Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lezhë

 • 10 foto
  Apartament 2+1+2
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1+2

  • 120 m²
  • 2 dhoma
  Lezhë Sot, 16:11
  55,000.00 €
 • 5 foto
  opel astra 1.7
  Car

  opel astra 1.7

  • Opel
  • Astra
  • Dizel / Naftë
  • 1999
  • 300 000 - 349 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 15:43
  1,400.00 €
 • 6 foto
  SHITEN DISQE ALUMINI PER OPEL R17
  Copiers and equipment

  SHITEN DISQE ALUMINI PER OPEL R17

  Shiten disqe alumini me gjith goma 215/4

  Lezhë Sot, 14:49
  280.00 €
 • 5 foto
  FORD FUSION 1.4 Naft
  Car

  FORD FUSION 1.4 Naft

  • Ford
  • Fusion
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 10 000 - 14 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 14:43
  2,100.00 €
 • 5 foto
  Fiat Punto 1.2
  Car

  Fiat Punto 1.2

  • Fiat
  • Punto
  • Benzin
  • 2005
  • 10 000 - 14 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 14:43
  1,800.00 €
 • 5 foto
  Benz 202 1999 AUTOMAT
  Car

  Benz 202 1999 AUTOMAT

  • Mercedes-Benz
  • 250
  • Dizel / Naftë
  • 1999
  • 200 000 - 249 999
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 14:16
  2,500.00 €
 • 6 foto
  Benz 220cdi Automat
  Car

  Benz 220cdi Automat

  • Mercedes-Benz
  • 220
  • Dizel / Naftë
  • 1999
  • 200 000 - 249 999
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 14:16
  2,200.00 €
 • 9 foto
  Golf 1.6benzin manual OOOKAZION
  Car

  Golf 1.6benzin manual OOOKAZION

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 1999
  • 140 000 - 149 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 14:15
  1,400.00 €
 • 5 foto
  Bmw 320D
  Car

  Bmw 320D

  • BMW
  • 320
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 25 000 - 29 999
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 14:13
  1.00 €
 • 5 foto
  Shes nderroj X5
  Car

  Shes nderroj X5

  • BMW
  • X-modele
  • Naftë
  • 2004
  • 25 000 - 29 999
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Lezhë Sot, 14:12
  3,200.00 €
 • 9 foto
  Shitet Ose Ndrrohet Mazda2 Viti 2005 Automat
  Car

  Shitet Ose Ndrrohet Mazda2 Viti 2005 Automat

  • Mazda
  • Mazda2
  • Benzin
  • 2005
  • 10 000 - 14 999
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 14:03
  3.00 €
 • 6 foto
  SHES SAMSUNG GALAXY J6+ 3/32GB + SD 64GB
  Cellular phones

  SHES SAMSUNG GALAXY J6+ 3/32GB + SD 64GB

  • Samsung
  • Galaxy J6+
  Lezhë Sot, 12:43
  15,000.00 Lek
 • 9 foto
  Audi A4 2.5nafte manual
  Car

  Audi A4 2.5nafte manual

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 12:17
  2,000.00 €
 • 8 foto
  Bmw 320 manuale 2003
  Car

  Bmw 320 manuale 2003

  • BMW
  • 320
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 12:16
  3,200.00 €
 • 9 foto
  Bmw 530 2006 AUTOMAT
  Car

  Bmw 530 2006 AUTOMAT

  • BMW
  • 530
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 12:15
  4,500.00 €
 • 4 foto
  Gasoniere ne shengjin
  Apartment / Apartment

  Gasoniere ne shengjin

  • 39 m²
  • 1 dhoma
  Lezhë Sot, 12:06
  18,900.00 €
 • 6 foto
  Shitet Ford Focus 1.7 naft
  Car

  Shitet Ford Focus 1.7 naft

  • Ford
  • Focus
  • Dizel / Naftë
  • 2001
  • 190 000 - 199 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 11:02
  200,000.00 Lek
 • 5 foto
  Shitet, Apartament 1+1,Shëngjin, Lezhë.
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 1+1,Shëngjin, Lezhë.

  • 64 m²
  • 1 dhoma
  Lezhë Sot, 10:47
  48,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet toke ne zonen e Ranes se Hedhur, Shengjin
  Land / Land

  Shitet toke ne zonen e Ranes se Hedhur, Shengjin

  • 40000 m²
  Lezhë Sot, 10:43
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Shëngjin/OPP21542
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 2+1, Shëngjin/OPP21542

  • 70 m²
  • 2 dhoma
  Lezhë Sot, 10:20
  69,000.00 €
 • 8 foto
  BENZ C KLAS 2.2 NAFTE AUTOMAT
  Car

  BENZ C KLAS 2.2 NAFTE AUTOMAT

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 190 000 - 199 999
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Lezhë Sot, 09:33
  6,900.00 €
 • 7 foto
  SPRINTER NAFTE VITI 2011
  Car

  SPRINTER NAFTE VITI 2011

  • Mercedes-Benz
  • Model tjetër
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Lezhë Sot, 09:32
  9,500.00 €
 • 7 foto
  Ford Fusion 1.4 Nafte viti 2009
  Car

  Ford Fusion 1.4 Nafte viti 2009

  • Ford
  • Fusion
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 190 000 - 199 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Lezhë Sot, 09:31
  3,200.00 €
 • 7 foto
  VW PASSAT 2.0 NAFTE VITI 2008
  Car

  VW PASSAT 2.0 NAFTE VITI 2008

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 190 000 - 199 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Lezhë Sot, 09:30
  4,500.00 €
 • 10 foto
  E klas 350cdi
  Car

  E klas 350cdi

  • Mercedes-Benz
  • E 350
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 200 000 - 249 999
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 08:30
  11,500.00 €
 • 7 foto
  Shifet apartment ne Shëngjin
  Apartment / Apartment

  Shifet apartment ne Shëngjin

  • 89 m²
  • 3,5 dhoma
  Lezhë Sot, 08:27
  67,000.00 €
 • 7 foto
  Bmw 320
  Car

  Bmw 320

  • BMW
  • 320
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 190 000 - 199 999
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Lezhë Sot, 08:22
  3,999.00 €
 • 6 foto
  Toyota Yaris 1.0
  Car

  Toyota Yaris 1.0

  • Toyota
  • Yaris
  • Benzin
  • 2004
  • 190 000 - 199 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 08:22
  2,600.00 €
 • 7 foto
  Ford Ranger Everest
  Car

  Ford Ranger Everest

  • Ford
  • Ranger
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 250 000 - 299 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 08:22
  5,500.00 €
 • 9 foto
  ?OKAZIONNN BMW 530 Sport full opsion
  Car

  ?OKAZIONNN BMW 530 Sport full opsion

  • BMW
  • 530
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Lezhë Sot, 07:37
  1.00 €
 • 10 foto
  ?OKAZIONNN MERCEDES GLK220 CDI 4MATICK
  Car

  ?OKAZIONNN MERCEDES GLK220 CDI 4MATICK

  • Mercedes-Benz
  • GLK 220
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 180 000 - 189 999
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Lezhë Sot, 07:37
  9,500.00 €
 • 9 foto
  ?OKAZION RANGE ROVER EVOQUE sd4 AUTOMAT
  Car

  ?OKAZION RANGE ROVER EVOQUE sd4 AUTOMAT

  • Land Rover
  • Range Rover Evoque
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 190 000 - 199 999
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Lezhë Sot, 07:37
  19,700.00 €
 • 5 foto
  Huawei y7 2019 super Gjendje
  Cellular phones

  Huawei y7 2019 super Gjendje

  • Huawei
  • Y7 2019
  Lezhë Sot, 07:14
  16,000.00 Lek
 • 3 foto
  Okazion rav4 (2004)
  Car

  Okazion rav4 (2004)

  • Toyota
  • RAV 4
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 5 000 - 9 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 07:14
  4,999.00 €
 • 6 foto
  Rav 4 2004 full
  Car

  Rav 4 2004 full

  • Toyota
  • RAV 4
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 100 000 - 109 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Sot, 07:14
  5,000.00 €
 • 6 foto
  Valixhe guzhine (luge thika piruj) ORIGJINALE
  furniture

  Valixhe guzhine (luge thika piruj) ORIGJINALE

  Valixhe me thika, pirunj, luge ushqimi,

  Lezhë Sot, 04:46
  150.00 €
 • 5 foto
  Motorrsharr lulesh
  Cars and tools

  Motorrsharr lulesh

  Shitet motorri i luleve gjendje perfekte

  Lezhë Sot, 04:46
  120.00 €
 • 3 foto
  Trapon dhe vidator me ajer
  Cars and tools

  Trapon dhe vidator me ajer

  Trapon dhe vidator me ajer

  Lezhë Sot, 04:44
  50.00 €
 • 1 foto
  Paisje palestre
  Cars and tools

  Paisje palestre

  Shitet 50 euro

  Lezhë Sot, 04:43
  50.00 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepi me hipotek
  House / Villas

  Shitet Shtepi me hipotek

  • 150 m²
  • 5 dhoma
  Lezhë Sot, 01:49
  90,000.00 €
 • 4 foto
  kasetofon android 10.5 inches
  Copiers and equipment

  kasetofon android 10.5 inches

  shitet kasetofoni i ri akull android ful

  Lezhë Dje, 22:57
  300.00 €
 • 4 foto
  kasetefon android per gol5 +6+ tiguan
  Copiers and equipment

  kasetefon android per gol5 +6+ tiguan

  shitet android i ri akull me kamer parki

  Lezhë Dje, 22:57
  300.00 €
 • 2 foto
  OKAZION FORD FUSION !
  Car

  OKAZION FORD FUSION !

  • Ford
  • Fusion
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 180 000 - 189 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Dje, 21:00
  3,500.00 €
 • 11 foto
  OKAZION MATERIALE NDERTIMI !!
  Building materials

  OKAZION MATERIALE NDERTIMI !!

  Shiten te gjitha materialet e meposhtme

  Lezhë Dje, 19:44
  100.00 Lek
 • 11 foto
  Shitet smart okazion 1.000€
  Car

  Shitet smart okazion 1.000€

  • Smart
  • ForFour
  • Benzin
  • 1999
  • 110 000 - 119 999
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Dje, 18:28
  1,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet Smart Okazion
  Car

  Shitet Smart Okazion

  • Smart
  • ForFour
  • Benzin
  • 1999
  • 110 000 - 119 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Lezhë Dje, 18:20
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Shitet Tastiere
  Musical instruments and equipment

  Shitet Tastiere

  • Model Tjeter
  Lezhë Dje, 18:07
  120.00 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Amg Line 2012
  Car

  Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Amg Line 2012

  • Mercedes-Benz
  • ML 350
  • Naftë
  • 2012
  • 160 000 - 169 999
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Lezhë Dje, 17:21
  With agreement
 • 7 foto
  SHITET KANCELARI OKAZIONNNNNNNN
  Business for sale / rent

  SHITET KANCELARI OKAZIONNNNNNNN

  Shiten 4 fotokopje + 2 rafte kancelarie

  Lezhë Dje, 16:53
  4,000.00 €
 • 12 foto
  DYER TE BLINDUARA DHE PUNIME HEKURI
  Business for sale / rent

  DYER TE BLINDUARA DHE PUNIME HEKURI

  Bejme punime hekuri , dyer te jashtme,dy

  Lezhë Dje, 16:53
  With agreement