Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lezhë

 • 5 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Car

  Shitet ose ndrrohet

  Renault clio 1.2 benzin gaze me kondicioner me dokumenta te prera per nje vit shume ekonomik dhe ne

  Lezhë Sot, 05:45
  1,200.00 €
 • 2 foto
  FIAT PUNTO 2003  1000 ERO
  Car

  FIAT PUNTO 2003 1000 ERO

  shitet FIAT PUNTO 2003 ne gjendje shum te mir eshte me letra Shqiptare duhet ti bani rregjistrimin k

  Lezhë Sot, 05:28
  1,000.00 €
 • 12 foto
  Ford Transit , Viti 2002 , 2400cc Turbo
  Car

  Ford Transit , Viti 2002 , 2400cc Turbo

  Shitet Ford Transit viti 12/10/2002 me motorr 2400cc me turbo te plote dhe 2 te kuqe , ( shume e fuq

  Lezhë Dje, 22:40
  4,900.00 €
 • 6 foto
  Shitet ose Nderrohet
  Car

  Shitet ose Nderrohet

  Makina eshte ne gjendje shume te mire me dokumenta per nje vit.

  Lezhë Dje, 21:51
  With agreement
 • 11 foto
  Mercedes Benz CLA 220
  Car

  Mercedes Benz CLA 220

  Shitet Mercedes Benz CLA 220 benzine amg line, makina sapo e targuar fundi i vitit 2019 me 2.000 kil

  Lezhë Dje, 21:44
  With agreement
 • 8 foto
  smart
  Car

  smart

  shitet smart viti 2005 automat kabrio 83000 klm origjinale me garanci me letra per 1 vit e targuar

  Lezhë Dje, 21:39
  With agreement
 • 6 foto
  Apartament 2+1 , 107 m2 ne Shengjin
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1 , 107 m2 ne Shengjin

  Shes apartament 2+1 ne qender te qytetin te Shengjinit , ne nje nder zonat me te bukura te qytetit,

  Lezhë Dje, 21:34
  85,600.00 €
 • 7 foto
  Sprinter
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Sprinter

  SHitet sprinter 416 viti prodhimit 2004 super gjendje sapo targuar dy muj qe ka ardh nga jasht

  Lezhë Dje, 21:31
  1.00 Lek
 • 3 foto
  RADIO VW RNS 300
  Audio / CD / Stereo

  RADIO VW RNS 300

  Shes Radio VW RNS 300 Mund te montohet ne gjithe grupi VW SEAT SKODA pas vitit 2004 Eshte prodhim

  Lezhë Dje, 20:55
  100.00 €
 • 10 foto
  C'KODIM KASETOFONA MAKINE TE GJITHA TIPET
  Copiers and equipment

  C'KODIM KASETOFONA MAKINE TE GJITHA TIPET

  MUND TE C'KODOJ 95 % E TE GJITHE TIPEVE TE KASETOFONAVE DUKE PERFSHIRE KETU DHE TIPET E REJA ME NAVI

  Lezhë Dje, 20:55
  With agreement
 • 5 foto
  Goma motorri
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Goma motorri

  Goma motorri te perdorura

  Lezhë Dje, 20:45
  With agreement
 • 7 foto
  Shitet 1700€ bëj  dhe Nerrim
  Car

  Shitet 1700€ bëj dhe Nerrim

  Shitet ne gjendje te mir me letra deri ne korrik Me motorr 1.4 benzin +Gaz 4 xhama elek

  Lezhë Dje, 20:38
  1,700.00 €
 • 12 foto
  MERCEDES BENZ S320 (jo taks luksi) MUNDESI NDERRIM
  Car

  MERCEDES BENZ S320 (jo taks luksi) MUNDESI NDERRIM

  MERCEDS BENZ S320 DIZEL PA TAKS LUKSI.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA KA VETEM 223MIJ KM ORIGJINALE.K

  Lezhë Dje, 20:13
  9,000.00 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ S320 (jo taks luksi) MUNDESI NDERRIM
  Car

  MERCEDES BENZ S320 (jo taks luksi) MUNDESI NDERRIM

  MERCEDS BENZ S320 DIZEL PA TAKS LUKSI.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA KA VETEM 153MIJ KM ORIGJINALE.K

  Lezhë Dje, 20:13
  10,000.00 €
 • 10 foto
  MECEDES BENZ E220 BlueEfficiency MUNDESI NDERRIMI
  Car

  MECEDES BENZ E220 BlueEfficiency MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDES BENZ E-220 BlueEfficiency VITI 2010.MAKINA KA 223MIJ KM.SENCOR PARKIMI.SENDILJE ME NGROHJE

  Lezhë Dje, 20:13
  10,500.00 €
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ ML350 BENZIN-GAZ MUNDESI NDERRIMI
  Car

  MERCEDES BENZ ML350 BENZIN-GAZ MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDES BENZ ML350 BENZIN-GAZ .MAKINA ESHTE VITI 2006.KA KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUAN

  Lezhë Dje, 20:13
  7,800.00 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ ML320 (jo task luksi) MUNDESI NDERRI
  Car

  MERCEDES BENZ ML320 (jo task luksi) MUNDESI NDERRI

  MERCEDES BENZ ML320ME MOTOR JO ME TAKS LUKSI.MAKINA ESHTE VITI 2005.DHE KA VETEM 228MIJ KM ORIGJINAL

  Lezhë Dje, 20:12
  6,800.00 €
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ E-320 EVO AVANGARDE MUNDESI NDERRIMI
  Car

  MERCEDES BENZ E-320 EVO AVANGARDE MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDES BENZ E320 EVO AVANGARDE(pa taks luksi).SPORT PAKET.KAMJO AUTOMATIKE MAKINA ESHTE 18.9.2006

  Lezhë Dje, 20:12
  6,900.00 €
 • 4 foto
  Bmw 530 per pjese
  Car

  Bmw 530 per pjese

  Shiten pjese per bmw 530 nafte vitit 2002

  Lezhë Dje, 19:54
  1.00 €
 • 4 foto
  Karrotrec rimorkio 2.8 milion LETRA mars 2020
  Car

  Karrotrec rimorkio 2.8 milion LETRA mars 2020

  Shes karrotrecin me te gjitha dok deri ne mars 2020. Shitet 2.8 milion

  Lezhë Dje, 19:52
  2,800.00 Lek
 • 4 foto
  Mercedes Benz  1617
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes Benz 1617

  Shitet kamjon Benz 1617 ne gjendje te mire me te gjitha sherbimet te sapo bera Letrat deri ne shtat

  Lezhë Dje, 19:46
  17.00 €
 • 4 foto
  Benz a170
  Car

  Benz a170

  Shitet benz a170 kambjo automat dokumenta deri dhjetor 2020 ne gjendje t shkelqyer pune...shitet dhe

  Lezhë Dje, 19:38
  2,100.00 €
 • 5 foto
  Makine petullash
  Cars and tools

  Makine petullash

  Makine petullash E pa perdorur Me llamarin inoksi Perdoret me gaz dhe me energji elektrike

  Lezhë Dje, 18:58
  1,400.00 €
 • 4 foto
  ML 270 AUTOMATIKE
  Car

  ML 270 AUTOMATIKE

  SHES ML KAMBIO AUTOMATIKE ME TIMON ANGLEZ NE GJENDJE SH TE MIRE ME LETRA SHQIPTARE TE RREGULLTA DERI

  Lezhë Dje, 18:52
  2,800.00 €
 • 5 foto
  BENZ C KLAS 2.2 NAFT AUTOMAT
  Car

  BENZ C KLAS 2.2 NAFT AUTOMAT

  SHITET : C KLAS VITI: 2004 MOTOR : 2.2 NAFT KM : 250 Mije DOGANE : E PAGUAR MAKINA ESHTE NE GJENDJ

  Lezhë Dje, 18:51
  3,800.00 €
 • 7 foto
  Ford focus okazion
  Car

  Ford focus okazion

  Shitet ford focus viti 2002 Motorr 1.8 nafte shume ekonomike Xhama elektrik Sedilje lekure Disqe 17

  Lezhë Dje, 18:41
  1,300.00 €
 • 0 foto
  Passat
  Car

  Passat

  Shitet passat 2002 DI te kuqe shum e shpejt makina ka nevoj per rregullime ne llaska,1500€ i padisku

  Lezhë Dje, 17:38
  1,500.00 €
 • 3 foto
  Shes Makine Volvo V40, Viti 2014, 11.000 Euro
  Car

  Shes Makine Volvo V40, Viti 2014, 11.000 Euro

  Shitet Makine Volvo V40, Nafte Viti 2014 Kamio Manuale Navi me Touch Konsumi 4.6 litra per 100 Km Ki

  Lezhë Dje, 17:01
  11,000.00 €
 • 4 foto
  Shes c class 220 cdi
  Car

  Shes c class 220 cdi

  Shes c class 220 cdi viti 1999 me te gjitha letrat,makina ne gjendje shum te mir gjenerike sherbimet

  Lezhë Dje, 15:49
  2,700.00 €
 • 5 foto
  Benz c200 06 3800€
  Car

  Benz c200 06 3800€

  Gati per rruge

  Lezhë Dje, 15:48
  3,800.00 €
 • 3 foto
  Bmw 530d 2002 shiten pjese
  Copiers and equipment

  Bmw 530d 2002 shiten pjese

  Shiten pjese per bmw seria 5

  Lezhë Dje, 15:31
  1.00 €
 • 1 foto
  Stopa BMW seria 5
  Copiers and equipment

  Stopa BMW seria 5

  Shes stopat e BMW sera 5 i vitit 2003-2009

  Lezhë Dje, 15:30
  110.00 €
 • 2 foto
  Stopa golf 4
  Copiers and equipment

  Stopa golf 4

  Shiten te 2 45 euro

  Lezhë Dje, 15:29
  45.00 €
 • 3 foto
  Disqe+goma R16 me 4 dadiceke
  Copiers and equipment

  Disqe+goma R16 me 4 dadiceke

  Shes 4 disqe bashke me goma jane me 4 dadiceke

  Lezhë Dje, 15:28
  150.00 €
 • 1 foto
  Disqe+goma numer 16
  Copiers and equipment

  Disqe+goma numer 16

  Shes disqet me goma numer 16 per cdo benz

  Lezhë Dje, 15:28
  150.00 €
 • 4 foto
  Fiat
  Car

  Fiat

  Shitet rolot per pun FAST FOOD E sapoardhur nga italia me dogan te paguar Per cdo gje na kontaktoni

  Lezhë Dje, 15:17
  8,000.00 €
 • 4 foto
  Opel zafira 6+1 mundesi nderrimi +-
  Car

  Opel zafira 6+1 mundesi nderrimi +-

  Shitet nderrohet opel zafira viti 2005 6+1

  Lezhë Dje, 13:49
  2,300.00 €
 • 4 foto
  Kamioncin Mercedes 407D
  Car

  Kamioncin Mercedes 407D

  Kamioncin mercedes benz 407D dopjo gom 6+1 vende vetshkarkuse letrat deri ne tetor shitet per arsye

  Lezhë Dje, 13:26
  3,000.00 €
 • 0 foto
  Materiale ndertimi Armatura
  Building materials

  Materiale ndertimi Armatura

  Shiten Materile ndertimi armatura Skele 200 cm 220 cm 240cm Puntela Bimar 3 dhe 4 meter Binar 1.

  Lezhë Dje, 13:25
  5,500.00 €
 • 2 foto
  pompe uji
  Cars and tools

  pompe uji

  shitet pompe uji e presionit te lart italian 3 fazor sh e fuqishme pompa ka disa helike njera pas tj

  Lezhë Dje, 13:01
  600.00 €
 • 3 foto
  Okaziiiion shes kamioncine
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Okaziiiion shes kamioncine

  Kamioncin Mercedez Benz,vetshkarkuse,me vingj,si kazani si vingji funksional me friksion.ne vjetersi

  Lezhë Dje, 12:48
  5,000.00 €
 • 6 foto
  Shes nderroj X5
  Car

  Shes nderroj X5

  Bmw x5 automat diesel,makina esht e mbaitur ne gjenje perfekte. Ka 298 mi klm qe mund ta kontrolloni

  Lezhë Dje, 12:47
  3,200.00 €
 • 4 foto
  opel Zafira
  Car

  opel Zafira

  Shitet nderrohet Opel zafira viti 2005 7vende

  Lezhë Dje, 12:29
  2,400.00 €
 • 1 foto
  Shes 4 Disçe te reja me gjith Goma te reja
  Copiers and equipment

  Shes 4 Disçe te reja me gjith Goma te reja

  Okazion Shes 4 Disçe Alumin per Peogeot me gjith goma, te reja si gomat dhe disçet kan ardhur nga i

  Lezhë Dje, 12:24
  700.00 €
 • 7 foto
  E320 EVO
  Car

  E320 EVO

  E320 evo Viti 2007 Km:270.000 Sensor parkimi Drita bixenon Tapiceri e paster Navigator Xhama te zinj

  Lezhë Dje, 11:48
  6,500.00 €
 • 4 foto
  MAZDA 3.0 B/GAZ
  Car

  MAZDA 3.0 B/GAZ

  Mazda tribute Kamio automatike Benzine gaz 3.0 Motorr amerikan 160.000 km Kondicioner Sistem 4X4 me

  Lezhë Dje, 11:47
  4,000.00 €
 • 7 foto
  OKAZION A6 3.0TDI
  Car

  OKAZION A6 3.0TDI

  Audi a6 Viti 2004 Km:200.000 Sensor parkingu Navigator Ngrohje sedilesh Drita bixenon Klima digjit

  Lezhë Dje, 11:47
  4,700.00 €
 • 5 foto
  Okazion vogue 3.0 naft
  Car

  Okazion vogue 3.0 naft

  Range vog Viti 2006 Km 250.000 Harman kardon Navi Klim Ngrohje

  Lezhë Dje, 11:47
  5,300.00 €
 • 6 foto
  Peugeot 3.0 1.9nafte
  Car

  Peugeot 3.0 1.9nafte

  Peugeot 307 1.9 naft Viti 2002 Kamio manuale Klima digjitale 4 goma te reja Asnje gervishtje Ne gje

  Lezhë Dje, 11:47
  2,200.00 €
 • 4 foto
  Fiat 500 SPORT 100HP
  Car

  Fiat 500 SPORT 100HP

  Fiat 500 Viti 2007 Benzine 1.4 100 kuaj fuqi Panorame Ne gjendje te mire

  Lezhë Dje, 11:47
  3,800.00 €