Biznes & Punësime në shitje në Ferizaj

 • 2 foto
  SHERBIME TRANSPORT I KUFOMAVE 24/7 Online
  services

  SHERBIME TRANSPORT I KUFOMAVE 24/7 Online

  ofrojm sherbime funerale. &transporti mortor 24 h .044 904 994

  Ferizaj Sot, 10:27
  With agreement
 • 5 foto
  SHERBIME FUNERALE TRANSPORT I KUFOMAVE 24/7
  services

  SHERBIME FUNERALE TRANSPORT I KUFOMAVE 24/7

  ofrojm sherbime funerale.transporti mortor nga spitali vetem per Ferizaj. GRATIS pa pages thirrni ne

  Ferizaj Sot, 10:27
  With agreement
 • 4 foto
  TEDNA KARRIKA SHATORA ME QERA 049298686
  services

  TEDNA KARRIKA SHATORA ME QERA 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049298686 sh

  Ferizaj Sot, 10:26
  With agreement
 • 6 foto
  Vacuum Press per plastifikim- BËJM KOMPENZIM
  Machinery and inventory

  Vacuum Press per plastifikim- BËJM KOMPENZIM

  Me kualitet te lart prodhojm Vakum Pres per plastifikimin e Mdf Experienc 15 vjeqare ne prodhimin e

  Ferizaj Sot, 10:25
  With agreement
 • 3 foto
  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 10:21
  With agreement
 • 4 foto
  SHATRA KARRIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 049343131
  services

  SHATRA KARRIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 10:20
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 10:20
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 10:20
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Ferizaj Sot, 10:18
  With agreement
 • 2 foto
  SHERBIME MORTORE FUNERLAE TRANSPORT I KUFOMAV
  services

  SHERBIME MORTORE FUNERLAE TRANSPORT I KUFOMAV

  ofrojm sherbime funerale. &transporti mortor 24 h .044 904 994

  Ferizaj Sot, 10:16
  With agreement
 • 6 foto
  SHERBIME FUNERALE MORTOR TRANSPORT I KUFOMAVE 24/7
  services

  SHERBIME FUNERALE MORTOR TRANSPORT I KUFOMAVE 24/7

  SHERBIME FUNERALE TRANSPORT I KUFOMAV NGA EU KS SHQIPRI MAL TE ZI MAQEDONI ANASJELLTAS QDO KOH ONLIN

  Ferizaj Sot, 10:16
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Ferizaj Sot, 10:16
  With agreement
 • 4 foto
  Agregat 6.5 Kw ,PA ZHURME ,BENZIN
  Machinery and inventory

  Agregat 6.5 Kw ,PA ZHURME ,BENZIN

  SHITET AGREGATI 6.5 KW PA ZHURME ,ESHTE PAK I PERDORUR ,DHEZE ME QELS DHE NE MENYRE MEKANIKE,PRODHIM

  Ferizaj Sot, 10:14
  650.00 €
 • 3 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719
  services

  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina 045587719 ne gjod koh

  Ferizaj Sot, 10:11
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHERBIM PER INFO SHTES 044280873 viber +38344280873 ne gjd

  Ferizaj Sot, 09:48
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHERBIM PER INFO SHTES 044280873 viber +38344280873 ne gjd

  Ferizaj Sot, 09:48
  With agreement
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873

  Ferizaj Sot, 09:47
  With agreement
 • 2 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR INFO 044280873 viber 003834428

  Ferizaj Sot, 09:47
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873

  ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHERBIM PER INFO SHTES 044280873 viber +38344280873 ne gjd

  Ferizaj Sot, 09:47
  With agreement
 • 4 foto
  Viq mashkell
  Farm animals

  Viq mashkell

  Shes viqin mashkell 6 muj shum i mir

  Ferizaj Sot, 09:37
  750.00 €
 • 12 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  Ofrojm Tenda,karrika tavolina me (pa) mbulesa per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat ja

  Ferizaj Sot, 07:39
  With agreement
 • 9 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofrojm Tenda(shatora) karrika tavolina per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat jan te ma

  Ferizaj Sot, 07:32
  With agreement
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ME GELL EKOLOGJIK
  services

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ME GELL EKOLOGJIK

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Ferizaj Sot, 02:33
  1.00 €
 • 1 foto
  Kudretnare Pjepen i hidhur Biter Melon
  Farm animals

  Kudretnare Pjepen i hidhur Biter Melon

  Pjepri i hidhur ka vetinë e insulinës, duke shërbyer si një trajtim efektik kundër nivelit të lartë

  Ferizaj Sot, 01:29
  3.00 €
 • 3 foto
  Shitet miniki
  Farm animals

  Shitet miniki

  Shitet miniki xhinija femen

  Ferizaj Sot, 00:36
  50.00 €
 • 1 foto
  SHITET LOKALI
  Local / Workshop / Warehouse

  SHITET LOKALI

  Shitet: Lokali 161.30m2 Hapësirë e përshtatshme për biznis dhe afarizem. Lokali është në katin e par

  Ferizaj Dje, 23:02
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant
  Machinery and inventory

  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant

  Shiten pajisjet per Gastronomi 1.Furra per pula me pline Cmimi 250 euro ( verejtje Xhamat i ka te t

  Ferizaj Dje, 23:01
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet mshtjerra
  Farm animals

  Shitet mshtjerra

  Shitet mshtjerra per me pre ose me majt

  Ferizaj Dje, 22:42
  550.00 €
 • 5 foto
  Shitet lopa shyte me viq mashkull
  Farm animals

  Shitet lopa shyte me viq mashkull

  Shitet lopa shyte me viq mashkull 22 litra tamel pa vrejtje

  Ferizaj Dje, 22:41
  1,650.00 €
 • 11 foto
  Transport Nderkombtar
  services

  Transport Nderkombtar

  Kryejm transportin e mallit nga te gjitha vendet Europjane 🇪🇺 🌍EXPORT nga Kosove - mallra të ndryshm

  Ferizaj Dje, 21:46
  With agreement
 • 3 foto
  Tenda Egzoni
  services

  Tenda Egzoni

  Tenda Egzon

  Ferizaj Dje, 21:12
  With agreement
 • 5 foto
  Pula vez
  Farm animals

  Pula vez

  Shesim veze te ktyre pulav

  Ferizaj Dje, 21:11
  With agreement
 • 6 foto
  Vez pula
  Farm animals

  Vez pula

  Shesim veze te ktyre pulav

  Ferizaj Dje, 21:10
  With agreement
 • 8 foto
  Pastrimi
  services

  Pastrimi

  Ofrojme keto sherbime Bejme pastrimin e shtepive ; banesave dhe lokaleve Mund te na kontaktoni ne

  Ferizaj Dje, 20:41
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA PER TERASA E BALLKONE ME XHAM ELASTIK PVC
  services

  TENDA PER TERASA E BALLKONE ME XHAM ELASTIK PVC

  Punojm Tenda per ballkone

  Ferizaj Dje, 19:50
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA PER BALLKONE ME XHAM ELASTIK ( PVC )
  services

  TENDA PER BALLKONE ME XHAM ELASTIK ( PVC )

  Punojm tenda me xham elastik pvc

  Ferizaj Dje, 19:50
  With agreement
 • 5 foto
  CERADA PER SUZUKI XHIP
  services

  CERADA PER SUZUKI XHIP

  Punojm cerada per xhipa te ndryshem

  Ferizaj Dje, 19:48
  With agreement
 • 6 foto
  CERADA PER KAMIONETA
  services

  CERADA PER KAMIONETA

  Punojm cerada per kamioneta

  Ferizaj Dje, 19:46
  With agreement
 • 5 foto
  CERADA PER KAMIONA
  services

  CERADA PER KAMIONA

  PUNOJM CERADA PER KAMIONA

  Ferizaj Dje, 19:42
  With agreement
 • 3 foto
  shiten fellnat ose ndrrohen me pula me zoj
  Farm animals

  shiten fellnat ose ndrrohen me pula me zoj

  shes fellnat komplet me goma gomat jan tmira per ver mi pordor.195_65_15. ndrroj me pula me zoj .nu

  Ferizaj Dje, 19:36
  120.00 €
 • 0 foto
  shiten 2 pula e 1 gjel amroka
  Farm animals

  shiten 2 pula e 1 gjel amroka

  shes 2 pula e 1 gjel amroka.50 ero komplet.numri kontaktus.044 461 722

  Ferizaj Dje, 19:35
  50.00 €
 • 11 foto
  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant
  Machinery and inventory

  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant

  Shiten pajisjet per Gastronomi 1.Furra per pula me pline Cmimi 300 euro ( verejtje Xhamat i ka te t

  Ferizaj Dje, 19:22
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet viçi
  Farm animals

  Shitet viçi

  Shitet viçi i races më të mir mashkull 3.30 eruro kg

  Ferizaj Dje, 19:03
  33.00 €
 • 0 foto
  PASTRIMI I TEPIHËVE
  services

  PASTRIMI I TEPIHËVE

  Crystal Clean💦 kompania për pastrimin e tepihëve, karrigave të automjeteve, mobiljeve(karriga, kauqa

  Ferizaj Dje, 17:54
  With agreement
 • 3 foto
  SARA - Shitet lokali me 1 ari truall
  Local / Workshop / Warehouse

  SARA - Shitet lokali me 1 ari truall

  Agjensioni SARA

  Ferizaj Dje, 17:32
  With agreement
 • 9 foto
  LINA-Shitet moteli me villa ne Gerlic 127/17
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet moteli me villa ne Gerlic 127/17

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 17:31
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet lopa me viq mashkëll
  Farm animals

  Shitet lopa me viq mashkëll

  Shitet lopa viqin mashkëll 1 javsh qumsht 23 litra ndit mundsi ndrrimi me viqa ose lop per info +383

  Ferizaj Dje, 17:30
  1,600.00 €
 • 11 foto
  Shitet lopa me viq femër
  Farm animals

  Shitet lopa me viq femër

  Shitet lopa viqin femër 10 ditsh qumsht 12 litra ndit mundsi ndrrimi me viqa ose lop

  Ferizaj Dje, 17:29
  1,150.00 €
 • 6 foto
  Makineri industriale per mobilje
  Machinery and inventory

  Makineri industriale per mobilje

  Shesim dhe servisojme makina te ndryshme per prodhimin e mobiljeve. Makinat jane te importuara nga E

  Ferizaj Dje, 17:21
  With agreement
 • 7 foto
  LINA-Shitet objekti 500m2+10ari Magj.Fr-Pr 114/16
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet objekti 500m2+10ari Magj.Fr-Pr 114/16

  Shitet:objekti 500m2 Posedon 10ari Toke Hapësirë e përshtatshme për biznis dhe afarizem. Adressa:Mag

  Ferizaj Dje, 15:49
  With agreement