Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kurbin

 • 5 foto
  Opel corsa
  Car

  Opel corsa

  Shes opel corsa 1.2 benzine shume ekonomike me klima shum e paster si makine 4 airbag abs shitet

  Kurbin Sot, 10:41
  2,000.00 €
 • 11 foto
  Opel zafira
  Car

  Opel zafira

  Opel zafira 2.2 2002-2003 nafte gjyra blu ekonomik shum i fuqishem me kondicioner gjama elektrik pas

  Kurbin Sot, 03:45
  2,600.00 €
 • 0 foto
  iphone 6 i ri
  Cellular phones

  iphone 6 i ri

  shes iphone 6 16 gb gold i ardhur nga amerika gjendja 10 / 10 540 mije peke i padiskutueshem

  Kurbin Sot, 03:45
  549.00 Lek
 • 7 foto
  Glk 250 cdi 2010
  Car

  Glk 250 cdi 2010

  Glk 250 cdi 4 matic,190 mije km origjinale me liber sherbimi,e ardhur nga gjermania,sensor parkimi,n

  Kurbin Dje, 20:59
  13,200.00 €
 • 4 foto
  Alfa romeo 156 JTD 1.9 okazion
  Car

  Alfa romeo 156 JTD 1.9 okazion

  Makina ne gjendje shum te mire kondicioner me klima modl 156 jtd tapiceri bezh letra te prera deri n

  Kurbin Dje, 20:49
  2,500.00 €
 • 7 foto
   Mercedes Benz Cls 320
  Car

  Mercedes Benz Cls 320

  Shitet mercedes benz cls 320 per arsye mos pordorimi..Me letra te paguara deri ne janar 2020 makinen

  Kurbin Dje, 17:09
  10,200.00 €
 • 3 foto
  Shitet automat super full
  Car

  Shitet automat super full

  Shitet golf 3 nafte 1.9 automat kondicjoner klime funksjonale baxho srs abs... shum e paster brenda

  Kurbin Dje, 16:00
  1,500.00 Lek
 • 0 foto
  Tom Ford
  Mobile phone accessories

  Tom Ford

  Shes syze dielli tom Ford origjinale te pa gerrvishtura.cmimi 300 mi lek

  Kurbin Dje, 11:29
  300.00 Lek
 • 10 foto
  Mercedes Benz 280 v6viti 2005 Km 2175517
  Car

  Mercedes Benz 280 v6viti 2005 Km 2175517

  Nuk ka fjal super vetur

  Kurbin Dje, 09:01
  6,500.00 €
 • 5 foto
  Nissan x trail sport
  Car

  Nissan x trail sport

  Shitet nissan x-trail sport 4•4, viti 2005. ne gjendje shume te mire gati per cdo prove. Sherbimet

  Kurbin 16 November 22:02
  3,200.00 €
 • 2 foto
  Ford Fiesta benzin
  Car

  Ford Fiesta benzin

  Makina eshte ne gjendje te mir me letra per nje vit

  Kurbin 16 November 19:02
  1,200.00 €
 • 0 foto
  SHITEN DY BASE DUBELBASS
  Musical instruments and equipment

  SHITEN DY BASE DUBELBASS

  SHITEN DY BASE DUBELBASS JBL. NGA 1100W SECILI. CMIMI: 1500000 Leke

  Kurbin 16 November 18:49
  1,500,000.00 Lek
 • 0 foto
  SHITET AA CRAFT
  Musical instruments and equipment

  SHITET AA CRAFT

  Shiten dy base AA CRAFT nga 400W secili Cmimi: 500 mij lek.

  Kurbin 16 November 18:49
  500,000.00 Lek
 • 0 foto
  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800
  Musical instruments and equipment

  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800

  SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800 360W NE 8 OHM DHE 600W NE 4 OHM TOTALI 1200W CMIMI:200 MIJ LEK

  Kurbin 16 November 18:48
  200.00 Lek
 • 2 foto
  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C
  Musical instruments and equipment

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C PS76 550W 15 INC CMIMI:170 MIJE LEKE COPA NUK SHITEN TEK VETEM QIFT

  Kurbin 16 November 18:48
  17,000.00 Lek
 • 2 foto
  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE
  Musical instruments and equipment

  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE

  SHITET DYNACORD 2 BASHKE ME 2 BASE AA CRAFT NGA 400W & 2 SATELITE JBL NGA 500W CMIMI: DY MILJON

  Kurbin 16 November 18:47
  250,000.00 Lek
 • 1 foto
  SHITET FONIA E KOMPLETUAR
  Musical instruments and equipment

  SHITET FONIA E KOMPLETUAR

  Shitet fonia e kompletuar 4 base + 4 satelita me pult dynacord dyshi 2x700W + rraku i kompletuar me

  Kurbin 16 November 18:47
  With agreement
 • 2 foto
  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR
  Musical instruments and equipment

  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR

  SHITEN DY BASE ELECTRO VOICE GLADIATOR 700W SECILI 18 INC TE PAPERDORURA CMIMI: 1 MILJON LEKE ME MAR

  Kurbin 16 November 18:46
  100,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shiten kasa boksesh basesh
  Musical instruments and equipment

  Shiten kasa boksesh basesh

  Shiten kasa boksesh bass ELECTRO-VOICE Gladiator Cmimi: 450 mij lek.

  Kurbin 16 November 18:46
  45,000.00 Lek
 • 2 foto
  Mercedes Benz 16-22
  Trucks

  Mercedes Benz 16-22

  Kamjon benz 16-22 makina eshte ne gjendje te mir me letra te paguara per me shume info kontaktojm

  Kurbin 16 November 18:05
  110,000.00 €
 • 7 foto
  pjes kembimi per keto makina
  Copiers and equipment

  pjes kembimi per keto makina

  disponoj pjes kembimi per keto makina alfa 147 .1.9jtd fiesta 1.8tddi punto 1.1, alfa166 3.0v6 audi

  Kurbin 16 November 15:02
  1.00 Lek
 • 1 foto
  reno laguna 2003 1.9 per pjes
  Car

  reno laguna 2003 1.9 per pjes

  disponoj pjes per reno laguna motorr 1.9 i 2003 0685801197 tel/watsap

  Kurbin 16 November 15:01
  1.00 Lek
 • 2 foto
  kerkoj te blej makina per pjes
  Car

  kerkoj te blej makina per pjes

  preferohen golf4 ford fokus fiesta opel astra, THEKSOJ I BLEJ PER PJESE, pra cmimet jan te mira por

  Kurbin 16 November 15:01
  1.00 Lek
 • 0 foto
  Chow Chow i Bardhe Mashkull
  Pets

  Chow Chow i Bardhe Mashkull

  Shitet ose nderrohet Chow Chow i Bardhe ( white ) Mashkull Me te gjitha pashaportat ( mundesh ta mar

  Kurbin 16 November 12:00
  800.00 €
 • 3 foto
  JBL FLIP 4 Blue ? Kundra Ujit ?
  Audio / CD / Stereo

  JBL FLIP 4 Blue ? Kundra Ujit ?

  Shitet ose nderrohet JBL FLIP 4 Blu KUNDRA UJIT Super BASS Volum super i larte Mban shume bateri 12

  Kurbin 16 November 12:00
  With agreement
 • 3 foto
  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠
  Cars and tools

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Te gjitha modeleve ! Thjesht telefononi 0682283355 ! Cmimet

  Kurbin 16 November 11:59
  1.00 Lek
 • 5 foto
  Hoverboard 10.5 inch VIP !!!!!!!!
  Sports equipment

  Hoverboard 10.5 inch VIP !!!!!!!!

  Shes Hoverboard 10.5 Inch VIP Opsione full !!!! Me bluetooth per te degjuar muzike nga Hoverboardi K

  Kurbin 16 November 11:59
  280.00 Lek
 • 10 foto
  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime
  Cars and tools

  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime

  Shesim makina qepese te modeleve te ndryshme Marrim dhe porosi per makina te reja . Bejme dhe ripari

  Kurbin 16 November 11:59
  200.00 €
 • 3 foto
  SAMSUNG GALAXY S8 GJENDJE 10/10 VETEM SOT !!!!!!
  Cellular phones

  SAMSUNG GALAXY S8 GJENDJE 10/10 VETEM SOT !!!!!!

  SHITET URGJENT SAMSUNG GALAXY S8 ME GARANCI DERI NE 22 NENTOR TELEFONI SHITET VETEM SOT !!!!

  Kurbin 16 November 11:59
  With agreement
 • 2 foto
  ⚠️ Xhama mbrojtes UV me gjel dhe me drite led ⚠️
  Mobile phone accessories

  ⚠️ Xhama mbrojtes UV me gjel dhe me drite led ⚠️

  ✅XHAM MBROJTES UV ME XHEL ?Per Vetem --》1500 Leke ✅Nuk e zbeh qartesine e ekranit ✅Nuk e u

  Kurbin 16 November 11:58
  15.00 Lek
 • 8 foto
  Mercedes Vito -04 URGJENTTT!!!!!!!!!!!
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes Vito -04 URGJENTTT!!!!!!!!!!!

  Shes Vito -04 Ne gjendje te shkelqyer nuk ka asnje lloj problemi kamje automatike motorr 220 ngjyre

  Kurbin 16 November 11:58
  7,000.00 €
 • 3 foto
  GPS me bluetooth Super Oferte !!!!
  Copiers and equipment

  GPS me bluetooth Super Oferte !!!!

  GPS me Bluetooth Lidhet me programin e tij Mundesh me alarmu nga telefoni GPS por mundesh dhe me laj

  Kurbin 16 November 11:58
  10.00 Lek
 • 7 foto
  Kasetofon me Touch 7 inch + Kamer parkimi etj
  Copiers and equipment

  Kasetofon me Touch 7 inch + Kamer parkimi etj

  Shitet kasetofon me touch ( me prekje ) dixhital . Madhesia 7 inch . Te perfshira ne pako jane : pul

  Kurbin 16 November 11:58
  120.00 €
 • 5 foto
  Mitsubishi PAJERO -86
  Car

  Mitsubishi PAJERO -86

  Mitsubishi PAJERO 4x4 prefkt Pa letra Me motorr te bllokuar ( Laç Mamurras )

  Kurbin 16 November 11:57
  800.00 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E270 Cdi Full Portobagazh URGJENT!!!
  Car

  Mercedes-Benz E270 Cdi Full Portobagazh URGJENT!!!

  Shes Mercedes-Benz E270 Cdi Avangard Full Viti 2004 Bagazhin e ka me thithje , me larje fenerash , k

  Kurbin 16 November 11:57
  5,000.00 €
 • 5 foto
  ford fokus 1.8tdci manual per pjes
  Car

  ford fokus 1.8tdci manual per pjes

  pjes kembimi per ford fokus 1.8tdci injator elektrik gjithashtu pjes edhe per makina te tjera adresa

  Kurbin 15 November 11:01
  1.00 Lek
 • 0 foto
  Shtet apartament 3+1+garazhd
  Apartment / Apartment

  Shtet apartament 3+1+garazhd

  Shtet apartament 3+1i mobiluar perbehet nga 3 dhoma gjumi + guzhin e sallon te bollshme + ballkon +

  Kurbin 13 November 11:17
  52,000.00 Lek
 • 1 foto
  Vinc Palflinger me 2 dalje hidraulike
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Vinc Palflinger me 2 dalje hidraulike

  Shitet vinc palflinger me 2 dalje hidraulike Ne gjendje shume te mire pune

  Kurbin 12 November 16:15
  With agreement
 • 9 foto
  VINC PALFINGER ME 4 DALJE
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  VINC PALFINGER ME 4 DALJE

  VINC PALFINGER ME 4 DALJE HIDRAULIKE NE GJENDJE TE MIRE ME ARGANELLE PESHA MAKSIMALE MBAJTESE 485

  Kurbin 12 November 16:13
  With agreement
 • 0 foto
  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA
  Trucks

  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA

  SHERBIM KARROTRECI PER MJETE TE RENDA SI VARINGSA KAMIONA FADROMA ETJ

  Kurbin 12 November 16:11
  With agreement
 • 8 foto
  ATEGO 12-18 FRIGORIFER
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  ATEGO 12-18 FRIGORIFER

  ATEGO 12-18 FRIGORIFER VIT PRODHIMI 2004 E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR HAPJE E POR

  Kurbin 12 November 16:11
  With agreement
 • 11 foto
  16-25 4x4 Vetshkarkues
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  16-25 4x4 Vetshkarkues

  Kamion 16-25 4x4 me reduktor vete shkarkuese ne tri krahet. Vit prodhimi 1989 6 goma te reja bate

  Kurbin 12 November 16:10
  With agreement
 • 3 foto
  Vinc Ferrari Me 4 Dalje
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Vinc Ferrari Me 4 Dalje

  Shitet vinc ferrari me 4 dalje hidraulike Ne gjendje shume te mire pune

  Kurbin 12 November 16:10
  With agreement
 • 9 foto
  17-17 4x4 Me vinc E veteshkarkues
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  17-17 4x4 Me vinc E veteshkarkues

  Kamion 17 17 4x4 me vinc Hiab me 2 dalje hidraulike Vetshkarkues ne tri krahet me letra te paguar

  Kurbin 12 November 16:10
  With agreement
 • 9 foto
  KARROTREC\\\\ OSE SHITET VETEM SHTRATI
  Trucks

  KARROTREC\\\\ OSE SHITET VETEM SHTRATI

  KARROTREC 1114 ME PLATFORME LEVIZESE ME GJATESI 6.30 DHE GJERESI 2.40 VIT PRODHIMI 1992 ME LETRA

  Kurbin 12 November 16:09
  With agreement
 • 2 foto
  Kazana te permasave te ndryshme
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Kazana te permasave te ndryshme

  Kazana te permasave te ndryshme. Adresa Kryqezimi i Patokut Lac

  Kurbin 12 November 16:09
  With agreement
 • 7 foto
  Kamion 809 vinc dhe kazan 4x2
  Trucks

  Kamion 809 vinc dhe kazan 4x2

  Kamion 809 kazan veteshkarkues ne tre krahet vinc me 2 dalje hidraulike letra te paguara Vit prod

  Kurbin 12 November 16:08
  With agreement
 • 8 foto
  pjes per makina te perdorura
  Copiers and equipment

  pjes per makina te perdorura

  disponojm pjes per makina te vjetra

  Kurbin 11 November 12:27
  1.00 Lek
 • 1 foto
  w202 cdi 99 automat letra ni vit
  Car

  w202 cdi 99 automat letra ni vit

  shitet cklas 220naft cdi kamio automat, letra deri me 10/08/2020 makina esht ne gjendje perfekte pun

  Kurbin 11 November 12:26
  300.00 €
 • 7 foto
  pjes kembimi per makina te perdorura
  Damaged cars for spare parts

  pjes kembimi per makina te perdorura

  disponojm shum pjes kembimi per makina te perdorura benz,audi,alfa,renault,ford,peugeot,citroen, fia

  Kurbin 10 November 08:36
  1.00 Lek