Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Vlorë

 • 9 foto
  Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK 92 m² (Vlore)
  Apartment / Apartment

  Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK 92 m² (Vlore)

  • 92 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë Sot, 03:08
  1.00 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet
  Car

  Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

  Vlorë Dje, 20:11
  23,500.00 €
 • 6 foto
  GLK 220 CDI BlueEfficency 4Matic 2009
  Car

  GLK 220 CDI BlueEfficency 4Matic 2009

  Vlorë Dje, 17:47
  10,400.00 €
 • 12 foto
  Apartment 1+1 i super mobiluar
  Apartment / Apartment

  Apartment 1+1 i super mobiluar

  Vlorë Dje, 17:42
  100,000.00 €
 • 5 foto
  Ford Fiesta 1.4 Benzinë/Gaz
  Car

  Ford Fiesta 1.4 Benzinë/Gaz

  Vlorë Dje, 17:41
  4,900.00 €
 • 3 foto
  NE VLORE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !
  Apartment / Apartment

  NE VLORE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !

  • 120 m²
  • 3 dhoma
  Vlorë Dje, 16:19
  76,000.00 €
 • 10 foto
  SHESIM APARTAMENT 2+1 NE VLORE ! Shkolla Marines, Lungomare
  Apartment / Apartment

  SHESIM APARTAMENT 2+1 NE VLORE ! Shkolla Marines, Lungomare

  • 124 m²
  • 3 dhoma
  Vlorë Dje, 16:19
  99,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet toka dhe shtepia 1000 m2 Narte Vlore.
  House / Villas

  Shitet toka dhe shtepia 1000 m2 Narte Vlore.

  • 90 m²
  • 4 dhoma
  Vlorë Dje, 16:19
  72,500.00 €
 • 7 foto
  1+1 ne Himare (100 afer Detit)
  Apartment / Apartment

  1+1 ne Himare (100 afer Detit)

  • 64 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë Dje, 16:19
  77,260.00 €
 • 1 foto
  NE VLORE APARTAMENT 2+1+2 OSE DY APARTAMENTE 1+1 PER SHTJE !
  Apartment / Apartment

  NE VLORE APARTAMENT 2+1+2 OSE DY APARTAMENTE 1+1 PER SHTJE !

  • 109 m²
  • 4 dhoma
  Vlorë Dje, 15:58
  71,000.00 €
 • 1 foto
  NE VLORE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
  Apartment / Apartment

  NE VLORE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!

  • 125 m²
  • 3 dhoma
  Vlorë Dje, 15:58
  70,000.00 €
 • 7 foto
  Mercedes-Benz C classe.
  Car

  Mercedes-Benz C classe.

  Vlorë Dje, 15:26
  8,500.00 €
 • 2 foto
  Karel varse robash
  Machinery and inventory

  Karel varse robash

  Vlorë Dje, 13:10
  7,500.00 Lek
 • 4 foto
  shiten fenera per vw golf 4 passat bora etj
  Copiers and equipment

  shiten fenera per vw golf 4 passat bora etj

  shiten dy fenerat e para per volkswagen

  Vlorë Dje, 12:59
  120.00 Lek
 • 3 foto
  Blejm makina per pjese kembimi ose Okazion
  Copiers and equipment

  Blejm makina per pjese kembimi ose Okazion

  Blejm makina per pjese kembimi , te aksi

  Vlorë Dje, 12:14
  With agreement
 • 5 foto
  Pjese kembimi Jaguar X-Type
  Car

  Pjese kembimi Jaguar X-Type

  • Jaguar
  • X-Type
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Vlorë Dje, 12:14
  With agreement
 • 1 foto
  Pjese per Alfa 147 1.6benzin
  Car

  Pjese per Alfa 147 1.6benzin

  • Alfa Romeo
  • Alfa 147
  • Benzin
  • 2003
  • 200 000 - 249 999
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Vlorë Dje, 12:12
  With agreement
 • 5 foto
  Pjese per Fiat Punto 1.2
  Copiers and equipment

  Pjese per Fiat Punto 1.2

  Vlorë Dje, 12:11
  With agreement
 • 3 foto
  Pjese per Ford Maverick 2.0benzin
  Car

  Pjese per Ford Maverick 2.0benzin

  • Ford
  • Maverick
  • Benzin
  • 2003
  • 170 000 - 179 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Vlorë Dje, 12:11
  With agreement
 • 3 foto
  Pjese per Benz A -klas A170
  Car

  Pjese per Benz A -klas A170

  • Mercedes-Benz
  • A 170
  • Dizel / Naftë
  • 2001
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Vlorë Dje, 12:11
  With agreement
 • 4 foto
  Pjese per Toyota AYGO + YARIS
  Car

  Pjese per Toyota AYGO + YARIS

  • Toyota
  • Aygo
  • Benzin
  • 2007
  • 95 000 - 99 999
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Vlorë Dje, 12:11
  With agreement
 • 6 foto
  Pjese per Pezho 206+307
  Car

  Pjese per Pezho 206+307

  • Peugeot
  • 307
  • Benzin
  • 2004
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Vlorë Dje, 12:10
  With agreement
 • 2 foto
  Pjese per VW Passat 1998-2004 Benzin/naft
  Car

  Pjese per VW Passat 1998-2004 Benzin/naft

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2000
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Vlorë Dje, 12:09
  With agreement
 • 2 foto
  Pjese per Opel Vivaro+Renault Trafic 2001-2006
  Car

  Pjese per Opel Vivaro+Renault Trafic 2001-2006

  • Opel
  • Vivaro
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Vlorë Dje, 12:09
  With agreement
 • 9 foto
  Pjese per te gjith Opel.(Astra,Corsa,Zafira,combo,vectra)
  Car

  Pjese per te gjith Opel.(Astra,Corsa,Zafira,combo,vectra)

  • Opel
  • Astra
  • Dizel / Naftë
  • 2001
  • 200 000 - 249 999
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Vlorë Dje, 12:09
  With agreement
 • 6 foto
  NE VLORE APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
  Apartment / Apartment

  NE VLORE APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!

  Vlorë Dje, 11:35
  47,500.00 €
 • 6 foto
  Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin
  Machinery and inventory

  Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin

  Shesim Makina Per Dyer dhe Dritare per P

  Vlorë Dje, 11:33
  With agreement
 • 7 foto
  GOMA 16 me gjith disqe
  Copiers and equipment

  GOMA 16 me gjith disqe

  Vlorë Dje, 11:23
  350.00 €
 • 4 foto
  Saxo Citroen
  Car

  Saxo Citroen

  • Citroën
  • SAXO
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 170 000 - 179 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Vlorë 5 October 18:29
  1,290.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 3+1 kati 3. 117 m2 . 540 euro m2. Vlore
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1 kati 3. 117 m2 . 540 euro m2. Vlore

  • 117 m²
  • 4 dhoma
  Vlorë 5 October 18:28
  63,000.00 €
 • 11 foto
  Super Apartament plazhi vjeter
  Apartment / Apartment

  Super Apartament plazhi vjeter

  • 200 m²
  • 4 dhoma
  Vlorë 5 October 18:27
  299,000.00 €
 • 3 foto
  AntMiner L3+
  Computers

  AntMiner L3+

  Vlorë 5 October 16:48
  800.00 €
 • 5 foto
  Shitet ML 250 2014 BLUETEC
  Car

  Shitet ML 250 2014 BLUETEC

  Vlorë 5 October 16:44
  18,500.00 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz E-Class Look Evo
  Car

  Mercedes Benz E-Class Look Evo

  Vlorë 5 October 13:58
  3,900.00 €
 • 5 foto
  BENZ 220 AUTOMATIK 2007
  Car

  BENZ 220 AUTOMATIK 2007

  Vlorë 5 October 11:33
  5,500.00 €
 • 9 foto
  HYNDAI TERRACAN 4X4 OKAZION
  Car

  HYNDAI TERRACAN 4X4 OKAZION

  • Hyundai
  • Terracan
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 20 000 - 24 999
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Vlorë 5 October 10:58
  4,400.00 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 2+1 prane Tregut te Orizit!
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1 prane Tregut te Orizit!

  Vlorë 5 October 10:53
  65,000.00 €
 • 6 foto
   Shitet super apartament ne Vlore Billion375
  Apartment / Apartment

  Shitet super apartament ne Vlore Billion375

  • 60 m²
  • 3 dhoma
  Vlorë 5 October 10:36
  58,000.00 €
 • 1 foto
  TEK UJI I FTOHTE NE VLORE APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
  Apartment / Apartment

  TEK UJI I FTOHTE NE VLORE APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!

  • 74 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë 5 October 10:26
  65,000.00 €
 • 6 foto
  OKAZION SHITET 7500 € CLs 320
  Car

  OKAZION SHITET 7500 € CLs 320

  Vlorë 5 October 08:43
  7,500.00 €
 • 1 foto
  Shes Blete
  Farm animals

  Shes Blete

  Shes koshere me blete per arsye emigrimi

  Vlorë 5 October 04:01
  With agreement
 • 10 foto
  Apartament 4+2+1
  Apartment / Apartment

  Apartament 4+2+1

  Vlorë 5 October 02:20
  270,000.00 €
 • 11 foto
  Piktura origjinale me porosi dhe te kateshme
  furniture

  Piktura origjinale me porosi dhe te kateshme

  Shiten piktura per abiente te ndryshme o

  Vlorë 4 October 22:47
  40.00 Lek
 • 5 foto
  RADIATOR BMW E53 M E70
  Copiers and equipment

  RADIATOR BMW E53 M E70

  Vlorë 4 October 20:54
  350.00 Lek
 • 8 foto
  Shiten Dyqan dhe Garazh ne Orikum
  garage

  Shiten Dyqan dhe Garazh ne Orikum

  Vlorë 4 October 16:46
  With agreement
 • 9 foto
  OPEL ASTRA ? AUTO PENTA ?
  Car

  OPEL ASTRA ? AUTO PENTA ?

  Vlorë 4 October 16:20
  3,500.00 €
 • 5 foto
  DISQE ME GOMA AUDI Q5 235/65/17
  Copiers and equipment

  DISQE ME GOMA AUDI Q5 235/65/17

  Vlorë 4 October 16:20
  230.00 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz B Class 2016 ? AUTO PENTA ?
  Car

  Mercedes Benz B Class 2016 ? AUTO PENTA ?

  Vlorë 4 October 16:20
  15,500.00 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz S 600 ? AUTO PENTA ?
  Car

  Mercedes Benz S 600 ? AUTO PENTA ?

  Vlorë 4 October 16:20
  1.00 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz E Class 2017 ? AUTO PENTA ?
  Car

  Mercedes Benz E Class 2017 ? AUTO PENTA ?

  Vlorë 4 October 16:20
  26,900.00 €