Biznes & Punësime në shitje në Librazhd

 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  services

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Librazhd 21 September 23:53
  With agreement
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  services

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Librazhd 12 September 09:20
  With agreement
 • 0 foto
    motorr betonjere me korent
  Machinery and inventory

  motorr betonjere me korent

  kerkoj motorr betonjerje mekorent kush ka kontaktoni

  Librazhd 11 September 11:27
  1.00 Lek
 • 1 foto
  shitet kale
  Farm animals

  shitet kale

  Shitet kale 3 vjec ne gjendje shume te mire pune. Cmimi 900 euro (i diskutueshem). Per me shume info

  Librazhd 14 August 15:16
  900.00 €
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  services

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsoli

  Librazhd 13 August 14:17
  With agreement
 • 0 foto
  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  services

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolid

  Librazhd 13 August 13:25
  With agreement
 • 0 foto
  ndihmë financiare për të gjithë
  services

  ndihmë financiare për të gjithë

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Librazhd 12 August 08:52
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  services

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Librazhd 10 August 15:55
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  services

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Librazhd 10 August 09:47
  With agreement
 • 0 foto
  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  services

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Librazhd 9 August 14:45
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Biznes Bar-Restorant-Hotel ne gjendje pune.
  Business for sale / rent

  Shitet Biznes Bar-Restorant-Hotel ne gjendje pune.

  Biznes Bar-Restorant-Hotel ne gjendje shume te mire pune.Ndertese dy kateshe,kati i trete i paperfun

  Librazhd 8 August 12:41
  300,000.00 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  services

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Librazhd 4 August 08:06
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  services

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Librazhd 16 July 09:17
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  services

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Librazhd 10 July 03:10
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  services

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Librazhd 4 July 06:50
  With agreement
 • 0 foto
  Ndihma financiare në siguri të plotë
  services

  Ndihma financiare në siguri të plotë

  Unë jam një njeri që ofron kredi në të gjitha vendet për të gjithë njerëzit përgjegjës që kanë nevoj

  Librazhd 1 July 21:34
  21.00 €
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  services

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Librazhd 26 June 02:13
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Zgare Fast Foodi
  Machinery and inventory

  Shitet Zgare Fast Foodi

  Eshte nje zgare fast foodi per pjekje profesionale me gaz dhe me gure vullkanik, shitet per arsye mo

  Librazhd 25 June 22:22
  39,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shitet Frigorifer Vitrine
  Machinery and inventory

  Shitet Frigorifer Vitrine

  Eshte ne gjendje te mire pune, frigorifer me 10 tepsia, dyer me magnet,permasat jane: 1.50 m gjates

  Librazhd 25 June 22:20
  95,000.00 Lek
 • 1 foto
  Brumatrice Zanusi 15kg
  Machinery and inventory

  Brumatrice Zanusi 15kg

  Shitet brumatrice italiane zanusi profesionale ne gjendje shume te mire pune, punon me tension trefa

  Librazhd 25 June 22:08
  38,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shitet Zgare Fast Foodi
  Machinery and inventory

  Shitet Zgare Fast Foodi

  Eshte nje zgare fast foodi per pjekje profesionale me gaz dhe me gure vullkanik, shitet per arsye mo

  Librazhd 25 June 21:20
  39,000.00 Lek
 • 1 foto
  Shitet Frigorifer Vitrine
  Machinery and inventory

  Shitet Frigorifer Vitrine

  Eshte ne gjendje te mire pune, frigorifer me 10 tepsia, dyer me magnet,permasat jane: 1.50 m gjatesi

  Librazhd 25 June 21:12
  95,000.00 Lek
 • 5 foto
  Shitet A-Class / Mercedes-Benz
  Machinery and inventory

  Shitet A-Class / Mercedes-Benz

  Shitet A-Class / Mercedes-Benz. Motorr 1.6 benzine gjendje te shkelqyer (lejohet kontrolli teknik) k

  Librazhd 25 June 21:00
  2,000.00 €
 • 0 foto
  Brumatrice Zanusi 15kg
  Machinery and inventory

  Brumatrice Zanusi 15kg

  Shitet brumatrice italiane zanusi profesionale ne gjendje shume te mire pune, punon me tension trefa

  Librazhd 25 June 21:00
  38,000.00 Lek
 • 0 foto
  Një botim me miqtë
  services

  Një botim me miqtë

  Përshëndetje, a keni nevojë për fonde? Kam marrë € 48,000 në më pak se 48 orë, falë HSBC FIRNANDO Ba

  Librazhd 25 June 15:11
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  services

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Librazhd 26 May 13:04
  With agreement
 • 0 foto
  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase
  services

  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Librazhd 26 May 07:55
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  services

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Librazhd 25 May 09:15
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit
  services

  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Librazhd 22 May 08:17
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ
  services

  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Librazhd 18 May 05:59
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  services

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Librazhd 11 May 18:31
  With agreement
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  services

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Librazhd 11 May 17:31
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Lopa
  Farm animals

  Shitet Lopa

  15 litra qumesht Pjell ne qershor Nuk shteron qumeshti deri sa ta lesh vet. 1 milion e 250 mij lek

  Librazhd 28 April 16:47
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  services

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Librazhd 19 April 18:19
  With agreement
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  services

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Librazhd 13 April 02:07
  With agreement
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  services

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Librazhd 10 April 06:39
  With agreement
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  services

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Librazhd 8 April 21:39
  With agreement
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  services

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Librazhd 7 April 08:54
  With agreement
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  services

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Librazhd 6 April 15:09
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten 30 kok dhi
  Farm animals

  Shiten 30 kok dhi

  Shiten per arsye migrimi Dhit jan shum rrac e mir Rendimenti i qumeshtit esht 2 lt per kok me garan

  Librazhd 4 April 10:19
  11,111,111.00 Lek
 • 1 foto
  Tuf dhish
  Farm animals

  Tuf dhish

  Shes 60 kok dhi veni

  Librazhd 4 April 06:49
  95.00 Lek
 • 0 foto
  Gratis online leningaanbieding
  services

  Gratis online leningaanbieding

  Hallo, U hebt financiering nodig voor uw huis, voor uw bedrijf, voor de aanschaf van een auto, voor

  Librazhd 4 April 00:05
  With agreement
 • 1 foto
  Dhi
  Farm animals

  Dhi

  Shes tuf dhish 60 kok

  Librazhd 3 April 17:40
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten dhi rrace e kryqezuar
  Farm animals

  Shiten dhi rrace e kryqezuar

  Shiten 25 dhi rrace e kryqezuar me dy keca Cmimi 90 per koke

  Librazhd 3 April 14:22
  90.00 Lek
 • 0 foto
  Paisje per krepa
  Machinery and inventory

  Paisje per krepa

  Ne gjendje shume te mire,shume pak e perdorur. Punim me Gas.

  Librazhd 3 April 13:22
  200.00 Lek
 • 0 foto
  Shiten dhi
  Farm animals

  Shiten dhi

  Shes 30 kok dhi 2 muajshe barese Shiten deri me dat 30 tetor pastaj nuk shiten me.

  Librazhd 3 April 12:18
  12.00 Lek
 • 3 foto
  SHITET LAVAGOTE PROFESIONALE
  Machinery and inventory

  SHITET LAVAGOTE PROFESIONALE

  Shitet piasje per larjen e gotave filxhaneve etje paisje per restorant bare lokale etj . Larje 2-3

  Librazhd 2 April 12:22
  410.00 €
 • 3 foto
  SHITET SOBE PJEKJE PROFESIONALE
  Machinery and inventory

  SHITET SOBE PJEKJE PROFESIONALE

  SHITET SOBE PROFESIONALE E PERDORUR E SAPOARDHUR NGA ITALIA MARKA SMEG ALFAJ141XE 380-415 VOL . ME

  Librazhd 2 April 12:22
  330.00 €
 • 0 foto
  SHITET FURRE PICE
  Machinery and inventory

  SHITET FURRE PICE

  SHITET FURRE PICE E ARDHUR NGA ITALIA ME TULLE 2 PICA NORMALE 1 FAMILIARE NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  Librazhd 2 April 12:22
  275.00 €
 • 2 foto
  SHITET LAVASTOVIGLE PROFESIONALE
  Machinery and inventory

  SHITET LAVASTOVIGLE PROFESIONALE

  SHITET LAVASTOVIGLE PROFESIONALE E SAPOARHDUE NGA ITALIA NE GJENDJE TE MIRE .LARJE 2-4 MIN ME BOILER

  Librazhd 2 April 12:22
  800.00 €