Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Vushtrri

 • 9 foto
  Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari,
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari,

  Kodi 0495 Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari, Vushtrri. Banesa ka dhomë dite, një dhom

  Vushtrri Sot, 09:22
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet banesa 96.5m2, kati 2, 6, 8, në Vushtrri
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 96.5m2, kati 2, 6, 8, në Vushtrri

  KODI 0756 Shitet banesa 96.5m2, kati 2, 6, 8, në Vushtrri, afër Real Marketi, rruga drejtim rrethit

  Vushtrri Sot, 09:21
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet banesa 120.5m2, kati 5,, në Vushtrri
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 120.5m2, kati 5,, në Vushtrri

  KODI 0758 Shitet banesa 120.5m2, kati 5,, në Vushtrri, afër Real Marketi, rruga drejtim rrethit Pri

  Vushtrri Sot, 09:21
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet banesa 87m2, kati 4 dhe 7, në Vushtrri
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 87m2, kati 4 dhe 7, në Vushtrri

  KODI 0757 Shitet banesa 87m2, kati 4 dhe 7, në Vushtrri, afër Real Marketi, rruga drejtim rrethit P

  Vushtrri Sot, 09:21
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet banesa 110m2, në qendër të Vushtrrisë
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 110m2, në qendër të Vushtrrisë

  Kodi 0283 Shitet banesa 110m2, në qendër të Vushtrrisë, mbi Procredit Bank dhe Interex. Banesa ndod

  Vushtrri Sot, 09:20
  With agreement
 • 11 foto
  Shite shtëpia dykatëshe 160m2,15 ari truall Bukosh
  House / Villas

  Shite shtëpia dykatëshe 160m2,15 ari truall Bukosh

  Kodi 0071 Shite shtëpia dykatëshe 160 m2, me 15 ari truall, në fshatin Bukosh, 2 km nga Vushtrria.

  Vushtrri Sot, 09:20
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet banesa 96.5m2, kati 2, 6, 8, në Vushtrri
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 96.5m2, kati 2, 6, 8, në Vushtrri

  Agjensioni Vlera

  Vushtrri Sot, 09:13
  With agreement
 • 0 foto
  Shite shtëpia dykatëshe 160 m2
  House / Villas

  Shite shtëpia dykatëshe 160 m2

  Kodi 0071 Shite shtëpia dykatëshe 160 m2, me 15 ari truall, në fshatin Bukosh, 2 km nga Vushtrria.

  Vushtrri Sot, 09:11
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet banesa 87m2, kati 4 dhe 7, në Vushtrri
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 87m2, kati 4 dhe 7, në Vushtrri

  Agjensioni Vlera

  Vushtrri Sot, 09:11
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet banesa 120.5m2, kati 5,, në Vushtrri,
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 120.5m2, kati 5,, në Vushtrri,

  Agjensioni Vlera

  Vushtrri Sot, 09:11
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2
  Apartment / Apartment

  Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2

  Kodi 0484 Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2 banim dhe 150m2 terasë, tek ish stacioni i ri

  Vushtrri Sot, 09:09
  With agreement
 • 5 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131
  furniture

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Vushtrri Sot, 09:09
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Vushtrri Sot, 09:09
  With agreement
 • 7 foto
  Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrris
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrris

  Kodi 0572 Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrrisë, rr. Sheshii Lirisë. Banesa ka dhomë

  Vushtrri Sot, 09:06
  With agreement
 • 3 foto
  Mercedes e clas 280
  Car

  Mercedes e clas 280

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt.

  Vushtrri Sot, 09:05
  8,000.00 €
 • 1 foto
  Shes mshtjerren spari nga ferma
  Farm animals

  Shes mshtjerren spari nga ferma

  Shes mshtjerren spari nga ferma Osht bars edhe 10 dit pritet mu shtu

  Vushtrri Sot, 09:05
  1,650.00 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari

  Kodi 0495 Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari, Vushtrri. Banesa ka dhomë dite, një dhom

  Vushtrri Sot, 09:04
  With agreement
 • 5 foto
  shiten fit maksat te ardhura nga gjermanija
  Sports equipment

  shiten fit maksat te ardhura nga gjermanija

  shes fitmaksa te ardhur nga gjermonija jon te ri te pa perdorum jan shum te pershtatshum per muskuj

  Vushtrri Sot, 09:03
  With agreement
 • 11 foto
  Paisje sportive te ardhura nga Gjermanija
  Sports equipment

  Paisje sportive te ardhura nga Gjermanija

  shes paisje sportive te ardhura nga gjermonija ka bicikleta per info mate hollsishme kontaktoni n

  Vushtrri Sot, 09:03
  With agreement
 • 5 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  furniture

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Vushtrri Sot, 09:02
  With agreement
 • 3 foto
  Shes Amrok
  Pets

  Shes Amrok

  Shiten 3 knojsi Amrok, rac e paster dhe shum e mir, knojsit i kan ka 7 muj, knojn mir edhe jon shum

  Vushtrri Sot, 09:01
  15.00 €
 • 5 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  services

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim tenda Tavolina Karrika me qira per Dasma Syneti muzik Koncerte Panaire Kanagjeqe si dhe qdo ah

  Vushtrri Sot, 09:00
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet banesa 72.5 m2 në Vushtrri
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 72.5 m2 në Vushtrri

  》Shitet banesa ne Rr. \"Dëshmoret e Kombit\", Vushtrri ◇ Banesa ka sip. 72.5 m2 neto ◇ Është në kati

  Vushtrri Sot, 08:56
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet banesa 120.5 m2 ne Vushtrri në Kati e 1-rë
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 120.5 m2 ne Vushtrri në Kati e 1-rë

  A-120 Shitet banesa 120.5 m2 në Vushtrri ▶️Objekti në të cilin ndodhet banesa është ndërtim

  Vushtrri Sot, 08:55
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet banesa 64 m2 në Vushtrri
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 64 m2 në Vushtrri

  Shitet banesa 64m2 në Vushtrri -te Real Marketi ▶️ Banesa është në lokacion shumë të mirë-ka

  Vushtrri Sot, 08:54
  With agreement
 • 2 foto
  Joga
  furniture

  Joga

  Shite 2 joga shum pak te perdorun me dimenzione 120 me 190 m

  Vushtrri Sot, 08:35
  120.00 €
 • 9 foto
  SHES SHARAN 1.9 TDI - DI -- AUTOMATIK - 7 ulse
  Car

  SHES SHARAN 1.9 TDI - DI -- AUTOMATIK - 7 ulse

  SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN SHARAN 1.9 TDI - DI - 7 ulse AUTOMATIK TIPTRONIK VITI 12/2000 model 2

  Vushtrri Sot, 08:34
  With agreement
 • 0 foto
  SHES OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7 ulse 6 shpejci
  Car

  SHES OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7 ulse 6 shpejci

  SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN OPEL ZAFIRA 1.9 DIZEL 6 shpejci VITI 12/2006 model 2007 RKS 9 muj EX

  Vushtrri Sot, 08:34
  With agreement
 • 12 foto
  SHES PASSAT B7 2.0 TDI - AUTOMATIK - full opcione
  Car

  SHES PASSAT B7 2.0 TDI - AUTOMATIK - full opcione

  SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK F1 DSG VITI 12/2011 model 2012 HIGHLINE I

  Vushtrri Sot, 08:33
  With agreement
 • 8 foto
  SHES GOLF 4 1.9 TDI 6 shpejci RKS
  Car

  SHES GOLF 4 1.9 TDI 6 shpejci RKS

  SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN GOLF 4 1.9 TDI 6 shpejci VITI 12/2001 model 2002 RKS 10 muj KLIM ESP

  Vushtrri Sot, 08:33
  With agreement
 • 12 foto
  SHES GOLF 6 2.0 TDI 6 shpejci - STYLE - BMT -vp 2012
  Car

  SHES GOLF 6 2.0 TDI 6 shpejci - STYLE - BMT -vp 2012

  SHES GOLF 6 2.0 TDI 103 KW 140 ps 6 shpejci BLUEMOTION TECNOLOGY - BMT - VITI 23/11/2011 model 201

  Vushtrri Sot, 08:33
  With agreement
 • 6 foto
  Dhom gjumi per femije
  furniture

  Dhom gjumi per femije

  Shitet dhom gjumi për femijë ne gjendje shumë te mirë. Dhama ka: Dollam për rroba me 3 dyrë, komod

  Vushtrri Sot, 08:33
  120.00 €
 • 11 foto
  Pasat b7 blumotion
  Car

  Pasat b7 blumotion

  Vw Passat B7 i sapoardhur nga gjermanija me dogan te paguar Viti 8/2014 Motorri 2.0 TDI 227 xxx me

  Vushtrri Sot, 08:33
  1.00 €
 • 10 foto
  SHES BMW X3 2.0 d AUTOMATIK X DRIVE vp2009
  Car

  SHES BMW X3 2.0 d AUTOMATIK X DRIVE vp2009

  SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN X3 2.0 DIZEL M PACKET AUTOMATIK TIPTRONIK VITI 12/2008 model 2009 I R

  Vushtrri Sot, 08:32
  With agreement
 • 7 foto
  SHES MERCEDES C CLAS 220 CDI AUTOMATIK 2004 EVO
  Car

  SHES MERCEDES C CLAS 220 CDI AUTOMATIK 2004 EVO

  SHES NDRROJ MERCEDES C CLAS 220 CDI AUTOMATIK VITI 12/2003 model 2004 I REGJISTRUAR RKS 1 vit tpl

  Vushtrri Sot, 08:32
  With agreement
 • 10 foto
  SHES AUDI A4 2.0 TDI -S LINE- rks 6 shpejci
  Car

  SHES AUDI A4 2.0 TDI -S LINE- rks 6 shpejci

  SHES OSE BEJ NDRRIM AUDI A4 2.0 TDI 103 KW 140 ps S LINE MODEL VITI 12/2005 model 2006 E REGJISTR

  Vushtrri Sot, 08:31
  With agreement
 • 12 foto
  SHES OPEL ZAFIRA 1.9 Dizel -AUTOMATIK - OPC MODEL
  Car

  SHES OPEL ZAFIRA 1.9 Dizel -AUTOMATIK - OPC MODEL

  SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI AUTOMATIK -SPORT- OPC MODEL MA I AVANSUAR 7 ULSE

  Vushtrri Sot, 08:31
  With agreement
 • 9 foto
  SHES GOLF 5 2.0 TDI model -GTI- VP 2005
  Car

  SHES GOLF 5 2.0 TDI model -GTI- VP 2005

  SHES GOLF 5 2.0 TDI model -GTI- 103 KW 140 ps 6 shpejci VITI 12/2004 model 2005 I REGJISTRUAR RKS

  Vushtrri Sot, 08:31
  With agreement
 • 11 foto
  SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI 6 shpejci VP 2010
  Car

  SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI 6 shpejci VP 2010

  SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN OPEL ASTRA 1.7 CDTI 6 shpejci VITI 12/2009 model 2010 FACELIFE RKS SEN

  Vushtrri Sot, 08:29
  With agreement
 • 7 foto
  SHES OPEL VECTRA 2.0 DIZEL 1 vit rks
  Car

  SHES OPEL VECTRA 2.0 DIZEL 1 vit rks

  SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN OPEL VECTRA 2.0 dizel motorr me zingjir VITI 12/2002 RKS 1 vit VETU

  Vushtrri Sot, 08:28
  With agreement
 • 10 foto
  SHITET KOMBI T5 2.5 TDI --PA DOGAN -- ME KLIM
  Car

  SHITET KOMBI T5 2.5 TDI --PA DOGAN -- ME KLIM

  SHES OSE BEJ NDRRIM KOMBIN T5 2.5 TDI 6 shpejci VITI 12/2006 model 2007 I SAPO ARDHUR PA DOGAN M

  Vushtrri Sot, 08:28
  With agreement
 • 12 foto
  SHES GOLF 7 1.6 TDI i doganuar VP 2014
  Car

  SHES GOLF 7 1.6 TDI i doganuar VP 2014

  SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN GOLF 7 1.6 TDI VITI 12/2013 model 2014 highline RKS FULL OPCIONE VE

  Vushtrri Sot, 08:28
  With agreement
 • 6 foto
  SHES TOURAN 1.9 TDI I DOGANUR vp 2010
  Car

  SHES TOURAN 1.9 TDI I DOGANUR vp 2010

  SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN TOURAN 1.9 TDI VITI 12/2009 model 2010 I REGJISTRUAR RKS 10 muj FULL

  Vushtrri Sot, 08:27
  With agreement
 • 11 foto
  SHES GOLF 5 1.9 TDI 77KW 1 vit rks VP 2010
  Car

  SHES GOLF 5 1.9 TDI 77KW 1 vit rks VP 2010

  SHES NDRROJ VETUREN GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 105 ps I REGJISTRUAR RKS 1 vit VITI 12/2009 model 2010 F

  Vushtrri Sot, 08:27
  With agreement
 • 0 foto
  SHITET MERCEDES A CLAS 180 CDI vp 2007
  Car

  SHITET MERCEDES A CLAS 180 CDI vp 2007

  SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN MERCEDES A KLAS 180 CDI 6 shpejci VITI 12/2006 Rks SHUM I RUJTUN DHE

  Vushtrri Sot, 08:27
  With agreement
 • 4 foto
  Pumpa e hidrolikut
  Copiers and equipment

  Pumpa e hidrolikut

  Pumpa e hidrolikut per vollon Mercedes Benz E 220 W210 2001-2002 diesel origjinale eshte ne gjendj

  Vushtrri Sot, 08:26
  70.00 €
 • 10 foto
  SHES GOLF 6 TDI i doganuar FULL OPCIONE
  Car

  SHES GOLF 6 TDI i doganuar FULL OPCIONE

  SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN GOLF 6 TDI VITI 12/2010 model 2011 I REGJISTRUA RKS 1 vit FULL OPCION

  Vushtrri Sot, 08:26
  With agreement
 • 0 foto
  pula KOKENKINA kikireska
  Farm animals

  pula KOKENKINA kikireska

  Orginal 1/1 049172310

  Vushtrri Sot, 08:18
  With agreement
 • 12 foto
  Shitet banesa 86m2 në Vushtrri
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 86m2 në Vushtrri

  Shitet banesa në qendër të Vushtrrisë, në rr. Blerim Zyqaku afër Sheshit Hasan Prishtina në katin e

  Vushtrri Sot, 08:10
  With agreement
 • 6 foto
  ⭕Shitet banesa 87.69m2 në e kati 7-të në Vushtrri
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 87.69m2 në e kati 7-të në Vushtrri

  HOLDING

  Vushtrri Sot, 08:01
  400.00 €