Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Novoberdë

 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Technician and equipment

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Novoberdë Sot, 14:09
  With agreement
 • 11 foto
  paisje per restorante dhe fast food
  Machinery and inventory

  paisje per restorante dhe fast food

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Novoberdë Sot, 12:56
  With agreement
 • 10 foto
  OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)
  Car

  OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)

  Shitet Land Rover Free Lander 2 ne gjendje shume te mire i vitit 2007 me 260000 km i perdorur vetem

  Novoberdë Sot, 11:45
  8,500.00 €
 • 5 foto
  2009 Terex 860SX
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  2009 Terex 860SX

  Viti 2009 eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto. Kontaktoni vetëm me email Ju Fa

  Novoberdë Sot, 00:48
  8,300.00 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN ,EKONOMIK
  Technician and equipment

  BOJLER ME PLIN ,EKONOMIK

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Novoberdë Dje, 18:35
  With agreement
 • 6 foto
  Mjeti ndodhet ne Tiran
  Car

  Mjeti ndodhet ne Tiran

  Cmimi i diskutushem

  Novoberdë Dje, 11:03
  8,500.00 €
 • 3 foto
  shitet 2+1 apartament
  House / Villas

  shitet 2+1 apartament

  shitet 2+1 apartament ne qender te artanes

  Novoberdë 21 February 23:49
  52,000.00 €
 • 2 foto
  Urgjent shes 35 ari trull
  House / Villas

  Urgjent shes 35 ari trull

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Novoberdë 21 February 16:11
  87,500.00 €
 • 0 foto
  1+1
  Cellular phones

  1+1

  2+2

  Novoberdë 21 February 11:53
  With agreement
 • 5 foto
  Ora Muri
  Clothing / Shoes / Hours

  Ora Muri

  Ora kushton 15€ me ZBRTIJE madhësia Standarde 60 cm deri 1 M , Transporti falas në Kosovë dhe ju

  Novoberdë 20 February 23:42
  15.00 €
 • 0 foto
  Bejme eliminimin e bubashvabave
  services

  Bejme eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Novoberdë 20 February 09:33
  With agreement
 • 1 foto
  .Whatsapp-Viber: +381638369317..
  House / Villas

  .Whatsapp-Viber: +381638369317..

  .Whatsapp-Viber: +381638369317..

  Novoberdë 19 February 18:49
  60,000,000.00 €
 • 5 foto
  Invertar
  furniture

  Invertar

  TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ FABRIKA JON PRIDHO

  Novoberdë 16 February 22:30
  With agreement
 • 2 foto
   Vrlo pouzdana ponuda zajma
  Business for sale / rent

  Vrlo pouzdana ponuda zajma

  Ponuda zajma bilo kome u potrebi , ja sam pojedinac koji odobravam zajmove u rasponu od 1.000€ do 8.

  Novoberdë 12 February 12:04
  85,000.00 €
 • 11 foto
  H I D R O I Z O L I M E   SPECIALE
  services

  H I D R O I Z O L I M E SPECIALE

  Hidroizolime speciale , izolim mbi pllaka izolim te mbrendeshem soletave cative te rrafsha pishina

  Novoberdë 12 February 10:45
  11,111.00 €
 • 3 foto
  Opel Corsa iv 1.3 cdti 90 enjoy 5p 2000€
  Car

  Opel Corsa iv 1.3 cdti 90 enjoy 5p 2000€

  Opsionet dhe pajisjet 2 rrota lëvizëse; 16 rrota aliazhi, bojë metalike, pasqyra e shkrirjes, pasqy

  Novoberdë 11 February 06:30
  2,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet/Nderrohet Shtepia+Lokali
  House / Villas

  Shitet/Nderrohet Shtepia+Lokali

  Shitet ose ndrrohet me banes ne Prishtine , Shtepia ka 4 dhoma , Sallon 40m2 , 2 Banjo , Pordum , Lo

  Novoberdë 1 February 18:22
  With agreement
 • 1 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë në 48 orë
  services

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë në 48 orë

  Pershendetje, une jam z. Adriano Linetti. Unë paraqes një ofertë kredie midis individëve privatë për

  Novoberdë 17 January 17:03
  10.00 €
 • 1 foto
  Oferte falas. '
  Decoration

  Oferte falas. '

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivi

  Novoberdë 30 December 07:57
  50,000.00 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - PA DOGAN - ANGLEZ
  Car

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ RKS - PA DOGAN - ANGLEZ

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Novoberdë 24 December 08:20
  10,000.00 €
 • 11 foto
  dyer me montim 80€- 130€ 049200094
  furniture

  dyer me montim 80€- 130€ 049200094

  punojm dyer me te gjitha dimenzjonet si dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim

  Novoberdë 19 December 08:41
  70.00 €
 • 8 foto
  dyer 90x200m 60€ dhe 70€ +38345327459
  Building materials

  dyer 90x200m 60€ dhe 70€ +38345327459

  punojm dyer dhe dritare nga druri me dimenzjone te ndryshme ju mipresim

  Novoberdë 19 December 08:39
  70.00 €
 • 8 foto
  deyr te dhomav tehymjes dhe dritare 049200094
  Building materials

  deyr te dhomav tehymjes dhe dritare 049200094

  punojm dyer nga druri dyer te hymjes dyer pe sallon me xhama dyer per banjo dyer te dhomav dhe drita

  Novoberdë 18 December 14:26
  60.00 €
 • 3 foto
  TENDA NITI SHATORA KARRIKA TAVOLINA
  services

  TENDA NITI SHATORA KARRIKA TAVOLINA

  Jap Ne Sherbim TENDA TAVOLINA KARRIKA TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATIS PER MA SHUM INFORMATA DHE

  Novoberdë 17 December 10:26
  With agreement
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  furniture

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Novoberdë 17 December 07:27
  With agreement
 • 1 foto
  99,8% pure potassium cyanide powder and pills for sale ...
  services

  99,8% pure potassium cyanide powder and pills for sale ...

  We manufacture and distribute Potassium Cyanide which is a colorless crystalline compound.Our potass

  Novoberdë 8 December 11:04
  70.00 €
 • 1 foto
  Oferte falas
  TV / LCD / Plasma

  Oferte falas

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realiz

  Novoberdë 30 November 07:42
  5,000.00 €
 • 1 foto
  Oferte falas.
  room

  Oferte falas.

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Novoberdë 17 November 14:54
  50,000.00 €
 • 1 foto
  Oferte falas;
  services

  Oferte falas;

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realiz

  Novoberdë 17 November 07:35
  5,000.00 €
 • 1 foto
  Oferte famas,
  Collections

  Oferte famas,

  Sponsored LinksYou May Like Black Friday & Cyber Monday Discount: 50% Off + FREE Shipping MUAMA

  Novoberdë 16 November 08:21
  5,000.00 €
 • 1 foto
  LEXONI ONLINE FAST 100% +33758561497
  Business for sale / rent

  LEXONI ONLINE FAST 100% +33758561497

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtër dhe afatgjatë, që varion nga 5

  Novoberdë 12 November 11:19
  5,000.00 €
 • 1 foto
  oferte falas,
  Decoration

  oferte falas,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: wordfinancerapide@gmai

  Novoberdë 4 November 23:25
  50,000.00 €
 • 2 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  Business for sale / rent

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje vašeg doma, vašeg poslovanja, kupovine automobila, kupnje mot

  Novoberdë 3 November 11:58
  100.00 €
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758
  furniture

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758 Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moder

  Novoberdë 21 October 15:39
  With agreement
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME - Edi Comany 049626758
  furniture

  DYER TE BRENDSHME - Edi Comany 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Novoberdë 21 October 15:39
  With agreement
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  furniture

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Novoberdë 21 October 15:39
  With agreement
 • 6 foto
  Jcb 3cx
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Jcb 3cx

  Shitet jcb 3cx viti 2005 kova pare me hapje kolona pasme me zgjatje me linje cekici komanda pasme te

  Novoberdë 21 October 06:55
  With agreement
 • 11 foto
  dyer me modele CNC +38345823581
  Building materials

  dyer me modele CNC +38345823581

  dyer dhe dritare viber 045823581

  Novoberdë 19 October 20:11
  70.00 €
 • 11 foto
  Dyer nga druri me qmime me te volitshme
  furniture

  Dyer nga druri me qmime me te volitshme

  Prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet te gjitha kto jan me gum e brava dera standarte

  Novoberdë 15 October 09:13
  70.00 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS/
  services

  OFERTE FALAS/

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivit

  Novoberdë 2 October 10:04
  5,000.00 €
 • 2 foto
  Consola Sony PlayStation 4 Pro FIFA 18 1TB Negro
  Games for PC / Video Games

  Consola Sony PlayStation 4 Pro FIFA 18 1TB Negro

  el comprador interesado debe ingresar a WhatsApp para obtener más información NÚMERO DE WHATSAPP: +

  Novoberdë 1 October 23:09
  220.00 €
 • 5 foto
  Vektra
  Car

  Vektra

  Shes opell vektren A plin benxin Regjistrim i skuadra

  Novoberdë 1 October 17:05
  450.00 €
 • 0 foto
   Bring Back Lost Love Spell Caster +2763176535 Aus
  services

  Bring Back Lost Love Spell Caster +2763176535 Aus

  DR DELAN +27631765353 is a gifted spiritual healer and spells caster who may sort your issues and pr

  Novoberdë 30 September 04:25
  200.00 €
 • 0 foto
  Traditional healer / Lost love spell caster in Eas
  services

  Traditional healer / Lost love spell caster in Eas

  DR DELAN +27631765353 is a gifted spiritual healer and spells caster who may sort your issues and pr

  Novoberdë 30 September 04:25
  200.00 €
 • 0 foto
  Lost love spells caster in New Zealand +2763176535
  services

  Lost love spells caster in New Zealand +2763176535

  DR DELAN +27631765353 is a gifted spiritual healer and spells caster who may sort your issues and pr

  Novoberdë 30 September 04:25
  200.00 €
 • 5 foto
  Tenda korrika tavolina me qera  049619714
  services

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda, karrika (tavolinat me mbulesa ) si dhe pa mbulesa Tendat jane dimenz. 4x8m 5x10m 6x12m.

  Novoberdë 28 September 07:36
  With agreement
 • 7 foto
  Luis
  Car

  Luis

  Mercedes Benz CLS ngjyre e zeze,interni ngjyre bezhe.Makina e fundit te vitit 2007,motorri ne sport,

  Novoberdë 27 September 10:56
  9,000.00 €
 • 11 foto
  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961
  furniture

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961 dyr e dritare 30euro deri 70euro.... dye

  Novoberdë 27 September 10:02
  With agreement
 • 8 foto
  tavolina separeja krevata +38344945648
  furniture

  tavolina separeja krevata +38344945648

  ponojm separeja tavolina per oborre terasa ballkona me qmime te arsyshme ju mirpresum 044945648

  Novoberdë 26 September 21:39
  With agreement
 • 0 foto
  OFERTA KREDITE E DREJT DHE E SIGURueshme N IN SIGU
  services

  OFERTA KREDITE E DREJT DHE E SIGURueshme N IN SIGU

  Përshëndetje të dashur klientë, ju po kërkoni financim për biznesin tuaj, ose për të zgjidhur proble

  Novoberdë 26 September 07:46
  With agreement