Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 5 foto
  okazion tabele e madhe metalike reklamash
  Machinery and inventory

  okazion tabele e madhe metalike reklamash

  shitet tabele e madhe metalike reklamash. me dy siperfaqe reklamash nga 18 meter katror secila(6*3).

  Shkodër Dje, 14:34
  1.00 Lek
 • 1 foto
  Karrige berberi
  services

  Karrige berberi

  Karrige berberi 1 muaj e perdorur , pa asnji defekt ne gjendje shum te mire

  Shkodër Dje, 12:53
  450.00 Lek
 • 1 foto
  Karrige Berberi
  services

  Karrige Berberi

  Karrige berberi shum e mbajtur , shitet per arsye mos perdorimi .

  Shkodër Dje, 12:49
  150.00 €
 • 1 foto
  Shiten paisje parukerie
  Business for sale / rent

  Shiten paisje parukerie

  Shiten paisje parukerie Banak me pasqyre per 3 karrige Pasqyre me llamba per makeup Raft per mbajt

  Shkodër Dje, 11:55
  1.00 Lek
 • 3 foto
  Makineri Kafet
  Machinery and inventory

  Makineri Kafet

  2 makineri bluarje kafet 1 makineri pjekese per 12 kile kafe Dhe banaket te perfshire ne cmim + 2 ba

  Shkodër Dje, 09:09
  4,000.00 €
 • 4 foto
  Karrige tavolina
  Machinery and inventory

  Karrige tavolina

  Gjithcka per lokal gota shtrydhse blender banak karrige tavolina Tirane Shkoder

  Shkodër 2 June 13:58
  With agreement
 • 0 foto
  Makine Etiketash
  Machinery and inventory

  Makine Etiketash

  Makine per ndarjen e etiketave shpejtesia 50-60cope/min Pesha-3kg Gjatesia e etiketes 15-150mm Gjer

  Shkodër 2 June 09:16
  200.00 €
 • 3 foto
  Makine Paketimi Vertikale
  Machinery and inventory

  Makine Paketimi Vertikale

  Makine paketimi vertikale, Ideale per paketime granulate dhe pluhura(sheqer,oriz,fasule,fruta te tha

  Shkodër 2 June 09:16
  3,300.00 €
 • 2 foto
  Makine Celefonimi
  Machinery and inventory

  Makine Celefonimi

  Gjysem automatike Madhesia e paketimit 30x18(maksimumi) Pesha 50kg Potencs 2.5kw

  Shkodër 2 June 09:16
  1,000.00 €
 • 7 foto
  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!
  Machinery and inventory

  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!

  Carruzel, gondola , tren me 4 vagon , 10 makina , 7 xhuxha dekorativ etj ! Cmimi I diskutueshem

  Shkodër 1 June 06:40
  1.00 Lek
 • 1 foto
  Rreklam dopio ekran led me programator profesional
  Machinery and inventory

  Rreklam dopio ekran led me programator profesional

  Eshte me gjendje pune mund te perdoret per cdo lloj rreklame led icons 170cm me 90 dhe mund te ndrro

  Shkodër 30 May 08:14
  2,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet lope bashk me vic
  Farm animals

  Shitet lope bashk me vic

  Shitet lopa bashke me vic me prodhim 20kg qumesht Kush esht i intereduar ne mr kontakti 0672829578

  Shkodër 28 May 14:42
  With agreement
 • 3 foto
  4 pedalone
  Machinery and inventory

  4 pedalone

  ne gjendje pune .

  Shkodër 28 May 14:42
  1,500.00 €
 • 10 foto
  Programe Menaxhimi Biznesi POS Bar Restorant
  services

  Programe Menaxhimi Biznesi POS Bar Restorant

  Sherbejme Programe te ndryshme Biznesi POS. Per Bar Restorant Market Hotel. Programet me te njohura

  Shkodër 27 May 08:33
  With agreement
 • 1 foto
  Sherbim karrotreci shkoder Lezh 24/7
  services

  Sherbim karrotreci shkoder Lezh 24/7

  Sherbim karrotreci 24/7 shkoder lezh

  Shkodër 26 May 15:22
  With agreement
 • 0 foto
  Qera velipoje
  Business for sale / rent

  Qera velipoje

  Lokal me qera per sezonin e veres Te kompleksi fishta 5000 euro

  Shkodër 25 May 13:44
  5,000.00 €
 • 4 foto
  Furre per pica
  Machinery and inventory

  Furre per pica

  OKAZION

  Shkodër 22 May 22:41
  With agreement
 • 1 foto
  Ferma.qenve.shkoder
  Farm animals

  Ferma.qenve.shkoder

  Mbarshtojme dhe shesim kelyshe pastor gjerman. Follow ne instagram Ferma.qenve.shkoder

  Shkodër 22 May 01:17
  With agreement
 • 4 foto
  🏠Jepet me qira kapanon me qira
  Local / Workshop / Warehouse

  🏠Jepet me qira kapanon me qira

  🏠Jepet me qira kapanon me qira 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9716085 📐s

  Shkodër 19 May 10:45
  800.00 €
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  services

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ne jemi këtu për t\'ju ofruar një kredi në siguri të plotë dhe sipas aftësisë tuaj të ripagimit midi

  Shkodër 17 May 10:40
  With agreement
 • 8 foto
  Frigorifer akullore
  Business for sale / rent

  Frigorifer akullore

  Frigorifer akullore ne gjendje shum te mir

  Shkodër 15 May 11:48
  1,500.00 €
 • 2 foto
  Frigorifer banak
  Machinery and inventory

  Frigorifer banak

  Frigorifer banak ne gjendje shum te mir 260cm × 100cm

  Shkodër 15 May 11:40
  1,000.00 €
 • 0 foto
  Frigorifer banak pastiqerie
  Business for sale / rent

  Frigorifer banak pastiqerie

  Frigorifer banak pastiqerie ne gjendje shum te mir 6 muaj i perdorur pothujse i ri 5 katesh 100cm ×

  Shkodër 15 May 11:40
  1,500.00 €
 • 10 foto
  Lavazh
  Machinery and inventory

  Lavazh

  Pistolet lavazhi esht shum pak e perdorur pothuse e re Esht e ardhur nga gjermania makra STIHL Made

  Shkodër 15 May 11:28
  250.00 €
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  services

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju jeni në

  Shkodër 15 May 08:00
  With agreement
 • 1 foto
  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë
  services

  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë

  Ne jemi një kompani që ofron një kredi që varion nga 1.000 deri në 1.500,000 euro në vit dhe për një

  Shkodër 11 May 03:03
  With agreement
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  services

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Me përjashtim të kompanive mashtrimi, ne kemi arritur të kualifikohemi si ndërmarrja më e mirë në fu

  Shkodër 9 May 08:32
  With agreement
 • 1 foto
  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC
  Machinery and inventory

  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC

  Shesim Makineri te perdorta per dyer dhe dritare Pvc dhe Alumin makineri kemi ne kosovo dhe slovaki

  Shkodër 8 May 07:37
  With agreement
 • 4 foto
  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC
  Machinery and inventory

  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC

  Shesim Makineri te perdorta per dyer dhe dritare Pvc dhe Alumin, Shitet Komplete Seti i Makinerive

  Shkodër 8 May 07:36
  With agreement
 • 1 foto
  Inkubator
  Farm animals

  Inkubator

  Shesm ikubator me kapacitet nga 56 deri ne 1056 vezë .Automatik me vetrrotullim vezesh me te gjith

  Shkodër 4 May 17:17
  With agreement
 • 1 foto
  Makineri kokoshkash
  Machinery and inventory

  Makineri kokoshkash

  Makineria eshte ne gjendje te mir pune. Punon me korrent, eshte shum ekonomike. Cmimi eshte i diskut

  Shkodër 4 May 15:40
  250.00 Lek
 • 1 foto
  Kredi të shpejtë dhe të përballueshme
  services

  Kredi të shpejtë dhe të përballueshme

  Ne ofrojmë kredi me 3 përqind interes. Kontaktoni me ne sot për të aplikuar për kredinë tuaj. dazofi

  Shkodër 4 May 13:38
  With agreement
 • 10 foto
  EUROFRIGO
  Machinery and inventory

  EUROFRIGO

  Bejme arredime supermarketesh,kuzhina per restorante,kantine vere.Tek ne mund te gjeni frigorifere t

  Shkodër 30 April 18:17
  With agreement
 • 5 foto
  Vitrina pasticerie Italiane
  Machinery and inventory

  Vitrina pasticerie Italiane

  Shiten Vitrina Pasticerie aktualisht ne gjendje Pune me cmim minimal per kedo qe do te startoje nje

  Shkodër 29 April 23:21
  20,000.00 Lek
 • 5 foto
  Vitrina Pasticerie Italiane dhe banak bari inoksi
  Machinery and inventory

  Vitrina Pasticerie Italiane dhe banak bari inoksi

  Shiten vitrina pasticeri Italiane dhe banak bari aktualisht ne gjendje pune me nje cmim minimal.Idea

  Shkodër 29 April 23:21
  20,000.00 Lek
 • 3 foto
  Makine Etiketash
  Machinery and inventory

  Makine Etiketash

  Makine per ndarjen e etiketave shpejtesia 50-60cope/min Pesha-3kg Gjatesia e etiketes 15-150mm G

  Shkodër 29 April 13:11
  200.00 €
 • 4 foto
  Makine Celefonimi
  Machinery and inventory

  Makine Celefonimi

  Gjysem automatike Madhesia e paketimit 30x18(maksimumi) Pesha 50kg Potencs 2.5kw Makineria duke

  Shkodër 29 April 13:09
  1,000.00 €
 • 3 foto
  Makine Paketimi Vertikale
  Machinery and inventory

  Makine Paketimi Vertikale

  Makine paketimi vertikale, Ideale per paketime granulate dhe pluhura(sheqer,oriz,fasule,fruta te th

  Shkodër 29 April 12:48
  3,300.00 €
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  services

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Këto ditë, aplikimi për një kredi është çështje besimi. Tani jo më shqetësuese sepse kompania e duhu

  Shkodër 28 April 12:43
  With agreement
 • 5 foto
  Okazion 160 dele
  Farm animals

  Okazion 160 dele

  shiten 160 dele+qingja

  Shkodër 27 April 22:09
  150.00 Lek
 • 9 foto
  Paisje OCCASION!!!
  Machinery and inventory

  Paisje OCCASION!!!

  Shiten paisje te perdorura Makineri per Croissant marka Pitec e blere ne Zvicerr shitet 5,000€ Bru

  Shkodër 27 April 21:32
  14,500.00 €
 • 2 foto
  ullinj per dekor
  Farm animals

  ullinj per dekor

  shiten 45 rrenje ullinj per dekorim ose per riperdorim. Cmimi shume i leverdisshem. Cmim shumice dhe

  Shkodër 27 April 21:13
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  services

  Kredi dhe ofertë financimi

  Kini kujdes! Kini kujdes! Paralajmërim financimi për të gjithë. Por tani ju nuk duhet të shqetësohen

  Shkodër 25 April 19:37
  With agreement
 • 0 foto
  Shes Zynga Poker Chips 5€( 1T )
  services

  Shes Zynga Poker Chips 5€( 1T )

  Shes Chipsa 1trilion 5€ pagesa ne btc/paypal/westerunion/ria kontakto ne email per momentin skemi

  Shkodër 24 April 18:08
  5.00 €
 • 5 foto
  Lopë vendi
  Farm animals

  Lopë vendi

  Kemi per te shitur 4 lopë vendi 2 kane pjedhur dhe 2 kane per te pjedhur brenda javes.

  Shkodër 16 April 08:24
  850.00 €
 • 0 foto
  Shesim pleh dhie me cmim te lire
  Farm animals

  Shesim pleh dhie me cmim te lire

  Shesim pleh dhie me cmim te lire

  Shkodër 13 April 15:36
  1.00 Lek
 • 0 foto
  SHITEN BLETE!
  Farm animals

  SHITEN BLETE!

  Shiten 40 koshere blete. Te gjitha ne gjendje te mire. I shes per arsye te moshes.

  Shkodër 1 April 12:36
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Sobe me Gas dhe Korent
  Machinery and inventory

  Shitet Sobe me Gas dhe Korent

  Shitet Sobe e perdorur me Dy pllaka me gas dhe dy me korent,furra e pjekjes me korent.shitet per ars

  Shkodër 20 March 10:22
  4,500.00 Lek
 • 12 foto
  🏡Jepet me qira biznes i gatshem Call Center
  Business for sale / rent

  🏡Jepet me qira biznes i gatshem Call Center

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira biznes i gatshem Call Center 📐sip ndertimi 300m2 🎯Ndodhet ne

  Shkodër 10 March 12:19
  1,500.00 €
 • 12 foto
  🏡 Shitet Biznes i gatshem per pune, restorant
  Business for sale / rent

  🏡 Shitet Biznes i gatshem per pune, restorant

  🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet Biznes i gatshem per pune restorant i paisur me te gjitha gjerat e nevojs

  Shkodër 9 March 14:57
  33,000.00 €