Biznes & Punësime në shitje në Durrës

 • 3 foto
  Fluke 325 True Rms ( i Ri)
  Machinery and inventory

  Fluke 325 True Rms ( i Ri)

  Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi

  Durrës Dje, 23:38
  180.00 €
 • 1 foto
  Transport Makinash Itali & Shqiperi & Itali
  services

  Transport Makinash Itali & Shqiperi & Itali

  TRANSPORT MAKINASH ne te gjitha qytetet e Italise..duke filluar ne Milano Rome bologna padova Firenz

  Durrës Dje, 17:10
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten Forma Metalike Italiane per Bordura Trotuar
  Machinery and inventory

  Shiten Forma Metalike Italiane per Bordura Trotuar

  Shiten forma metalike per prodhim bordura trotuari me permasa : 6x8x25x100 cm , 12x15x25x100 cm , 15

  Durrës Dje, 16:29
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Paisje per prodhimin e bordurave te betonit
  Machinery and inventory

  Shitet Paisje per prodhimin e bordurave te betonit

  Shitet paisje (Ribaltabile ,prodhim italian ) per prodhimin e bordurave te betonit me permasa 12x15x

  Durrës Dje, 16:15
  With agreement
 • 4 foto
  Paisje Gatimi Restoranti Gaz.
  Machinery and inventory

  Paisje Gatimi Restoranti Gaz.

  Paisje Italiane Marka Zanusi profesionale . Vendoset siper bango .

  Durrës Dje, 16:10
  22,000.00 Lek
 • 5 foto
  Fotokopje
  Machinery and inventory

  Fotokopje

  Fotokopje profesionale me ngjyra .marka Panasonic dhe e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shite

  Durrës Dje, 14:48
  600.00 €
 • 2 foto
  Mobilje per farmaci
  Machinery and inventory

  Mobilje per farmaci

  Shiten mobiljet dhe banaku ne gjendje shume te mire. Cmimi 700 €.

  Durrës Dje, 12:05
  700.00 €
 • 1 foto
  FRIGORIFER FRESKUES
  Machinery and inventory

  FRIGORIFER FRESKUES

  Shesim frigorifer inox , me dyer xham. Të rinj. Italian. Me garanci.

  Durrës 16 November 14:56
  With agreement
 • 1 foto
  FRIGORIFER BANAK USHQIMOR
  Machinery and inventory

  FRIGORIFER BANAK USHQIMOR

  Shesim banak frigoriferik të përdorur të madhësive të ndryshme. Të gjithë italianë . Me garanci.

  Durrës 16 November 14:55
  With agreement
 • 2 foto
  FRIGORIFER PESHKU
  Machinery and inventory

  FRIGORIFER PESHKU

  Shiten frigoriferë për mbajtjen e peshkut. Të rinj. Italianë. Shumë cilësorë e me çmime konkuruese

  Durrës 16 November 14:55
  With agreement
 • 2 foto
  TAVA PËR ZIZZA
  Machinery and inventory

  TAVA PËR ZIZZA

  Shesim tava për brum pizze . Italiane. Çmime të arsyeshme.

  Durrës 16 November 14:54
  With agreement
 • 1 foto
  Peshore
  Machinery and inventory

  Peshore

  Peshore e madhe,me kandar,der ne 3000 kg,precize,per sende te vogla deri ne ngarkes me pirun.

  Durrës 16 November 13:48
  1,500,000.00 Lek
 • 6 foto
  EKSPOZITOR PESHKU
  Machinery and inventory

  EKSPOZITOR PESHKU

  PRODHOJME ME POROSI EKSPOZITOR PESHKU ME PERMASA TE NDRYSHME ME OSE PA MOTOR FRIGORIFERIK.

  Durrës 16 November 11:53
  With agreement
 • 0 foto
  FRIGORIFER BANAK PICERIE O FAST FOOD
  Machinery and inventory

  FRIGORIFER BANAK PICERIE O FAST FOOD

  VETRINE FRIGORIFERIKE PER BANKO PICE O FAST FOOD

  Durrës 16 November 11:53
  With agreement
 • 2 foto
  LAVAPJATE INOX 190 CM
  Machinery and inventory

  LAVAPJATE INOX 190 CM

  PRODHOJME LAVAPIATA INOX ME PERMASA TE NDRYSHME SIPAS AMBIENTIT TUAJ.

  Durrës 16 November 11:48
  With agreement
 • 5 foto
  Tavoline frigoriferike inox CMIME KONKURRUESE
  Machinery and inventory

  Tavoline frigoriferike inox CMIME KONKURRUESE

  Prodhojme tavolina frigoriferike sipas kerkeses se klientit.CMIMET ME TE LIRA NE TREG..

  Durrës 16 November 11:48
  With agreement
 • 8 foto
  Banak pasticerie
  Machinery and inventory

  Banak pasticerie

  Prodhojme banak pasticerie me cmimet me te uleta ne treg..

  Durrës 16 November 11:47
  With agreement
 • 6 foto
  DHOMA FERMENTIMI PER FURRA BUKE / PASTICERI
  Machinery and inventory

  DHOMA FERMENTIMI PER FURRA BUKE / PASTICERI

  PRODHOJME DHOME FERMENTIMI ose DHOME ARDHJE BRUMI ME PANELE SANDWICH PVC JASHT DHE BRENDA SIPAS KERK

  Durrës 16 November 11:47
  With agreement
 • 9 foto
  PAISJE INOKSI PER KUZHINA
  Machinery and inventory

  PAISJE INOKSI PER KUZHINA

  Prodhojme me porosi te gjitha paisjet e kuzhines tuaj!

  Durrës 16 November 11:47
  With agreement
 • 3 foto
  ASPIRATOR KUZHINE / FAST FOOD
  Machinery and inventory

  ASPIRATOR KUZHINE / FAST FOOD

  PRODHOJME ASPIRATOR

  Durrës 16 November 11:47
  With agreement
 • 4 foto
  Prodhojme ngrohese brioshi
  Machinery and inventory

  Prodhojme ngrohese brioshi

  Prodhojme ngrohese brioshi me termostat. Permasa standarte ose sipas kerkeses. Temperatura +35° +90°

  Durrës 16 November 11:47
  With agreement
 • 4 foto
  Frigorifer pica
  Machinery and inventory

  Frigorifer pica

  Prodhim inoksi me porosi sipas ambientit tuaj.

  Durrës 16 November 11:47
  With agreement
 • 2 foto
  Ngrohese brioshi me avull
  Machinery and inventory

  Ngrohese brioshi me avull

  Prodhojme Ngrohese brioshi me permasa te ndryshme!

  Durrës 16 November 11:46
  With agreement
 • 1 foto
  Lavaman me dyer skorrevoli inox ushqimor
  Machinery and inventory

  Lavaman me dyer skorrevoli inox ushqimor

  Bejme me porosi lavamae e dollape me dyer skorrevoli me permasa standarte o sipas kerkese suaj!

  Durrës 16 November 11:46
  With agreement
 • 2 foto
  BANAK PASTICERIE
  Machinery and inventory

  BANAK PASTICERIE

  PRODHOJME BANAK PASTICERIE. FTOHJE ME AJER TEMPERATUR 0-5*

  Durrës 16 November 11:46
  With agreement
 • 4 foto
  PAISJE INOKSI
  Machinery and inventory

  PAISJE INOKSI

  PRODHIME INOKSI TE CDO LLOJI. INOX USHQIMOR ITALIAN AISI 304

  Durrës 16 November 11:44
  With agreement
 • 2 foto
  Paisje inox me porosi per kuzhina fast food
  Machinery and inventory

  Paisje inox me porosi per kuzhina fast food

  Prodhojme me porosi paisje inox aisi 304 per kuzhina si: tavolina - aspirator - lavapjata - mbajtese

  Durrës 16 November 11:44
  With agreement
 • 1 foto
  ZGARE INOKSI ME TULL SHAMAT PJEKJE ME QYMYR
  Machinery and inventory

  ZGARE INOKSI ME TULL SHAMAT PJEKJE ME QYMYR

  PRODHOJME ZGARA INOKSI ME PERMASA SIPAS KERKESES SUAJ

  Durrës 16 November 11:44
  With agreement
 • 2 foto
  Fshirje ESPULSI nga sistemi Shengen
  services

  Fshirje ESPULSI nga sistemi Shengen

  Keni marrë Dekret dëbimi (Espuls) dhe nuk i njihni të drejtat tuaja? Studio Ligjore “TIVARI” e

  Durrës 16 November 08:29
  With agreement
 • 3 foto
  Tavolina vibruse
  services

  Tavolina vibruse

  Prodhojm tavolina vibruse per bandjera rrushi... tavolina ka 3 forma si pas kerkeses se klientit....

  Durrës 15 November 20:19
  1,250.00 Lek
 • 5 foto
  Makineri blloqeshe
  services

  Makineri blloqeshe

  shesim dhe prodhojm makineri per blloqe... Adresa... shkozet durres....MAKINERIJA ME DY FORMA (15×20

  Durrës 15 November 20:09
  2,200.00 Lek
 • 1 foto
  Sherbime me karrotrec brenda dhe jasht vendit
  services

  Sherbime me karrotrec brenda dhe jasht vendit

  Ne disponim te shkelqyer me cdo lloj prove , na kontaktoni ne viber 0695555270 dhe 068 5555 270 n

  Durrës 15 November 19:53
  With agreement
 • 5 foto
  Transport Makinash Itali Shqiperi Itali 0695555270
  services

  Transport Makinash Itali Shqiperi Itali 0695555270

  TRANSPORT MAKINASH & Mallrash ( Itali Shiperi Itali ) ne cdo vend duke filluar Brenda per brend

  Durrës 15 November 19:52
  With agreement
 • 5 foto
  Transport Makinash<Itali Gjermani shiperi
  services

  Transport Makinash<Itali Gjermani shiperi

  TRANSPORT MAKINASH Mallrash ne vetem me porosi mund te shkojme ne gjermani e jo për një Makin ne di

  Durrës 15 November 17:36
  With agreement
 • 4 foto
  Transport Makinash
  services

  Transport Makinash

  TRANSPORT MAKINASH ne cdo vend duke filluar Brenda per brenda shqiprise dhe jasht ne disponojm d

  Durrës 15 November 17:23
  1.00 €
 • 0 foto
  TAVA ALUMINI OSE INOKSI USHQIMOR PER PASTICERI
  Machinery and inventory

  TAVA ALUMINI OSE INOKSI USHQIMOR PER PASTICERI

  PRODHOJME TAVA ALUMINI OSE INOKSI USHQIMOR PER PASTICERIA

  Durrës 15 November 15:37
  With agreement
 • 9 foto
  Pajisje Industri ajri,Servise,Gomisteri,Lavazhe
  Machinery and inventory

  Pajisje Industri ajri,Servise,Gomisteri,Lavazhe

  Firma Irsa Shpk shet ne ambientet e saj kompresore te te gjitha tipeve, pajisje per trajtimin e ajri

  Durrës 15 November 14:53
  With agreement
 • 1 foto
  Paisje per Bar Restorante Guzhina fastfood
  Machinery and inventory

  Paisje per Bar Restorante Guzhina fastfood

  Shiten Paisje Punime Inoxi per Bar Restorante. Si: Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Picer

  Durrës 15 November 12:02
  With agreement
 • 8 foto
  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et
  Machinery and inventory

  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

  Shiten Pajsje Punime Inoxi per Bar Restorante si Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Pizza,

  Durrës 15 November 12:02
  With agreement
 • 3 foto
  Grohose byreku fastfood
  Machinery and inventory

  Grohose byreku fastfood

  Grohose per byrek fastfood pizza bagno maria professionale te reja me porosi sipas kerkesa te juaja.

  Durrës 15 November 12:00
  With agreement
 • 2 foto
  Banko pizza banak per piceri
  Machinery and inventory

  Banko pizza banak per piceri

  Prodhojm banak profeessional per pizzeri me frigorifer poshte, sipas muzurave dhe kerkesave te juaja

  Durrës 15 November 11:59
  With agreement
 • 1 foto
  Banak grohose
  Machinery and inventory

  Banak grohose

  Banak grohes me banjo maria per me shume info tel : 0685767133 ose 0692132528

  Durrës 15 November 11:59
  With agreement
 • 3 foto
  Gjiro mishi per fast food
  Machinery and inventory

  Gjiro mishi per fast food

  Shiten gjiro mishi per fast food, cmime te arsyeshme info tel 0692132528 ose 068 576 7133

  Durrës 15 November 11:58
  With agreement
 • 1 foto
  Zgara per guzhina fastfood
  Machinery and inventory

  Zgara per guzhina fastfood

  Zgare industriale per pjekje mish/pesh info tel : 0692132528 ose 0685767133

  Durrës 15 November 11:57
  With agreement
 • 2 foto
  Tavolina Frigorifer Freskuese te reja
  Machinery and inventory

  Tavolina Frigorifer Freskuese te reja

  Prodhojm Tavolina frigoriferike me porosi ripas kerkesa te juaja ..cmime te arshyeshme nga me te lir

  Durrës 15 November 11:57
  With agreement
 • 1 foto
  Hell per pjekje pule qijngji
  Machinery and inventory

  Hell per pjekje pule qijngji

  Prodhojm hell gjiro pjekse mishi pule qingji etj punime profesionale me cmime te arshyeshme nga me t

  Durrës 15 November 11:56
  With agreement
 • 3 foto
  Dhome Ftofje Frigoriferike Cella
  Machinery and inventory

  Dhome Ftofje Frigoriferike Cella

  Shitet Dhome Ftofje Frigoriferike per mish/peshk/bylmet etj. Permasa: 2.60 x 1.50 m Lartesia: 2.50m

  Durrës 15 November 11:56
  With agreement
 • 4 foto
  Fetatice
  Machinery and inventory

  Fetatice

  Shiten Fetarice professionale te dryshme tel : 0692132528 ose 0685767133

  Durrës 15 November 11:56
  With agreement
 • 5 foto
  Tavolina Inoksi me porosi
  Machinery and inventory

  Tavolina Inoksi me porosi

  Prodhojm tavolina inoksi te reja, mizurat sipas kerkesave te juaja..cmime te arsyshem tel :069213252

  Durrës 15 November 11:55
  With agreement
 • 8 foto
   Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et
  Machinery and inventory

  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

  Shiten Paisje Punime Inoksi per Bare Restorante si: Banaqe, Soba, Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Piz

  Durrës 15 November 11:54
  With agreement