ✅Mun

  Shkodër 18 October 10:32
  1.00 €
 • 5 foto
  🔥🔥🔥Shitet ne kushte emergjente super cmim Okzion!!🔥🔥🔥
  Business for sale / rent

  🔥🔥🔥Shitet ne kushte emergjente super cmim Okzion!!🔥🔥🔥

  🔥🔥🔥Shitet ne kushte emergjente super cmim Okzion!!🔥🔥🔥 🏠Shitet objekt biznesi kati 2 📐Sip 127m2

  Shkodër 18 October 09:49
  1.00 €
 • 4 foto
  🏠 Jepet me qira ambient biznesit sip 13m2
  Business for sale / rent

  🏠 Jepet me qira ambient biznesit sip 13m2

  🏠 Jepet me qira ambient biznesit sip 13m2 I pershtatshem per Zyre , Agjensi Turistike , Estitiste ,

  Shkodër 18 October 08:53
  1.00 €
 • 1 foto
  Dyqani jepet me qera
  Business for sale / rent

  Dyqani jepet me qera

  Ambienti ka sipërfaqe 50 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore ne rus (ngjitur me konsultorin e gruas)

  Shkodër 15 October 17:24
  500.00 Lek
 • 2 foto
  Afetatriçe
  Machinery and inventory

  Afetatriçe

  Shitet afetatriçe per arsye mosperdorimi ne gjendje shum te mir esht profesionale. Çmimi 200 Euro

  Shkodër 4 October 19:32
  200.00 €
 • 2 foto
  poskytnúť pôžičku medzi jednotlivcami
  services

  poskytnúť pôžičku medzi jednotlivcami

  Ste súkromní, čestní a dobrého charakteru, máte príjem, ktorý vám umožní splniť vaše mesačné platb

  Shkodër 3 October 09:37
  1,000.00 €
 • 7 foto
  ?Jepet me qira Sallon Bukurie i gatshem!
  services

  ?Jepet me qira Sallon Bukurie i gatshem!

  🏡Jepet me qira Sallon Bukurie i gatshem! 📍Prane Teatrit ,Shkoder ✅Salloni eshte totalisht i mobi

  Shkodër 2 October 15:06
  50,000.00 Lek
 • 0 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  services

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Shkodër 1 October 18:35
  50,000.00 €
 • 13 foto
  🔥🔥🔥Shitet biznes i gatshem🔥🔥🔥
  Business for sale / rent

  🔥🔥🔥Shitet biznes i gatshem🔥🔥🔥

  🔥🔥🔥Shitet biznes i gatshem🔥🔥🔥 🔺Investimi fillestar rafta + manikina 1300$ 🔺Vlera e rrobave cmim

  Shkodër 30 September 09:12
  1.00 €
 • 0 foto
  🏠 Jepet me qira Objket Biznesi kati -1 📐sip 100m2
  Business for sale / rent

  🏠 Jepet me qira Objket Biznesi kati -1 📐sip 100m2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira Objket Biznesi kati -1 📐sip 100m2 📍Ndodhet te Rruga e gjere, Shk

  Shkodër 25 September 14:01
  30,000.00 Lek
 • 9 foto
  🏢Jepet me qira Ambjent komercial sip 160m2 🏢
  Business for sale / rent

  🏢Jepet me qira Ambjent komercial sip 160m2 🏢

  🏢Jepet me qira Ambjent komercial sip 160m2 🏢 📍Ndodhet prane Tregut te Zdrales te Stadiumi Loro Bo

  Shkodër 23 September 15:31
  1.00 €
 • 5 foto
  🏡Jepet me qira objekt komercial
  Business for sale / rent

  🏡Jepet me qira objekt komercial

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira objekt komercial 📐sip ndertimi 40m2 🎯Ndodhet ne qender, Shkod

  Shkodër 21 September 10:58
  1.00 €
 • 4 foto
  Shiten frigorifera dhe banake marketi.
  Machinery and inventory

  Shiten frigorifera dhe banake marketi.

  Shiten 3frigorifera+banake..frigorifera ne gjendje shum te mire pune,banake 1vite te perdoruna.

  Shkodër 20 September 21:32
  With agreement
 • 2 foto
  Blete shes blete me shumic
  Farm animals

  Blete shes blete me shumic

  Shes Blete me shumic te mllaja dhe te vogla ( lshim) cmimi i diskutueshem por Bletet ja shum te fort

  Shkodër 20 September 14:16
  With agreement
 • 6 foto
  Sharre profesionale
  Machinery and inventory

  Sharre profesionale

  Sharre italiane Shark 452 SXI EVO e vitit 2006 shum pak e perdorur . Arsyeja e shitjes mosperdorimi

  Shkodër 16 September 09:17
  12,000.00 €
 • 0 foto
  ndihmë financiare për të gjithë
  services

  ndihmë financiare për të gjithë

  Hi! A keni probleme ekonomike? Keni nevojë për ndihmë financiare? Na kontaktoni shpejt nëse është e

  Shkodër 12 September 18:23
  100.00 €
 • 5 foto
  🏠 Jepet me qira ambient biznesi
  Business for sale / rent

  🏠 Jepet me qira ambient biznesi

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira ambient biznesit 📐sip 55 m2 I pershtatshem per Zyre , ose Call Cen

  Shkodër 12 September 17:51
  20,000.00 Lek
 • 8 foto
  Shiten makina qepse te modeleve te ndryshme
  Machinery and inventory

  Shiten makina qepse te modeleve te ndryshme

  Makinat qepse jan te llojit . Lineare . Syzator . 2 gjilpersha te shesht . Makine per vendosjen e pu

  Shkodër 12 September 12:38
  With agreement
 • 15 foto
  🏡 Shitet Biznes i gatshem ose jepet me qira
  Business for sale / rent

  🏡 Shitet Biznes i gatshem ose jepet me qira

  🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet Biznes i gatshem ose jepet me qira , per pune restorant i paisur me te gj

  Shkodër 12 September 10:35
  33,000.00 €
 • 2 foto
  Oferte falas
  services

  Oferte falas

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Shkodër 8 September 12:02
  5,000.00 €
 • 3 foto
  Dyqan për shitje në Zdrale
  Business for sale / rent

  Dyqan për shitje në Zdrale

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe prej 61.1 m². Dy

  Shkodër 6 September 15:48
  61,100.00 €
 • 4 foto
  Qiller me ajer
  Machinery and inventory

  Qiller me ajer

  Qiller me ajer te pa perdorur.Te importuar nga italia. Çmimi 1700 euro/cope

  Shkodër 5 September 16:43
  1,700.00 Lek
 • 3 foto
  makine qepese Pfaff me tre transporte
  Machinery and inventory

  makine qepese Pfaff me tre transporte

  shitet makine qepese Pfaff me tre transporte e revizionume ne itali me te gjitha pjeset te reja me

  Shkodër 4 September 17:35
  1,500.00 €
 • 0 foto
  makine qepese Pfaff me tre transporte
  Machinery and inventory

  makine qepese Pfaff me tre transporte

  shitet makine qepese Pfaff me tre transporte e revizionume me te gjitha pjeset te reja me keputje

  Shkodër 4 September 16:54
  1.00 €
 • 7 foto
  Gazan Inoksi
  Machinery and inventory

  Gazan Inoksi

  Shitet per arsye mos perdorimi cel:0674413666

  Shkodër 4 September 12:06
  5,000.00 €
 • 15 foto
  🏡 Shitet Biznes i gatshem ose jepet me qira
  Business for sale / rent

  🏡 Shitet Biznes i gatshem ose jepet me qira

  🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet Biznes i gatshem ose jepet me qira , per pune restorant i paisur me te gj

  Shkodër 3 September 17:57
  33,000.00 €
 • 1 foto
  🏡Shitet dyqan dhe toke ne Gjuhadol!
  Business for sale / rent

  🏡Shitet dyqan dhe toke ne Gjuhadol!

  🆕Listim i ri 🏡Shitet dyqan dhe toke ne Gjuhadol! 📐Sip dyqani 32m2 📐Sip totale 70m2 ✅Objek

  Shkodër 3 September 17:36
  111,000.00 €
 • 4 foto
  Dyqan për shitje te shkolla “Martin Camaj”
  Business for sale / rent

  Dyqan për shitje te shkolla “Martin Camaj”

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë

  Shkodër 2 September 18:04
  24,000.00 €
 • 10 foto
  Jepet me qira Ambient Komercial
  Business for sale / rent

  Jepet me qira Ambient Komercial

  🆕Listim i ri!! 🏢Jepet me qira Ambient komercial i pershtatshem per shum biznese te ndryshme si El

  Shkodër 31 August 17:49
  1.00 €
 • 5 foto
  🏠 Shitet objekt biznesit sip 44.4m2
  Business for sale / rent

  🏠 Shitet objekt biznesit sip 44.4m2

  🏠 Shitet objekt biznesit sip 44.4m2 I pershtatshem per Farmaci , Klinik Dentare , qender Fizioterap

  Shkodër 31 August 11:49
  60,000.00 €
 • 2 foto
  🏠 Jepet me qira Ambient biznesi 80m2
  Business for sale / rent

  🏠 Jepet me qira Ambient biznesi 80m2

  🏠 Jepet me qira Ambient biznesit 80m2 i pershtateshem per cdo lloje biznesit 📍Ndodhet 2 minuta ng

  Shkodër 30 August 18:41
  20,000.00 Lek
 • 5 foto
  Ambient biznesi për shitje pranë Sahatit
  Business for sale / rent

  Ambient biznesi për shitje pranë Sahatit

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti

  Shkodër 30 August 17:43
  300,000.00 €
 • 5 foto
  Ambient Biznesi për shitje në Xhabiej
  Business for sale / rent

  Ambient Biznesi për shitje në Xhabiej

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Xhabiej. Ambienti ka një sipër

  Shkodër 29 August 13:43
  70,000.00 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi për shitje në Sarreq
  Business for sale / rent

  Ambient biznesi për shitje në Sarreq

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq.

  Shkodër 27 August 17:41
  185,000.00 €
 • 2 foto
  Mjalte geshtenje
  Farm animals

  Mjalte geshtenje

  Shitet mjalte geshtenje bio 1500 lek kg

  Shkodër 26 August 13:18
  150.00 Lek
 • 1 foto
  Shitet Qen Zagar Gjuetie
  Farm animals

  Shitet Qen Zagar Gjuetie

  Shitet Qen Zagar Gjuetie. Qeni eshte 15 muajsh, i vaksinuar.

  Shkodër 25 August 21:31
  100.00 €
 • 0 foto
  Yll
  Farm animals

  Yll

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Shkodër 24 August 21:24
  1.00 Lek
 • 2 foto
  🔥🔥🔥Jepet me qira bar kafe🔥🔥🔥
  Business for sale / rent

  🔥🔥🔥Jepet me qira bar kafe🔥🔥🔥

  🔥🔥🔥Jepet me qira bar kafe🔥🔥🔥 📍Ndodhet prane Harkut te Berdices Shkoder 📐Sip 50m2 ✅Mund te k

  Shkodër 24 August 18:56
  49,000.00 Lek