Makineri dhe inventare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  okazion tabele e madhe metalike reklamash
  Machinery and inventory

  okazion tabele e madhe metalike reklamash

  shitet tabele e madhe metalike reklamash. me dy siperfaqe reklamash nga 18 meter katror secila(6*3).

  Shkodër Sot, 15:45
  1.00 Lek
 • 3 foto
  Fluke 325 True Rms ( i Ri)
  Machinery and inventory

  Fluke 325 True Rms ( i Ri)

  Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi

  Durrës Sot, 15:39
  180.00 €
 • 2 foto
  Paisje mjeksore
  Machinery and inventory

  Paisje mjeksore

  rtg dhamit shtrat për kontroll femijve ndrrim i mundahem

  Malisheve Sot, 15:19
  With agreement
 • 1 foto
  Sharra me Dy koka
  Machinery and inventory

  Sharra me Dy koka

  Sharra me dy koka per profile te Aluminit dhe plastikes Sharra eshte ne gjendje te rregullt. Qmimi

  Gllogoc Sot, 15:05
  4,000.00 €
 • 6 foto
  Inventar per Lokal!
  Machinery and inventory

  Inventar per Lokal!

  Shes Inventar per Lokal! Inventari ësht i ri dhe në Gjendje shum te mir, vetem 4 muaj i perdorur. In

  Klinë Sot, 14:28
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Inventar per Piceri apo Pasticeri
  Machinery and inventory

  Shitet Inventar per Piceri apo Pasticeri

  Shesim urgjentisht inventarin e plote per piceri, kafene apo pasticeri. Inventari eshte shume pak i

  Prishtinë Sot, 14:15
  With agreement
 • 1 foto
  Peshore
  Machinery and inventory

  Peshore

  Peshore e madhe,me kandar,der ne 3000 kg,precize,per sende te vogla deri ne ngarkes me pirun.

  Durrës Sot, 13:48
  1,500,000.00 Lek
 • 3 foto
  Makine per qerimin e qepvë/kepve
  Machinery and inventory

  Makine per qerimin e qepvë/kepve

  Shes nje makine per qerimin e qepvë/ kepve Me kapacitet 300-500 kg ne orë! Makina eshte e kompletua

  Vushtrri Sot, 13:40
  22,500.00 €
 • 11 foto
  Frigorifer mikser shejker
  Machinery and inventory

  Frigorifer mikser shejker

  Ngrires 175×80×65 kapaciteti 580 lt.Frigorifer akullore 11 vende 118×145×65 kapaciteti 422 lt.Mikser

  Tiranë Sot, 13:35
  120,000.00 Lek
 • 3 foto
  Aspirim Gjenerator
  Machinery and inventory

  Aspirim Gjenerator

  Shitet gjenerator me benzin dhe aspirim per ambjente 600 fuqie aspirimit . Te dyja bashk kushton 75

  Fier Sot, 13:32
  With agreement
 • 3 foto
  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje
  Machinery and inventory

  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje

  Aksesore per Farmaci . 1.Banaku Qendror 2.Rafte te hapur dhe me kapak . 3.Sistem kamerash . 4.Akse

  Elbasan Sot, 13:06
  150,000.00 Lek
 • 11 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Machinery and inventory

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Leposaviq Sot, 12:57
  With agreement
 • 11 foto
  paisje per restorante dhe fast food
  Machinery and inventory

  paisje per restorante dhe fast food

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Novoberdë Sot, 12:56
  With agreement
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA
  Machinery and inventory

  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA

  shesim paisje per Restorante dhe fast food ,shitorja jone gjindet perballe ETC ,ne Ferizaj 044 205

  Prishtinë Sot, 12:56
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet autolarja trefaz e tipit KARCHER HD 7/18 C
  Machinery and inventory

  Shitet autolarja trefaz e tipit KARCHER HD 7/18 C

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER HD 7/18 C model i ri e sapo ardhur nga Gjermania. Aut

  Prishtinë Sot, 12:36
  430.00 €
 • 2 foto
  AUTOLARJE KARCHER HD 790 (TREFAZ) NGA GJERMANIA
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE KARCHER HD 790 (TREFAZ) NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER HD 790 trefaz e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje

  Prishtinë Sot, 12:35
  490.00 €
 • 3 foto
  AUTOLARJE PROFESIONALE E TIPIT KARCHER HD 855
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE PROFESIONALE E TIPIT KARCHER HD 855

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER HD 855 e sapo ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presi

  Prishtinë Sot, 12:35
  480.00 €
 • 3 foto
  AUTOLARJE KARCHER HD 850 (TREFAZ) NGA GJERMANIA
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE KARCHER HD 850 (TREFAZ) NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER HD 850 trefaz e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje

  Prishtinë Sot, 12:34
  530.00 €
 • 3 foto
  AUTOLARJE PROFESIONALE E TIPIT KARCHER HD 1000 SEi
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE PROFESIONALE E TIPIT KARCHER HD 1000 SEi

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER HD 1000 SEi e ardhur nga Gjermania. Autolarja eshte tr

  Prishtinë Sot, 12:33
  590.00 €
 • 4 foto
  AUTOLARJE PROFESIONALE E TIPIT KARCHER HD 1050
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE PROFESIONALE E TIPIT KARCHER HD 1050

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER HD 1050 e ardhur nga Gjermania. Autolarja eshte trefaz

  Prishtinë Sot, 12:32
  690.00 €
 • 8 foto
  AUTOLARJE E MODELIT TE RI 2017 KARCHER HD 13/12-4
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE E MODELIT TE RI 2017 KARCHER HD 13/12-4

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER HD 13/ 12-4 e sapo ardhur nga Gjermania. Autolarja esh

  Prishtinë Sot, 12:30
  With agreement
 • 1 foto
  AUTOLARJE TE NDRYSHME KARCHER NGA GJERMANIA
  Machinery and inventory

  AUTOLARJE TE NDRYSHME KARCHER NGA GJERMANIA

  Shiten autolarje profesionale te ndryshme te tipit KARCHER te ardhura nga Gjermania. Autolarjet jane

  Prishtinë Sot, 12:30
  With agreement
 • 5 foto
  Shes Shankun,Llaminatin,Reklamën
  Machinery and inventory

  Shes Shankun,Llaminatin,Reklamën

  Llaminat antibakterial 28 m2 çmimi 290 euro. Shanku i gatshëm për punë 290 euro 2 pjesë,pjesa e posh

  Prishtinë Sot, 12:29
  With agreement
 • 2 foto
  Kuzhinë për Mini Restoran Made in Germany
  Machinery and inventory

  Kuzhinë për Mini Restoran Made in Germany

  Shitet komplet kuzhina profesionale Rostfrei me rrymë e kompletuar për një mini restoran. Shpret &am

  Vushtrri Sot, 11:44
  8,200.00 €
 • 5 foto
  Frigorifer kollone ngrires dhe prodhues akulli
  Machinery and inventory

  Frigorifer kollone ngrires dhe prodhues akulli

  Frigorifer kollone ngrires dhe prodhues akulli , ne gjendje shume te mire. Shiten per aresye mos per

  Tiranë Sot, 11:44
  1,800.00 €
 • 2 foto
  Shitet rafti per buk
  Machinery and inventory

  Shitet rafti per buk

  Shitet rafti per buk Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje merret mbrenda 24h kontakt :

  Gjilan Sot, 10:55
  90.00 €
 • 4 foto
  Mjete per metal prerese nkande , burmashin etj
  Machinery and inventory

  Mjete per metal prerese nkande , burmashin etj

  Jane ne gjendje te rregullt 3fazore , njera prerese esht mekanike kurse njera me rrym 3 faz e ben pr

  Skënderaj Sot, 10:41
  With agreement
 • 2 foto
  Makine Akulli per Peshk
  Machinery and inventory

  Makine Akulli per Peshk

  Makinë akulli per peshk fluska Ne Gjakove ne tel +38349129127

  Tiranë Sot, 10:39
  With agreement
 • 11 foto
  Makina per industri te mishit
  Machinery and inventory

  Makina per industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon049-129 127dhe vibe

  Tiranë Sot, 10:37
  With agreement
 • 2 foto
  Makine per akull te bluar fluska
  Machinery and inventory

  Makine per akull te bluar fluska

  Makine per akull te bluar fluska mund te perdoret per koktele,industri mishi,restorante etj. Tel 049

  Gjakovë Sot, 10:35
  With agreement
 • 11 foto
  Makina per mishtore dhe industri te mishit
  Machinery and inventory

  Makina per mishtore dhe industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049-129 127dhe vib

  Prishtinë Sot, 10:35
  With agreement
 • 10 foto
  Frigorifera per markete+Komore
  Machinery and inventory

  Frigorifera per markete+Komore

  Frigorifera per markete me gjatesi te ndryshme per mirmbajtje dhe ngrirje te thelle, si dhe kumore t

  Gjakovë Sot, 10:34
  With agreement
 • 11 foto
  Kolica Rafte Frigorofera etj
  Machinery and inventory

  Kolica Rafte Frigorofera etj

  Kolica,Rafte,Frigorofera per markete per info 049129127

  Gjakovë Sot, 10:34
  With agreement
 • 10 foto
  Paisje per Mishtore dhe industri mishi
  Machinery and inventory

  Paisje per Mishtore dhe industri mishi

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049 129 127dhe vib

  Gjakovë Sot, 10:34
  With agreement
 • 10 foto
  Makina per industri te mishit mish
  Machinery and inventory

  Makina per industri te mishit mish

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049-129 127dhe vib

  Gjakovë Sot, 10:32
  With agreement
 • 0 foto
  VAGË (VAGA) MAXIMA
  Machinery and inventory

  VAGË (VAGA) MAXIMA

  Është vagë profesionale. +38344351896 viber. 049351896

  Prizren Sot, 10:30
  With agreement
 • 5 foto
  Fotokopje
  Machinery and inventory

  Fotokopje

  Fotokopje profesionale me ngjyra .marka Panasonic dhe e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shite

  Durrës Sot, 10:29
  600.00 €
 • 2 foto
  Shitet Vija e Ushqimit Per gjelltore
  Machinery and inventory

  Shitet Vija e Ushqimit Per gjelltore

  Shitet Vija e ushqimit shume pak e perdorur , ne kuader te saj eshte edhe shanku dhe kaca, i gjithi

  Fushë Kosovë Sot, 10:20
  2,500.00 €
 • 9 foto
  Shitet komplet invertari per Restaurant
  Machinery and inventory

  Shitet komplet invertari per Restaurant

  Shitet invertari komplet per restaurant, paisjet jane ne gjendje te rregullt shume pak te perdorura.

  Prishtinë Sot, 10:20
  With agreement
 • 2 foto
  Karrika dhe Tavolina per gjelltore fast food
  Machinery and inventory

  Karrika dhe Tavolina per gjelltore fast food

  Shiten 10 komplete te tavolinave me nga 4 karrika shume kualitet te larte jane te blera nga Ukaj kom

  Fushë Kosovë Sot, 10:19
  200.00 €
 • 0 foto
  Gjenerator 3 fazor 20 kva
  Machinery and inventory

  Gjenerator 3 fazor 20 kva

  Gjenerator Perkins 3 Fazor me 3 pistona stacioner, ftohje me uje, Pakete ndezje/fikje automatike, me

  Tiranë Sot, 10:14
  5,000.00 €
 • 0 foto
  karriga per kombi vito
  Machinery and inventory

  karriga per kombi vito

  Shes korrika per vito ni treshe ni dyshe ne gjendje shum te mir ndrroj edhe me fellne 13 nr viberi

  Lipjan Sot, 10:06
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet interier komplet per butik.
  Machinery and inventory

  Shitet interier komplet per butik.

  Interier komplet, 4 kuklla, shank, ndriqim, reklama,+ 300 varese te drurit.

  Prishtinë Sot, 09:56
  1,800.00 €
 • 5 foto
  Kateransore SCM
  Machinery and inventory

  Kateransore SCM

  Shitet kateransorja SCM e cila eshte shume e ruajtur dhe praktike. Ne gjendje shume te mire pune. Ka

  Gllogoc Sot, 09:52
  5,400.00 €
 • 2 foto
   karcher auto larje
  Machinery and inventory

  karcher auto larje

  1. shprici karcher

  Mitrovicë Sot, 09:45
  With agreement
 • 11 foto
  paisje kuzhinash dhe fast food
  Machinery and inventory

  paisje kuzhinash dhe fast food

  shesim paisje te restoranteve dhe fast food 044 205 539 ju mirepresim tag pikap pickup caddy cedd

  Prishtinë Sot, 09:44
  With agreement
 • 8 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE
  Machinery and inventory

  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Istog Sot, 09:44
  With agreement
 • 10 foto
  Makina per perpunimin e drurit
  Machinery and inventory

  Makina per perpunimin e drurit

  Shiten makina per perpunimin e drurit Makina per prodhimin e dritareve te drurit e gjith linja e kom

  Tiranë Sot, 09:44
  With agreement
 • 11 foto
  Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier
  Machinery and inventory

  Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier

  Kuzhina per restourante - Të gjitha të reja pa perdorur ( ndermarrje prodhuese ) Paisje për kuzhn

  Prishtinë Sot, 09:28
  With agreement
 • 11 foto
  Furra picave, miksera, makina mishi, fontana,skara
  Machinery and inventory

  Furra picave, miksera, makina mishi, fontana,skara

  Shesim paisje per hotelieri si: Furra picave, Skara, Makine pershute, Makina perimeve, Fontana per

  Fushë Kosovë Sot, 09:14
  With agreement