Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tiranë

 • 8 foto
  Land rover discovery shitet ose nderrohet
  Car

  Land rover discovery shitet ose nderrohet

  Full options

  Tiranë Sot, 19:28
  8,500.00 €
 • 4 foto
  bmw
  Car

  bmw

  Bmw X5 viti 2006 3.0nafte disce x5 goma 100% dy baxho xhama te zi origjinal sensor parkimi sensor go

  Tiranë Sot, 19:28
  8,700.00 €
 • 0 foto
  Tirane. shitet shtepi dhe truall.
  House / Villas

  Tirane. shitet shtepi dhe truall.

  Truall 350 m2 me shtepi 110 m2 !! 1-kateshe, Rruga 5 Maj. zone e qete ne lagjen allias ne tirane, 3

  Tiranë Sot, 19:28
  100,000.00 €
 • 5 foto
  OKAZION! Mercedes benz B-clas B200,Automat
  Car

  OKAZION! Mercedes benz B-clas B200,Automat

  Mercedes-Benz B200 Automat,Benzin(Gati per impiant),Viti Prodhimit 11-2007 , disqe alumini , goma t

  Tiranë Sot, 19:28
  5,300.00 €
 • 2 foto
  Piaggio x8. 200 cc. Viti 2004
  Engines (over 50 cc)

  Piaggio x8. 200 cc. Viti 2004

  Shitet. Piaggio X8:200 kubik:viti i prodhimit 2004. Motori eshte ne gjendje shum te mire. Ska nevoj

  Tiranë Sot, 19:28
  1,200.00 €
 • 5 foto
  Shitet iphone 7
  Cellular phones

  Shitet iphone 7

  Shitet iphone 7 .128 gb .super gjendje,xham para dhe mbrapa.Cmimi 25000 leke i padiskutueshem

  Tiranë Sot, 19:28
  25,000.00 Lek
 • 10 foto
  Bmw x5m full M-power 555 hp
  Car

  Bmw x5m full M-power 555 hp

  Bmw x5 . M-power origjinal fabrike 4.4 V8 bi-turbo 555 hp kuaj fuqi . 163.000km origjinale . Panel

  Tiranë Sot, 19:28
  28,000.00 €
 • 11 foto
  Makineri per punime hekuri
  Cars and tools

  Makineri per punime hekuri

  Sjellim me porosi makineri te ndryshem per punime e hekurit makinerit jane te reja cmimi sipas marve

  Tiranë Sot, 19:28
  With agreement
 • 9 foto
   BMW 328i LOOK M me pjese origjinale.
  Car

  BMW 328i LOOK M me pjese origjinale.

  -LOOK M me pjese origjinale.(Parakolp,mrapakolp,llaska,pasqyra,timon,disqe) -4 Marmita sportive REMU

  Tiranë Sot, 19:27
  24,000.00 €
 • 11 foto
  BMW 335 LOOK M SPORT?FULL FULL
  Car

  BMW 335 LOOK M SPORT?FULL FULL

  BMW 335-3.0 Benzin ,nuk e kap taksa e lluksit 2979CM, shum e shpete twin turbo, shum e vecante ne mo

  Tiranë Sot, 19:27
  18.00 €
 • 11 foto
  Audi a8 super full 2010
  Car

  Audi a8 super full 2010

  Audi a8 . Facelift versioni fundit i ketij tipi te audit . Komplet led. Version lungo i gjate .Motor

  Tiranë Sot, 19:27
  14,000.00 €
 • 11 foto
  Ml63 amg origjinal look 2011
  Car

  Ml63 amg origjinal look 2011

  Ml 63 AMG origjinale . Kambio 7G-tronic MSC. Viti 2008 . Komplet look 2011 origjinal me te gjitha pj

  Tiranë Sot, 19:27
  17,500.00 €
 • 11 foto
  Makineri me porosi per punime te ndryshme llamarin
  Machinery and inventory

  Makineri me porosi per punime te ndryshme llamarin

  Sjellim makineri me porsi per punimet e llamarine edhe hekuri ne forma te ndryshme . .Cmimet sipas

  Tiranë Sot, 19:27
  With agreement
 • 8 foto
  Mercedes-Benz C250 LOOK-AMG FULL FULL
  Car

  Mercedes-Benz C250 LOOK-AMG FULL FULL

  Mercedes-Benz c--250--Benzin Motorr 1.8 204KW- Viti Prodhimit 2012,ka dale ne shitje ne 2014 i sapo

  Tiranë Sot, 19:26
  1.00 €
 • 0 foto
  Biciklete hollandeze
  Sports equipment

  Biciklete hollandeze

  Shes bicikleten te blere ne hollande me disqe alumini dhe ne gjendje shume te mire. Arsyeja eshte mo

  Tiranë Sot, 19:25
  10,000.00 Lek
 • 0 foto
  FORD GALAXY? / CMIM OKAZION \n
  Car

  FORD GALAXY? / CMIM OKAZION \n

  Shes Ford Galaxy të vitit 2004 ⛧me dokumenta per 1 vit ⛧Automat ⛧sendilje me ngrohje ⛧pasqyr

  Tiranë Sot, 19:25
  3,299.00 €
 • 7 foto
  OKAZION Shitet Audi A4
  Car

  OKAZION Shitet Audi A4

  Marka 👉 Audi A4 Forca mottorrike👉 2.5 Lloji i kambjos👉 Automatike Karburanti 👉Naft Viti i prodhim

  Tiranë Sot, 19:25
  2,600.00 €
 • 5 foto
  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2006-??
  Car

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2006-??

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2006-I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-🇩🇪,ME DOGAN TE PAGUAR,MAK D

  Tiranë Sot, 19:24
  3,700.00 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6, VITI 2009, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Car

  VW GOLF 6, VITI 2009, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2009

  Tiranë Sot, 19:24
  8,400.00 €
 • 5 foto
  Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2009-??
  Car

  Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2009-??

  Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2009-2010,i SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-🇩🇪,ME DOGAN TE PAGUAR,MAK

  Tiranë Sot, 19:24
  4,300.00 €
 • 11 foto
  KIA SPORTAGE, 2009, MANUALE, 4X4, 2.0 BENZINE+GAZ
  Car

  KIA SPORTAGE, 2009, MANUALE, 4X4, 2.0 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 benzine+gaz brc , kambio manuale, 4X4, viti p

  Tiranë Sot, 19:24
  6,500.00 €
 • 4 foto
  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-AUTOMAT-VIT-2006-??
  Car

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-AUTOMAT-VIT-2006-??

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-AUTOMAT-VIT-2006-I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-🇩🇪,ME DOGAN TE PAGUAR,MAK

  Tiranë Sot, 19:23
  4,300.00 €
 • 11 foto
  VW JETTA  GLI  LINE  2013 BENXINE
  Car

  VW JETTA GLI LINE 2013 BENXINE

  VW JETTA 2013 BENXINE 56 MIJE MILJE KAMBIO MANUALE START & STOP KEYS LES GO KAMERA ORIGJINALE

  Tiranë Sot, 19:23
  10,500.00 €
 • 2 foto
  PsP
  Games for PC / Video Games

  PsP

  PsP e Bardh E Mirmbajtur Pa Karikus Me Nje Loj Me Kart Memorie me Fish Per Internet...

  Tiranë Sot, 19:23
  50.00 Lek
 • 5 foto
  OKAZION Ford Galaxy dizel
  Car

  OKAZION Ford Galaxy dizel

  💥💥💥💥Ford GALAXY 2.0 diesel 6 1 (Familjare )Automat me dogan te pagume gjendja super , shum e paster

  Tiranë Sot, 19:23
  7,000.00 €
 • 5 foto
  Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz
  Car

  Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz

  Makin shum ekonomike dhe shum e mirmbajtur. Dokumentat deri ne Mars 2020.

  Tiranë Sot, 19:22
  2,000.00 €
 • 10 foto
  MITSUBISHI-OUTLANDER SPORT ??.2013
  Car

  MITSUBISHI-OUTLANDER SPORT ??.2013

  Mitsubishi outlander sport. 2013.Motori 2.0 benzin-gaz.Impianti lovato i vendosur ne sukth.Model-

  Tiranë Sot, 19:22
  12,700.00 €
 • 5 foto
  MERCEDES BENZ C220CDI
  Car

  MERCEDES BENZ C220CDI

  MERCEDES BENZ C220CDI EVO KAMBJO AUTOMATIKE TIPTRONIKE C/S VITI 29.08.2005 KM 216 MIJ MAKINA ESHT

  Tiranë Sot, 19:21
  5,100.00 €
 • 5 foto
  MERCEDES BENZ C220CDI
  Car

  MERCEDES BENZ C220CDI

  MERCEDES BENZ C220CDI EVO KAMBJO AUTOMATIKE TIPTRONIKE VITI 16 04 2004 KM 193 MIJ SENDILE LEKURE M

  Tiranë Sot, 19:21
  4,300.00 €
 • 8 foto
  MERCEDES BENZ C 200 CDI EVO
  Car

  MERCEDES BENZ C 200 CDI EVO

  MERCEDES BENZ C200CDI EVO AVANTGARDE KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIKE VITI 2004/2005 KM 228 MIJ ORIGJI

  Tiranë Sot, 19:21
  4,300.00 €
 • 3 foto
  FORD ESCAPE AMERICAN AUTOMAT BENZIN-GAZ... OKAZION
  Car

  FORD ESCAPE AMERICAN AUTOMAT BENZIN-GAZ... OKAZION

  FORD ESCAPE MODEL AMERICAN AUTOMAT 2.3 BENZIN GAZ ME TARGA DHE LETRA TE RREGULLTA VITI 2008

  Tiranë Sot, 19:21
  5,500.00 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ BLUEEFFICENCY OKAZION
  Car

  MERCEDES BENZ BLUEEFFICENCY OKAZION

  MERCEDES BENZ BLUEEFFICENCY . MOTORR C220CDI . AUTOMATIKE TIPTRONIKE C/S. KM 184MIJE . VITI 12/2009

  Tiranë Sot, 19:21
  1.00 €
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN
  Car

  VOLKSWAGEN TOURAN

  VOLKSWAGEN TOURAN MOTORR 2.0 TDI KAMBIO AUTOMATIKE DSG VITI 2006 KM 187 MIJ ORIGJINALE ME LIBER SHE

  Tiranë Sot, 19:21
  5,800.00 €
 • 7 foto
  MERCEDES BENZ C 200 CDI
  Car

  MERCEDES BENZ C 200 CDI

  MERCEDES BENZ C200 CDI EVO KAMBJO AUTOMATIKE TIPTRONIKE C/S VITI 2005 KM 230 MIJ ORIGJINALE ME LIBE

  Tiranë Sot, 19:21
  4,999.00 €
 • 7 foto
   Benz C220 Evo 2006 Automatik
  Car

  Benz C220 Evo 2006 Automatik

  Shitet C220 me portobagzh i sapo ardhur nga Gjermania,targa te sabo bera me dukumenta deri ne korrik

  Tiranë Sot, 19:19
  5,200.00 €
 • 3 foto
  TOURAN 1.6 BENZIN/GAZ V.2004 MANUAL SUPER OKAZION
  Car

  TOURAN 1.6 BENZIN/GAZ V.2004 MANUAL SUPER OKAZION

  Touran 1.6 banzin gaz Manual Viti 2004 127.000 km Shume ekonomike Me targa te paguara deri nw

  Tiranë Sot, 19:19
  3,700.00 €
 • 5 foto
  Audi A6 3.0 Nafte S-Line
  Car

  Audi A6 3.0 Nafte S-Line

  Audi A6 S line,makina eshte ne super gjendje,fener full LED,6 kamera,sedilje me ngrohje dhe lekura a

  Tiranë Sot, 19:19
  30,000.00 €
 • 2 foto
  OPEL ZAFIRA 1.9 TDI 7 VENDESHE VITI 2005 ..OKAZION
  Car

  OPEL ZAFIRA 1.9 TDI 7 VENDESHE VITI 2005 ..OKAZION

  OPEL ZAFIRA 1.9 TDI 7 VENDESHE VITI 2005 217.000 KM

  Tiranë Sot, 19:18
  3,700.00 €
 • 4 foto
  shitet fast food okazion
  Business for sale / rent

  shitet fast food okazion

  shitet biznes fast food. 8 vjet aktiv, me klientel te rregullt, te sheshi wilson.

  Tiranë Sot, 19:18
  With agreement
 • 6 foto
  Golf 4 1.9 Automatik
  Car

  Golf 4 1.9 Automatik

  Shitet golf4 kamje automatike viti 2005 me portobagazh ardhur nga gjermania me letra te paguara per

  Tiranë Sot, 19:17
  3,400.00 €
 • 3 foto
  CITROEN C5 VITI 2007 AUTOMAT 2.0 NAFTE ME TARGA
  Car

  CITROEN C5 VITI 2007 AUTOMAT 2.0 NAFTE ME TARGA

  CITROEN C5 VITI 2007 AUTOMAT 2.0 NAFTE ME TARGA SUPER FULL

  Tiranë Sot, 19:17
  3,500.00 €
 • 6 foto
  SHITET TOYOTA RAV4 AUTOMAT 2.0BENZIN-GAZ 80 MI KM
  Car

  SHITET TOYOTA RAV4 AUTOMAT 2.0BENZIN-GAZ 80 MI KM

  TOYOTA RAV4,VITI 2012,4x4,MOTOR 2.0 BENZIN GAZ,IMPIANTI I GAZIT STAG ME BOMBUL 60 LITRA I SAPO MONTU

  Tiranë Sot, 19:16
  13,500.00 €
 • 4 foto
  AUDI A4 AUTOMAT 1.8 T BENZIN-GAZ
  Car

  AUDI A4 AUTOMAT 1.8 T BENZIN-GAZ

  Shitet Audi A4 2007 kambio automatike ne super gjendje nga gjitha anet,shume e paster pa asnje gervi

  Tiranë Sot, 19:16
  6,300.00 €
 • 8 foto
  VW Jetta 2.0 TDI 2010 Dsg Automatik lekure
  Car

  VW Jetta 2.0 TDI 2010 Dsg Automatik lekure

  Shes VW Jetta 2010 me motor 2.0 TDI -140 ps me ndrrues automatik DSG ,vetura i ka 354,000 km te kalu

  Tiranë Sot, 19:16
  With agreement
 • 0 foto
  Opel Meriva, 2004-2005,1.7 Naftë CDTI (TI-të Kuqe)
  Car

  Opel Meriva, 2004-2005,1.7 Naftë CDTI (TI-të Kuqe)

  Opel Meriva, 2004-2005, 1.7 Naftë CDTI (TI-të Kuqe), 189\'000 KM, CH-Full Options: Kambio Manuale 5

  Tiranë Sot, 19:16
  3,300.00 €
 • 11 foto
  Shitet Toyota Rav 4
  Car

  Shitet Toyota Rav 4

  Shitet Toyota Rav 4 MOTORR 2,2 ,4×4 D.CAT ME D JESHILE, ardhur nga Zvicra,ne gjendje super.Viti pro

  Tiranë Sot, 19:16
  7,200.00 €
 • 1 foto
  Kasetofon per makina
  Copiers and equipment

  Kasetofon per makina

  Kasetofon me usb aux dhe memory card - 2500 leke Kasetofon me usb aux bluetooth dhe memory card- 270

  Tiranë Sot, 19:16
  2,500.00 Lek
 • 2 foto
  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2007
  Car

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2007

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2007 makina eshte ne gjendje te mir. siguracioni der

  Tiranë Sot, 19:15
  2,400.00 €
 • 3 foto
  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER FULL
  Car

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER FULL

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMATIK BENZIN - GAZ VITI 2001 ME TARGA DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA

  Tiranë Sot, 19:15
  2,700.00 €
 • 8 foto
  Golf 5 Atomatik 1.9 nafte viti 2006
  Car

  Golf 5 Atomatik 1.9 nafte viti 2006

  Shitet golf 5 1.9 nafte viti 2006, Kamje automatike , sensor parkimi, klimaatomatik,Esp,xhama te zi

  Tiranë Sot, 19:15
  5,800.00 €