Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gjakovë

 • 12 foto
  BMW 320d M-SPORT PACKET
  Car

  BMW 320d M-SPORT PACKET

  • BMW
  • Seri 3
  • Naftë
  • 2017
  • 170 000 - 179 999
  • Automatik
  • Targa Te huaja
  Gjakovë Sot, 01:06
  1.00 €
 • 14 foto
  Mercedes Benz E 350 AVANTGARDE 4MATIC AmG Line
  Car

  Mercedes Benz E 350 AVANTGARDE 4MATIC AmG Line

  • Mercedes-Benz
  • E-Class
  • Naftë
  • 2013
  • 250 000 - 299 999
  • Automatik
  • Targa Te huaja
  Gjakovë 30 September 17:21
  With agreement
 • 1 foto
  ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 Twin Edge OC Graphics Card
  Game beds

  ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 Twin Edge OC Graphics Card

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Produkt krejt i ...

  Gjakovë 30 September 09:00
  500.00 €
 • 7 foto
  Shtepi me dy dyqane
  House / Villas

  Shtepi me dy dyqane

  • 390 m²
  • >=7 dhoma
  Gjakovë 26 September 11:34
  260,000.00 €
 • 6 foto
  Apartament per pushues
  Apartment / Apartment

  Apartament per pushues

  • 50 m²
  • 1 dhoma
  Gjakovë 26 September 11:34
  With agreement
 • 4 foto
  CAS 910463–68–2 Semaglutide
  Business for sale / rent

  CAS 910463–68–2 Semaglutide

  What do you think is faster and more eff...

  Gjakovë 26 September 05:34
  With agreement
 • 1 foto
  PËRKTHIME & LEKTURIME PROFESIONALE: ANGLISHT - SHQIP - ANGLISHT
  services

  PËRKTHIME & LEKTURIME PROFESIONALE: ANGLISHT - SHQIP - ANGLISHT

  PËRKTHIME & LEKTURIME PROFESIONALE: ANGL...

  Gjakovë 25 September 16:45
  1.00 €
 • 10 foto
  Shitet Kamioni Mercedes Benz L 608 dhe Eskavatori Mal 90!
  Trucks

  Shitet Kamioni Mercedes Benz L 608 dhe Eskavatori Mal 90!

  Shiten Kamioni Mercedes (Daimler Benz) D...

  Gjakovë 25 September 16:44
  6,000.00 €
 • 1 foto
  Kapital dhe ndihmë për projekte të mëdha
  services

  Kapital dhe ndihmë për projekte të mëdha

  A kërkon projekti juaj financim të konsi...

  Gjakovë 24 September 11:28
  5,000.00 €
 • 1 foto
  Nikon D750 camera + 24-120mm Lens
  Cameras

  Nikon D750 camera + 24-120mm Lens

  For more information contact us Conta...

  Gjakovë 18 September 14:28
  553.00 €
 • 3 foto
   Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 / S3 S4 S5 S6 S7 S8 19zoll
  Copiers and equipment

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 / S3 S4 S5 S6 S7 S8 19zoll

  8.5J 19 zoll 5x112 0041767134429 (What...

  Gjakovë 18 September 00:04
  550.00 €
 • 13 foto
  Shesim Punoim ndertime te shtepive me qelsa ndor dhe japim shtepi me qira
  House / Villas

  Shesim Punoim ndertime te shtepive me qelsa ndor dhe japim shtepi me qira

  • 1 m²
  • >=7 dhoma
  Gjakovë 15 September 20:11
  1.00 €
 • 12 foto
  MOBILO SHTËPIN TUAJ TRANSPORT EDHE PER EUROP
  furniture

  MOBILO SHTËPIN TUAJ TRANSPORT EDHE PER EUROP

  Bejm prodhimin e kuzhinave. Materiali Me...

  Gjakovë 14 September 15:04
  With agreement
 • 12 foto
  ?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI
  Car

  ?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Naftë
  • 2010
  • 160 000 - 169 999
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gjakovë 14 September 15:04
  With agreement
 • 12 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femijë

  Fer Dizajn...

  Gjakovë 14 September 15:02
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi
  furniture

  Kuzhina Moderne me Porosi

  Fer Dizajn...

  Gjakovë 14 September 15:00
  With agreement
 • 10 foto
  Komoda per Tv me Porosi
  furniture

  Komoda per Tv me Porosi

  Prodhojm komoda per Tv Viber +38344 799...

  Gjakovë 14 September 14:56
  With agreement
 • 2 foto
  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT
  Car

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

  ...

  Gjakovë 14 September 14:45
  With agreement
 • 1 foto
   BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT
  Car

  BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

  ...

  Gjakovë 14 September 14:45
  With agreement
 • 9 foto
  pranojm nje vetur kompenzim me Mobilje
  furniture

  pranojm nje vetur kompenzim me Mobilje

  Fer Dizajn...

  Gjakovë 14 September 14:42
  4,000.00 €
 • 8 foto
  Ulse salloni Moderne me Porosi
  furniture

  Ulse salloni Moderne me Porosi

  Fer Dizajn...

  Gjakovë 14 September 14:41
  With agreement
 • 12 foto
  Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989
  furniture

  Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara...

  Gjakovë 14 September 14:39
  599.00 €
 • 2 foto
  OKAZION 82 Ari toke buze rruge 850m nga autostrada mamurras
  Land / Land

  OKAZION 82 Ari toke buze rruge 850m nga autostrada mamurras

  • 8200 m²
  Gjakovë 14 September 14:35
  50,000.00 €
 • 1 foto
  2+1 Tale Lezhe Bregdet pamje nga deti
  Apartment / Apartment

  2+1 Tale Lezhe Bregdet pamje nga deti

  • 70 m²
  • 2,5 dhoma
  Gjakovë 14 September 14:35
  75,000.00 €
 • 2 foto
  2+1 SHENGJIN HOTEL WILSON
  Apartment / Apartment

  2+1 SHENGJIN HOTEL WILSON

  • 125 m²
  • 3 dhoma
  Gjakovë 14 September 14:34
  170,000.00 €
 • 1 foto
  OKAZION 1+1 TALE LEZHE bregdet
  Apartment / Apartment

  OKAZION 1+1 TALE LEZHE bregdet

  • 52 m²
  • 2 dhoma
  Gjakovë 14 September 14:34
  56,000.00 €
 • 1 foto
  shtepi private Tale Lezhe
  House / Villas

  shtepi private Tale Lezhe

  • 130 m²
  • 3,5 dhoma
  Gjakovë 14 September 14:34
  200,000.00 €
 • 11 foto
  Kuzhina Moderne
  furniture

  Kuzhina Moderne

  Kuzhina Moderne me porosi,Kualitet i gar...

  Gjakovë 14 September 14:34
  1,200.00 €
 • 1 foto
  Biciklet MTB
  Sports equipment

  Biciklet MTB

  Biciklet MTB e ardhur nga zvicrra e pa p...

  Gjakovë 14 September 14:34
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet Kamioni Mercedes Benz L 608 dhe Eskavatori Mal 90!
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet Kamioni Mercedes Benz L 608 dhe Eskavatori Mal 90!

  Shitet Kamioni Mercedes (Daimler Benz) D...

  Gjakovë 14 September 14:25
  6,000.00 €
 • 5 foto
  Monitor gaming 240hz i pahapur me dy vite garancion
  Computer parts

  Monitor gaming 240hz i pahapur me dy vite garancion

  Monitor gaming 240hz 0.5ms delay 24.5 in...

  Gjakovë 14 September 14:24
  235.00 €
 • 1 foto
  PËRKTHIME & LEKTURIME PROFESIONALE: ANGLISHT - SHQIP - ANGL
  services

  PËRKTHIME & LEKTURIME PROFESIONALE: ANGLISHT - SHQIP - ANGL

  PËRKTHIME & LEKTURIME PROFESIONALE: ...

  Gjakovë 14 September 14:24
  1.00 €
 • 2 foto
  Qereminde
  Building materials

  Qereminde

  Në gjëndje të mira...

  Gjakovë 14 September 14:21
  With agreement
 • 0 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara...

  Gjakovë 14 September 14:03
  970.00 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur Kompenzim, Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn...

  Gjakovë 14 September 14:02
  With agreement
 • 12 foto
  Kuzhina me Porosi
  furniture

  Kuzhina me Porosi

  Fer Dizajn...

  Gjakovë 14 September 13:56
  With agreement
 • 2 foto
  ?SHITET TOKA 9.5 ARI /PEJË ASLLAN QESHME? \n\n
  Land / Land

  ?SHITET TOKA 9.5 ARI /PEJË ASLLAN QESHME? \n\n

  • 950 m²
  Gjakovë 14 September 13:51
  250,000.00 €
 • 8 foto
  Banesa 117m2 kati 4 te shkolla ZEKRIA REXHA te AGULLIMI
  Apartment / Apartment

  Banesa 117m2 kati 4 te shkolla ZEKRIA REXHA te AGULLIMI

  • 117 m²
  • 2 dhoma
  Gjakovë 14 September 13:50
  650.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara...

  Gjakovë 14 September 13:50
  With agreement
 • 2 foto
  Korg pa50 me ritma dhe ngjyra
  Musical instruments and equipment

  Korg pa50 me ritma dhe ngjyra

  Korg pa50 me ritma dhe ngjyra ne gjendje...

  Gjakovë 14 September 13:45
  250.00 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetjes vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara...

  Gjakovë 14 September 13:45
  770.00 €
 • 4 foto
  ?SHITET 50ARI - AFER RRUGES KRYESORE PEJË- PRISHTINË
  Land / Land

  ?SHITET 50ARI - AFER RRUGES KRYESORE PEJË- PRISHTINË

  • 5061 m²
  Gjakovë 14 September 13:43
  6,000.00 €
 • 12 foto
  OPEL INSIGNIA 2.0DTH EDITION - i sapo Doganuar ??
  Car

  OPEL INSIGNIA 2.0DTH EDITION - i sapo Doganuar ??

  • Opel
  • Insignia
  • Nafte
  • 190 000 - 199 999
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Gjakovë 14 September 13:41
  With agreement
 • 2 foto
  ➡️Shitet parcela prej 120ari \n?Në Lagjen Dardania 3 Pejë\n
  Land / Land

  ➡️Shitet parcela prej 120ari \n?Në Lagjen Dardania 3 Pejë\n

  Kodi 051 ➡️Shitet parcela prej 120ari 📌...

  Gjakovë 14 September 13:40
  2,000.00 €
 • 12 foto
  MOBILO SHTËPIN TUAJ,TRANSPORT EDHE PER EUROP
  furniture

  MOBILO SHTËPIN TUAJ,TRANSPORT EDHE PER EUROP

  Bejm prodhimin e kuzhinave. Materiali Me...

  Gjakovë 14 September 13:38
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten kauqat
  furniture

  Shiten kauqat

  Shiten minierat 4 3 3 3 3 1 1 ne gjendje...

  Gjakovë 14 September 13:38
  650.00 €
 • 12 foto
  Kuzhina me Porosi
  furniture

  Kuzhina me Porosi

  ...

  Gjakovë 14 September 13:38
  With agreement
 • 2 foto
  ➡️SHITET trojet 4ari deri 23ari\nNë lagjen Dardania 3 Pejë \n
  Land / Land

  ➡️SHITET trojet 4ari deri 23ari\nNë lagjen Dardania 3 Pejë \n

  • 400 m²
  Gjakovë 14 September 13:37
  4,000.00 €
 • 1 foto
  ➡️SHITEN 65ari tokë në Drelaj,Leqinat - Rugovë.\n
  Land / Land

  ➡️SHITEN 65ari tokë në Drelaj,Leqinat - Rugovë.\n

  • 6500 m²
  Gjakovë 14 September 13:36
  5,000.00 €
 • 7 foto
  Kamion IVECO ML 80E
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kamion IVECO ML 80E

  Shitet kamioni IVECO Pesha e kamionit: ...

  Gjakovë 14 September 13:35
  With agreement