Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gjilan

 • 12 foto
  SHITET GOLF 6 I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGIM!
  Car

  SHITET GOLF 6 I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGIM!

  Shitet golf 6 2.0 KW.103 PS 140 Manuel 6 shpejtesi Pulla ne vollan Senzora te shiut Navigacion

  Gjilan Sot, 17:38
  With agreement
 • 10 foto
  Helmeta (shlema) SHARK/AIROH
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Helmeta (shlema) SHARK/AIROH

  Shiten helmetat SHARK S800 GRRR dhe AIROH MATHISSE. Jane te perdorura, por ne gjendje te rregullt.

  Gjilan Sot, 17:37
  195.00 €
 • 2 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  furniture

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Jap me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh jeni tmir pritur

  Gjilan Sot, 17:36
  With agreement
 • 10 foto
  Shes opel corsa 1.7 diesel
  Car

  Shes opel corsa 1.7 diesel

  Makina eshte shum e rujtne dhe servisume me rregull nuk do as ni cent investim

  Gjilan Sot, 17:34
  2,777.00 €
 • 8 foto
  Shitet opel corsa 1.4 benzin
  Car

  Shitet opel corsa 1.4 benzin

  Makina eshte e po sa ardhur nga zvicera me kilometra te garantuara pa as ni vretje me liberservisi

  Gjilan Sot, 17:34
  3,700.00 €
 • 5 foto
  VESPA SUPER E MIR VITI 84 kubikazha 50 kubik
  Engines (over 50 cc)

  VESPA SUPER E MIR VITI 84 kubikazha 50 kubik

  VESPA SUPER E MIR VITI 84 50 kubik Cmimi i pa diskutushem 1500 € 044954954

  Gjilan Sot, 17:33
  1,500.00 €
 • 9 foto
  Shkoda octavia 2.0 Dizel v.p.2005 Rks 10 muj
  Car

  Shkoda octavia 2.0 Dizel v.p.2005 Rks 10 muj

  Shkoda octavia 2.0 Dizel v.p.2005 Rks 10 muj Ne gjendje shum tmir dhe ekonomik Vetura esht me 6 Shpe

  Gjilan Sot, 17:33
  4,900.00 €
 • 1 foto
  husqvarna flex
  Cars and tools

  husqvarna flex

  shes husqvarna shposje deri fi 150

  Gjilan Sot, 17:33
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet golf 4 tdi 74 kw 6 shpejtsi 4 motion
  Car

  Shitet golf 4 tdi 74 kw 6 shpejtsi 4 motion

  Me fjendje shum te mir pa vretje

  Gjilan Sot, 17:33
  3,799.00 €
 • 9 foto
  Chevrolet Nubira, 2.0 VCDi, 2009
  Car

  Chevrolet Nubira, 2.0 VCDi, 2009

  Shitet Chevrolet Nubira, 2.0 VCDi: - Viti i regjistrimit të parë 2009, - I ardhur nga Zvicra, -

  Gjilan Sot, 17:31
  2,700.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gjilan Sot, 17:31
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet Tableti i ri, në paketë, 10 inch!
  Computers

  Shitet Tableti i ri, në paketë, 10 inch!

  Shitet Tableti i ri, në paketë, me këto karakteristika: • Ekrani: 10.1 inch, ngjyre ari • Marka:

  Gjilan Sot, 17:30
  140.00 €
 • 11 foto
  Shitet SSANG YONG Kyron, 2.0, diesel, 4X4, 2008
  Car

  Shitet SSANG YONG Kyron, 2.0, diesel, 4X4, 2008

  Shitet SSANG YONG Kyron 200 Xdi 4WD: Viti i regjistrimit të parë 2008, i ardhur nga Zvicra, pronari

  Gjilan Sot, 17:30
  6,600.00 €
 • 10 foto
  Seat ibiza 1.4 Benzin Turbo Automatk v.p.2011
  Car

  Seat ibiza 1.4 Benzin Turbo Automatk v.p.2011

  Seat Ibiza Bocanegra 1.4 Benzin Tsi 186 Ps Turbo Viti prodhimit 2011 Nga Zvicrra i doganun regjistru

  Gjilan Sot, 17:29
  6,900.00 €
 • 9 foto
  Shitet shtepia ne GJiLAN  Shtepia ka nje siperf
  House / Villas

  Shitet shtepia ne GJiLAN Shtepia ka nje siperf

  Shitet shtepia ne GJiLAN Shtepia ka nje siperfaqe prej 200m2 + - podrumi: banjo, garazhë dhe dh

  Gjilan Sot, 17:28
  162,000.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Gjilan Sot, 17:28
  840.00 €
 • 9 foto
  opel korza-D- 1.4 benzin
  Car

  opel korza-D- 1.4 benzin

  xhendje te mir servisat e krym me rregull 1.4 benzin harxhimet e vogla 044320167 viberi 383443201

  Gjilan Sot, 17:28
  3,450.00 €
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Gjilan Sot, 17:28
  With agreement
 • 6 foto
  loja ps4
  Games for PC / Video Games

  loja ps4

  shesi lojat e ps4 ose baj ndrrim.me.ps3 lijat jon Days Gone Mortal Kombat 11 Pubg Call of duty 4 rem

  Gjilan Sot, 17:26
  With agreement
 • 0 foto
  tenda shatora GJILAN 044 904 994
  services

  tenda shatora GJILAN 044 904 994

  ofrojm ne sherbim tenda karrika tavolina .tendat jon shum stabile dhe moderne per qfar do sherbimi

  Gjilan Sot, 17:24
  With agreement
 • 8 foto
  Opel Vectra 2.0 DI-I
  Car

  Opel Vectra 2.0 DI-I

  Opel Vectra 2.0 Disel Viti prodhimit 2000 Rks deri me 05.02.2021 Klimatronic Centrall Karrika me nx

  Gjilan Sot, 17:23
  2,800.00 €
 • 0 foto
  tenda SHATORA me nxemje gjilan 044 904 994
  services

  tenda SHATORA me nxemje gjilan 044 904 994

  ofrojm ne sherbim tenda dhe karrika tendat jan per sezon dimror me nxemje shum stabile per dimer t

  Gjilan Sot, 17:22
  With agreement
 • 0 foto
  TENDA dhe shatora ne GJILAN .044 904 994
  services

  TENDA dhe shatora ne GJILAN .044 904 994

  OFrojm ne sherbim shatora tavolina dhe karrika .me dimezione .4x10.5x10.5x8.6x12 .te gjitha stabile

  Gjilan Sot, 17:22
  With agreement
 • 10 foto
  Audi A4, 2.0 Disel, 2011 ,Automatik, RKS
  Car

  Audi A4, 2.0 Disel, 2011 ,Automatik, RKS

  Shes Veturen Audi A4, 2.0 Disel, -Viti 2011 -Ngjyre te zeze -Nderruesi Automatik (8 shpejtesi) -Nav

  Gjilan Sot, 17:21
  12,990.00 €
 • 5 foto
  Mercedez 1988
  Car

  Mercedez 1988

  Mercedes 88 eshte ne gjendje te rregullt karrigat me nxemje regjistrimi i skadum

  Gjilan Sot, 17:20
  1,000.00 €
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR INFO +38349343131

  Gjilan Sot, 17:20
  With agreement
 • 1 foto
  shtopat per passat b5
  Copiers and equipment

  shtopat per passat b5

  shiten shtopat per passat b5 bojn edhe per 5.5 shum t rujshum +38345514584

  Gjilan Sot, 17:20
  20.00 €
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Gjilan Sot, 17:20
  With agreement
 • 6 foto
  HP EliteBook 2570P
  Computers

  HP EliteBook 2570P

  Lloptopi eshte ne gjendje te rregullt punon shum mir nuk ka vrejtje e mban baterin rreth 3 or e ka e

  Gjilan Sot, 17:19
  160.00 €
 • 7 foto
  Gaming-PC, Core i5-2500,RX470 4GB
  Computers

  Gaming-PC, Core i5-2500,RX470 4GB

  Kompjuteri eshte ne gjendje te rregullt shum i mir, e ka te instaluar Fortnite dhe CSGO i qon shum m

  Gjilan Sot, 17:19
  210.00 €
 • 5 foto
  Shitet Opel zafira dizel viti 2005 regjistrim 10 m
  Car

  Shitet Opel zafira dizel viti 2005 regjistrim 10 m

  Shitet Opel zafira dizel 2,2 viti 2005 regjistrimi I tret ne kosov e sjellur nga zvicra nga un me gj

  Gjilan Sot, 17:19
  With agreement
 • 4 foto
  Monitor 22inch
  Computer parts

  Monitor 22inch

  Monitori eshte ne gjendje te rregullt punon shum mir. i ka pak grritha siq shihen edhe ne foto por n

  Gjilan Sot, 17:19
  40.00 €
 • 6 foto
  Shtepiz Core i3-2100
  Computers

  Shtepiz Core i3-2100

  shtepiza eshte ne gjendje te rregullt nuk ka vrejtje punon shum mir. i sapo Formatuar. performancat

  Gjilan Sot, 17:19
  70.00 €
 • 0 foto
  tenda shatora me nxemje. GJILAN 044 904 994
  services

  tenda shatora me nxemje. GJILAN 044 904 994

  ofrojm tenda shatora karrika tavolina ne sherbim .tendat per stin te dimirit me nxemje dhe shum m

  Gjilan Sot, 17:19
  With agreement
 • 1 foto
  Tenda me nxemje GJILAN 044 904 994
  services

  Tenda me nxemje GJILAN 044 904 994

  ofrojm tenda shatora me nxemje ne gjilan dhe rrethin .karrika dhe tavolina posedojm tavolina te d

  Gjilan Sot, 17:19
  With agreement
 • 3 foto
  Tenda ne GJILAN
  services

  Tenda ne GJILAN

  ofrojm tenda ne sherbim ne gjilan me karrika dhe tavolina tendat jan shum te mira dhe stabile 044

  Gjilan Sot, 17:19
  With agreement
 • 4 foto
  Nvidia GTX 960 4gb
  Computer parts

  Nvidia GTX 960 4gb

  Kartela grafike eshte ne gjendje te rregullt punon shum dhe shum e rujtshme kush don mundet edhe me

  Gjilan Sot, 17:19
  90.00 €
 • 3 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Gjilan Sot, 17:19
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR INFO +38349343131

  Gjilan Sot, 17:19
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR INFO +38349343131

  Gjilan Sot, 17:19
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje vib++38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetje vib++38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Gjilan Sot, 17:18
  770.00 €
 • 0 foto
   TEnda SHatora me nxemje GJILAN.044 444 967
  services

  TEnda SHatora me nxemje GJILAN.044 444 967

  ofrojm ne sherbim shatora me nxemje tavolina dhe karrika ne gjilan dhe rrethin .tendat jan shum mod

  Gjilan Sot, 17:18
  With agreement
 • 0 foto
  Opel Corsa 1.3 dizel viti 2008
  Car

  Opel Corsa 1.3 dizel viti 2008

  Shitet Opell Corsa 1.3 Dizel me dy te kuqe ti.gjithashtu Corsa i ka vajin dhe gjith filterat e ndrum

  Gjilan Sot, 17:17
  3,680.00 €
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Car

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Gjilan Sot, 17:17
  With agreement
 • 0 foto
  tenda shatora ne GJILAN.044 286 167
  services

  tenda shatora ne GJILAN.044 286 167

  ipen ne sherbim tenda shum stabile dhe te pershtatshme tel 044 286 167

  Gjilan Sot, 17:17
  With agreement
 • 8 foto
  Ford Fiesta 1.4 dizell viti prodhimit 2008
  Car

  Ford Fiesta 1.4 dizell viti prodhimit 2008

  Shitet ose ndrrohet vetura familjare e mirmbajtur dhe e ruajtur si jasht dhe mbrenda . Vetura esht q

  Gjilan Sot, 17:16
  3,500.00 €
 • 1 foto
  Shitet stabilizatori ne gjendje perfekte...
  Cars and tools

  Shitet stabilizatori ne gjendje perfekte...

  Shitet stabilizatori ne gjendje perfekte...

  Gjilan Sot, 17:14
  750.00 €
 • 12 foto
  Polo 1.2 Benzin /Manual
  Car

  Polo 1.2 Benzin /Manual

  Polo Comforline , 1.2 Benzin / Manual Qmimi : 7500 Euro Viti Prodhimit : 2012 Ngjyra : e Bardh Dyer

  Gjilan Sot, 17:13
  7,500.00 €
 • 10 foto
  Fiat 500
  Car

  Fiat 500

  Fiat 500 1.4 , 16v Benzin , Manual Viti prodhimit 2008 Ngjyra zez/bardh Dyer 3 Ulse 4 Kw 73.5 Km 178

  Gjilan Sot, 17:13
  6,000.00 €
 • 4 foto
  Lavabor per frizere
  Technician and equipment

  Lavabor per frizere

  shes lavaborin per pastrimin e flokve per frizera si ne foto mund te kontaktoni edhe ne Viber

  Gjilan Sot, 17:12
  200.00 €