Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 6 foto
  ⭕Shitet Banesa 115.8m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 115.8m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 115.8m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sa

  Prishtinë Sot, 01:39
  With agreement
 • 11 foto
  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri
  Local / Workshop / Warehouse

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë me qira në lagjën Kalabri ⭕️Me sipërfaqe prej 320m2 dhe një Teras prej 4

  Prishtinë Sot, 01:39
  With agreement
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 108.39m2 ne katin 3 ne Lagjen Mati
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 108.39m2 ne katin 3 ne Lagjen Mati

  ⭕️Shitet banesa 108.39m2 ne katin 3 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 01:39
  With agreement
 • 7 foto
  Banesë 75m2 në shitje në Aktash.
  Apartment / Apartment

  Banesë 75m2 në shitje në Aktash.

  Banesa gjendet në Aktash në rrugën Rexhep Mala afër Smart Center. Banesa ndodhet në katin e 4-të (ka

  Prishtinë Sot, 01:39
  87,000.00 €
 • 6 foto
  Banesë 45m2 në shitje në Tophane.
  Apartment / Apartment

  Banesë 45m2 në shitje në Tophane.

  Banesa gjendet në Tophane afër Viva Fresh. Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe posedon ashensor. Bane

  Prishtinë Sot, 01:39
  40,000.00 €
 • 4 foto
  Lokal 126m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal 126m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Lokali gjendet në Dragodan në kompleksin “ALB Dizajn” afër rrugës kryesore. Lokali ndodhet në ka

  Prishtinë Sot, 01:38
  240,000.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 39m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 39m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 39m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 01:38
  With agreement
 • 10 foto
  ⭕️Shitet Banesa 61m2 ne katin 1 ne Lagjen Kalabria
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet Banesa 61m2 ne katin 1 ne Lagjen Kalabria

  ⭕️Shitet Banesa 61m2 ne katin 1 ne Lagjen Kalabria (Emshir) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Prishtinë Sot, 01:38
  780.00 €
 • 5 foto
  Banesë 125m2 në shitje te Dukagjini Residence.
  Apartment / Apartment

  Banesë 125m2 në shitje te Dukagjini Residence.

  Banesa gjendet në kompleksin e ndertuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërs

  Prishtinë Sot, 01:38
  With agreement
 • 7 foto
  Banesë 52.26m2 në shitje në Mati 1 – Rruga C.
  Apartment / Apartment

  Banesë 52.26m2 në shitje në Mati 1 – Rruga C.

  Banesa gjendet në rrugën “Enver Maloku“ Mati 1 Rezidenca Gjermane. Banesa ndodhet në katin e 4-t

  Prishtinë Sot, 01:37
  48,000.00 €
 • 8 foto
  ⭕Shitet banesa 66.9m2 në Lagjen Mat 1 afër shkolle
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 66.9m2 në Lagjen Mat 1 afër shkolle

  ⭕Shitet banesa 66.9m2 kati 2-të në Lagjen Mat 1 afër shkolles Pavarësia ⭕ ⭕Banesa posedon : â

  Prishtinë Sot, 01:37
  700.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 131.38m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 131.38m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 131.38 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa pose

  Prishtinë Sot, 01:37
  1,150.00 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 44m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 44m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 44m2 kati 1 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 01:37
  800.00 €
 • 7 foto
  ⭕️Shitet banesa 82m2 në lagjen Arbëria
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 82m2 në lagjen Arbëria

  ⭕️Shitet banesa 82m2 kati 4-të ne Lagjën Arbëria (Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Prishtinë Sot, 01:37
  820.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes
  Local / Workshop / Warehouse

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes

  ⭕Shitet lokali 65m2 ne Lagjen Dardania afër postes ⭕Lokali ka një pozite te mire dhe është i pë

  Prishtinë Sot, 01:36
  With agreement
 • 7 foto
  Banesë 80.82m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
  Apartment / Apartment

  Banesë 80.82m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesë 80.82m2 në shitje në Lagjen e Spitalit. Banesa gjendet afër komleksit Chelsea Point dhe është

  Prishtinë Sot, 01:36
  65,000.00 €
 • 0 foto
  ⛔️⛔️•Blejm Vetura✖️AUDI-BMW-MERCEDES WV.⛔️⛔️
  Car

  ⛔️⛔️•Blejm Vetura✖️AUDI-BMW-MERCEDES WV.⛔️⛔️

  Blejm

  Prishtinë Sot, 01:35
  25,000.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 149m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 149m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 149m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 01:35
  With agreement
 • 7 foto
  klima per ngrohje dhe ftofje. Inverter
  Technician and equipment

  klima per ngrohje dhe ftofje. Inverter

  frigo klima servis ‎\"bejm shitjen montimin servisimin e te gjitha klimave,si dhe bejm mbushjen e

  Prishtinë Sot, 01:35
  With agreement
 • 2 foto
  Biciklete Born To Run II
  Sports equipment

  Biciklete Born To Run II

  Shitet bicikleta e markes Born To Run II. Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, gjindet ne Pris

  Prishtinë Sot, 01:35
  300.00 €
 • 6 foto
  Blejm Vetura Gjith Regjionin e Kosoves 24/7 Online
  Car

  Blejm Vetura Gjith Regjionin e Kosoves 24/7 Online

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Prishtinë Sot, 01:34
  With agreement
 • 1 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online
  Car

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online

  blejm Vetura gjith ksoven rks ose pa dogan

  Prishtinë Sot, 01:34
  With agreement
 • 9 foto
  ⭕Shitet Banesa 99m2 në Lagjen Kalabria⭕️
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 99m2 në Lagjen Kalabria⭕️

  ⭕Shitet Banesa 99m2 kati 8-të në Lagjen Kalabria⭕️ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine

  Prishtinë Sot, 01:34
  With agreement
 • 0 foto
  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.
  Local / Workshop / Warehouse

  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.

  Objekti ndodhet në 3 Ari truall dhe gjendet në Pejton afër Rezonancës. Objekti ka gjithsej 540m2 të

  Prishtinë Sot, 01:34
  1,350,000.00 €
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 107.3m2 katik 1,2,3 ne Lagjen Arbe
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 107.3m2 katik 1,2,3 ne Lagjen Arbe

  ⭕️Shitet banesa 107.3m2 katik 1,2,3 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon â­

  Prishtinë Sot, 01:34
  With agreement
 • 4 foto
  Banesë 65m2 e MOBILUAR në shitje te Parku
  Apartment / Apartment

  Banesë 65m2 e MOBILUAR në shitje te Parku

  Banesë 65m2 e MOBILUAR në shitje te Parku i Qytetit. Banesa është në katin e I-rë, ka 65m2 si dhe ka

  Prishtinë Sot, 01:34
  61,750.00 €
 • 10 foto
  ⭕Shitet banesa 82m2 në lagjen Ulpiana ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 82m2 në lagjen Ulpiana ⭕

  ⭕Shitet banesa 82m2 kati 4 në lagjen Ulpiana afër shkollës Hasan Prishtina ⭕ Banesa posedon: â­

  Prishtinë Sot, 01:33
  With agreement
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 01:33
  With agreement
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 121.80m2 m2 ne Fushekosove
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 121.80m2 m2 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 121.80m2 m2 ne Fushekosove te Stacioni Policor (Trafiku) Banesa posedon : ⭕️

  Prishtinë Sot, 01:33
  With agreement
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 99.38 m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 99.38 m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 99.38 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë Sot, 01:33
  1,150.00 €
 • 2 foto
  Objekt afarist - Shtëpi 535m2 në shitje në Aktash.
  Local / Workshop / Warehouse

  Objekt afarist - Shtëpi 535m2 në shitje në Aktash.

  Objekti ndodhet në 5.10 Ari truall, gjendet në Aktash - Lagjja e Muhaxherëve, shumë afër rrugës krye

  Prishtinë Sot, 01:33
  510,000.00 €
 • 7 foto
  Shtëpi 180m2 në shitje apo qira te Mati 1.
  House / Villas

  Shtëpi 180m2 në shitje apo qira te Mati 1.

  Shtëpia gjendet te Mati 1 afër shkollës Mileniumi i 3-të, ka 180m2 dhe ndodhet në 4 Ari truall. Shtë

  Prishtinë Sot, 01:33
  165,000.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë Sot, 01:32
  With agreement
 • 0 foto
  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove afër shkolles Mihal Grameno Banesa posedon: ⭕️Sallon

  Prishtinë Sot, 01:32
  With agreement
 • 8 foto
  ⭕Shitet banesa 86.7m2 në Lagjen Mat 1 ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 86.7m2 në Lagjen Mat 1 ⭕

  ⭕Shitet banesa 86.7m2 kati 4-të në Lagjen Mat 1 Baturi Gropu ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 01:31
  700.00 €
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 75.55m2 ne katin 7 ne Lagjen Mati
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 75.55m2 ne katin 7 ne Lagjen Mati

  ⭕️Shitet banesa 75.55m2 ne katin 7 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 01:31
  849.00 €
 • 4 foto
  Banesë 48.6m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Apartment

  Banesë 48.6m2 në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1 në rrugën Sokol Sopi përballë shkollës “Mileniumi i tretë”, në kompleks

  Prishtinë Sot, 01:31
  38,000.00 €
 • 1 foto
  Extra Adapter per vetur, Per iPhone Dhe Samsung.
  Mobile phone accessories

  Extra Adapter per vetur, Per iPhone Dhe Samsung.

  📢 OFERTË SPECIALE - Car Wirelees Fast Charger 🔴 Vetëm 17€ 🔴 Oferta vlenë vetëm për pak ditë! Qi Wi

  Prishtinë Sot, 01:30
  17.00 €
 • 0 foto
  Mercedes GLA 200 CDI Automatik veq me Dogan 2015
  Car

  Mercedes GLA 200 CDI Automatik veq me Dogan 2015

  Mercedes Gla 200 Cdi 2015 i aedhum nga gjermania veq me dogan pagume . Kontakt/Nr 049 595560

  Prishtinë Sot, 01:30
  With agreement
 • 0 foto
  Banesë për shitje në Mati
  Apartment / Apartment

  Banesë për shitje në Mati

  - Ofrojmë për shitje banesë në lagjen | Mati 1 | ndërtuar nga kompania ndërtimore | BB Home | Kompan

  Prishtinë Sot, 01:29
  690.00 €
 • 8 foto
  Audi A6 ne shitje
  Car

  Audi A6 ne shitje

  Vetura posedon Liber Servisi,goma te reja Japan,servisin e kryer, kilometrazh te verifikuar,fellne t

  Prishtinë Sot, 01:29
  11,200.00 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 87m2 Te “Sami Frasheri"
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 87m2 Te “Sami Frasheri"

  Shitet banesa 87m2+10m2 ne katin e 3-te te gjimnazi “Sami Frasheri” perballe ish teknikes.Banesa

  Prishtinë Sot, 01:28
  770.00 €
 • 1 foto
  Shitet Alfa Romeo 159 2006 1.9
  Car

  Shitet Alfa Romeo 159 2006 1.9

  Shitet Alfa Romeo 159, Viti i prodhimit 2006.Ka kubikazh 1.9 (150ps).Vetura eshte ne gjendje shume t

  Prishtinë Sot, 01:28
  7,000.00 €
 • 2 foto
  Caddy 1.6 TDI
  Car

  Caddy 1.6 TDI

  Pikapi eshte shume i ruajtur, problem eshte me gjet ma te mire , km orgjinal reth 130000 klimatronik

  Prishtinë Sot, 01:24
  6,500.00 €
 • 2 foto
  BUBASHFABA insekte buba dezinfektim
  services

  BUBASHFABA insekte buba dezinfektim

  viber +37744550009 per prishtine Bejme shfarosjen e bubashfabave me garancion 6 muje EURO ME GELL

  Prishtinë Sot, 01:24
  1.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 99.64 m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 99.64 m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 99.64 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë Sot, 01:21
  1,150.00 €
 • 5 foto
  ⭕️Shitet banesa 73.13m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 73.13m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati

  ⭕️Shitet banesa 73.13m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 01:21
  849.00 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 88.89m2 ne Lagjen Arberia ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 88.89m2 ne Lagjen Arberia ⭕

  ⭕Shitet banesa 88.89m2 ne katin 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Ku

  Prishtinë Sot, 01:21
  999.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 96m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 96m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 96m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallo

  Prishtinë Sot, 01:20
  With agreement
 • 4 foto
  ⭕Shitet banesa 65m2 në katin e 9-të te ⭕Prishtina
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 65m2 në katin e 9-të te ⭕Prishtina

  ⭕Shitet banesa 65m2 në katin e 9-të te ⭕Prishtina e Re Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine (ku

  Prishtinë Sot, 01:19
  745.00 €