Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kavajë

 • 0 foto
  Okazion Mercedes-Benz 2006
  Car

  Okazion Mercedes-Benz 2006

  Shitet Nercedes Benz 220 naft makina esht ne gjendje te mir motorrike xhenerike e paster si brenda e

  Kavajë Sot, 15:40
  4,000.00 €
 • 4 foto
  Mercedes B180 dizel
  Car

  Mercedes B180 dizel

  e sapo ardhur nga italia me t gjitha sherbimet e bera ne itali. cmimi i diskutueshem

  Kavajë Sot, 15:39
  With agreement
 • 2 foto
  Disqe
  Copiers and equipment

  Disqe

  Orgjinal nr 18

  Kavajë Sot, 15:37
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet ateco 815
  Car

  Shitet ateco 815

  Shitet ateco 815 frigo me dogan te paguar nr tel 0672020720

  Kavajë Sot, 15:37
  1.00 €
 • 7 foto
  OKAZION !! E KLAS 220 MANUALE - VITI 2007
  Car

  OKAZION !! E KLAS 220 MANUALE - VITI 2007

  AUTO - MONI

  Kavajë Sot, 15:34
  6,300.00 €
 • 10 foto
  OKAZION !! C KLAS 300 BENZIN 4X4 VITI 2009
  Car

  OKAZION !! C KLAS 300 BENZIN 4X4 VITI 2009

  AUTO - MONI

  Kavajë Sot, 15:33
  8,500.00 €
 • 10 foto
  OKAZION !! E KLAS 270 AVANGARDE - MANUALE
  Car

  OKAZION !! E KLAS 270 AVANGARDE - MANUALE

  AUTO - MONI

  Kavajë Sot, 15:33
  With agreement
 • 9 foto
  OKAZION !! CITROEN C3 - NAFTE 1.4 VITI 2008 KABRIO
  Car

  OKAZION !! CITROEN C3 - NAFTE 1.4 VITI 2008 KABRIO

  AUTO - MONI

  Kavajë Sot, 15:33
  2,650.00 €
 • 9 foto
  OKAZION !! E KLAS 350 BLUTEK 2011 FULL FULL
  Car

  OKAZION !! E KLAS 350 BLUTEK 2011 FULL FULL

  AUTO - MONI

  Kavajë Sot, 15:33
  14,800.00 €
 • 10 foto
  OKAZION_BMW X5 _BENZIN & GAZ VITI 2008
  Car

  OKAZION_BMW X5 _BENZIN & GAZ VITI 2008

  AUTO - MONI

  Kavajë Sot, 15:32
  11,000.00 €
 • 11 foto
  Okazion!!! B klas 180 ( Automat ) Viti 2013 Full
  Car

  Okazion!!! B klas 180 ( Automat ) Viti 2013 Full

  AUTO - MONI

  Kavajë Sot, 15:32
  11,500.00 €
 • 8 foto
  OKAZION!! CHEVROLET CRUZE LT 2.0NAFT
  Car

  OKAZION!! CHEVROLET CRUZE LT 2.0NAFT

  Okazion!!! Shitet CHEVROLET CRUZE LT 2.0 NAFTE, viti 2010, kambio automat tip tronic, sensore parkim

  Kavajë Sot, 14:58
  6,500.00 €
 • 6 foto
  OKAZION! HYUNDAI SANTAFE 2.4 B/GAZ
  Car

  OKAZION! HYUNDAI SANTAFE 2.4 B/GAZ

  Shtet hyundai santafe 2.4 benzin-gaz, kambio manual 5+1 marshe, kasetofon, kodicioner, pasqyra me pa

  Kavajë Sot, 14:58
  3,700.00 €
 • 10 foto
  OKAZION!! HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDI SLX VGT
  Car

  OKAZION!! HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDI SLX VGT

  Shitet Hyundai SantaFe 2.0 CRDI SLX, automat tip tronik, sedile me ngrohje para dhe mbrapa, tapiceri

  Kavajë Sot, 14:57
  7,900.00 €
 • 5 foto
  OKAZION!!!! BMW 320 D
  Car

  OKAZION!!!! BMW 320 D

  Shitet! BMW seria 3 motorr 2.0. Viti 2005, me letra te prera deri ne 31 janar 2021, kambio manuale 6

  Kavajë Sot, 14:57
  4,900.00 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03
  Car

  Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03

  Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 TD(I) e kuqe me letra te paguara!Viti tetore 2003 Makina dispo

  Kavajë Sot, 14:52
  3,100.00 €
 • 12 foto
  Okazion!Super Ford Focus 1.6 Diesel 2010 “Full”
  Car

  Okazion!Super Ford Focus 1.6 Diesel 2010 “Full”

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:52
  5,200.00 €
 • 11 foto
  Mercedes C230 Kompressor Benzin-Gaz 07
  Car

  Mercedes C230 Kompressor Benzin-Gaz 07

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:51
  6,200.00 €
 • 1 foto
  Okazion!Volkswagen Passat 2.0TDI FULL 08
  Car

  Okazion!Volkswagen Passat 2.0TDI FULL 08

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:51
  5,900.00 €
 • 10 foto
  Okazion!Toyota Yaris Echo Automat Sapo targuar
  Car

  Okazion!Toyota Yaris Echo Automat Sapo targuar

  Shitet Toyota Yaris Echo amerikane e sapo targuar me letra te paguara per 1 Vit 1.5 benzine kambio A

  Kavajë Sot, 14:50
  3,500.00 €
 • 9 foto
  Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel 06 Sapo ardhur
  Car

  Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel 06 Sapo ardhur

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:49
  2,700.00 €
 • 12 foto
  Okazion!Nissan Qashqai 1.5 Diesel!Panorama 13”Full
  Car

  Okazion!Nissan Qashqai 1.5 Diesel!Panorama 13”Full

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:49
  7,990.00 €
 • 12 foto
  Okazion!Volkswagen Golf 5 Benzin-Gaz 1.6 “08”
  Car

  Okazion!Volkswagen Golf 5 Benzin-Gaz 1.6 “08”

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:48
  4,900.00 €
 • 12 foto
  Okazion!Mercedes C220CDI Avantgarde 08
  Car

  Okazion!Mercedes C220CDI Avantgarde 08

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:48
  6,800.00 €
 • 12 foto
  Okazion!Toyota Auris 1.4D-D Automat 169Mije Km!09
  Car

  Okazion!Toyota Auris 1.4D-D Automat 169Mije Km!09

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:47
  6,000.00 €
 • 11 foto
  Okazion!Toyota Auris 1.4D-4D Automat 09
  Car

  Okazion!Toyota Auris 1.4D-4D Automat 09

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:47
  5,900.00 €
 • 12 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI Automat 07
  Car

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI Automat 07

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:46
  4,900.00 €
 • 11 foto
  Okazion!Toyota Auris 2.0D-4D Diesel Start-Stop
  Car

  Okazion!Toyota Auris 2.0D-4D Diesel Start-Stop

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:46
  4,700.00 €
 • 12 foto
  Okazion!Ford C-Max 1.6 Diesel “Titanium” 09
  Car

  Okazion!Ford C-Max 1.6 Diesel “Titanium” 09

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:45
  3,900.00 €
 • 9 foto
  GOLF 5 AUTOMAT DSG 2.0 TDI FULL OPSION
  Car

  GOLF 5 AUTOMAT DSG 2.0 TDI FULL OPSION

  SHITET GOLF 5 MOTOR 2.0 TDI KAMBIO AUTOMAT DSG VITI 2005 ME 220 MI KILOMETRA ME DOGANE I SAPO ARDHUR

  Kavajë Sot, 14:45
  4,300.00 €
 • 11 foto
  Okazion!Volkswagen Passat 1.9T(DI)Automat “Full”04
  Car

  Okazion!Volkswagen Passat 1.9T(DI)Automat “Full”04

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:45
  3,500.00 €
 • 11 foto
  Okazion!Ford Fusion 1.4Diesel 08 Sapo Targuar
  Car

  Okazion!Ford Fusion 1.4Diesel 08 Sapo Targuar

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:45
  3,200.00 €
 • 12 foto
  Okazion!Toyota Corolla1.4D-4D Automat 114.000Km!07
  Car

  Okazion!Toyota Corolla1.4D-4D Automat 114.000Km!07

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:45
  4,600.00 €
 • 12 foto
  Okazion!Super Ford Focus 1.6Diesel “Titanium”09
  Car

  Okazion!Super Ford Focus 1.6Diesel “Titanium”09

  AUTO \'\'BEU\'\' SHPK

  Kavajë Sot, 14:44
  4,900.00 €
 • 6 foto
  AUTO "BEU" SHIT - BLERJE AUTOMJETESH!
  Car

  AUTO "BEU" SHIT - BLERJE AUTOMJETESH!

  AUTO "BEU" SHITJE DHE BLERJE AUTOMJETESH NGA GJERMANIA DHE ITALIA CILESI E GARANTUAR DHE SHUMLLOJSHM

  Kavajë Sot, 14:44
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet vario 818
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shitet vario 818

  Shitet mercedes benz vario 814 viti 2000 vende 29 me kondicioner der elektrike. Cmimi i diskutushem

  Kavajë Sot, 14:21
  With agreement
 • 12 foto
  OKAZION!!CITROEN C3 1.4 BENZIN+GAZ FABRIKE
  Car

  OKAZION!!CITROEN C3 1.4 BENZIN+GAZ FABRIKE

  AUTO ARSENI

  Kavajë Sot, 14:13
  3,300.00 €
 • 12 foto
  Mercedes-benz E class 212 220 cdi blutec viti 2015
  Car

  Mercedes-benz E class 212 220 cdi blutec viti 2015

  AUTO ARSENI

  Kavajë Sot, 14:12
  22,500.00 €
 • 6 foto
  GOLF 5❎1.9NAFTE❎6+1marsha
  Car

  GOLF 5❎1.9NAFTE❎6+1marsha

  Golf 5 1.9naftee. 6+1 marsha super ekonomik 5l per 100km kondicioner radio cd cdo gje

  Kavajë Sot, 14:12
  3,400.00 €
 • 12 foto
  Mercedes-Benz E class EVO 220 CDI VITI 2008
  Car

  Mercedes-Benz E class EVO 220 CDI VITI 2008

  AUTO ARSENI

  Kavajë Sot, 14:11
  5,800.00 €
 • 12 foto
  OKAZION!!! OPEL CORSA 1.3 ECOTEC VITI 08
  Car

  OKAZION!!! OPEL CORSA 1.3 ECOTEC VITI 08

  AUTO ARSENI

  Kavajë Sot, 14:11
  3,500.00 €
 • 12 foto
  VOLVO.V50 1.6 NAFT EKONOMIKE VITI 2011
  Car

  VOLVO.V50 1.6 NAFT EKONOMIKE VITI 2011

  AUTO ARSENI

  Kavajë Sot, 14:11
  4,300.00 €
 • 12 foto
  TOYOTA AURIS 1.4 NAFT VITI 08 “AUTOMAT” 168.000KM
  Car

  TOYOTA AURIS 1.4 NAFT VITI 08 “AUTOMAT” 168.000KM

  AUTO ARSENI

  Kavajë Sot, 14:11
  5,600.00 €
 • 6 foto
  Okazion
  Car

  Okazion

  Okazion C-class 200 viti 2010 supergjendje blue efficence te gjitha sherbimet e bera full option e g

  Kavajë Sot, 13:40
  With agreement
 • 6 foto
  Opel Astra 1.3 Nafte 2008
  Car

  Opel Astra 1.3 Nafte 2008

  OKAZION

  Kavajë Sot, 13:19
  3.00 €
 • 4 foto
  C KLAS 204 AUTOMAT VITI 2008
  Car

  C KLAS 204 AUTOMAT VITI 2008

  SHITET MERCEDES BENZ MODEL C KLAS 204 VITI 2008 KAMBIO AUTOMAT E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE

  Kavajë Sot, 13:16
  7,800.00 €
 • 3 foto
  KAMA BENZIN+GAZ
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  KAMA BENZIN+GAZ

  Kama Benzin+Gaz Me 0km Viti i prodhimit 2018 Me impjant origjinal Garanci 1 vjecare DEDJA Sh.P.K St

  Kavajë Sot, 13:14
  With agreement
 • 10 foto
  TOYOTA RAV 4 FULL OPSION
  Car

  TOYOTA RAV 4 FULL OPSION

  SHITET TOYOTA RAV4 MOTOR 2.2 DIESEL ME 6+1 MARSHE E ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR MAKINA ESH

  Kavajë Sot, 13:04
  6,500.00 €
 • 3 foto
  Pulari ferm per rritjen e zogjeve
  Farm animals

  Pulari ferm per rritjen e zogjeve

  Rrisim dhe shesim zogj fshati te llojeve te ndrryshme dhe madhesive te ndrryshme Ad: Fshati Vorroze

  Kavajë Sot, 13:00
  With agreement
 • 7 foto
  OPEL CORSA 1.2 BENZIN GAZ FABRIKE
  Car

  OPEL CORSA 1.2 BENZIN GAZ FABRIKE

  SHITET OPEL CORSA 1.2 BENZIN GAZ FABRIKE VITI 30 12 2010 I SAPO ARDHUR ME.DOGANE TE PAGUAR.NE GJENDJ

  Kavajë Sot, 12:03
  3,700.00 €