Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 4 foto
  ⭕️Shitet banesa 115m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Ma
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 115m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Ma

  ⭕️Shitet banesa 115m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Mat 1 ne Kompleksin Kodrina (Tregtia) Banesa pos

  Prishtinë Sot, 23:47
  With agreement
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 44m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 44m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 44m2 kati 1 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 23:47
  800.00 €
 • 2 foto
  Banesë 100m2 në shitje në Aktash.
  Apartment / Apartment

  Banesë 100m2 në shitje në Aktash.

  Banesa gjendet në Kompleksin luksoz “IVY Residence” në Aktash në rrugën Ali Pashë Tepelena, obje

  Prishtinë Sot, 23:47
  200,000.00 €
 • 5 foto
  Autobartje Shlep Marimanga Kran 044 425 793
  Trucks

  Autobartje Shlep Marimanga Kran 044 425 793

  Auto bartje 24H Kontakto 044. 425. 793 049. 324. 124

  Prishtinë Sot, 23:47
  With agreement
 • 4 foto
  ⭕Shitet banesa 91.7m2 në lagjen e Muhaxhereve ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 91.7m2 në lagjen e Muhaxhereve ⭕

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 23:47
  950.00 €
 • 7 foto
  Shlep.marimang kran Korpa 24H 044 425 793
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shlep.marimang kran Korpa 24H 044 425 793

  Bajm bartjen e Te gjitha veturave ne vend dhe jash vendi Kontakti 044 425 793 049 324 124

  Prishtinë Sot, 23:47
  With agreement
 • 3 foto
  Lokal 35m2 në shitje te Qafa.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 35m2 në shitje te Qafa.

  Lokali gjendet te soliterat e Qafes dhe ka 32m2 në dokumenta, ndërsa faktike i ka 35m2. Lokali ndodh

  Prishtinë Sot, 23:47
  75,000.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 39m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 39m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 39m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 23:46
  With agreement
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 112.5m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 112.5m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 112.5m2 ne Lagjen Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë Sot, 23:46
  950.00 €
 • 7 foto
  ⭕️Shitet banesa 90m2 në katin e 3-të në Veternik
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 90m2 në katin e 3-të në Veternik

  ⭕️Shitet banesa 90m2 në katin e 3-të në Veternik afër restoran Ariut ⭕️Banesa poesdon: ⭕ï¸

  Prishtinë Sot, 23:46
  90,000.00 €
 • 6 foto
  Banese me qera 3 dhomshe me DITE ose JAVE ne mati1
  Apartment / Apartment

  Banese me qera 3 dhomshe me DITE ose JAVE ne mati1

  Jepim banesen me qera ne mati1 . 3 dhomshe komplet e mobiluar, 90m2, ndertim i ri. Banesa ipet me di

  Prishtinë Sot, 23:46
  20.00 €
 • 2 foto
  OFERTE:Volkswagen radio
  Copiers and equipment

  OFERTE:Volkswagen radio

  Radio nga Volkswagen RCD510 me super çmim!! Vetem 150 eur... ✔ Magazina me 6cd MP3, ✔ Touchscree

  Prishtinë Sot, 23:46
  150.00 €
 • 9 foto
  SHITET Shtepia LUKSOZE \"Kompleksi Dielli\" - Kavaj
  House / Villas

  SHITET Shtepia LUKSOZE \"Kompleksi Dielli\" - Kavaj

  Shitet shtepia luksoze ne Kompleksin \"Dieli\" ne Kavaje-Durres. Shtepia gjinden një minutë larg Pla

  Prishtinë Sot, 23:46
  390,000.00 €
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR INFO +38349343131

  Prishtinë Sot, 23:46
  With agreement
 • 12 foto
  OPEL MERIVA 1.3ECOFLEX POSAARDHUR GJERMANIA 2010
  Car

  OPEL MERIVA 1.3ECOFLEX POSAARDHUR GJERMANIA 2010

  Opel Meriva 1.3ECOFLEX ( Diesel ) Viti 2010 Sapoardhur Nga Gjermania ME DOGAN Vetura eshte e Garantu

  Prishtinë Sot, 23:45
  With agreement
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 69.9m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 69.9m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 69.9m2 në Lagjën Arbëria (Dragodan) përball Ambasadës Amerikane⭕ Banesa posedon :

  Prishtinë Sot, 23:45
  950.00 €
 • 7 foto
  Banesë 104m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  Apartment / Apartment

  Banesë 104m2 në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesa gjendet në Fushë Kosovë, në rrugën Dardania dhe ka fletë poseduese. Banesa ndodhet në katin e

  Prishtinë Sot, 23:45
  90,000.00 €
 • 7 foto
  Banesë 54m2 në shitje në Dragodan – Arbëri.
  Apartment / Apartment

  Banesë 54m2 në shitje në Dragodan – Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan përmbi “Sach Pizza”. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është tërësis

  Prishtinë Sot, 23:45
  70,000.00 €
 • 12 foto
  Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherëve 85 m2
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherëve 85 m2

  Ora Patundshmëri

  Prishtinë Sot, 23:45
  1,100.00 €
 • 11 foto
  ⭕️Shitet banesa 124m2 kati 4-të në Fushekosove
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 124m2 kati 4-të në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 124m2 kati 4 ne Fushekosove afër shkolles Mihal Banesa posedon: ⭕️Sallon â­

  Prishtinë Sot, 23:44
  500.00 €
 • 4 foto
  Banesë 89.81m2 në shitje te Prishtina e Re.
  Apartment / Apartment

  Banesë 89.81m2 në shitje te Prishtina e Re.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 23:44
  81,000.00 €
 • 7 foto
  Banesë Duplex 104m2 në shitje në Pejton - Sante.
  Apartment / Apartment

  Banesë Duplex 104m2 në shitje në Pejton - Sante.

  Banesa gjendet në Pejton, rr. Bulevardi Bill Klinton përmbi “Raimonda Cosmetics”. Banesa ndodhet

  Prishtinë Sot, 23:44
  85,000.00 €
 • 1 foto
  IPHONE 11 PRO 64 GB GOLD
  Cellular phones

  IPHONE 11 PRO 64 GB GOLD

  IPHONE 11 PRO 64 GIGA GOLD PA ASNJE SHENJ PERDORIMI GJITHQKA NE RREGULL.

  Prishtinë Sot, 23:44
  920.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 92m2 në katin e 2-të, në lagjën e M
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 92m2 në katin e 2-të, në lagjën e M

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 23:44
  With agreement
 • 2 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Copiers and equipment

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Prishtinë Sot, 23:44
  With agreement
 • 8 foto
  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 në lagjën Arbëria ⭕
  House / Villas

  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 në lagjën Arbëria ⭕

  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 me 3.18 ari oborr në lagjën Arbëria (Dragodan) afër MiniMax ⭕️ Shtëpi

  Prishtinë Sot, 23:43
  120,000.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 23:43
  With agreement
 • 0 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/h Online
  Car

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/h Online

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Doga

  Prishtinë Sot, 23:43
  8,500.00 €
 • 4 foto
  Ethereum Mining Rig
  Computer parts

  Ethereum Mining Rig

  Shes rigen per mining Ethereum, eshte ne gjendje te mire. Posedon: 6 x Sapphire RX480 4GB, me mining

  Prishtinë Sot, 23:43
  850.00 €
 • 6 foto
  Shtëpi 420m2 në shitje në Veternik.
  House / Villas

  Shtëpi 420m2 në shitje në Veternik.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 23:43
  260,000.00 €
 • 6 foto
  Banesë 96m2 në shitje te Prishtina e Re - Puhiza 2
  Apartment / Apartment

  Banesë 96m2 në shitje te Prishtina e Re - Puhiza 2

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 23:43
  77,000.00 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa tek Rruga B në ndertesen Dërvisholli
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa tek Rruga B në ndertesen Dërvisholli

  Ora Patundshmëri

  Prishtinë Sot, 23:43
  With agreement
 • 11 foto
  ⭕Shitet Shtëpia Luksoze në lagjen Veternik ⭕
  House / Villas

  ⭕Shitet Shtëpia Luksoze në lagjen Veternik ⭕

  ⭕Shitet Shtëpia Luksoze 294m2 në lagjen Veternik mrapa Fortesës dhe 4.20 Ari Truall.⭕ ⭕Shtëpi

  Prishtinë Sot, 23:42
  With agreement
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 75.47m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 75.47m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 75.47 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë Sot, 23:42
  1,150.00 €
 • 4 foto
  Shiten gomat PIRELLI 17 she
  Copiers and equipment

  Shiten gomat PIRELLI 17 she

  Shiten gomat e veres PIRELLI 17 she kontakt:viber +38345541659

  Prishtinë Sot, 23:42
  80.00 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 70m2 ne Ulpiane!DELTA
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 70m2 ne Ulpiane!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa e kendshme ne lagjjen \"Ulpiane\"ne D7.Banesa ndodhet ne katin e 4 te bani

  Prishtinë Sot, 23:42
  82,000.00 €
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Car

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Prishtinë Sot, 23:42
  With agreement
 • 7 foto
  VW Volkswagen Phaeton 2007 3.0 TDI Dizel 225 PS
  Car

  VW Volkswagen Phaeton 2007 3.0 TDI Dizel 225 PS

  Shes VW Phaeton i vitit 2007 ne gjendje perfekte. I ruajtur mire dhe mirembajtur, i pa aksidentuar.

  Prishtinë Sot, 23:42
  11,500.00 €
 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria

  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria (Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️K

  Prishtinë Sot, 23:41
  With agreement
 • 4 foto
  ⭕️Shitet banesa 99.8 m2 ne katin e 3-te ne Lagjen
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 99.8 m2 ne katin e 3-te ne Lagjen

  ⭕️Shitet banesa 99.8 m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Mat 1 ne Kompleksin Kodrina (Tregtia) Banesa p

  Prishtinë Sot, 23:41
  With agreement
 • 8 foto
  Banesë 101.8m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  Apartment / Apartment

  Banesë 101.8m2 në shitje në Fushë Kosovë.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 23:41
  51,000.00 €
 • 6 foto
  RINI-SHITET BANESA VETERNIK PRISHTIN 110M2
  Apartment / Apartment

  RINI-SHITET BANESA VETERNIK PRISHTIN 110M2

  Agjensioni Patundshmeris Rini

  Prishtinë Sot, 23:41
  85,000.00 €
 • 5 foto
  Banesë 80m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.
  Apartment / Apartment

  Banesë 80m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 23:41
  85,000.00 €
 • 10 foto
  Polo 1.4 TDI regj 10 muj RKS 23mij facelift
  Car

  Polo 1.4 TDI regj 10 muj RKS 23mij facelift

    Modeli Polo Polo 1.4 TDI  Viti prodhimit 2016 10 muj rks Komanda ne vollan tempomat  Pasqyret p

  Prishtinë Sot, 23:40
  With agreement
 • 5 foto
  ⭕️Shitet banesa 73.13m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 73.13m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati

  ⭕️Shitet banesa 73.13m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 23:40
  849.00 €
 • 0 foto
  Shes/Nderroj Battleffield 1 per ps4
  Games for PC / Video Games

  Shes/Nderroj Battleffield 1 per ps4

  Shes Shes/Nderroj Batleffield 1 per ps4 Apo nderroj me 3 lojra tjera +38344238344 - Viber

  Prishtinë Sot, 23:40
  20.00 €
 • 2 foto
  Shes PS4 Kontroller origjinal
  Games for PC / Video Games

  Shes PS4 Kontroller origjinal

  Shes PS4 Kontroller (Xhojstik) origjinal te hekur nga Soni qe vine fabrikisht, Xhojstiku nuk eshte

  Prishtinë Sot, 23:40
  30.00 €
 • 1 foto
  Rover 200 1.4 i me klim RKS i skaduar
  Car

  Rover 200 1.4 i me klim RKS i skaduar

  Shes Roverin e vitit 1998, posedon klime, ABS, eshte edhe me plin, Ne gjendje te rregullt eshte 1.4

  Prishtinë Sot, 23:39
  690.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 105.91 m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 105.91 m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 105.91 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa pose

  Prishtinë Sot, 23:39
  1,150.00 €
 • 1 foto
  SERVIS LABI servisojm lavatriqe gorenje beko etj
  Technician and equipment

  SERVIS LABI servisojm lavatriqe gorenje beko etj

  elektroservis labi bejm servisimin e lavatriqeve gorenje beko etj

  Prishtinë Sot, 23:39
  With agreement