Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë

 • 12 foto
  Pezho 307,1.6 benzin,11 muj rexhistrim
  Car

  Pezho 307,1.6 benzin,11 muj rexhistrim

  Shes pezho 307,1.6 benzin, viti 2002,rexhistrim deri më 15 janar 2022,në gjendje teknike të shkëlqye

  Vushtrri Sot, 21:57
  2,100.00 €
 • 7 foto
  Opel Vectra 2.0B+P Vp\'92 -Bojm Ndrrim- ?043708673
  Car

  Opel Vectra 2.0B+P Vp\'92 -Bojm Ndrrim- ?043708673

  📞043708673 Opel vectra 2.0Benzin motorr OHC plus plin Vetura osht ne gjendje shum tmir punon mir ec

  Gllogoc Sot, 21:57
  550.00 €
 • 9 foto
  SHITET BMW 116 2.0 2011 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM
  Car

  SHITET BMW 116 2.0 2011 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

  SHITET BMW 116 2.0 2011 E POSA ARDHUR NGA JASHT NE GJENDJE TEKNIKE PERFEKTE , E PASTERT MRENA DHE JA

  Viti Sot, 21:57
  7,800.00 €
 • 9 foto
  SHITET MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK 2007 AVANGARD EVO
  Car

  SHITET MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK 2007 AVANGARD EVO

  SHITET MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK 2007 AVANGARD NE GJENDJE PERFEKTE, I PASTERT MRENA DHE JASHT, VET

  Viti Sot, 21:57
  5,800.00 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy A51 CE Duos 128GB
  Cellular phones

  Samsung Galaxy A51 CE Duos 128GB

  Shitet Samsung Galaxy A51 Duos CE ne gjendje perfekte , shume i rujtur pothuajse i ri , me adapter o

  Ferizaj Sot, 21:56
  235.00 €
 • 9 foto
  SHITET PEUGEOT 308 1.6 HDI 2009 ME 7 ULSE PANORAM RKS
  Car

  SHITET PEUGEOT 308 1.6 HDI 2009 ME 7 ULSE PANORAM RKS

  SHITET PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI 2009 NE GJENDJE TEKNIKE PERFEKTE , E PASTERT MRENA DHE JASHT VETURA P

  Viti Sot, 21:56
  4,500.00 €
 • 5 foto
  iPhone 7 Plus Silver
  Cellular phones

  iPhone 7 Plus Silver

  Shitet iPhone 7 Plus pothuajse i ri shume pak i perdoru ne gjendje teper te mire... Mundesi ndrrimi.

  Ferizaj Sot, 21:56
  215.00 €
 • 9 foto
  SHITET OPEL CORSA 1.3 DIZELL 2008
  Car

  SHITET OPEL CORSA 1.3 DIZELL 2008

  SHITET OPEL CORSA 1.3 DIZELL 2008 NE GJENDJE TEKNIKE SHUM TE MIR , E PASTERT MRENA DHE JASHT REXHIS

  Viti Sot, 21:56
  4,500.00 €
 • 6 foto
  SHITET OPEL ASTRA G 1.8 BENZIN AUTOMATIK RKS 1 VIT
  Car

  SHITET OPEL ASTRA G 1.8 BENZIN AUTOMATIK RKS 1 VIT

  SHITET OPEL ASTRA 1.8 BENZIN AUTOMATIK 2000 NE GJENDJE TEKNIKE SHUM TE MIR , E PASTERT MRENA DHE JAS

  Viti Sot, 21:56
  2,200.00 €
 • 6 foto
  Samsung Galaxy S9
  Cellular phones

  Samsung Galaxy S9

  Shitet Samsung Galaxy S9 i rujtur teper Duos CE i ardhur nga suedia ne gjendje perfekte... Viber:+3

  Ferizaj Sot, 21:56
  220.00 €
 • 9 foto
  SHITET PEUGEOT 206+ 1.4 HDI 2010 DOGAN HOMOLOGIM
  Car

  SHITET PEUGEOT 206+ 1.4 HDI 2010 DOGAN HOMOLOGIM

  SHITET PEUGEOT 206+ 1.4 HDI 2010 E POSA ARDHUR NGA JASHT NE GJENDJE TEKNIKE PERFEKTE VETURA KA DOGA

  Viti Sot, 21:55
  4,600.00 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne Ulpiane_2+1
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne Ulpiane_2+1

  Banesë ne shitje në lagjen Ulpiana, perballe shkolles se mjekesise \"Ali Sokoli\", nxemje qendrore m

  Prishtinë Sot, 21:55
  With agreement
 • 4 foto
  Rrota antike
  furniture

  Rrota antike

  Shes 2 rrota antike ne gjendje te rregullt. Qmimi 50 euro 2 copa Tel 044 809 930 +38344809930 Viber

  Podujevë Sot, 21:55
  50.00 €
 • 5 foto
  Motorr
  Engines (over 50 cc)

  Motorr

  Motorr szuki ka tabela 01 regjistrimi skadum medokumenta poni shum mir. Medrita shmigavc koshnica

  Gjilan Sot, 21:55
  1,100.00 €
 • 3 foto
  kamin
  Technician and equipment

  kamin

  shitet kamini gjendje mir pune per mashum nr044482759

  Ferizaj Sot, 21:55
  With agreement
 • 10 foto
  PARKET - RIPARIM - LAMINAT
  services

  PARKET - RIPARIM - LAMINAT

  PARKET - Montojm , Gdhendim dhe Riparojm parketin. Laminat - Montojm 046 194 980 Viber +383461949

  Prishtinë Sot, 21:55
  With agreement
 • 6 foto
  RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE
  services

  RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE

  Numri :046 194 980 Viber : +38346194980 Bejm Renovim komplet te Objektev te uleta dhe ndertime te

  Prishtinë Sot, 21:55
  With agreement
 • 3 foto
  Fellne per seat
  Copiers and equipment

  Fellne per seat

  Fellnet jon.me guma te reja te veres 225.45.17

  Gjilan Sot, 21:54
  400.00 €
 • 12 foto
  Opel Zafira 2.2 dizell 2002
  Car

  Opel Zafira 2.2 dizell 2002

  Opel Zafira 2.2 dizell viti 2002 vetura posedon mbyllje qendrore Abs.esp.4x xhamat me rryme.klim.air

  Ferizaj Sot, 21:54
  With agreement
 • 0 foto
  Mercedes E 350 CDI EDITION E, viti 2016 FULL FULL Me DOGAN
  Car

  Mercedes E 350 CDI EDITION E, viti 2016 FULL FULL Me DOGAN

  Shitet Mercedes E 350 CDI FULL Opcione ✅Posedon VITIN 2016 KM 170 mij garatume ✅mod EDITION E

  Lipjan Sot, 21:54
  1.00 €
 • 9 foto
  Opel Astra 2.0 CDTI
  Car

  Opel Astra 2.0 CDTI

  BavariaMotors

  Prizren Sot, 21:54
  With agreement
 • 8 foto
  SHITEN BANESAT E REJA ME KUALITET TE LART NE GJAKOVE
  Apartment / Apartment

  SHITEN BANESAT E REJA ME KUALITET TE LART NE GJAKOVE

  SHITEN BANESAT NE KOMPLEKSIN BANESOR NE RRUGEN WESLEY CLARK (ish rruga UQK) MAGJISTRALJA GJAKOV - PR

  Gjakovë Sot, 21:54
  With agreement
 • 5 foto
  Ekscentprese 100 tonshe e ardhur nga zvicrra
  Cars and tools

  Ekscentprese 100 tonshe e ardhur nga zvicrra

  per me shum informata na kontaktoni ne numrat e telefonit. 044-469-839, 044-428-541

  Gjilan Sot, 21:53
  With agreement
 • 5 foto
  VIÇA nga Ferma
  Farm animals

  VIÇA nga Ferma

  Shitet viqi i lopeve me pedigre,nga ferma

  Viti Sot, 21:53
  With agreement
 • 3 foto
  Urgjent Samsung A3
  Cellular phones

  Urgjent Samsung A3

  Shes Samsung A3 2017 ne gjendje t rregullt pa asni defekt .

  Prishtinë Sot, 21:53
  90.00 €
 • 9 foto
  Cd per Xbox 360&Ps2-Ps1-Wii-Cube
  Games for PC / Video Games

  Cd per Xbox 360&Ps2-Ps1-Wii-Cube

  Ne gjendje perfekte

  Prishtinë Sot, 21:53
  5.00 €
 • 5 foto
  Lokal ne shitje ne Laksrisht 192m2
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal ne shitje ne Laksrisht 192m2

  Premium Patundshmëri

  Prishtinë Sot, 21:53
  2,000.00 €
 • 8 foto
  Ofrohet per Shitje 109.54m2 ne Rr.Muharrem Fejza ! DELTA
  Apartment / Apartment

  Ofrohet per Shitje 109.54m2 ne Rr.Muharrem Fejza ! DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Sot, 21:53
  850.00 €
 • 12 foto
  BMW 320 DIZEL M PACKET AUTOMATIC 2013 PREJ ZVICRRE
  Car

  BMW 320 DIZEL M PACKET AUTOMATIC 2013 PREJ ZVICRRE

  044 999 459 shitet bmw M packet rks i par I ardhun prej zvicrre automatik tiptronik Klimatronik ko

  Lipjan Sot, 21:52
  With agreement
 • 6 foto
  ORË MEKANIKE ME KURDISJE *MERCEDES-BENZ*
  Clothing / Shoes / Hours

  ORË MEKANIKE ME KURDISJE *MERCEDES-BENZ*

  SHES OREN PËR MESHKUJ MERCEDES BENZ E BLEME NË GJERMANI ORË ELEGANTE MERCEDES BENZ ME KURDISJE E RE

  Prishtinë Sot, 21:52
  139.00 €
 • 12 foto
  TIGUAN AUTOMATIC R LINE 2012 VITI 2.0 TDI RKS I PAR
  Car

  TIGUAN AUTOMATIC R LINE 2012 VITI 2.0 TDI RKS I PAR

  044 999 459 shitet tiguani automatic tiptronik Klimatronik ulset me nxemje komanda nvollan Shpejsi

  Lipjan Sot, 21:52
  With agreement
 • 12 foto
  GOLF 6 1.6TDI AUTOMATIK DSG DOGAN HOMOLOGIM 2012
  Car

  GOLF 6 1.6TDI AUTOMATIK DSG DOGAN HOMOLOGIM 2012

  GOLF 6 1.6 TDI AUTOMATIK DSG I SA PO ARDHUR ME DOGAN HOMOLOGIM VITI PRODHIMIT 12.2011 ME FULL OPSIO

  Prishtinë Sot, 21:52
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet lokali 50m2 ne Ulpiane!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 50m2 ne Ulpiane!DELTA

  - Ofrohet ne Shitje Lokali 50m2 ne Ulpiane - Lokali Shitet komplet me inventar - Lokali eshte i pa

  Prishtinë Sot, 21:52
  125,000.00 €
 • 1 foto
  Lokal per qera dhe shitje ne Fushe kosove 64m2
  Apartment / Apartment

  Lokal per qera dhe shitje ne Fushe kosove 64m2

  Premium Patundshmëri

  Fushë Kosovë Sot, 21:52
  51,200.00 €
 • 4 foto
  shiten 4 goma continental 225.55.16
  Copiers and equipment

  shiten 4 goma continental 225.55.16

  shiten viti 2016

  Gjilan Sot, 21:51
  70.00 €
 • 1 foto
  shitet lokali te Vllezerit Asllani 117m2
  Local / Workshop / Warehouse

  shitet lokali te Vllezerit Asllani 117m2

  Premium Patundshmëri

  Prishtinë Sot, 21:51
  1,200.00 €
 • 7 foto
  Mercedes 814 kiper
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes 814 kiper

  Viti 1989 menjaqin 6 shpejtsi ka bllokada goma te mira rks i qlajmruar

  Prishtinë Sot, 21:51
  With agreement
 • 9 foto
  SHITET Banesë = 126.48 m² - Kati 2 me FLET POSEDUESE
  Apartment / Apartment

  SHITET Banesë = 126.48 m² - Kati 2 me FLET POSEDUESE

  Ofrohet PËR SHlTJE Banesë pjesërisht e mobiluar 3+1 tek kompleksi Dijari Rezidencë në Vushtrri 126m

  Vushtrri Sot, 21:51
  60,000.00 €
 • 9 foto
   SHITET BANESË E MOBILUAR 72 m2 te Stacioni
  Apartment / Apartment

  SHITET BANESË E MOBILUAR 72 m2 te Stacioni

  Ofrohet PËR SHITJE Banesë moderne 2+1 tek Stacioni i Autobusëve në Mitrovicë 72m²â”‚2 dhoma gjumiâ”

  Mitrovicë Sot, 21:51
  45,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa tek Rruga B
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa tek Rruga B

  Ora Patundshmëri

  Prishtinë Sot, 21:51
  850.00 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa tek Lagjja e Muhaxhereve
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa tek Lagjja e Muhaxhereve

  Ora Patundshmëri

  Prishtinë Sot, 21:50
  1,000.00 €
 • 12 foto
  VW POLO AUTOMATIK DSG 1.6 TDI 66KW ME DOGAN
  Car

  VW POLO AUTOMATIK DSG 1.6 TDI 66KW ME DOGAN

  Tel & Viber +383/049272687 VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI AUTOMATIK DSG Viti i prodhimit 29.03.2011 Kil

  Prishtinë Sot, 21:50
  8,600.00 €
 • 10 foto
  Shes Golf2 1.6 Turbo Dizell,Fabrikisht Dizell
  Car

  Shes Golf2 1.6 Turbo Dizell,Fabrikisht Dizell

  Shes Golf2 1.6 Turbo Dizell,Fabrikisht Dizell i rujten si mbrenda poashtu edhe jasht.Viti i prodhimi

  Pejë Sot, 21:50
  With agreement
 • 1 foto
  Bickilet
  Sports equipment

  Bickilet

  Shitet bickleta 044824147 30euro

  Suharekë Sot, 21:50
  30.00 €
 • 12 foto
  BMW X1 2.0 D S-DRIVE 2013 AUTOMATIK I DOGANUAR
  Car

  BMW X1 2.0 D S-DRIVE 2013 AUTOMATIK I DOGANUAR

  SHES APO NRROJ BMW X1 2.0 D S-DRIVE , AUTOMATIK , POSEDON KOMANDA NE TIMON , ULSE ME NXEMJE , ALU F

  Obiliq Sot, 21:50
  13,900.00 €
 • 5 foto
  shes Vez te Pulave Plymatrok per inkubim
  Farm animals

  shes Vez te Pulave Plymatrok per inkubim

  Shes vez te Pulave Plymatrok per inkubim siç shihen çmimi per cop është 0,50 cent për porosia na ko

  Ferizaj Sot, 21:50
  With agreement
 • 6 foto
  piago 125
  Engines (over 50 cc)

  piago 125

  shes skuterin piago 125 cc 2 takt ne gjendje shum t mir me dogan t pagune i ardhur nga zvicrra

  Suharekë Sot, 21:49
  500.00 €
 • 5 foto
  ZAFIRA 2002
  Car

  ZAFIRA 2002

  Opel Zafira 1.6 Benxin Ekotek 7 Ulse 6 Muj Rks Hipotek 00 Denime 00 247 Mij KM Viti prodhimit sakt

  Lipjan Sot, 21:49
  2,250.00 €
 • 6 foto
  ASTRA 1.7 DIEZEL
  Car

  ASTRA 1.7 DIEZEL

  Opel Astra 1.7 Diezel 1 Vit Rks Denime 00 Hipotek 00 Vp 99 (MODEL 2000) Klim ac Dritaret Elektronike

  Lipjan Sot, 21:49
  2,200.00 €
 • 6 foto
  KIMIK I RI METALI MERCEDES-BENZ
  Clothing / Shoes / Hours

  KIMIK I RI METALI MERCEDES-BENZ

  SHES KIMIKUN ORIGJINAL MERCRDES-BENZ MADE IN GERMANY KIMIK SHUMË I BUKUR MERCEDES I RI NË KUTI MATE

  Prishtinë Sot, 21:49
  30.00 €