Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 11 foto
  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri
  Local / Workshop / Warehouse

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri ⭕️Me sipërfaqe prej 320m2 dhe një Teras prej 4

  Prishtinë Sot, 01:39
  With agreement
 • 4 foto
  Lokal 126m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 126m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Lokali gjendet në Dragodan në kompleksin “ALB Dizajn” afër rrugës kryesore. Lokali ndodhet në ka

  Prishtinë Sot, 01:38
  240,000.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes
  Local / Workshop / Warehouse

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes ⭕Lokali ka një pozite te mire dhe është i pë

  Prishtinë Sot, 01:36
  With agreement
 • 0 foto
  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.
  Local / Workshop / Warehouse

  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.

  Objekti ndodhet në 3 Ari truall dhe gjendet në Pejton afër Rezonancës. Objekti ka gjithsej 540m2 të

  Prishtinë Sot, 01:34
  1,350,000.00 €
 • 2 foto
  Objekt afarist - Shtëpi 535m2 në shitje në Aktash.
  Local / Workshop / Warehouse

  Objekt afarist - Shtëpi 535m2 në shitje në Aktash.

  Objekti ndodhet në 5.10 Ari truall, gjendet në Aktash - Lagjja e Muhaxherëve, shumë afër rrugës krye

  Prishtinë Sot, 01:33
  510,000.00 €
 • 2 foto
  BUBASHFABA insekte buba dezinfektim
  services

  BUBASHFABA insekte buba dezinfektim

  viber +37744550009 per prishtine Bejme shfarosjen e bubashfabave me garancion 6 muje EURO ME GELL

  Prishtinë Sot, 01:24
  1.00 €
 • 9 foto
  ⭕️Shitet lokali 152m2 ne Lagjen Dardania
  Local / Workshop / Warehouse

  ⭕️Shitet lokali 152m2 ne Lagjen Dardania

  ⭕️Shitet lokali 152m2 ne Lagjen Dardania përball shkollës \"Xhemail Mustafa\" ⭕️ÇLokali ka n

  Prishtinë Sot, 01:06
  With agreement
 • 1 foto
  Rafta mer shitoe (minimarkete)
  Machinery and inventory

  Rafta mer shitoe (minimarkete)

  Shiten raftat te murit 10 m dhe te mesit 11m .qmimi 1400 eu kkmplet. Inf ne tel ose viber 044129189

  Prishtinë Sot, 01:04
  1,400.00 €
 • 2 foto
  ⭕️Lëshojm Lokalin me qira te Xhamia e Llapit
  Local / Workshop / Warehouse

  ⭕️Lëshojm Lokalin me qira te Xhamia e Llapit

  ⭕️Lëshojm Lokalin me qira te Xhamia e Llapit ⭕️Sipërfaqja 98m2, ⭕️I përshtatshëm për

  Prishtinë Sot, 00:56
  With agreement
 • 0 foto
  KURS PERCOREL,PHOTOSHOP,PREMIERE,CINEMA 4D
  services

  KURS PERCOREL,PHOTOSHOP,PREMIERE,CINEMA 4D

  Rezervo: 044 180 081 Viber/WhatsApp ? SUPERINTENSIV - ME KONTRATË PUNE ✅ ? INTENSIV - ME PUNËSIM O

  Prishtinë Sot, 00:56
  With agreement
 • 8 foto
  LINA-SHITET PLLACI 12ARI ME OBJEKT HAJVALI 68/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET PLLACI 12ARI ME OBJEKT HAJVALI 68/16L

  Shitet ;Pllaci 12 ari me objekt Kuadraturë;1200m2 Adresa;Hajvali afer shkolles Infrastrukturë;E kom

  Prishtinë Sot, 00:53
  280,000.00 €
 • 3 foto
  Lokal - Zyre 60.50m2 në shitje te Prishtina e Re.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal - Zyre 60.50m2 në shitje te Prishtina e Re.

  SHITET URGJENT! Lokali gjendet te Prishtina e Re, ngjitur me Pallatin e Drejtësisë, në objektin afar

  Prishtinë Sot, 00:53
  With agreement
 • 3 foto
  Lokal 80m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 80m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Lokali gjendet në Dragodan, ndodhet në katin përdhesë dhe ka gjithesj 2 Hapsira Pune dhe 1 WC. Lokal

  Prishtinë Sot, 00:51
  136,000.00 €
 • 4 foto
  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes
  Local / Workshop / Warehouse

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes ⭕ ⭕Lokali ka një pozite te mire dhe është i

  Prishtinë Sot, 00:49
  With agreement
 • 3 foto
  Lokal 35m2 në shitje te Qafa.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 35m2 në shitje te Qafa.

  Lokali gjendet te soliterat e Qafes dhe ka 32m2 në dokumenta, ndërsa faktike i ka 35m2. Lokali ndodh

  Prishtinë Sot, 00:49
  75,000.00 €
 • 2 foto
  XEROX 700 me finisher. ( URGJENT )
  Machinery and inventory

  XEROX 700 me finisher. ( URGJENT )

  Shitet Xerox 700 ne gjendje te rregullt eshte me finisher.

  Prishtinë Sot, 00:42
  4,450.00 €
 • 6 foto
  ⭕️Lëshojmë objektin me qira në rr.Nazim Gafurri
  Local / Workshop / Warehouse

  ⭕️Lëshojmë objektin me qira në rr.Nazim Gafurri

  ⭕️Lëshojmë objektin me qira për zyre në rr.Nazim Gafurri (pa intereier) ⭕️Objekti ka një sip

  Prishtinë Sot, 00:41
  With agreement
 • 4 foto
  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses
  services

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses

  Ne ndertojme web faqe profesionale sipas kerkeses suaj dhe me kualitet te larte. Oferta jone perfsh

  Prishtinë Sot, 00:38
  259.00 €
 • 5 foto
  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe
  Local / Workshop / Warehouse

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe me qira në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë ⭕️Me sipërfaqe p

  Prishtinë Sot, 00:32
  With agreement
 • 2 foto
  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ELEMINIM ME GARANCION
  services

  BUBASHFABA DEZINFEKTIM ELEMINIM ME GARANCION

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA

  Prishtinë Sot, 00:30
  1.00 €
 • 3 foto
  Lokal - Zyre 160m2 me qir anë Dragodan-Arbëri.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal - Zyre 160m2 me qir anë Dragodan-Arbëri.

  Lokali gjendet në Dragodan, ndodhet në katin përdhesë dhe për momentin është I ndarë në dy lokale me

  Prishtinë Sot, 00:27
  650.00 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L

  Shitet Restaurant Luxor 2000m2 dhe 36 ari oborr Restauranti gjendet në Gjilan dhe ka qasje në rrugën

  Prishtinë Sot, 00:21
  With agreement
 • 2 foto
  LINA LOKALI 500m2 K përdhesë PRISHTINE
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA LOKALI 500m2 K përdhesë PRISHTINE

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 500 m2 Kati: Përdhesë Adresa: Lagjja Spitalit Pronari: Shqiptarë dhe doku

  Prishtinë Sot, 00:21
  With agreement
 • 3 foto
  LINA-SHITET LOKALI 57m2 TE 4LLULLAT-PR 69/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET LOKALI 57m2 TE 4LLULLAT-PR 69/16L

  Shitet :Lokali 57m2 Adresaa:Te 4Llullat afer Teatrit Dodona Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqi

  Prishtinë Sot, 00:21
  62,700.00 €
 • 7 foto
  Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H
  services

  Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel me Klime dhe ne gjendje te rregull

  Prishtinë Sot, 00:20
  30.00 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Prishtinë Sot, 00:20
  420,000.00 €
 • 2 foto
  Lokal 128m2 në shitje në Tophane.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 128m2 në shitje në Tophane.

  Lokali gjendet në Tophane në rrugën Lidhja e Lezhës në objektin e ndërtuar nga kompania “PREMTIMI

  Prishtinë Sot, 00:18
  166,400.00 €
 • 11 foto
  Beka Transport 044249646 /044339532
  services

  Beka Transport 044249646 /044339532

  Bëjmë transportim të mallërave në gjithë Kosovën me kamijona, cmimi sipas marrveshjësë . Numrat kon

  Prishtinë Sot, 00:15
  With agreement
 • 7 foto
  Maqinat per prodhimin e Najllonit
  Machinery and inventory

  Maqinat per prodhimin e Najllonit

  Maqinat per prodhimin e Najllonit. 044-121-961

  Prishtinë Sot, 00:12
  35,000.00 €
 • 6 foto
  Maqina per tharjen e drrasave.
  Machinery and inventory

  Maqina per tharjen e drrasave.

  Maqina per tharjen e drrasave. Kontakti 044-121-961 Technical detail mod.mac 300/2G 34.2 KW/h mat

  Prishtinë Sot, 00:12
  2,800.00 €
 • 7 foto
  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines
  Machinery and inventory

  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines

  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines 044-121-961 Kitchen sponge line: • While in terms

  Prishtinë Sot, 00:12
  18,000.00 €
 • 0 foto
  Lokal me qera ose shitet ne afersi te rruges B ,Pr
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal me qera ose shitet ne afersi te rruges B ,Pr

  45 m2 lokal,shitet ose me qera te rruga B ner luriano, Çmimi 300 eur/muaj Shitet 2000 eur/m2 045 58

  Prishtinë Sot, 00:09
  300.00 €
 • 1 foto
  Lokal 30m2 neto në shitje në Bregun e Diellit.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 30m2 neto në shitje në Bregun e Diellit.

  Lokali gjendet në Bregun e Diellit te banesat e “Standardit” (banesat e Komunës). Lokali ndodhet

  Prishtinë Sot, 00:08
  45,000.00 €
 • 7 foto
  Lokal me qera ne Prishtine afer Teknikes
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal me qera ne Prishtine afer Teknikes

  Lokal me qera me 50 m2 hapesire,me tavan te larte 3.5 m,ne rruge afer ish shkolles teknike dhe Pompe

  Prishtinë Sot, 00:05
  280.00 €
 • 0 foto
  Lokal ne shitje Prishtine
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal ne shitje Prishtine

  Shitet lokal ne Prishtine lagja e muhaxhereve, ka 60 m2 ,me parking para , Çmimi 61300 eur 045 584

  Prishtinë Sot, 00:04
  61,300.00 €
 • 3 foto
  Zyre me qira 300m2 ne qender afer qeverise!Delta
  Local / Workshop / Warehouse

  Zyre me qira 300m2 ne qender afer qeverise!Delta

  Ofrohet me qira objekti afarist 300m² afer qeverise.Objekti eshte i veshur me fasade xhami i projekt

  Prishtinë Sot, 00:01
  With agreement
 • 3 foto
  Lokal 108.6m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 108.6m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Lokali ka fletë poseduese dhe gjendet në Lagjen e Spitalit afër Super Vivës. Lokali ndodhet në katin

  Prishtinë Dje, 23:50
  162,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet objekti afarist 800m2 ne Qender!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet objekti afarist 800m2 ne Qender!DELTA

  Ndodhet buze rruges kryesore,i githe objekti i leshuar me qira.Kontakti 044 556 777 ose 049 157 113

  Prishtinë Dje, 23:50
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Lokali 39m2 ne Qender te 4 llullat!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet Lokali 39m2 ne Qender te 4 llullat!DELTA

  Ofrohet per shitje lokali ne qender te qytetit prapa teatrit kombetar ne rrugen \"Bajram Kelmendi\"m

  Prishtinë Dje, 23:48
  85,000.00 €
 • 5 foto
  Ofrohen per shitje 3 lokale te Mati 1 !DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohen per shitje 3 lokale te Mati 1 !DELTA

  Ofrohen per shitje 3 lokale te Mati 1. Lokali 1: 108.6m² i cili mund të ndahet në: 2 x 54.3m² Loka

  Prishtinë Dje, 23:46
  1,500.00 €
 • 0 foto
  Ofrohet per shitje lokali 72m2 ne Aktash !DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohet per shitje lokali 72m2 ne Aktash !DELTA

  Ofrohet per shitje lokali 72m2 ne Aktash ,ne rrugicen perballe salles 1 Tetori. Objekti ku ndodhet l

  Prishtinë Dje, 23:46
  2,500.00 €
 • 3 foto
  Lokal 210m2 me qira në Taukbashqe.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 210m2 me qira në Taukbashqe.

  Lokali gjendet në rrugën “Nazim Gafurri” dhe ka pamjen në rrugën kryesore. Lokali përbëhet prej

  Prishtinë Dje, 23:46
  850.00 €
 • 7 foto
  Objekt Afarist 2200më shitje afër QMI-së.
  Local / Workshop / Warehouse

  Objekt Afarist 2200më shitje afër QMI-së.

  Objekti gjendet në magjistralen Prishtinë - Ferizaj afër QMI-së. Objekti ndodhet në 50 Ari truall dh

  Prishtinë Dje, 23:42
  1,100,000.00 €
 • 0 foto
  Shes lokal 184m2 qendren tregtare Nartel Center!
  Local / Workshop / Warehouse

  Shes lokal 184m2 qendren tregtare Nartel Center!

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Dje, 23:41
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet lokali 55m2 ne qendren Tregtare Narte!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 55m2 ne qendren Tregtare Narte!DELTA

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Dje, 23:41
  2,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 318m2 afer qendres te parku!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 318m2 afer qendres te parku!DELTA

  Ofrohet per shitje lokali afarist i cili ndodhet afer qendres se qytetit perkatesisht tek parku i qy

  Prishtinë Dje, 23:40
  With agreement
 • 1 foto
  Lokal 60m2 në shitje në Qendër - Shesh.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 60m2 në shitje në Qendër - Shesh.

  Lokali gjendet në Sheshin Edit Durham afër Sheshit Zahir Pajaziti. Lokali ndodhet në katin përdhesë

  Prishtinë Dje, 23:40
  290,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 144m2 ne Dardani/Nartel Center!
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 144m2 ne Dardani/Nartel Center!

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Dje, 23:40
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet lokali 58m2 ne qender prane sheshit!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 58m2 ne qender prane sheshit!DELTA

  Ndodhet prane sheshit Zahir Pajaziti ne perdhes eshte ne pozite mjaft strategjike.Ka listen posedues

  Prishtinë Dje, 23:38
  310,000.00 €
 • 4 foto
  Lokal 36m2 në shitje te Mati 1.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 36m2 në shitje te Mati 1.

  Lokali gjendet në rrugën Theodor Muzaka te Mati 1, në Kompleksin “Nderimi” dhe ka qasje nga rrug

  Prishtinë Dje, 23:37
  51,000.00 €