Istog

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Istog

 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  furniture

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Istog Sot, 12:12
  With agreement
 • 3 foto
  biciklet
  Car

  biciklet

  Shef bicikleten ne gjendje te rregullt mendeni me kontaktu edhe ne whatsapp ose viber +377456448

  Istog Sot, 11:50
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura
  furniture

  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 11:34
  699.00 €
 • 0 foto
  pa marr plehu
  Farm animals

  pa marr plehu

  Gratis plehu per lope shum mire Dubrave

  Istog Sot, 11:28
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 11:26
  850.00 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi -fjetje vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma gjumi -fjetje vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 11:21
  770.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura vib+38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 11:21
  599.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799 989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 11:20
  599.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 11:16
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi Viber +38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 11:14
  990.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi Viber +38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi me porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 11:11
  599.00 €
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  furniture

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Istog Sot, 11:08
  With agreement
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493

  Rezervimet Per Veren 2019-2020 Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38349:306:493 TENDA KARR

  Istog Sot, 10:58
  With agreement
 • 8 foto
  PAISJE KUZHINASH NGA INOKSI
  Machinery and inventory

  PAISJE KUZHINASH NGA INOKSI

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Istog Sot, 10:34
  With agreement
 • 8 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE
  Machinery and inventory

  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Istog Sot, 10:32
  With agreement
 • 3 foto
  Kombi fiat ducato 2.8d shitet ndrrohet
  Car

  Kombi fiat ducato 2.8d shitet ndrrohet

  Shes fiat ducato 2.8 d viti 99 airbag kilometra ika 129mi regjistrim dhe dogan jukan ba 2011, ika

  Istog Sot, 10:31
  With agreement
 • 5 foto
  Klysh sharri
  Pets

  Klysh sharri

  Shes klysh sharri rac e paster sharr i kan 1 muj e 14 dit

  Istog Sot, 09:23
  300.00 €
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME & MIZORE - OFERT!!!
  furniture

  ROLETA TE JASHTME & MIZORE - OFERT!!!

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Istog Dje, 21:46
  With agreement
 • 6 foto
  O&K RH 5 5000 ore pune 1994
  Trucks

  O&K RH 5 5000 ore pune 1994

  O&k rh6 Viti 1994 I po sa ardhun nga gjermania Vetem 1 lug 5000 ore pune

  Istog Dje, 21:40
  23,500.00 €
 • 9 foto
  SHITEN RIMORKIOT SCHMITZ & BERGER
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  SHITEN RIMORKIOT SCHMITZ & BERGER

  1.RIMORKIO BERGER VITI 2012 ECOTRAIL PESHA 5090 KG NE DISKA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE EXTRA T

  Istog Dje, 21:37
  With agreement
 • 7 foto
  IVECO 150E23 CISTERN AUTOBOT
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  IVECO 150E23 CISTERN AUTOBOT

  IVECO CISTERN AUTOBOT VP 2000 KM TE KALUARA 512341 ME VOLLUMETER DIGJITAL PRINTER 2 KOMORE 10000 L

  Istog Dje, 21:37
  With agreement
 • 4 foto
  Scania 470 me Pomp Kiperi
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Scania 470 me Pomp Kiperi

  Scania 470 Vp : 2004 KM TE KALUARA 495442 originale NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE Retarder Pomp k

  Istog Dje, 21:37
  With agreement
 • 5 foto
  MAN TGX 18-360
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MAN TGX 18-360

  MAN TGX 18.360 VP 2010 888800 KM TE KALUARA POSEDON KLIMA RETARDER GOMAT E REJA 80% NE GJENDJE EX

  Istog Dje, 21:37
  With agreement
 • 3 foto
  Damper TEREX 3066
  Trucks

  Damper TEREX 3066

  Damper terex 3066 Me dogan te paguar Ne gjendje shum te mir Gomat 80% tmira

  Istog Dje, 21:35
  36,000.00 €
 • 3 foto
  Mobil bager CAT 315
  Trucks

  Mobil bager CAT 315

  Cat 315

  Istog Dje, 21:32
  31,000.00 €
 • 3 foto
  Actros 2640
  Trucks

  Actros 2640

  Actros kipper me rimorkio

  Istog Dje, 21:31
  37,000.00 €
 • 3 foto
  O&K L45
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  O&K L45

  Ngarkus O&K L45 Shum i mir Viti 1996 Ore pune 12000 Posedon klim 23. ton Etj

  Istog Dje, 21:28
  34,500.00 €
 • 3 foto
  SHES BANESEN
  Apartment / Apartment

  SHES BANESEN

  Banesa gjindet ball poste ose objekti Raffaisen bank. Banesa asht e mobiluae komplet sipefaqja 63

  Istog Dje, 20:03
  36.00 €
 • 5 foto
  kreveta dysheka viber +38345806223
  furniture

  kreveta dysheka viber +38345806223

  kreveta dysheka separe karrika tavolina viber +38345806223

  Istog Dje, 19:56
  70.00 €
 • 3 foto
  Shiten
  furniture

  Shiten

  Shiten uleset 3 2 1 se bashku me vitrinë. Janë në gjendje përfekte,shumë pak të përdorura.

  Istog Dje, 18:07
  700.00 €
 • 3 foto
  Shiten banesat ne istog
  Apartment / Apartment

  Shiten banesat ne istog

  Shiten banesat ne Istog mbrapa komunes e shum afer qendres se istogut,banesat kane nje pozite shum t

  Istog Dje, 16:31
  With agreement
 • 4 foto
  Makina kunder lageshtis vllages mykut
  Technician and equipment

  Makina kunder lageshtis vllages mykut

  Maqina për thithje të lagështis Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagës

  Istog Dje, 15:05
  1.00 €
 • 5 foto
  shes ndrroj renault laguna 120ps rks 08.06.2019
  Car

  shes ndrroj renault laguna 120ps rks 08.06.2019

  shes ndrroj renault laguna viti 1996 1.8 benzin me 120ps shpenzimet te vogla 7 litra 100 km gjendje

  Istog Dje, 14:41
  1,400.00 €
 • 1 foto
  MotoKross
  Engines (over 50 cc)

  MotoKross

  Kros Krejt Ne Regull .Suzuki 200cc.Me Dokumenta ...

  Istog Dje, 12:05
  800.00 €
 • 0 foto
  Paisje muzikore
  Musical instruments and equipment

  Paisje muzikore

  Sint yamaha pro 9000,i ardhur nga gjermania shum i rujtun,i pa perdorur,ka ritma shum tmir per dasma

  Istog Dje, 12:05
  470.00 €
 • 0 foto
  instrumente muzikore
  Musical instruments and equipment

  instrumente muzikore

  Shitet sinti yamaha pro9000 i ardhur nga Gjermania shum i rujtun,i pa perdorun,ka ritma shum tmir pe

  Istog Dje, 12:05
  470.00 €
 • 4 foto
  Shes fellnat 14 coll
  Car

  Shes fellnat 14 coll

  Shes fellnat 14 coll teposa ardhuna nga jesht per meshumm info ju pres ne ket ner 044837879

  Istog Dje, 11:21
  170.00 €
 • 0 foto
  Duj sane
  Farm animals

  Duj sane

  Shes duj ten sivjetit

  Istog Dje, 10:30
  With agreement
 • 5 foto
  Pasati 1.9 dizell
  Car

  Pasati 1.9 dizell

  Shitet Pasati urgjent shum i mir numrat 044141458. Ose 044156583

  Istog Dje, 09:01
  4,300.00 €
 • 5 foto
  Opell
  Car

  Opell

  Opeli osht ne gjedje te rregull boj edhe drrim 38344315873

  Istog Dje, 00:09
  1,600.00 €
 • 4 foto
  Shes skuter150 cc
  Engines (over 50 cc)

  Shes skuter150 cc

  Shes skuterin ne gjebdje perfekte me librez me dugan met gjitha punon shum mir te gjitha i ka ne rre

  Istog Dje, 00:09
  380.00 €
 • 0 foto
  sdsadasd
  Damaged cars for spare parts

  sdsadasd

  asdadadad

  Istog Dje, 00:09
  With agreement
 • 0 foto
  tirane
  Car

  tirane

  Fiat stilo 1.8 nafte ne gjendje te shkelqyer

  Istog 16 November 23:20
  2,500.00 €
 • 7 foto
  Shitet rottweiler femen
  Pets

  Shitet rottweiler femen

  Shitet rottweiler femen,mosha 1.5 vjet,te intersuarit munden me ardh me pa dhe te kontaktojn ne vibe

  Istog 16 November 19:59
  180.00 €
 • 4 foto
  kreveta me dysheka per femij vber+38345805512
  furniture

  kreveta me dysheka per femij vber+38345805512

  kreveta dysheka dyer dritare separe karrika tavolina dhoma gjumi paradhoma etj.

  Istog 16 November 19:47
  75.00 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  furniture

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Istog 16 November 19:32
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Tenda ne gjendje te rregullt
  furniture

  Shitet Tenda ne gjendje te rregullt

  Shitet Tenda (qadra) Dimensionet 7 metra gjatesia 4 metra gjeresia Punon ne menyre manuale edhe el

  Istog 16 November 18:09
  300.00 €
 • 3 foto
  Rimorkio
  Trucks

  Rimorkio

  Rimorkio eshte ne gjendje shum te rregullt.

  Istog 16 November 17:11
  950.00 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ ME AKSIDENT - ANGLEZE
  Car

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️ ME AKSIDENT - ANGLEZE

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Istog 16 November 14:16
  10,000.00 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️⚠️
  Car

  ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️⚠️

  BLEJM TË GJITHA MODELET E VETURAVE Nga Viti ( 2000 deri 2019 ) DËRGO OFERTËN ( VIBER & WHATSAPP

  Istog 16 November 14:15
  10,000.00 €