Biznes & Punësime në shitje në Dibër

 • 10 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Machinery and inventory

  PERPUNIM FRUTASH

  pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e PAPERDORUR. MARKA: VORAN AUSTRIAKE, MAKINA

  Dibër Dje, 21:16
  With agreement
 • 4 foto
  TOP BEST SPIRITUAL HERBALIST HEALER/ LOTTERY SPELLS/ MONEY SPELLS +27735806509
  services

  TOP BEST SPIRITUAL HERBALIST HEALER/ LOTTERY SPELLS/ MONEY SPELLS +27735806509

  WELCOME TO THE PLACE OF MIRACLES & WONDERS! *I BRING BACK LOST LOVERS IN 24hrs. *R

  Dibër 24 September 13:44
  200.00 €
 • 9 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Machinery and inventory

  PERPUNIM FRUTASH

  pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e PAPERDORUR. MARKA: VORAN AUSTRIAKE, MAKINA

  Dibër 22 September 13:54
  With agreement
 • 12 foto
   MAKINA TE XHAMIT
  Machinery and inventory

  MAKINA TE XHAMIT

  Nese jeni duke punuar me xham ose keni pervoje dhe deshironi te filloni te punoni me te , ne mundemi

  Dibër 12 September 12:04
  With agreement
 • 4 foto
  Dhi malore ne shitje
  Farm animals

  Dhi malore ne shitje

  Shiten 150 kok dhi ne fshatin val te martaneshtit te interesuarit te kontaktoin ne numrin e telefoni

  Dibër 9 September 23:48
  With agreement
 • 6 foto
  Dele romanov
  Farm animals

  Dele romanov

  Nëse doni dele të cilat nuk kërkojnë shumë punë, janë rezistente dhe shtohen shpjet, delja romanove

  Dibër 10 August 13:26
  With agreement
 • 7 foto
  Mushke Femer
  Farm animals

  Mushke Femer

  Mushk femer shum e shpejt. 12 vjecare. E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Shitet per arsye e

  Dibër 25 July 13:58
  1,200.00 €
 • 1 foto
  Kërkoj licencë farmacisti me qera
  services

  Kërkoj licencë farmacisti me qera

  Kërkohet një licensë farmacisti me qera, për në qytetin e Peshkopisë. Të gjithë personat që mund të

  Dibër 21 July 14:50
  With agreement
 • 0 foto
  Pele
  Farm animals

  Pele

  Pele 1 vjec e gjys e stervitur shitet 500 euro

  Dibër 20 July 14:55
  With agreement
 • 12 foto
  MAKINA PER LARJE TE XHAMAVE, DHE MAKINA TE TJERA
  Machinery and inventory

  MAKINA PER LARJE TE XHAMAVE, DHE MAKINA TE TJERA

  Ofrojme makina kualitative te reja per xhama - Makina per larjen e xhamave me mundesi larje ne low

  Dibër 19 July 23:35
  With agreement
 • 12 foto
  LINJA KOMPLETE 1 KOKEKESHE E MAKINERIVE PER PVC
  Machinery and inventory

  LINJA KOMPLETE 1 KOKEKESHE E MAKINERIVE PER PVC

  TEHPLAST LINJA KOMPLETE 1 KOKEKESHE E MAKINERIVE PER PVC E ALU Nga asortimenti yne i shumellojshem

  Dibër 19 July 23:35
  With agreement
 • 12 foto
  MAKINA TE REJA DHE TE REPARUARA PER PVC DHE XHAMA
  Machinery and inventory

  MAKINA TE REJA DHE TE REPARUARA PER PVC DHE XHAMA

  Ofrojm makine te reja dhe reparume per PVC dhe xhama. Makinet qe i oftojm jane te prodhimi Turke, d

  Dibër 19 July 23:35
  With agreement
 • 4 foto
  Makina per Xham GDHENDËSEN DHE SHPUESEN PER XHAM
  Machinery and inventory

  Makina per Xham GDHENDËSEN DHE SHPUESEN PER XHAM

  Nga asortimenti yne i begatshëm , ju ofrojme GDHENDËSEN DHE SHPUESEN PER XHAM. Precize dhe praktike

  Dibër 19 July 23:34
  With agreement
 • 4 foto
  Makina KOPJUESE /PANTOGRAFI PER PVC E ALU
  Machinery and inventory

  Makina KOPJUESE /PANTOGRAFI PER PVC E ALU

  Makina kopjuesi ose pantografi ,eshte me 3 motora , posedon shabllonat qe kufizohet ne te dy anet. M

  Dibër 19 July 23:34
  With agreement
 • 5 foto
  Maqina per PVC T - Shtylla
  Machinery and inventory

  Maqina per PVC T - Shtylla

  Nese ne prodhimin tuaj punoni me dy profile, kjo eshte makina ideale per ju. T-shtylla ka dy hapese

  Dibër 19 July 23:34
  With agreement
 • 6 foto
  Traspoer nga Koosva per Gjermani
  services

  Traspoer nga Koosva per Gjermani

  Dibrani –Transport me seli në Shtutgart Gjermani dhe Prishtinë organizon transportin e të gjitha

  Dibër 19 July 08:58
  12.00 €
 • 10 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Machinery and inventory

  PERPUNIM FRUTASH

  pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbe

  Dibër 15 July 12:40
  With agreement
 • 11 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Machinery and inventory

  PERPUNIM FRUTASH

  pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbe

  Dibër 10 July 17:15
  With agreement
 • 10 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Machinery and inventory

  PERPUNIM FRUTASH

  pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbe

  Dibër 9 July 12:09
  With agreement
 • 1 foto
  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844
  services

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844 2000 kredi në 5 milion euro Unë ju informoj se unë jam n

  Dibër 18 June 00:01
  With agreement
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  services

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Paralajmërim! Paralajmërim! Zgjidhja është atje. Për problemet tuaja të financimit dhe aplikimit të

  Dibër 6 June 09:09
  With agreement
 • 0 foto
  PUNTORE ME PERVOJ PUNE
  services

  PUNTORE ME PERVOJ PUNE

  kerkojm pastruse apartamentesh ne Ulqin fjetja e garantuar.

  Dibër 4 June 23:54
  500.00 €
 • 6 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Business for sale / rent

  PERPUNIM FRUTASH

  pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbe

  Dibër 2 June 11:49
  With agreement
 • 1 foto
  Punime artizanale
  services

  Punime artizanale

  Mjeshter i talentuar Rahim Çaushi per prodhimin e daulleve dhe te dajreve si dhe riparimin e klarine

  Dibër 30 April 15:49
  With agreement
 • 0 foto
  Furr qeramike
  Machinery and inventory

  Furr qeramike

  Furr qeramike elektrike me gradacion 1200 grade ,mundeson pjekje qeramike ,shkrirje xhami ,shkrirje

  Dibër 13 April 23:16
  500.00 €
 • 1 foto
  A jeni në borxh? whatsap / Viber: +33756914796
  services

  A jeni në borxh? whatsap / Viber: +33756914796

  Ju jeni në borxh, dhe dallimet ekonomike të të gjithëve përpjekjet e bankave dhe institucioneve fin

  Dibër 24 January 10:22
  With agreement
 • 1 foto
  Dëshmi
  services

  Dëshmi

  Përshëndetje, më falni për këtë mesazh të paparashikuar, por duhet të dëshmoj: Nëse e gjeta buzëqesh

  Dibër 2 December 11:07
  30,000.00 €
 • 8 foto
  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH
  Machinery and inventory

  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Dibër 19 November 12:07
  With agreement
 • 8 foto
  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH
  Machinery and inventory

  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Dibër 15 November 10:21
  With agreement
 • 6 foto
  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH
  Machinery and inventory

  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Dibër 8 November 18:21
  1.00 €
 • 8 foto
  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH
  Machinery and inventory

  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Dibër 3 November 15:09
  With agreement
 • 6 foto
  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH
  Machinery and inventory

  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Dibër 27 October 11:34
  30,000.00 €
 • 1 foto
  investimet
  Business for sale / rent

  investimet

  Përshëndetje Z. dhe Zonja Unë jam një hua tërheqëse e interesit për normën e interesit prej 2% të ne

  Dibër 16 October 09:32
  5,000.00 €
 • 0 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  services

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Dibër 1 October 18:44
  50,000.00 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Local / Workshop / Warehouse

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Dibër 24 January 10:54
  60,000,000.00 €
 • 1 foto
  DUHET TË VËRTONI ME PROBLEMET TUAJA FINANCIARE?
  services

  DUHET TË VËRTONI ME PROBLEMET TUAJA FINANCIARE?

  DUHET TË VËRTONI ME PROBLEMET TUAJA FINANCIARE? Mos u shqetësoni, më kontaktoni në adresën time e-m

  Dibër 10 October 19:10
  With agreement
 • 1 foto
  DUHET TË VËRTONI ME PROBLEMET TUAJA FINANCIARE?
  Hirings

  DUHET TË VËRTONI ME PROBLEMET TUAJA FINANCIARE?

  DUHET TË VËRTONI ME PROBLEMET TUAJA FINANCIARE? Mos u shqetësoni, më kontaktoni në adresën time e-m

  Dibër 10 October 19:07
  1,000.00 €