Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Klinë

 • 2 foto
  AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️
  Car

  AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

  AutoSharri24

  Klinë Sot, 07:35
  With agreement
 • 7 foto
  AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️
  Car

  AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

  AutoSharri24

  Klinë Sot, 07:21
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Klinë Sot, 07:08
  990.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Klinë Sot, 07:04
  1,350.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Klinë Sot, 06:56
  550.00 €
 • 3 foto
  Bure ( rezervar ) per uje te pishem
  Building materials

  Bure ( rezervar ) per uje te pishem

  Shes bure (rezeruar) te 1000 litrave Mund te perdoren edhe per uje te pishem Jane shum te mira Ndrr

  Klinë Sot, 06:55
  70.00 €
 • 5 foto
  Shes fellnet 17 per audi a3,a4,golf 5,golf 6 etj.
  Car

  Shes fellnet 17 per audi a3,a4,golf 5,golf 6 etj.

  Shes fellnet 17 per audi a3,a4,golf 5,golf 6 etj,jan te ardhura nga zvicrra,jan ne gjendje shum te m

  Klinë Sot, 06:54
  With agreement
 • 3 foto
  Shes fellnet ( bandash )per audi a3,a4,golf5,6 etj
  Copiers and equipment

  Shes fellnet ( bandash )per audi a3,a4,golf5,6 etj

  Shes fellnet (bandasht) per audi a3,4 golf5,6 etj,jane te ardhura nga Zvicrra,jane ne gjendje shume

  Klinë Sot, 06:54
  With agreement
 • 3 foto
  Bure ( rezervar ) edhe per uje te pishem
  Building materials

  Bure ( rezervar ) edhe per uje te pishem

  Shes bure (rezeruar) te 1000 litrave Mund te perdoren edhe per uje te pishem Jane shum te mira Ndrri

  Klinë Sot, 06:54
  70.00 €
 • 4 foto
  Shes fellnet 15 per t4 goma te veres me C
  Copiers and equipment

  Shes fellnet 15 per t4 goma te veres me C

  Shes fellnet 15 per t4,me goma te veres me C,jane ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem me marrveshje

  Klinë Sot, 06:53
  With agreement
 • 5 foto
  Shes muziken per vetur,dy bufera nje zmadhus 640w
  Copiers and equipment

  Shes muziken per vetur,dy bufera nje zmadhus 640w

  Shes muziken per vetur,ne gjendje te mir,dy bufera dhe nje zmadhuse ( pojaqall ) 640 wat,ndrrim i mu

  Klinë Sot, 06:53
  With agreement
 • 4 foto
  Shes motorr sharren stihl 026
  Cars and tools

  Shes motorr sharren stihl 026

  Shes motorr sharren stihl 026,ne gjendje te mir pune,ndrrim i mundshem me marrveshje,per me shum kon

  Klinë Sot, 06:52
  With agreement
 • 11 foto
  Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina
  Building materials

  Shesim gur te prer dhe natyra,arka bunari tavolina

  Shesim gur te prer me dimensione te ndryshem,shesim edhe arka bunari,tavolina etj,qmimi me marrveshj

  Klinë Sot, 06:51
  With agreement
 • 12 foto
  Shitet Man FE 410 Kiper Vp 2001
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet Man FE 410 Kiper Vp 2001

  Shes kamionin MAN FE 410 kiper i ardhur nga Gjermania me dogan Te kryer Kamioni eshte ne gjendje te

  Klinë Sot, 06:46
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet Mercedes B 200 Cdi
  Car

  Shitet Mercedes B 200 Cdi

  Shitet Mercedes benz B 200 cdi i sapo doganur dhe rexhistruar ne ks per me shum info 049207080

  Klinë Sot, 06:46
  8,000.00 €
 • 12 foto
  Kreveta me JOGA te Ri TEL; 049 311 536
  Building materials

  Kreveta me JOGA te Ri TEL; 049 311 536

  Prodhojm kreveta shtrata me joga komplet NA KONTAKTONI ne tel; 049-311-536 ....

  Klinë Sot, 06:33
  50.00 €
 • 10 foto
  kreveta separe viber +38349311536
  furniture

  kreveta separe viber +38349311536

  prodhojme kreveta nga druri separe

  Klinë Sot, 06:32
  70.00 €
 • 0 foto
  IVECO
  Trucks

  IVECO

  Shes kamionin IVECO. Viti 2000 .Te kalume 140000 km. Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kon

  Klinë Sot, 02:54
  7,200.00 €
 • 0 foto
  tebda
  services

  tebda

  Tenda Ardi

  Klinë Sot, 01:21
  With agreement
 • 12 foto
  Pranojme Vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojme Vetur Kompenzim,Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Klinë Dje, 23:56
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma gjumi kuzhina me porosi
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Klinë Dje, 23:48
  With agreement
 • 11 foto
  Kuzhina Moderne me qmime te volitshme
  furniture

  Kuzhina Moderne me qmime te volitshme

  Fer Dizajn

  Klinë Dje, 23:47
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet

  Kamion styer me kran ne gjendje te rregullt per pun

  Klinë Dje, 23:25
  With agreement
 • 1 foto
  fellne per Mercedes 16
  Copiers and equipment

  fellne per Mercedes 16

  Fellne per Mercedes 16

  Klinë Dje, 22:23
  With agreement
 • 2 foto
  shitet tel iphone 7 32 gb
  Cellular phones

  shitet tel iphone 7 32 gb

  shitet iphone 7 32 giga roze gold ne gjendje të mir home buton nuk i bën tjerat ne rregul qmimi 150€

  Klinë Dje, 21:49
  150.00 €
 • 3 foto
  Shifter tel iPhone 6s+ 64gb
  Cellular phones

  Shifter tel iPhone 6s+ 64gb

  Shitet tel iPhone 6s+ 64gb. Tel asht në gjendje të mir Pune gjami ni vi te krisur e ka pak nuk vëreh

  Klinë Dje, 21:47
  130.00 €
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Klinë Dje, 21:47
  With agreement
 • 0 foto
  Mikrotik Omnitik U-5HnD 5Ghz 360° Transport gratis
  Computer parts

  Mikrotik Omnitik U-5HnD 5Ghz 360° Transport gratis

  Mikrotik Omnitik U-5HnD 5Ghz 360° i perdorur ne gjendje te rregullt. Ka Routerboard Mikrotik , dy a

  Klinë Dje, 21:37
  50.00 €
 • 3 foto
  Antena Sektoriale 2.4 ghz 17Dbi 120 shkalle
  Computer parts

  Antena Sektoriale 2.4 ghz 17Dbi 120 shkalle

  Antena Sektoriale Hyperlink origjinale 2.4 ghz 17Dbi 120 shkalle te perdorura ne gjendje te rregullt

  Klinë Dje, 21:36
  45.00 €
 • 5 foto
  Shitet vetura vw Golf21.6 benzin viti 1987 rks i s
  Car

  Shitet vetura vw Golf21.6 benzin viti 1987 rks i s

  Shitet vetura Golf 2 1.6 benzin plin bocën e plinit e ka të hjekne. Në gjendje të mir teknike podin

  Klinë Dje, 20:56
  450.00 €
 • 7 foto
  shes kamion MAN 27-372 kiper seria 3 viti 95
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  shes kamion MAN 27-372 kiper seria 3 viti 95

  shes kamionin MAN 27-372 kiper seria 3 vit 95 posedon retarder tempomat i regjistruar rks 1 vit

  Klinë Dje, 20:55
  With agreement
 • 7 foto
  Opel Corsa 1.3 EcoFlex
  Car

  Opel Corsa 1.3 EcoFlex

  Shitet Opel Corsa 1.3 viti 2009 E regjistrune ne Kosove ne vitin 2019. Opel Corsa 1.3 EcoFlex Viti

  Klinë Dje, 20:35
  5,000.00 €
 • 5 foto
  Bunare
  services

  Bunare

  Driani Company Bejm hapjen e bunareve (PUSEVE) dhe hapjen e piloteve ne terene te forta (GUR) dhe

  Klinë Dje, 20:20
  With agreement
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR
  furniture

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR

  Lulzim

  Klinë Dje, 19:52
  With agreement
 • 11 foto
  Iphone 11 pro max
  Cellular phones

  Iphone 11 pro max

  Iphone 11 pro max 64 giga me pasije orginale me paket cmimi 790ero

  Klinë Dje, 18:59
  790.00 €
 • 8 foto
  Mercedes GLK350
  Car

  Mercedes GLK350

  Mercedes GLK 350 CDI Viti prodhimit 2010 Ndrrusi shpejtsive Automarik Ulset me nxemje Radio CD Aux

  Klinë Dje, 18:48
  13,500.00 €
 • 5 foto
  passat 4 1.9 tdi me njo kuqe
  Car

  passat 4 1.9 tdi me njo kuqe

  shitet passat 4 1.9 tdi me njo kuqe viti 98 shum i rujten ngjendje tmir teknike klimatornic 8 muj

  Klinë Dje, 18:44
  2,550.00 €
 • 2 foto
  Shes rreth salloni
  furniture

  Shes rreth salloni

  Shes rreth salloni shum pak i perdorun se nuk jon ks po jetojn jasht e dy pushima o i perdorun

  Klinë Dje, 18:40
  250.00 €
 • 3 foto
  Shes lopen
  Farm animals

  Shes lopen

  Lopa asht shterrp e shendosh dhe e ushqyer vetem me terfoj dhe Miser 100% bio. Viber +38349479041

  Klinë Dje, 18:39
  With agreement
 • 3 foto
  samsung note 3
  Cellular phones

  samsung note 3

  shitet samsung note 3 model evropian me FASTCHARGE ngjyra e zez 32G memorie 3GRAMmemorie krejt fun

  Klinë Dje, 18:22
  75.00 €
 • 12 foto
  Mercedes 250 D
  Car

  Mercedes 250 D

  mercedes w124 (250D) viti prodhimit dhjetor1990 ka te nderruar : -Diferencial -LLadnjak i ri -kompl

  Klinë Dje, 18:07
  1.00 €
 • 3 foto
  Tenda (shatora) me qera
  services

  Tenda (shatora) me qera

  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA-ZERIM ME QERA PER REZERVIME: 📞049 85 75 25

  Klinë Dje, 17:22
  With agreement
 • 5 foto
  Klysh Belgian Malionis BELG
  Pets

  Klysh Belgian Malionis BELG

  Shes Klysh te races Malionis Belgian Belg me pedigre gjake i paster,Karakter shume te mire dhe agres

  Klinë Dje, 17:14
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet
  Farm animals

  Shitet

  Lopa ashte shterrp per info na kontaktoni

  Klinë Dje, 17:14
  With agreement
 • 1 foto
  Klysh Belg 1 muaj
  Pets

  Klysh Belg 1 muaj

  Shes Klyshin,gjinja femer race e paster Malionis Belg

  Klinë Dje, 16:53
  80.00 €
 • 3 foto
  viqi mashkull
  Farm animals

  viqi mashkull

  shes viqin mashkull sementall 3 muj e gjys

  Klinë Dje, 16:27
  With agreement
 • 4 foto
  viqi mashqi
  Farm animals

  viqi mashqi

  shiten viqat mashqi 2 muj e ghys

  Klinë Dje, 16:27
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Pc Hp i5 gen 3
  Computers

  Shitet Pc Hp i5 gen 3

  Shes 6 kompjutera ho me keto performanca siq shofen ne foto, jan gjithses 6 copa me ekran hp 24inch

  Klinë Dje, 15:20
  155.00 €
 • 10 foto
  dhoma garnitura tavolina ormana +38344367196
  furniture

  dhoma garnitura tavolina ormana +38344367196

  dhoma gjumi ormana me dimenzione te ndryshme ose me porosi

  Klinë Dje, 15:06
  With agreement
 • 12 foto
  Zbritje KREVETA Per Fjetje Komplet me Jogi ,80euro
  furniture

  Zbritje KREVETA Per Fjetje Komplet me Jogi ,80euro

  Punojm Kreveta Gjumi nga Druri i mir me ,qmime te lita nga 80euro komplet me Jogi. Punojm sipas poro

  Klinë Dje, 14:47
  80.00 €