Biznes & Punësime në shitje në Krujë

 • 1 foto
  Dele
  Farm animals

  Dele

  Shes tufe me dele 100 krere me qingja cmimi i arsyeshem adresa fush kruje per cdo gje na kontaktoni

  Krujë 21 February 07:00
  With agreement
 • 8 foto
  Karrotrec Luli. 24h 0682045781
  services

  Karrotrec Luli. 24h 0682045781

  Sherbim karrotreci ne cdo qytet te shqiperise kosove maqedoni mal i zi kroaci udhetimin jasht sh

  Krujë 19 February 10:22
  With agreement
 • 4 foto
  shitet shtepi 2 katesh Fushe Kruje
  Business for sale / rent

  shitet shtepi 2 katesh Fushe Kruje

  Shitet shtepi private Fushe Kruje rruges per Kruje. Shpia eshte 120m2 dhe toka eshte 500m2.

  Krujë 16 February 21:43
  70,000.00 €
 • 2 foto
  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine
  services

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL: (

  Krujë 1 February 12:40
  100.00 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Business for sale / rent

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Krujë 15 January 16:09
  1,000.00 €
 • 1 foto
  oferte falas
  services

  oferte falas

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: wordfinancerapide@gmai

  Krujë 15 October 16:14
  30,000.00 €
 • 0 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Machinery and inventory

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Krujë 1 October 18:41
  50,000.00 €
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  services

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Krujë 12 September 09:20
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet stalla 2000 meter katror
  Farm animals

  Shitet stalla 2000 meter katror

  Shitet stalla 2000 metra 5 dylym tok stalla ndodhet ne zonen e krujes shitet per arsyje mbyllje

  Krujë 11 September 19:20
  1.00 €
 • 0 foto
  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose
  services

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose: Për të ringjallur aktivitetet tuaja financiare?

  Krujë 3 September 19:24
  50.00 €
 • 0 foto
  Pizzeri fastfood
  Machinery and inventory

  Pizzeri fastfood

  shiten arredim druri per piceri dhe fasfood dhe tavoline mermeri, ne gjendje te shkelqyer!

  Krujë 18 August 12:44
  800.00 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë në Shqipëri
  services

  Oferta e huasë në Shqipëri

  Merrni një kredi prej 1.000 deri 9,000,000 € me një normë interesi 3% më lehtë nga kompania më e mir

  Krujë 15 August 15:31
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  services

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Krujë 10 August 15:47
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  services

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Krujë 10 August 09:47
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  services

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Krujë 4 August 08:06
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  services

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Krujë 16 July 09:17
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët
  services

  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Krujë 5 July 07:24
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Frigorifer Ekspozitor
  Machinery and inventory

  Shitet Frigorifer Ekspozitor

  Shitet frigorifer ekspozitor per akullore , marka Sanson ,me 7-vasketa. Frigiriferi eshte ne gjendje

  Krujë 4 July 17:44
  50,000.00 Lek
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  services

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Krujë 4 July 06:50
  With agreement
 • 0 foto
  KREDI PA PROTOKOLL
  services

  KREDI PA PROTOKOLL

  Keni nevojë për një hua, për një emergjencë, për një projekt blerjeje, kredi ose personel. Ju jeni t

  Krujë 1 July 10:28
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  services

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Krujë 26 June 02:13
  With agreement
 • 0 foto
  Një botim me miqtë
  services

  Një botim me miqtë

  Përshëndetje, a keni nevojë për fonde? Kam marrë € 48,000 në më pak se 48 orë, falë HSBC FIRNANDO Ba

  Krujë 25 June 15:11
  With agreement
 • 2 foto
  MIMAKI JV3 160 SP PRINTER REKLAMASH (PRINT & CUT)
  Machinery and inventory

  MIMAKI JV3 160 SP PRINTER REKLAMASH (PRINT & CUT)

  Printer reklamash per makina, fasada etj. Cmimi i diskutueshem. Cel: 068 556 9999

  Krujë 29 May 23:50
  50,000.00 Lek
 • 0 foto
  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase
  services

  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Krujë 26 May 07:55
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  services

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Krujë 25 May 09:15
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit
  services

  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Krujë 22 May 08:17
  With agreement
 • 3 foto
  Makineri druri
  Machinery and inventory

  Makineri druri

  Seganaster vollanti 90 fuqia 7.5 kva e sapo ardhur nga italia

  Krujë 19 May 12:23
  2,800.00 €
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ
  services

  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Krujë 18 May 05:59
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  services

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Krujë 11 May 18:31
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  services

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Krujë 11 May 17:31
  With agreement
 • 0 foto
  Blete
  Farm animals

  Blete

  Shesim blete, per me shume informacjon konktoni ne nr e tel. 0682751879

  Krujë 23 April 15:33
  With agreement
 • 1 foto
  Bletari
  Farm animals

  Bletari

  Shesim blete .

  Krujë 20 April 17:49
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  services

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Krujë 19 April 18:19
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  services

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Krujë 13 April 02:07
  With agreement
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  services

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Krujë 10 April 06:39
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  services

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Krujë 8 April 21:39
  With agreement
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  services

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Krujë 7 April 08:54
  With agreement
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  services

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Krujë 6 April 15:09
  With agreement
 • 0 foto
  Dhi Franceze
  Farm animals

  Dhi Franceze

  Shes 20 krere Dhi Franceze Kontakto tel per info

  Krujë 4 April 02:50
  With agreement
 • 0 foto
  Furre per pica
  Machinery and inventory

  Furre per pica

  Okazion shitet furre per pica

  Krujë 4 April 01:21
  100,000.00 Lek
 • 3 foto
  Bordatriçe SCM
  Machinery and inventory

  Bordatriçe SCM

  Freza posht lart ,prerje para mrapa fikse Eshte ne gjendje te mire pune ,aktualisht ne punë

  Krujë 3 April 17:04
  2,800.00 €
 • 0 foto
  Bageti
  Farm animals

  Bageti

  Shiten 20 Dhi

  Krujë 3 April 07:02
  With agreement
 • 1 foto
  Makineri druri seganastro
  Machinery and inventory

  Makineri druri seganastro

  Shitet makineri druri seganastro e ardhur nga italia,ne gjendje shume te mire pune.shitet per arsye

  Krujë 3 April 00:23
  1,800.00 €
 • 1 foto
  Makineri druri seganastro centauro
  Machinery and inventory

  Makineri druri seganastro centauro

  Shitet makineri druri seganastro,marka CENTAURO e ardhur nga italia.Ne gjendje shum te mire pune.shi

  Krujë 3 April 00:23
  2,300.00 €
 • 0 foto
  shiten 10 krere dhi veni
  Farm animals

  shiten 10 krere dhi veni

  Shiten dhi veni 10 krere barsa 2 deri ne 3 mujshe

  Krujë 2 April 13:49
  With agreement
 • 3 foto
  Okazion 22 krer dhi e keca 1500€
  Farm animals

  Okazion 22 krer dhi e keca 1500€

  JAN15 krer dhi dhe 6 keca + cjapi Gjysma jan barsa !!!

  Krujë 2 April 12:31
  1,500.00 €
 • 0 foto
  Okazion 22 krer dhi
  Farm animals

  Okazion 22 krer dhi

  Jan 16 dhi 2 keça femra per mbare 4 muajsh\' 3 jan te vegjel\" dhe 1 cjap !! Dhite jan franceze , pe

  Krujë 2 April 10:02
  1,500.00 €
 • 0 foto
  Okazion 22krer
  Farm animals

  Okazion 22krer

  Jan 16 dhi 2 keça femra per mbare 4 muajsh\' 3 jan te vegjel\" dhe 1 cjap !! Dhite jan franceze , pe

  Krujë 2 April 09:47
  1,500.00 €
 • 0 foto
  Shesim miser per blegtori
  Farm animals

  Shesim miser per blegtori

  Shes 400kv miser vendi me shumice

  Krujë 2 April 08:55
  340.00 Lek
 • 3 foto
  shes 2 kuaj nga 500 evro
  Farm animals

  shes 2 kuaj nga 500 evro

  shes kale

  Krujë 2 April 06:51
  500.00 €