Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Elbasan

 • 9 foto
  Golf 5 Look R32 Automatik
  Car

  Golf 5 Look R32 Automatik

  -Golf 5 (2.0 TDI)(LOOK R32) -Kambio Automatike (DSG) -Viti 2005 -Karburanti Naft -Letrat e sapo pagu

  Elbasan Sot, 09:00
  4,900.00 €
 • 9 foto
  Golf v 2007 nafte
  Car

  Golf v 2007 nafte

  Motorr 2.0 nafte manuale me letra te paguara viti 2007.xhama orgjinale te zi.shume e mirembajtjur ed

  Elbasan Sot, 09:00
  4,600.00 €
 • 6 foto
  Golf 5 nafte 1.9 nafte 2007
  Car

  Golf 5 nafte 1.9 nafte 2007

  Shitet golf 5 1.9 nafte viti 2007 make eshte e paster jashte dhe mrena nuk ka nevoj per asgje letra

  Elbasan Sot, 08:59
  4,400.00 €
 • 6 foto
  Shitet bmv 200 nafte
  Car

  Shitet bmv 200 nafte

  Shitet bmv seria 3 makina eshte e paster mrena dhe jashte me letra per 1 vit disje 17 te gjitha sher

  Elbasan Sot, 08:57
  2,600.00 €
 • 8 foto
  Okazjon Audi A 6 automatik 2.4 benzin
  Car

  Okazjon Audi A 6 automatik 2.4 benzin

  Shitet audi a6 benzin 2.4 automat makina ka ardhur nga zvicra me dogan te paguar shum e paster si mr

  Elbasan Sot, 08:56
  5,100.00 €
 • 8 foto
  BMW 320 automat
  Car

  BMW 320 automat

  Shitet BMW 320 benzin automat me dogan te paguar e ardhur nga zvicra makina eshte shum e paster kil

  Elbasan Sot, 08:56
  4,650.00 €
 • 8 foto
  Audi A.4 benzin gaz automat
  Car

  Audi A.4 benzin gaz automat

  Shitet audi a.4 benzin gaz te shkruajtur ne leje automat letra per nje vit makin eshte e paste mrena

  Elbasan Sot, 08:54
  3,500.00 €
 • 7 foto
  Smart 1000 benzin
  Car

  Smart 1000 benzin

  Shitet smart 1000 benzin viti 2008 makina eshte e paster si mrena dhe jasht

  Elbasan Sot, 08:53
  3,500.00 €
 • 6 foto
  Jetta 1.9 naft
  Car

  Jetta 1.9 naft

  Shitet Volkswagen Jetta viti 2006 1.9 naft shum e paster manuale me letra per 1 vit

  Elbasan Sot, 08:51
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Reno Megana
  Car

  Shitet Reno Megana

  Letrar te sapo prera , per 1 vit Viti 2006 Shitet per arsye Emigracioni

  Elbasan Sot, 08:51
  1,900.00 €
 • 2 foto
  BALESTRA
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  BALESTRA

  balstra benci 8 te gjata 190 cm

  Elbasan Sot, 08:51
  750.00 Lek
 • 4 foto
  DIFERENCIAL ,
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  DIFERENCIAL ,

  diferencial benci model zvicerian cmimi esht pa balestra balestrat vec 700 mij lek

  Elbasan Sot, 08:51
  800.00 Lek
 • 5 foto
  JAGUAR XF 3.0 S
  Car

  JAGUAR XF 3.0 S

  JAGUAR XF 3.0 SPORT 274 KUAJ FUQI KARBURANTI -NAFTE VITI -2010 KILOMETRAT -204 000 ( NESE NUK JAN

  Elbasan Sot, 08:50
  With agreement
 • 2 foto
  T MAX AMORTIZATOR SHALE
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  T MAX AMORTIZATOR SHALE

  Amortizator shale t max jan akull te rinj sapo i kam sjell nga italia

  Elbasan Sot, 08:50
  45.00 €
 • 3 foto
  3 AKS BENC V8
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  3 AKS BENC V8

  shitet benci 3 aks motorr v8 26 ne gjendje pune ,pa.letra fare .

  Elbasan Sot, 08:50
  4,900.00 €
 • 4 foto
  kama
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  kama

  shes kamjoncinen ne gjendje shum te mir motorrike dhe karroceria ,pa letra fare.

  Elbasan Sot, 08:50
  1,400.00 Lek
 • 4 foto
  HIAB 125
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  HIAB 125

  shitet vinxhi hiab 125 4 dalje hidraulike viti 1998 6 ton pa u hapur peshon rreth 1900 kg ne gje

  Elbasan Sot, 08:50
  4,500.00 €
 • 2 foto
  DIFERENCIAL
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  DIFERENCIAL

  benci frenat me alkol

  Elbasan Sot, 08:50
  700.00 Lek
 • 6 foto
  EVO 220 CDI 2009
  Car

  EVO 220 CDI 2009

  Shitet evo 220 cdi ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga italia . viti 2009 kambjo automatike

  Elbasan Sot, 08:50
  7,500.00 €
 • 2 foto
  MOTORR PERKINS
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MOTORR PERKINS

  shitet motorri perkins nje gjendje super ndes direkt .ideal per kombajna

  Elbasan Sot, 08:50
  800.00 Lek
 • 9 foto
  HHR benzin gas
  Car

  HHR benzin gas

  Chervolet HHR viti 2008 benzin gas motorr 2.4 me zinxhire 198 mij km kamio automat me letra te pagua

  Elbasan Sot, 08:49
  6,000.00 €
 • 11 foto
  Range Rover Sport 3.0 TDV6 pa takse lluksi.
  Car

  Range Rover Sport 3.0 TDV6 pa takse lluksi.

  Range Rover Sport 3.0 TDV6 pa takse lluksi.260 mije klm.viti 2011, navigator sistem mp3 cd-aux fener

  Elbasan Sot, 08:48
  With agreement
 • 9 foto
  Okazion !!! Citroen c2 1.3 nafte viti 2007
  Car

  Okazion !!! Citroen c2 1.3 nafte viti 2007

  Shitet citroen c2 viti 2007 .. 1.3 nafte kambjo manuale, klima dixhitale, cruise control (full optio

  Elbasan Sot, 08:44
  2,250.00 €
 • 8 foto
  Shitet Golf 7  1.6 nafte Automat viti 2013..
  Car

  Shitet Golf 7 1.6 nafte Automat viti 2013..

  Shitet Golf 7 1.6 nafte me kamio Automatike Viti prodhimit 2013,,makina eshte ne super gjendj

  Elbasan Sot, 08:44
  12,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes benz 203 Automat
  Car

  Shitet Mercedes benz 203 Automat

  Shitet Mercedes Benc 203 Viti prodhimi mars 2007 Ne super gjendje motorrike estetike Motorr 2.

  Elbasan Sot, 08:43
  5,300.00 €
 • 0 foto
  Shitet Mercedes Benz c clas 204 Automat viti 2010.
  Car

  Shitet Mercedes Benz c clas 204 Automat viti 2010.

  Shitet Mercedes Benc c clas 204 Kamio Automatike,,Motorr c 220 Nafte Viti prodhimit 2010,,makin

  Elbasan Sot, 08:43
  6,800.00 €
 • 6 foto
  SHITET FORD  FISTA 1.4 NAFTE VITI 2006.
  Car

  SHITET FORD FISTA 1.4 NAFTE VITI 2006.

  Shitet ford fiesta viti prodhimit 2006 Motorr 1.4 nafte ,,shum ekonomik Makina eshte ne supe

  Elbasan Sot, 08:42
  2,200.00 €
 • 6 foto
  Shitet Ford Focus 1.6 nafte viti 2007.
  Car

  Shitet Ford Focus 1.6 nafte viti 2007.

  Ford focus 1.6 nafte Kamio manuale Ne super gjendje motorrike estetike Viti prodhimit 2007 Shum

  Elbasan Sot, 08:39
  3,200.00 €
 • 1 foto
  super aspirator i fuqishem
  Cars and tools

  super aspirator i fuqishem

  shitet aspiratori shume i fuqishem mund te perdoret per dhoma luerje etj, gjendja pothuajse i ri

  Elbasan Sot, 08:39
  500.00 Lek
 • 12 foto
  Mercedes c 220 CDI
  Car

  Mercedes c 220 CDI

  Shitet Mercedes Benc 220 Cdi evo versioni avangard viti prodhimit 2004,makina ka kto opsione,Kamje

  Elbasan Sot, 08:38
  4,500.00 €
 • 1 foto
  Shitet Ford S-max 2.0 nafte viti 2007..
  Car

  Shitet Ford S-max 2.0 nafte viti 2007..

  Shitet ford s-max 2.0 nafte Viti prodhimit 2007,,kamio manuale Ne super gjendje motorrike estetik

  Elbasan Sot, 08:37
  4,300.00 €
 • 1 foto
  Okazion.Audi s6 manual 4.2 benzine viti 2000.nderrohet
  Car

  Okazion.Audi s6 manual 4.2 benzine viti 2000.nderrohet

  Okazion.Audi s6 manual 4.2 benzine viti 2000 quattro 340 hp super e shpejte qe arrin deri 300km ne o

  Elbasan Sot, 08:32
  5,500.00 €
 • 6 foto
  Okazion.passat cc viti 2012.nderrohet
  Car

  Okazion.passat cc viti 2012.nderrohet

  okazion ,shitet pasat cc viti 2012 benzine+gaz motorr 2.0,kamio automat dsg ,shume ekonomike.makina

  Elbasan Sot, 08:32
  11,000.00 €
 • 5 foto
  OKAZIOOOON 4 000EURO
  Car

  OKAZIOOOON 4 000EURO

  Shitet Audi A6 viti 2008 naft 2.7, Makina esht në gjendje te mir letrat i ka deri në fund të marsit

  Elbasan Sot, 08:19
  4,000.00 €
 • 6 foto
  Golf 6
  Car

  Golf 6

  Shitet golf 6 1.6 nafte manual Makina eshte me 1 vit letra te paguara Ne gjendje te persosur super e

  Elbasan Sot, 08:08
  5,900.00 €
 • 7 foto
  SHITET FORD FOCUS 1.6 NAFTÈ 2005
  Car

  SHITET FORD FOCUS 1.6 NAFTÈ 2005

  Shitet Ford Focus c-max 1.6 naftè viti 2005. Letrat dri ne shkurte te 2021.

  Elbasan Sot, 07:35
  3,300.00 €
 • 11 foto
  Audi A3 2.0 TFSI Sportback Automat 200hp
  Car

  Audi A3 2.0 TFSI Sportback Automat 200hp

  Audi A3 200 TFSI 200 HP kuaj fuqi, makina e ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir e pershtashme

  Elbasan Sot, 07:29
  5,500.00 €
 • 2 foto
  Goma Disqe R17
  Copiers and equipment

  Goma Disqe R17

  Goma disqe R17 Dimri ne gjendje shum te mir pothuajse te reja siç duken dhe ne foto

  Elbasan Sot, 07:29
  350.00 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz S class 500
  Car

  Mercedes Benz S class 500

  Benz S class 500 4 Matic 4x4, disqe R20ç AMG Full options ardhur nga zvicra, Ne super gjendje shum e

  Elbasan Sot, 07:29
  9,800.00 €
 • 11 foto
  Mercedes benz S class 500L benzin+gaz
  Car

  Mercedes benz S class 500L benzin+gaz

  Benz s class L (limousine) full options ardhur nga zvicra, Ne super gjendje shum e paster, targa, l

  Elbasan Sot, 07:29
  13,800.00 €
 • 9 foto
  tyjota avensis viti 2006 motorr 2.2 naft D4D me zinxhir
  Car

  tyjota avensis viti 2006 motorr 2.2 naft D4D me zinxhir

  shitet tyjota avensis e sapo ardhur nga zvicra me letra te sapo paguara +siguracjon min kasko me te

  Elbasan Sot, 07:15
  4,800.00 €
 • 6 foto
  Mercedes C220 automat
  Car

  Mercedes C220 automat

  Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe motorrike. Me liber sherbimesh goma te reja. E gat

  Elbasan Sot, 07:01
  2,900.00 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz C 180 Benzine/Gas
  Car

  Mercedes Benz C 180 Benzine/Gas

  🚘 Mercedes Benz C Class 📆 2005 🕹 Automat ⛽️ Benzine Gas Sherbimet te sapobera Letrat maj 202

  Elbasan Sot, 06:51
  5,200.00 €
 • 9 foto
  Polo 2006
  Car

  Polo 2006

  Shes polo te 2006, 1.4 nafte e sopo ardhur me dogane te paguar,me 4 porta,kondicioner sherbimet te

  Elbasan Sot, 06:08
  3,100.00 €
 • 8 foto
  OKAZION MERIVA 2008
  Car

  OKAZION MERIVA 2008

  OKAZION OPEL MERIVA VITI 2008 1.3 NAFTE SUPER ECONOMIKE E TARGUAR ME LETRA DERI NE DHJETOR E ARDHUR

  Elbasan Sot, 06:08
  320.00 €
 • 11 foto
  POLO 2010 1.6 NAFTE
  Car

  POLO 2010 1.6 NAFTE

  SHITET POLO 1.6 NAFTE SUPER ECONOMIKE NE GJENDJE SUPER TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE E PASTER BRENDA J

  Elbasan Sot, 06:07
  5.00 €
 • 2 foto
  Fiat Punto Viti 2000 Manual 1.2 Benxin
  Car

  Fiat Punto Viti 2000 Manual 1.2 Benxin

  Fiat Punto 1.2 Benxin Viti 2000 kondicjoner ngrohje ftohje serdile me ngrohje kasetofoni-mp3 aux usb

  Elbasan Sot, 03:31
  1,350.00 €
 • 1 foto
  Blej Makina gjitha llojet 50%-60% vlera tregut KESH
  Car

  Blej Makina gjitha llojet 50%-60% vlera tregut KESH

  Blej Vetem Makina me letra te rregullta whats app 069 31 31 765 ..................,,,,,,,,,,..,,,,,,

  Elbasan Sot, 03:31
  10,000.00 €
 • 5 foto
  A clas 1.4 Benxin Manual
  Car

  A clas 1.4 Benxin Manual

  A clas • 1.4 Benxin • Manual • Viti 1999 whats app 069 31 31 765

  Elbasan Sot, 03:31
  1,350.00 €
 • 4 foto
  Ford fokus
  Car

  Ford fokus

  Ford fokus 1.7 naft 3200 euro i pa diskutushem E pa punuar ne Shaiperi

  Elbasan Sot, 02:50
  3,200.00 €