Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 6 foto
  kreveta viber +38345806223 punoj edhe me porosi
  furniture

  kreveta viber +38345806223 punoj edhe me porosi

  kreveta

  Gllogoc Sot, 15:51
  75.00 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  furniture

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Gllogoc Sot, 15:47
  With agreement
 • 7 foto
  Opel meriva 1.7 cdti rks 20. 08.2020 vp 2005
  Car

  Opel meriva 1.7 cdti rks 20. 08.2020 vp 2005

  Shitet meriva në gjendje të mir teknike, me servise të kryera, klima funksioale, radiocd, komanda në

  Gllogoc Sot, 15:15
  3,399.00 €
 • 9 foto
  TOURAN 2.0 RKS 2005
  Car

  TOURAN 2.0 RKS 2005

  SHITET TOURANI NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE. KLIMATRONIK FUNKSIONALE, TEMPOMAT, CENZOR PARKINKU, F

  Gllogoc Sot, 15:15
  5,200.00 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy Note 8
  Cellular phones

  Samsung Galaxy Note 8

  Samsung Galaxy Note 8 i perdorur. Eshte ne qoshe pak i thyer.

  Gllogoc Sot, 15:09
  290.00 €
 • 11 foto
  Mercedes 200 dizel
  Car

  Mercedes 200 dizel

  Shitet vetura Mercedes E - 200 CDI ELEGANC BlueEfficiency viti 2009, AUTOMATIK : vetura eshte full e

  Gllogoc Sot, 15:06
  With agreement
 • 2 foto
  Sprinter 211 cdi 2003 cdi dupellkabin
  Car

  Sprinter 211 cdi 2003 cdi dupellkabin

  Sprinter 211 cdi 2003 049191718 lt t4 t5 t6 iveko passat golf mir lir vetura kombi

  Gllogoc Sot, 15:04
  With agreement
 • 10 foto
  SHATORA DIMROR ME QERA TAVOLINA KARRIKA 044280873
  furniture

  SHATORA DIMROR ME QERA TAVOLINA KARRIKA 044280873

  Japim me qeraa shatora karrika dhe tavolina shatorat jan te madhsive te ndryshme transporti dhe mont

  Gllogoc Sot, 15:02
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri

  Kodi 0046 Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri. Kati i 5, Sallon, Kuzhinë, 3 dhoma gjum

  Gllogoc Sot, 14:52
  With agreement
 • 2 foto
  opell
  Car

  opell

  shes opell vetren benxin ne gjendje tmir regjistrim ka deri nfund te dhjetorit servisin eka te kryn

  Gllogoc Sot, 14:50
  With agreement
 • 3 foto
  Agregat gjenerator
  Cars and tools

  Agregat gjenerator

  Agregat disel

  Gllogoc Sot, 14:50
  With agreement
 • 3 foto
  Dizhalic kran vinq
  Cars and tools

  Dizhalic kran vinq

  Lift turk monofaz shum i mir pa asniproblem

  Gllogoc Sot, 14:49
  With agreement
 • 3 foto
  Zhabica papuqe
  Cars and tools

  Zhabica papuqe

  Papuqe te ndryshme kam edhe me naft edhe me benxin i japim me qira shesum dhe i servisojm

  Gllogoc Sot, 14:49
  With agreement
 • 5 foto
  Honda13 origjinal agregat
  Cars and tools

  Honda13 origjinal agregat

  Agregati origjinal me vul honda 13

  Gllogoc Sot, 14:49
  With agreement
 • 4 foto
  Papuqe me qira
  Cars and tools

  Papuqe me qira

  Zhabica edhe dizwll eshe benxins shum te mira punojm me to dhe i lshojna me qera mvaret pi punes qa

  Gllogoc Sot, 14:49
  With agreement
 • 10 foto
  Papuqe zhabic
  Cars and tools

  Papuqe zhabic

  Zhabic papuqe me qira

  Gllogoc Sot, 14:48
  With agreement
 • 6 foto
  Zhabic papuqe
  Cars and tools

  Zhabic papuqe

  Zhabica dizell 150kg e japim me qera mvaret pi punes qa ka mu ba esht qmimi kam fisa lloje kemi edhe

  Gllogoc Sot, 14:48
  With agreement
 • 10 foto
  Zhabica papuqe me qira
  Cars and tools

  Zhabica papuqe me qira

  Papuqe zhabica shesumnservisojm dhe lshoj.me qira kam me benxin edhe me naft

  Gllogoc Sot, 14:47
  With agreement
 • 5 foto
  Agregat gjenerator 22.5kwa
  Cars and tools

  Agregat gjenerator 22.5kwa

  Agregati italjan 100perqin ne rregull origjinal dizell me 4klipa ftofjen me uj

  Gllogoc Sot, 14:47
  With agreement
 • 6 foto
  Agregat kipor
  Cars and tools

  Agregat kipor

  Agregati pa zhurum dizell 8.5kw trefaz edhe monofsz pa asniproblem shpenzimet shum te vogla

  Gllogoc Sot, 14:47
  With agreement
 • 9 foto
  ✅ Blejm Vetura Nga Viti 2000 deri 2019 Online 24/7
  Car

  ✅ Blejm Vetura Nga Viti 2000 deri 2019 Online 24/7

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Gllogoc Sot, 14:46
  With agreement
 • 4 foto
  AUTO-01 i BLEJM VETURAT ME AKSIDENT DEFEKT VW BMW
  Car

  AUTO-01 i BLEJM VETURAT ME AKSIDENT DEFEKT VW BMW

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Gllogoc Sot, 14:46
  8,900.00 €
 • 1 foto
  Blejm Vetura - AUDI BMW MERCEDES rks ose pa dogan
  Car

  Blejm Vetura - AUDI BMW MERCEDES rks ose pa dogan

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Gllogoc Sot, 14:46
  18,500.00 €
 • 2 foto
  Agregat gjenerator
  Cars and tools

  Agregat gjenerator

  agregat gjeneraator ne gjendje shum te mir honda original me vul 9kw benzin

  Gllogoc Sot, 14:46
  530.00 €
 • 4 foto
  Agregat yamaha 10kw
  Cars and tools

  Agregat yamaha 10kw

  Gjeneratori monofaz 10 kw me benxin origjinal shum i mir pa asniproblem

  Gllogoc Sot, 14:46
  With agreement
 • 4 foto
  ❗️Blejm Veura -Vollon Anglez Blej vetura me Defekt
  Car

  ❗️Blejm Veura -Vollon Anglez Blej vetura me Defekt

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Gllogoc Sot, 14:46
  15,000.00 €
 • 3 foto
  Agregat gjenerator
  Cars and tools

  Agregat gjenerator

  Agregati 100 perqin ne rregull dizell shum i rujtun dhez edhe me konop edhe me qels 10kw

  Gllogoc Sot, 14:46
  With agreement
 • 0 foto
  Blejm Golf Audi Bmw Mercedes Opel WV 24/7 ONLINE
  Car

  Blejm Golf Audi Bmw Mercedes Opel WV 24/7 ONLINE

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Gllogoc Sot, 14:45
  12,500.00 €
 • 6 foto
  Aporata per myk vllag lageshti ??✔️☑️☎️
  Cars and tools

  Aporata per myk vllag lageshti ??✔️☑️☎️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Gllogoc Sot, 14:39
  1.00 €
 • 6 foto
  Maqina per vllag myk lageshti
  Technician and equipment

  Maqina per vllag myk lageshti

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Gllogoc Sot, 14:36
  1.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gllogoc Sot, 14:34
  1,000.00 €
 • 11 foto
  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte
  Car

  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte

  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte manual shitet ndrrohet Nr.Te/Viber:+383-45-295-112

  Gllogoc Sot, 14:22
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gllogoc Sot, 14:19
  770.00 €
 • 8 foto
  absorbus lagështis me qera
  Cars and tools

  absorbus lagështis me qera

  Japim me qera makinat të cilat bëjn thithjen e lagështis (vllagës) nga muret dhe objektet e ndryshme

  Gllogoc Sot, 14:17
  1.00 €
 • 4 foto
  Opel Astra 1.7 diesel
  Car

  Opel Astra 1.7 diesel

  Shitet opel astra vetur shum emir ne rregull gjithqka e paq mrena e jasht vetura esht e imja qe 4

  Gllogoc Sot, 14:09
  4,500.00 €
 • 0 foto
  Skele
  Building materials

  Skele

  Shiten skelet

  Gllogoc Sot, 14:08
  1,500.00 €
 • 0 foto
  Shiten Fellne me goma per gold 4 nr 15
  Copiers and equipment

  Shiten Fellne me goma per gold 4 nr 15

  Shiten Fellne me goma per gold 4 nr 15 lisi6

  Gllogoc Sot, 14:02
  199.00 €
 • 0 foto
  Shitet opel corsa viti 2002 benzins i mirë
  Car

  Shitet opel corsa viti 2002 benzins i mirë

  Shitet opel corsa viti 2002 benzins i mirë me centrall, 1.4 benzin viti 2002 gjendje tmir gjamat me

  Gllogoc Sot, 14:01
  2,500.00 €
 • 1 foto
  Laminat 40 metra katror
  Building materials

  Laminat 40 metra katror

  Shitwt leminati i perdoren shum pak eshte ne gjendje teper te mire po thuajse i ri. Jan dikun per 3

  Gllogoc Sot, 14:01
  150.00 €
 • 1 foto
  shitet kallamoqi
  Farm animals

  shitet kallamoqi

  shiten 6 ekter kallamoq

  Gllogoc Sot, 14:01
  With agreement
 • 10 foto
  Passat 1.9 Tdi Rks 1 vjet gjendje Perfekte Vp2002
  Car

  Passat 1.9 Tdi Rks 1 vjet gjendje Perfekte Vp2002

  Passat 1.9 Tdi Rks 1 Vjet jo hipoetek perkthimi i menjehershem pa asnje vrejtje vetur jo e tregut ne

  Gllogoc Sot, 13:59
  With agreement
 • 3 foto
  Shes ceraden per t4 dupelkabin
  Car

  Shes ceraden per t4 dupelkabin

  Shes ceraden per t4 dupelkabin shum e rujtne.t4.lt.t5 Viber +38344232870

  Gllogoc Sot, 13:51
  180.00 €
 • 2 foto
  Shes mbuloj per t5 2.60 e gjat
  Car

  Shes mbuloj per t5 2.60 e gjat

  Shes mbuloj per t5 2.60 e gjat dhe e gjer 1.90. T4.t5.lt.sprinter Viber +38344232870

  Gllogoc Sot, 13:51
  With agreement
 • 3 foto
  Shes t4 2.5 tdi
  Car

  Shes t4 2.5 tdi

  Shes t4 2.5 tdi i po sa ardhur nga gjermania shum ne gjendje te mire.t4.t5.lt.sprinter. Viber +3834

  Gllogoc Sot, 13:50
  2,350.00 €
 • 4 foto
  Shes lt 2.5 me dogan dhe homologim
  Car

  Shes lt 2.5 me dogan dhe homologim

  Shes lt 2.5 dupel kabin me klim dogan homologim viti 2001 me km 200 e 4 mi shum ne gjendje te mir.t5

  Gllogoc Sot, 13:50
  With agreement
 • 3 foto
  Shes lt 2.5 tdi
  Car

  Shes lt 2.5 tdi

  Shes lt 2.5 tdi viti 2001 sanakun 3.30 te gjate e po sa ardhur nga jasht.lt.t4.t5.sprinter +38344232

  Gllogoc Sot, 13:50
  With agreement
 • 0 foto
  Shes mbrojtes per t4 ose gjipa
  Car

  Shes mbrojtes per t4 ose gjipa

  Shes branikun per komna ose gjipa.t5.t4.lt Viber +38344233870

  Gllogoc Sot, 13:50
  With agreement
 • 4 foto
  Shes audi80 turbo dizell 1.6 rks iskadum
  Car

  Shes audi80 turbo dizell 1.6 rks iskadum

  Shes audin benzin 1.8 ngjendje trregullt rks iskadum punon fort mir tip top asht

  Gllogoc Sot, 13:40
  330.00 €
 • 5 foto
  Shitet Samsung Galaxy J7 2017 3GBram 16GB rom
  Cellular phones

  Shitet Samsung Galaxy J7 2017 3GBram 16GB rom

  Shitet SUPER Samsung Galaxy J7 2017 ( 4G ) 3GBram 16GBrom më v9.0

  Gllogoc Sot, 13:36
  120.00 €
 • 10 foto
  IZOLIME ME KONDOR
  Hirings

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNO

  Gllogoc Sot, 13:30
  With agreement