Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Krujë

 • 10 foto
  Shitet ose nderrohet mercedes evo 2007 ,7500 euro
  Car

  Shitet ose nderrohet mercedes evo 2007 ,7500 euro

  Shitet ose nderrohet mercedes benz evo 320 viti 2007 (pa taks lluksi) -Sport paket. -kamjo automati

  Krujë Sot, 12:07
  7,500.00 €
 • 6 foto
  Mercedes Benc E klass 280 EVO
  Car

  Mercedes Benc E klass 280 EVO

  Shitet e klas 280 avantgard evo 2007 okazion Vaj filtra sapo nderruara goma te reja ne gjendje shum

  Krujë Sot, 11:55
  6,500.00 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz C Klass 2011 1.8 benzine
  Car

  Mercedes Benz C Klass 2011 1.8 benzine

  Shitet C-Class 1.8 benzine automat viti 2011 makina ka ardhur nga zvicra eshte ne gjengje perfekt me

  Krujë Sot, 11:55
  9,500.00 €
 • 6 foto
  Cady Max 1.6 Nafte I Sapo Ardhur Nga Gjermania ?
  Car

  Cady Max 1.6 Nafte I Sapo Ardhur Nga Gjermania ?

  🇩🇪🇩🇪VW CADDY 1.6TDI MAXI I GJATE TDI -EURO 5 -VERSION I GJATE MAXI - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 12/

  Krujë Sot, 11:46
  6,400.00 €
 • 8 foto
  ?Bmv X5 viti 2012 3.5D me dogan ?AUTO BASHA?
  Car

  ?Bmv X5 viti 2012 3.5D me dogan ?AUTO BASHA?

  Shitet BMW X5 viti 2012 35d. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Makina ka 200km orgjinale te ver

  Krujë Sot, 11:32
  15,500.00 €
 • 9 foto
  Golf 5 1.9 tdi sapo ardhur me dogan
  Car

  Golf 5 1.9 tdi sapo ardhur me dogan

  Golf 5, 1.9 tdi, 5 marsha, viti 2005, clima me 2 zona, 10 airbag, abs, esp,xhamat elektrik, pasqyrat

  Krujë Sot, 11:31
  3,700.00 €
 • 10 foto
  Auto Hafuzi - Mercedes-Benz S500 L 2008
  Car

  Auto Hafuzi - Mercedes-Benz S500 L 2008

  Auto Hafuzi

  Krujë Sot, 11:14
  12,500.00 €
 • 10 foto
  Cls 500 . Full
  Car

  Cls 500 . Full

  Cls 2006 500 benzinë me dogan e sa po ardhur full ....

  Krujë Sot, 11:11
  With agreement
 • 6 foto
  Opel meriva 1.7 nafte viti 2006 me dogan te paguar
  Car

  Opel meriva 1.7 nafte viti 2006 me dogan te paguar

  Opel meriva me motorr 1.7 nafte i ardhur nga gjermania me dogan te paguar viti 2006 ne gjendie shum

  Krujë Sot, 11:09
  2,400.00 €
 • 8 foto
  Mercedes e 220 avangarde okazione 4800 euro
  Car

  Mercedes e 220 avangarde okazione 4800 euro

  Mercedes e 220 avangarde kambie automat navi me bagazhier sensor parkimi xhamat e zi serdile gjys co

  Krujë Sot, 11:08
  4,800.00 €
 • 8 foto
  Fiat Grande Punto
  Car

  Fiat Grande Punto

  Shitet Fiat Grande Punto 1.9 nafte,viti 2005, kambjo manule 6+1,disqe 15,ne gjendje shume te mire mo

  Krujë Sot, 10:04
  3,200.00 €
 • 12 foto
  Volkswagen Crafter 2.5 Tdi 20 Vende Minibus
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Volkswagen Crafter 2.5 Tdi 20 Vende Minibus

  Volkswagen Crafter 2.5 TDI 120KW-163HP NUMRI I VENDEVE:20, Dopio Gomë XHAMA PANORAMIKE , BALLOR , AN

  Krujë Sot, 10:04
  20,000.00 €
 • 5 foto
  Shes Bmw 525
  Car

  Shes Bmw 525

  shes Bmw 525 ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike me dokomenta te prera deri me dat 18-9-2020 m

  Krujë Sot, 09:07
  1,800.00 €
 • 4 foto
  Shes Opel corsa
  Car

  Shes Opel corsa

  Shes Opel korsa ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike Taksat i ka te prera deri ne korrik sigura

  Krujë Sot, 09:07
  80,000.00 Lek
 • 4 foto
  Seat altea e sapoardhur me dogan, OKAZIONNNNN
  Car

  Seat altea e sapoardhur me dogan, OKAZIONNNNN

  Seat altea, 2.0 TDI, viti 2004, xhama te zinj origjinal fabrike, EURO 4, pasqyr antiverbuse,airbag,a

  Krujë Sot, 08:24
  3,400.00 €
 • 2 foto
  Opel astra, 1.7 naft, viti 2009 I sapoardhur
  Car

  Opel astra, 1.7 naft, viti 2009 I sapoardhur

  Opel astra, 1.7 naft, viti 2009, 8 airbag,abs,esp, xhamat elktrik, pasqyrat elektrike, cd pleyer ori

  Krujë Sot, 08:24
  3,500.00 €
 • 4 foto
  Mercedes benz C180 kompressor, I sapoardhur ??
  Car

  Mercedes benz C180 kompressor, I sapoardhur ??

  Mercedes benz C180 kompressor, viti 2003, airbag, abs,esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike, cl

  Krujë Sot, 08:24
  3,300.00 €
 • 12 foto
  Golf 5 1.9 naft, I sapoardhur nga gjermania??
  Car

  Golf 5 1.9 naft, I sapoardhur nga gjermania??

  Golf 5, 1.9 naft, 5 marsha, viti 2005, NAVI, clima me 2 zona, 10 airbag, abs, esp, xhamat elektrik,

  Krujë Sot, 08:24
  3,600.00 €
 • 4 foto
  Opel corsa 1.3 naft motor me zinxhir, viti 2006
  Car

  Opel corsa 1.3 naft motor me zinxhir, viti 2006

  Opel corsa 1.3 naft motor me zinxhir, viti 2006, airbag,abs,xhamat elektrik, condicioner, 2 celsa, m

  Krujë Sot, 08:23
  2,600.00 €
 • 10 foto
  Shitet Ford Fiesta 1.4 Naft Me dogan te Paguar
  Car

  Shitet Ford Fiesta 1.4 Naft Me dogan te Paguar

  Shitet Ford Fiesta motorr 1.4 Tdci naft kamje manual 5+1 viti 2006 me klima xhama elktrik radio cd a

  Krujë Sot, 00:43
  2,800.00 €
 • 9 foto
  Shitet Goolf 5 1.9 Tdi Kamje Automat me dogan
  Car

  Shitet Goolf 5 1.9 Tdi Kamje Automat me dogan

  Shitet Goolf 5 motorr 1.9 Tdi naft kamje automat viti 2005 me klima limitator shpejtsie xhama elektr

  Krujë Sot, 00:43
  4,600.00 €
 • 10 foto
  Shitet c klas 1.8 kompressor Benzin/Gaz me dogan
  Car

  Shitet c klas 1.8 kompressor Benzin/Gaz me dogan

  Shitet Mercedez Benz C klas classic motorr 1.8 kompressor Benzin/Gaz kamje manual 6+1 viti 2003 koma

  Krujë Sot, 00:18
  3,600.00 €
 • 9 foto
  Shitet Ford Fiesta 1.4 Tdci naft shum ekonomike
  Car

  Shitet Ford Fiesta 1.4 Tdci naft shum ekonomike

  Shitet Ford Fiesta motorr 1.4 Tdci naft kamje manual 5+1 viti 2005 me klima radio cd xhama elktrik 2

  Krujë Sot, 00:17
  2,400.00 €
 • 9 foto
  Shitet Goolf 5 1.9 Tdi naft me dogan te paguar
  Car

  Shitet Goolf 5 1.9 Tdi naft me dogan te paguar

  Shitet Goolf 5 motorr 1.9 Tdi naft kamje manual 5+1 viti 2005 me kondicjoner funksjonal xhama elktri

  Krujë Sot, 00:17
  3,600.00 €
 • 9 foto
  Shitet Bmw 120d Nafte Kamio Manuale Viti 2005
  Car

  Shitet Bmw 120d Nafte Kamio Manuale Viti 2005

  Shitet Bmw 120d Nafte Kamio Manuale Viti 2005 Cmimi:4200 Euro I Diskutueshem Nr Cel&Whatsapp:+35

  Krujë Sot, 00:00
  4,200.00 €
 • 10 foto
  Shtet x6 nafte 3.0 sapo ardhur sapo targuar
  Car

  Shtet x6 nafte 3.0 sapo ardhur sapo targuar

  Shitet x6 nafte 3.0 e sapo ardhur e sapo targuar makina ka xhama te zinje,sensor parkimi para mbrapa

  Krujë Dje, 23:12
  18,500.00 €
 • 0 foto
  Okazion BMW sapo ardhur me dogane te paguar
  Car

  Okazion BMW sapo ardhur me dogane te paguar

  Shitet bmw seria 5 nafte 525 e sapo ardhur me dogane te paguar,ne gjendje te mire,Makina ka sensor s

  Krujë Dje, 23:12
  14,500.00 €
 • 0 foto
  Okazion A clas 200 automat sapo ardhur me dogane
  Car

  Okazion A clas 200 automat sapo ardhur me dogane

  Shitet a clas i sapo ardhur ne gjendje shum te mire I ardhur Nga gjermania,km origjinale me Liber sh

  Krujë Dje, 23:11
  3,700.00 €
 • 1 foto
  Okazion c180 compresor me dogane sa Po ardhur
  Car

  Okazion c180 compresor me dogane sa Po ardhur

  Shitet c clas 180 compresor isapo ardhur nga gjermania 🇧🇪 ne gjedje te mire dhe i mbajtur mire,km or

  Krujë Dje, 23:11
  2,999.00 €
 • 8 foto
  Audi A4 3.0 nafte S-line sapo ardhur sapo targuar
  Car

  Audi A4 3.0 nafte S-line sapo ardhur sapo targuar

  Shitet Audi A4 ne gjendje perfekte me liber sherbimi km origjinale,2 celsa S line fabrikisht te gjit

  Krujë Dje, 23:11
  11,000.00 €
 • 7 foto
  c200 avangard
  Car

  c200 avangard

  makin shum ekonomike dhe ne gjendje te shkelqyer baxho xhami navi te madh sensor parkimi para mbrapa

  Krujë Dje, 23:03
  3,300.00 €
 • 10 foto
  Benz c klas 200 kompressor
  Car

  Benz c klas 200 kompressor

  Shitet benz c klas viti 2002 motorr benzine 200 kompressor e pershtatshme per impiant gazi ,kamio ma

  Krujë Dje, 22:00
  3,300.00 €
 • 8 foto
  Benz CLS viti 2009
  Car

  Benz CLS viti 2009

  Shitet mercedes benz CLS motorr 320 naft viti prodhimit 2009 pa taks lluksi makina ka 200mije kilome

  Krujë Dje, 21:10
  8,900.00 €
 • 10 foto
  Benz 200
  Car

  Benz 200

  Shitet benz 200 naft me taksa te pa paguara nga 7vjet makina esht ne super gjendje esht e lart dhe p

  Krujë Dje, 21:09
  950.00 €
 • 0 foto
  Shitet makine Mercedes-Benz E270 CDI
  Car

  Shitet makine Mercedes-Benz E270 CDI

  Shitet Mercedes-Benz E270 CDI Nafte, viti 2000. Targa shqiptare, me dokumentacion te rregullt. Gjend

  Krujë Dje, 19:31
  3,400.00 €
 • 3 foto
  Tapet kalceti
  furniture

  Tapet kalceti

  Shes 400 metra tapet per kalceto me cmim okazion

  Krujë Dje, 19:23
  500.00 Lek
 • 7 foto
  Evoo//
  Car

  Evoo//

  Shitet E Class Evo 280 Benzin+Gaz Pa Taks Lluksi Viti 2007 250.000km Me Liber Sherbimesh E Sapoardhu

  Krujë Dje, 17:11
  7,200.00 €
 • 9 foto
  Audi S3 0682045781
  Car

  Audi S3 0682045781

  ✅Audi S3 viti 2002 quattro ⁣⁣✅Motorri : 1.8 turbo ✅Karburanti: Benzine⁣⁣ ✅Kambjo: m

  Krujë Dje, 14:07
  4,800.00 €
 • 6 foto
  Karrotrec luli 0682045781
  services

  Karrotrec luli 0682045781

  0682045781 Sherbim karrotreci ne cdo qytet te shqiperise kosove maqedoni mal i zi kroaci udhetimin

  Krujë Dje, 14:07
  1.00 €
 • 7 foto
  Fiat grande punto nderrohet
  Car

  Fiat grande punto nderrohet

  Shitet fiat grande punto 1.9 naft manual 6+R me dogane ardhur nga gjermania

  Krujë Dje, 14:07
  2,200.00 €
 • 8 foto
  Benz CLK 200 Kompressor Benzin-Gaz
  Car

  Benz CLK 200 Kompressor Benzin-Gaz

  Shitet Mercedes CLK200 Gaz+Benzine Viti 2000 Kamio Manuale 230.000 KM Origjinale Nr Cel&Whatsapp

  Krujë Dje, 13:10
  2,800.00 €
 • 2 foto
  Shitet Tavoline Zyre ose Dyqani
  furniture

  Shitet Tavoline Zyre ose Dyqani

  Shitet tavoline per zyre apo dyqan ,me permasa 2m gjatesi, 0,8m gjeresi dhe 0,85m lartesi. Tavolina

  Krujë Dje, 12:30
  500.00 €
 • 4 foto
  Bmw 325 nafte motorr 6 pistona
  Car

  Bmw 325 nafte motorr 6 pistona

  Shitet Bmw seria 3 me te gjitha sherbimet e bera, makina esht ne gjendje te perkryer nga ana motorri

  Krujë Dje, 08:43
  1,500.00 €
 • 8 foto
  Golf 3 1.6 benzin gaz !!!!
  Car

  Golf 3 1.6 benzin gaz !!!!

  Shitet golf 3 1.6 benzin gaz super gjendje shum e paster si brenda dhe jasht taksa dhe kolaudim deri

  Krujë Dje, 08:29
  1,100.00 Lek
 • 12 foto
  Goma 12
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Goma 12

  Goma dhe disje 12 dhe numer 9 per atv te reja dhe te perdorme

  Krujë Dje, 01:25
  1.00 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes Benz Actros 2043 4x4
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet Mercedes Benz Actros 2043 4x4

  Shitet Mercedes Benz Actros 2043 4x4 i vitit 2001

  Krujë Dje, 00:26
  13,000.00 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz Actros 2041 4x4 + Trailer Zorzi
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes Benz Actros 2041 4x4 + Trailer Zorzi

  Shitet Mercedes Benz Actros 2041 +Trailer Zorzi 10 gomesh. Whats app 0686836842.

  Krujë Dje, 00:22
  43,000.00 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz
  Car

  Mercedes-Benz

  Shitet per arsye mosperdorimi..Makina ne gjendje peefekte motorike dhe xhenerike..taksat te paguara

  Krujë 29 May 21:24
  2,600.00 €
 • 4 foto
  Volvo FH12
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Volvo FH12

  Volvo trajler viti 2005, rimorkio viti 2007, 25 m3 dopio gome. Shitet ose nderrohet, cmimi i diksutu

  Krujë 29 May 20:44
  With agreement
 • 6 foto
  Mercedez benz sprinter
  Car

  Mercedez benz sprinter

  Shitet sprinter ne gjendje super.8+1 Motorri ne gjendje te mire Goma 90% Amortizator te perparm te

  Krujë 29 May 19:24
  3,200.00 €