Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Sarandë

 • 5 foto
  BMW 318
  Car

  BMW 318

  Shitet BMW 318 kabriole ne gjendje shum te mir pune me impjant muzike1.8 benzine me dokumenta te rr

  Sarandë Dje, 22:19
  1,700.00 Lek
 • 0 foto
  Apartament 1+1 2 ballkone. Kati i dyte
  Apartment / Apartment

  Apartament 1+1 2 ballkone. Kati i dyte

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar me siperfaqe 53m2, dy ballkone, pamje nga deti. Kati i 3, orientimi

  Sarandë Dje, 22:03
  50,000.00 €
 • 11 foto
  Apartment 1+1me hipotek. Pran mango beatch
  Apartment / Apartment

  Apartment 1+1me hipotek. Pran mango beatch

  Auto Ok

  Sarandë Dje, 21:04
  39,999.00 €
 • 6 foto
  Toyota Yaris
  Car

  Toyota Yaris

  Makina ka ardhe ne Shqiperi ne dhjetor. Dokumentat Jan prer ne shkurt dhe gjith sherbimet po ashtu J

  Sarandë Dje, 20:34
  3,500.00 €
 • 4 foto
  Shitet ose nderohet
  Car

  Shitet ose nderohet

  Shitet ose nderohet jaris 1000cc benzin fundi i 2004 gjendje super ska nevoj per asnje investim.doku

  Sarandë Dje, 19:23
  2,200.00 €
 • 0 foto
  Nderrohet makin Nissan Almera Tino me Varke!
  Car

  Nderrohet makin Nissan Almera Tino me Varke!

  Nderrohet makine Nissan Almera Tino 4+1 me varke lundruese ! Makina eshte ne gjendje shume te mire

  Sarandë Dje, 19:10
  3,000.00 €
 • 6 foto
  Vw Polo 1.4 okazion
  Car

  Vw Polo 1.4 okazion

  Vw polo 1.4 benzin super ekonomike Makina esht n gjendje perfekte me t gjitha sherbimet e bera Ful

  Sarandë Dje, 19:07
  2,200.00 €
 • 11 foto
  Shiten 3 Garsonire + 1 Apartament ne Sarande 190m2
  Apartment / Apartment

  Shiten 3 Garsonire + 1 Apartament ne Sarande 190m2

  SHITET BIZNESI: 4 njësi akomodimi + website e dedikuar me system booking (ne tre gjuhë - Anglisht, P

  Sarandë Dje, 18:19
  120,000.00 €
 • 6 foto
  Okazion Mercedes Benc 270 cdi
  Car

  Okazion Mercedes Benc 270 cdi

  Makina esht ne gjendje shum te mire me sherbime te bera letra te pagiara deri n shtator 2020

  Sarandë Dje, 16:49
  3,200.00 €
 • 12 foto
  TOYOTA HILUX
  Car

  TOYOTA HILUX

  Ne gjendje perfekte me kondicioner.Letrat deri ne Maj 2021.

  Sarandë Dje, 16:09
  12,400.00 €
 • 7 foto
  Golf 4 automat
  Car

  Golf 4 automat

  Makina esht me sherbime te kryera cdo gje. vaj filtra te nderruara vaj kamjo te nderruar. amortizato

  Sarandë Dje, 15:41
  3,000.00 €
 • 8 foto
  ❌Okazionnn❌Polo 1.4 naft super ekonomike
  Car

  ❌Okazionnn❌Polo 1.4 naft super ekonomike

  Shitet polo 1.4 naft 2001. makina ka goma te reja,clima,xhamat e par elektrik,kit rrip faze pomp uji

  Sarandë Dje, 12:57
  1,850.00 €
 • 9 foto
  Makin
  Car

  Makin

  I diskutushem cmimk

  Sarandë Dje, 12:25
  5,000.00 €
 • 8 foto
  Shtepi private ne Sarande me hipotek mbi spitalin
  House / Villas

  Shtepi private ne Sarande me hipotek mbi spitalin

  Me hipotek ,me certifikate pronesie,me te gjitha dokumentat e nevojshme. 422 metra katror siperfaqja

  Sarandë Dje, 09:41
  120,000.00 €
 • 5 foto
  Toyota Aygo 1.4 naft viti 2006mundesi ndrimi
  Car

  Toyota Aygo 1.4 naft viti 2006mundesi ndrimi

  1.4 nafte. Gjendja shume mir. Targimi i par me dat 26 11 2018 letrat i mbarojn me dt 26 11 2019 km

  Sarandë Dje, 09:38
  3,500.00 €
 • 11 foto
  Mercedes C220 Avantgarde 2010 Blue Efficiency
  Car

  Mercedes C220 Avantgarde 2010 Blue Efficiency

  Mercedes C220 Blue Efficiency Avantgarde Targuar per here te pare ne shqiperi Nentor 2019 🇩🇪 -Mer

  Sarandë 30 May 18:51
  With agreement
 • 8 foto
  C clas 220 Avangarde
  Car

  C clas 220 Avangarde

  Makina ne gjendje shume te mir Letrat deri ne janar 2021 Sallon meshin shume i paster Pasqyra me p

  Sarandë 30 May 17:17
  With agreement
 • 3 foto
  Jepet me qira ambient biznesi , ‘Lagja Kongresi’ L
  Apartment / Apartment

  Jepet me qira ambient biznesi , ‘Lagja Kongresi’ L

  DES Real Estate

  Sarandë 30 May 16:31
  850.00 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN NR 1, SARANDË
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN NR 1, SARANDË

  DES Real Estate

  Sarandë 30 May 16:31
  850.00 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT NË SARANDË
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË SARANDË

  DES Real Estate

  Sarandë 30 May 16:23
  750.00 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN NR 1 SARANDË
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN NR 1 SARANDË

  DES Real Estate

  Sarandë 30 May 16:23
  750.00 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË SARANDË
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË SARANDË

  DES Real Estate

  Sarandë 30 May 16:11
  850.00 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benc 1935
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes-Benc 1935

  Shitet kamjoni Mercedes-Benc 1935 (4x4) Mjeti eshte ne gjendje te mir Me te gjitha letrat ne rregul

  Sarandë 30 May 16:02
  30,000.00 €
 • 11 foto
  Super Duplex 2+1 te Bougainville Bay Sarande
  Apartment / Apartment

  Super Duplex 2+1 te Bougainville Bay Sarande

  Shitet Duplex 138m2 me pamje fantastike dhe relaksuese te Bougainville Bay ne nje zone te preferuar

  Sarandë 30 May 15:06
  199,000.00 €
 • 11 foto
  Apartament 2+1 ne shitje
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1 ne shitje

  shitet apartament 2+1 96m2 ne katin e 5 te nje pallati 6-katesh dhe ka pamje.Apartamenti eshte tota

  Sarandë 30 May 15:05
  75,000.00 €
 • 1 foto
  SHITET Ap 1+1 ne Sarande kryqezimi i Spitalit
  Apartment / Apartment

  SHITET Ap 1+1 ne Sarande kryqezimi i Spitalit

  Ne Sarande prane kryqezimit te Spitalit SHITET apartament me siperfaqe 75 m2. Apartamenti ndodhet ne

  Sarandë 30 May 14:58
  37,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 103 m Sarande me pamje nga deti
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 103 m Sarande me pamje nga deti

  Sarande, Rruga Skenderbeu, shitet apartament 103 metra katrore, kati 3 banim. Dy dhoma , sallon , ku

  Sarandë 30 May 14:49
  650.00 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 pamje ballore nga deti
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1 pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti.Apartamenti ka siperfaqe totale 135m2 ndo

  Sarandë 30 May 14:17
  100,000.00 €
 • 11 foto
  Papafingo ne shitje, Sarande
  Apartment / Apartment

  Papafingo ne shitje, Sarande

  Shitet papafingo ne Sarande me siperfaqe totale 250m2.Prona ndodhet ne katin e 5-te ne nje zone te q

  Sarandë 30 May 14:16
  100,000.00 €
 • 11 foto
  Apartament ne sarande me pamje ballore
  Apartment / Apartment

  Apartament ne sarande me pamje ballore

  Apartament 190m2 ndodhet ne katin e 6-te ne pallat te ri me certifikate pronesie i organizuar ne 3 d

  Sarandë 30 May 14:16
  86,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen Butrinti.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i org

  Sarandë 30 May 14:15
  82,000.00 €
 • 11 foto
  Apartament ne Sarande
  Apartment / Apartment

  Apartament ne Sarande

  Shitet apartament ne nje nga plazhet me te mira ne sarande me certifikate pronesie i organizuar ne 2

  Sarandë 30 May 14:15
  49,000.00 €
 • 10 foto
  Shitet apartament me pamje nga deti ne Sarande
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament me pamje nga deti ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje te mrekullueshme.Apartamenti ndodhet ne nje zone te prefer

  Sarandë 30 May 14:15
  72,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen butrinti ne nje zone te preferuar kryesisht nga te huajt.

  Sarandë 30 May 14:14
  64,000.00 €
 • 5 foto
  Apartament 1+1 20 m larg detit
  Apartment / Apartment

  Apartament 1+1 20 m larg detit

  Apartament 1+1 ne shitje 20 meter larg detit ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor d

  Sarandë 30 May 14:14
  45,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 106m2
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1 106m2

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne je zone te preferuar te qy

  Sarandë 30 May 14:13
  85,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament me pamje ballore nga deti
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament me pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament me pamje fantastike,pozicionet prane Hotel Baracudes ne Sarande.Prona ndodhet ne k

  Sarandë 30 May 14:13
  With agreement
 • 7 foto
  Shitet apartament me pamje anesore nga deti
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament me pamje anesore nga deti

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne rrugen Butrinti ne nje zone te preferuar te qytetit dhe prane cd

  Sarandë 30 May 14:12
  58,000.00 €
 • 11 foto
  Shtepi private ne Ksamil
  House / Villas

  Shtepi private ne Ksamil

  Shitet Shtepi private ne ksamil me siperfaqe trualli 500m2 dhe siperfaqe ndertimi 130m2 me certifika

  Sarandë 30 May 14:11
  175,000.00 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Apartment

  Apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament ne sarande ne rrugen studenti.Apartamenti ndodhet ne nje zone prane cdo institucio

  Sarandë 30 May 14:10
  36,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet Mercedes ML model amerikan 2004
  Car

  Shitet Mercedes ML model amerikan 2004

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë 30 May 14:09
  4,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 vija e pare
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 1+1 vija e pare

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande vija e pare ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete afer

  Sarandë 30 May 14:08
  58,000.00 €
 • 11 foto
  Sarande,shitet papafingo vija e pare ne det
  Apartment / Apartment

  Sarande,shitet papafingo vija e pare ne det

  Shitet papafingo ne rrugen Butrinti ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese ciles

  Sarandë 30 May 14:08
  260,000.00 €
 • 8 foto
  Papafingo ne shitje,Sarande
  Apartment / Apartment

  Papafingo ne shitje,Sarande

  Një mundësi perfekte për të marrë një Penthouse me dy dhoma gjumi për shitje në Sarandë.Pak metra në

  Sarandë 30 May 14:08
  155,000.00 €
 • 7 foto
  Iphone XR (i kuq) Okazionn 330 Euro
  Cellular phones

  Iphone XR (i kuq) Okazionn 330 Euro

  Iphone XR (I pahapur / Jo rifurbished ...origjinal i paperdorur ) 64 Giga Ngjyre e kuqe Bateria 10

  Sarandë 30 May 13:42
  330.00 €
 • 6 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Apartment

  Apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte

  Sarandë 30 May 12:07
  58,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet Papafingo me pamje nga deti
  Apartment / Apartment

  Shitet Papafingo me pamje nga deti

  Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e fundit ne nje zone te prefe

  Sarandë 30 May 12:07
  92,000.00 €
 • 7 foto
  Mercedes 1935
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes 1935

  Mercedes-Benc 1935 (4x4) Makina eshte ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet e bera me dekumenta

  Sarandë 30 May 12:02
  30,000.00 €
 • 11 foto
  Apartament 2+1 Sarande
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1 Sarande

  Shitet apartament ne rrugen butrinti.I organizuar ne 2 dhoma gjumi1 tualet 1 sallon me guzhine te p

  Sarandë 30 May 10:42
  90,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet 2+1 te Rr.5
  Apartment / Apartment

  Shitet 2+1 te Rr.5

  Shitet Apartament 2+1 me pamje te mrekullueshme ne katin e 2.Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma

  Sarandë 30 May 10:41
  55,000.00 €