Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Mitrovicë

 • 3 foto
  Fellne per Bmw me goma dimrit 205/55/16
  Copiers and equipment

  Fellne per Bmw me goma dimrit 205/55/16

  Shiten fellnet per bmw me goma dimrit 205/55/16 nuk gjujn nuk dridhin nuk ushtojn 045 649 104 edhe v

  Mitrovicë Sot, 13:42
  200.00 €
 • 9 foto
  VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan - viti 2004
  Car

  VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan - viti 2004

  caddy sdi me dogan te paguar i sapo ardhur nga gjermania per me shum 049333260 ose 043720850

  Mitrovicë Sot, 13:41
  3,100.00 €
 • 11 foto
  vv t-5 1.9 tdi viti 2004
  Car

  vv t-5 1.9 tdi viti 2004

  shitet vv transporter 1.9 tdi me rks perkthim mrena ores ngjendje perfeket per me shum 049333260 ose

  Mitrovicë Sot, 13:41
  3,600.00 €
 • 3 foto
  MAN nga Gjermania
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MAN nga Gjermania

  MAN kamjon ne shitje Modeli: MAN TGX 18.440 4X2 BLS Viti: 2016 Km: 638,000 Kuajfuqi/HP/PS: 441 Euro

  Mitrovicë Sot, 13:41
  27,000.00 €
 • 5 foto
  Fellne per passat audi a4 caddy golf 5 6 7 touran
  Copiers and equipment

  Fellne per passat audi a4 caddy golf 5 6 7 touran

  Shiten fellnet me goma tveres per passat audi a4 caddy touran nuk gjujn nuk dridhin nuk ushtojn prof

  Mitrovicë Sot, 13:41
  200.00 €
 • 9 foto
  vv caddy 1.9 tdi maksi viti 2010 pa dogan
  Car

  vv caddy 1.9 tdi maksi viti 2010 pa dogan

  shitet caddy 1.9 tdi maksi i sapo ardhur nga gjermania guma te reja 2 qelsa per me shum info 0493332

  Mitrovicë Sot, 13:41
  3,650.00 €
 • 10 foto
  VW T5 transporter 2.5 tdi - Pa dogan - viti 2006
  Car

  VW T5 transporter 2.5 tdi - Pa dogan - viti 2006

  Me klim nxemje karrika goma treja . motorrin me dhomzor . per me shum kontakto 049333260-viber

  Mitrovicë Sot, 13:41
  3,650.00 €
 • 1 foto
  Kuklla per butik me shumice dhe pakice
  furniture

  Kuklla per butik me shumice dhe pakice

  Te perdoruara 6 muaj. kontaktoni ne 049 152 752 14euro

  Mitrovicë Sot, 13:40
  14.00 €
 • 6 foto
  Gjela te lshum ne natyr me shumic dhe pakic
  Farm animals

  Gjela te lshum ne natyr me shumic dhe pakic

  Shiten gjelat me shumic dhe pakic te lshum ne natyr raca Super Hark vendi Mitrovic per me shum konta

  Mitrovicë Sot, 13:40
  With agreement
 • 3 foto
  tenda shatora karrika tavolina me qera 045587719
  services

  tenda shatora karrika tavolina me qera 045587719

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Mitrovicë Sot, 13:40
  With agreement
 • 2 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA045587719

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Mitrovicë Sot, 13:40
  With agreement
 • 3 foto
  tenda shatora karrika tavolina me qera 045587719
  services

  tenda shatora karrika tavolina me qera 045587719

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARIKA TAVOLINA KEMI DIMENZIONE TE NDRYSHME TE SHATORAV NE GJDO K

  Mitrovicë Sot, 13:40
  With agreement
 • 6 foto
  Fellne me goma kimplet 15
  Copiers and equipment

  Fellne me goma kimplet 15

  Fellne 15 me gjith goma

  Mitrovicë Sot, 13:37
  100.00 €
 • 7 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Mitrovicë Sot, 13:36
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  furniture

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Mitrovicë Sot, 13:36
  With agreement
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Mitrovicë Sot, 13:36
  With agreement
 • 0 foto
  shes Komoden
  furniture

  shes Komoden

  shes komoden

  Mitrovicë Sot, 13:33
  40.00 €
 • 4 foto
  VW Passat dizel
  Car

  VW Passat dizel

  shum gjendje te mir i rjtun si mrena edh jasht m rigji

  Mitrovicë Sot, 13:33
  990.00 €
 • 11 foto
  Priza Elektrike Powercube
  Mobile phone accessories

  Priza Elektrike Powercube

  Powercuba , Priza moderna shum funksionale dhe te pershtatshme per ambientet ne zyren tuaj apo shte

  Mitrovicë Sot, 13:32
  With agreement
 • 6 foto
  MAN kamjon nga Gjermania
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MAN kamjon nga Gjermania

  MAN kamjon ne shitje Modeli: MAN TGX 18.440 4X2 BLS Viti: 2016 Km: 684,000 Kuajfuqi/HP/PS: 414 Eu

  Mitrovicë Sot, 13:29
  27,000.00 €
 • 5 foto
  MAN nga Gjermania
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MAN nga Gjermania

  MAN kamjon ne shitje Modeli: MAN TGX 18.440 4X2 BLS e6 Intarder Viti: 2015 Km: 623,000 Kuajfuqi/HP/P

  Mitrovicë Sot, 13:29
  24,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet viqi
  Farm animals

  Shitet viqi

  Shitet viqi i tamlit mashkull afro 190kg viber +38345467383

  Mitrovicë Sot, 13:27
  490.00 €
 • 4 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA N SHERBIM 049298686
  furniture

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA N SHERBIM 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049 29 86 86

  Mitrovicë Sot, 13:27
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA N SHERBIM 049298686
  furniture

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA N SHERBIM 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049 29 86 86

  Mitrovicë Sot, 13:27
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049298686
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049 29 86 86

  Mitrovicë Sot, 13:27
  With agreement
 • 1 foto
  SATA TO USB
  Computer parts

  SATA TO USB

  SATA TO USB 2.0 dhe 3.0 Garancion instagram SettingsPCshop Mitrovice instagram.com/SettingsPCshop

  Mitrovicë Sot, 13:26
  8.00 €
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049298686
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049 29 86 86

  Mitrovicë Sot, 13:26
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA N SHERBIM 049298686
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA N SHERBIM 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049 29 86 86

  Mitrovicë Sot, 13:26
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA SHERBIM 049298686
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA SHERBIM 049298686

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 049 29 86 86

  Mitrovicë Sot, 13:26
  With agreement
 • 1 foto
  SHITEN KAUQAT 2.60 x 2.05 TË RI TË PA SHFRYTZUAR
  furniture

  SHITEN KAUQAT 2.60 x 2.05 TË RI TË PA SHFRYTZUAR

  SHITEN KAUQAT DIMENSIONET 2.60 x 2.05

  Mitrovicë Sot, 13:26
  1.00 €
 • 6 foto
  kreveta per dhoma gjumi
  furniture

  kreveta per dhoma gjumi

  prodhojm kreveta me dysheka komplet

  Mitrovicë Sot, 13:20
  60.00 €
 • 7 foto
  Ford focus 1.6i automatik
  Car

  Ford focus 1.6i automatik

  Shes dhe ndrroj Ford focus 1.6i automatic ne gjendje te mire teknike dhe optike.Vetura posedon goma

  Mitrovicë Sot, 13:19
  3,100.00 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI I Posa ardhun Full extra 2010
  Car

  Golf 6 2.0 TDI I Posa ardhun Full extra 2010

  Golf 6 2.0 TDI 103 kw 140 ps 6 shpejtsi motorr Modelit t‘ri I Posa ardhun vetura posedon kto gjera k

  Mitrovicë Sot, 13:16
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet Renault clio 1,2 viti 2001
  Car

  Shitet Renault clio 1,2 viti 2001

  Shitet Renault clio benzin 1.2 ne gjendje te rregullt teknike dhe optike viti 2001 goma te mira shpe

  Mitrovicë Sot, 13:08
  1,700.00 €
 • 9 foto
  Shitet Kamioni Mercedes Benz 1213 me Kran
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet Kamioni Mercedes Benz 1213 me Kran

  Shitet kamioni mercedes benz 1213 me vite te prodhimit 1983 , me kran se bashku i cili ka tri dalje

  Mitrovicë Sot, 13:05
  With agreement
 • 3 foto
  shiten gumat e dimrit 195 65 15
  Copiers and equipment

  shiten gumat e dimrit 195 65 15

  gumat jan komplet me bandasha jan te perdorura vetem ni dimer

  Mitrovicë Sot, 13:03
  140.00 €
 • 2 foto
  Golf 5
  Car

  Golf 5

  Shitet golf 5 goal 2.0 me ni bregazni diezel 6 shpejtsi 11 muj regjistrim sensor shiu sensor parking

  Mitrovicë Sot, 13:01
  5,750.00 €
 • 2 foto
  Komoda per Sallon
  furniture

  Komoda per Sallon

  esht shum e ruajtur

  Mitrovicë Sot, 13:00
  55.00 €
 • 7 foto
  Shes banesen e re 88m2 - 3 dhoma
  Apartment / Apartment

  Shes banesen e re 88m2 - 3 dhoma

  Shes banesen e re, te pabanuar me pare. e mobiluar mire. Ndertues Aurora Group Afer xhamis se madh

  Mitrovicë Sot, 12:58
  With agreement
 • 1 foto
  Headset splitter
  Computer parts

  Headset splitter

  Headset splitters orgjinal Garancion instagram SettingsPCshop Mitrovice instagram.com/SettingsPCshop

  Mitrovicë Sot, 12:54
  7.00 €
 • 3 foto
  Auto Pejsë Vedati Mitrovic
  Copiers and equipment

  Auto Pejsë Vedati Mitrovic

  Auto Pjes vedati gjindet ne Mitrovicë vetura te ndryshme nr kontaktues 049 167 651 viber dhe

  Mitrovicë Sot, 12:49
  With agreement
 • 12 foto
  PASSAT 1.6 TURBO DISEL INTERKOLLER RKS 6 MUJ
  Car

  PASSAT 1.6 TURBO DISEL INTERKOLLER RKS 6 MUJ

  SHES NDRROJ PASAT TDI RKS 6 MUJ GOMA TE REJA FELLNE TE REJA SHIBER NXEMJE SHUM TMIR NGJYREN E FABRIK

  Mitrovicë Sot, 12:49
  With agreement
 • 10 foto
  Caddy 1.9TDI Automatik DSG 2007 ,Extra i ruajtun,
  Car

  Caddy 1.9TDI Automatik DSG 2007 ,Extra i ruajtun,

  VW CADDY 1.9TDI Automatik DSG 2007 Pa dogan, i posaardhur ngjendje Perfekte,,,, Klima, Nxemje n Ul

  Mitrovicë Sot, 12:49
  3,700.00 €
 • 1 foto
  Harley Davidson - Chopper Bicycle
  Engines (over 50 cc)

  Harley Davidson - Chopper Bicycle

  Me Marrveshje Biçiklet Harley Davidson Modeli: Chopper Ne gjendje te rregullt fizikale. Viti nuk es

  Mitrovicë Sot, 12:43
  100.00 €
 • 6 foto
  ore sportive OTS dhe SKMEI
  Clothing / Shoes / Hours

  ore sportive OTS dhe SKMEI

  ora sportive OTS black perveq ores,dates,muajit,vitit posedon alarm,stopwatch,drite qmimi 25 euro S

  Mitrovicë Sot, 12:43
  22.00 €
 • 1 foto
  SSD HDD CADDY
  Computer parts

  SSD HDD CADDY

  SSD/HDD CADDY 9.5mm Garancion instagram SettingsPCshop Mitrovice instagram.com/SettingsPCshop

  Mitrovicë Sot, 12:40
  10.00 €
 • 3 foto
  Seat Toledo 1.9 dizell - Rks 8 muj
  Car

  Seat Toledo 1.9 dizell - Rks 8 muj

  Shitet Seat Toledo 1.9 dizell i thjesht ngjendje t rregullt ka regjistrim edhe 8 muj tip top — viti

  Mitrovicë Sot, 12:40
  970.00 €
 • 7 foto
  Audi A4 Allroad quattro 2.0 disel S-tronik
  Car

  Audi A4 Allroad quattro 2.0 disel S-tronik

  Audi A4 Allroad quattro 2.0 disel S-tronik Viti 2014 177 PS 197 200 mi km te kalume me liber te se

  Mitrovicë Sot, 12:38
  15,500.00 €
 • 12 foto
  ZAFIRA
  Car

  ZAFIRA

  Shitet vetura Opel Zafira ,,B\'\' Vetura e ardhu

  Mitrovicë Sot, 12:37
  With agreement
 • 7 foto
  Dhembezor dhe goma 26 inch
  Sports equipment

  Dhembezor dhe goma 26 inch

  dhembezori 9 shpejtesi 15 euro goma continental mountain king 26x2.2 15 euro goma biltema madhesia

  Mitrovicë Sot, 12:36
  With agreement