Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 12 foto
  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE?
  Car

  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE?

  Auto Prishtina Blejm Vetura 📞049 351 525

  Gllogoc Sot, 13:56
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 13:54
  With agreement
 • 5 foto
  Tenda shatora karrika tavolina me qera 049343131
  services

  Tenda shatora karrika tavolina me qera 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 13:54
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 13:54
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Gllogoc Sot, 13:52
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 13:50
  With agreement
 • 2 foto
  AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️
  Car

  AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

  AutoSharri24

  Gllogoc Sot, 13:50
  With agreement
 • 3 foto
  Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj
  Car

  Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

  Blejmi T’Gjitha Llojjet e Veturave Rks Pa Dogan Aksidentuar Me Defekt Vollon Anglze Etj

  Gllogoc Sot, 13:49
  1,800.00 €
 • 10 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femij etj
  furniture

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femij etj

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 13:48
  With agreement
 • 2 foto
  Fellne Per Bmw
  Copiers and equipment

  Fellne Per Bmw

  Shes fellnet per bmw 17she shum tmira t’rujtne me gjith goma tveres per ma shum +38349978625

  Gllogoc Sot, 13:46
  With agreement
 • 3 foto
  Tenda Egzoni
  services

  Tenda Egzoni

  Tenda Egzon

  Gllogoc Sot, 13:46
  With agreement
 • 1 foto
  Tenda
  services

  Tenda

  Tenda Ardi

  Gllogoc Sot, 13:45
  With agreement
 • 3 foto
  Sprinter 211 cdi 2001 me dogan
  Car

  Sprinter 211 cdi 2001 me dogan

  044361298 Sprinter me dogan lt t4 t5 t6 iveko Makina kombi vetura te gjitha kategorit

  Gllogoc Sot, 13:42
  With agreement
 • 5 foto
  T4 me 5 ulse me klim me dogan
  Car

  T4 me 5 ulse me klim me dogan

  T4 me 5 ulse me dogan me klim T4 t5 t6 sprinter iveko makina vetura kombi te gjitha kategorit

  Gllogoc Sot, 13:42
  With agreement
 • 2 foto
  T4 2.5 tdi me klim tek kabin
  Car

  T4 2.5 tdi me klim tek kabin

  T4 2.5 tdi maksi me klim tek kabin Lt t5 t6 sprinter iveko Pasat golf makina vetura te gjitha kate

  Gllogoc Sot, 13:41
  With agreement
 • 8 foto
  BMW 2006
  Car

  BMW 2006

  Bmw E90 320 D Viti prodhimit: 2006 Ndrruesi i shpejtsive: Manual 6 Shpejci Klim, Esp, Abs, Airbag

  Gllogoc Sot, 13:41
  67.00 €
 • 7 foto
  Shitet Ford Mondeo
  Car

  Shitet Ford Mondeo

  Në gjendje të rregullt

  Gllogoc Sot, 13:40
  2,000.00 €
 • 1 foto
  T4 2.5 tdi 2002 me dogan
  Car

  T4 2.5 tdi 2002 me dogan

  T4 2.5 tdi me dogan Lt t5 t6 sprinter iveko Mir lir vetura kombi makina Te gjitha kategorit

  Gllogoc Sot, 13:40
  With agreement
 • 3 foto
  Sprinter 313 cdi 2002
  Car

  Sprinter 313 cdi 2002

  Sprinter 313 cdi Viti 2002 Pa dogan lt t4 t5 t6 iveko mir lir vetura kombi makina te gjitha katego

  Gllogoc Sot, 13:40
  4,500.00 €
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 13:40
  With agreement
 • 12 foto
  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE?
  Car

  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE?

  Auto Prishtina Blejm Vetura 📞049 351 525

  Gllogoc Sot, 13:40
  With agreement
 • 5 foto
  Sprinter 312 dizell kiper
  Car

  Sprinter 312 dizell kiper

  044361298 Sprinter 312 kiper Ch 97 lt t4 t5 t6 iveko Vetura makina kombi te gjitha kategorit

  Gllogoc Sot, 13:39
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 13:39
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 13:39
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 13:39
  With agreement
 • 11 foto
  Kuzhina ne zbritje me qmime extra te lira
  furniture

  Kuzhina ne zbritje me qmime extra te lira

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 13:39
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 13:38
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 13:38
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 044904994
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 13:38
  With agreement
 • 2 foto
  Fellne per bmw
  Car

  Fellne per bmw

  Shes fellnet 17she per bmw shum tmira trujtne me gjith goma te veres per ma shum +38349978625

  Gllogoc Sot, 13:32
  400.00 €
 • 3 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  services

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  japim ne sherbim me qera shatora karrika tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur 045587719

  Gllogoc Sot, 13:30
  With agreement
 • 3 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  furniture

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  japim ne sherbim me qera shatora karrika tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur 045587719

  Gllogoc Sot, 13:29
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  japim me qera ne shebrim shatora karrika tavolina ne gjod jeni te mir pritur 045587719

  Gllogoc Sot, 13:29
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gllogoc Sot, 13:21
  1,000.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gllogoc Sot, 13:12
  770.00 €
 • 6 foto
  Pula
  Farm animals

  Pula

  Pula te katunit 10+1 pulat jan duke bere vez

  Gllogoc Sot, 13:10
  With agreement
 • 6 foto
  Bmw
  Car

  Bmw

  Shes bmw e 46 1.8 benzin Klim Airbag Abs Centrall Gjama me rrym Ne gjendje te mire Rks deri nentor

  Gllogoc Sot, 13:10
  With agreement
 • 9 foto
  Passat 3C 2007 rks manual shitet ndrrohet | 045295112
  Car

  Passat 3C 2007 rks manual shitet ndrrohet | 045295112

  Passat 3C 2007 rks manual shitet ndrrohet Ngjyra : gjelbert metalike Viti : 2007 Transmetuesi : Man

  Gllogoc Sot, 13:09
  5,700.00 €
 • 4 foto
  Lop me viq shyte e re e 2ytit viq
  Farm animals

  Lop me viq shyte e re e 2ytit viq

  shes lopen e re e me viq viqin e 2yt femer me te gjitha garancionet nuk asht lop e tregeve pergjigjn

  Gllogoc Sot, 13:01
  1,430.00 €
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi
  furniture

  Pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 12:58
  With agreement
 • 10 foto
  Golf 4 SPECIAL 1.9 tdi me I tkuqe viti 2002
  Car

  Golf 4 SPECIAL 1.9 tdi me I tkuqe viti 2002

  Shes golf 4 1.9 tdi me I tkuqe viti 2002 Osht n gjendje shum shum te mir Osht i rujtun si brenda

  Gllogoc Sot, 12:55
  43.00 €
 • 3 foto
  fellne 205 55 16 goma te reja qmimi i lir
  Copiers and equipment

  fellne 205 55 16 goma te reja qmimi i lir

  shiten fellne 16 coll per golf passat tauran gomat e reja fellnet shum te mira pa asnje vrejtje

  Gllogoc Sot, 12:55
  With agreement
 • 12 foto
  BMW X6 40D I DOGANUAR RKS ESHT PER MARAKLI VITI 2010
  Car

  BMW X6 40D I DOGANUAR RKS ESHT PER MARAKLI VITI 2010

  Shes BMW X6 4.0D XDrive 8 Shpejci I DOGANUAR RKS 1 Pronar ne kosov Viti Sakt 12.2010 Full ekstra Ne

  Gllogoc Sot, 12:49
  With agreement
 • 7 foto
  Samsung A6+ 32gb ram 3gb 2 kartela
  Cellular phones

  Samsung A6+ 32gb ram 3gb 2 kartela

  Samsungu eshte ne gjendje perfekte siq edhe shihet ne foto degjohet mir mban baterin spaku nje dit v

  Gllogoc Sot, 12:49
  130.00 €
 • 2 foto
  Shtylla.Me.Qera.3.60. 4.m
  Building materials

  Shtylla.Me.Qera.3.60. 4.m

  Leshoj shtylla me qera .3.60.Dhe.4.m.Tel.044285065. Viber.+38344285065.

  Gllogoc Sot, 12:42
  With agreement
 • 1 foto
  Shtylla.Me.Qera.4.m.dhe.3.60.
  Building materials

  Shtylla.Me.Qera.4.m.dhe.3.60.

  Leshoj shtylla me qera .Te 4.metrav.Dhe.3.60.Numri i telefonit:044 285 065. Viber +38344285065

  Gllogoc Sot, 12:42
  With agreement
 • 2 foto
  Shtylla.Me.Qera.3.60.Dhe.Te.4.m
  Building materials

  Shtylla.Me.Qera.3.60.Dhe.Te.4.m

  Leshojm shtylla me qera te gjatsis.3.60.dhe.4.m. Tel.044285065.Viber.+38344285065.

  Gllogoc Sot, 12:41
  With agreement
 • 1 foto
  Leshojm.Shtylla.Me.Qera.Gjatsia. 3.60.dhe.4.m
  Building materials

  Leshojm.Shtylla.Me.Qera.Gjatsia. 3.60.dhe.4.m

  Shtylla me qera.Tel.044285065.Viber.+38344285065.

  Gllogoc Sot, 12:41
  With agreement
 • 2 foto
  Shtylla.Me.Qera.3.60.Dhe.4.m.+38344285065.
  Building materials

  Shtylla.Me.Qera.3.60.Dhe.4.m.+38344285065.

  Leshoj shtylla me qera.Gjatsia.3.60.dhe.4.m.Tel.044285065. Viber.+38344285965.

  Gllogoc Sot, 12:40
  With agreement
 • 4 foto
  Japim shtylla me qera.Transporti falas
  Building materials

  Japim shtylla me qera.Transporti falas

  Japim shtylla me qera.3.60dhe 4.m bejm edhe transportin.tel.044285065.ose viber.+38344285065

  Gllogoc Sot, 12:40
  With agreement