Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Shkodër

 • 3 foto
  🔥Shitet toke per ndertim shtepie!!🔥
  Apartment / Apartment

  🔥Shitet toke per ndertim shtepie!!🔥

  🔥Shitet toke per ndertim shtepie!!🔥 🏠 Shitet toke truall per ndertim sip 340m2 📍Ndodhet ne L.Z

  Shkodër Sot, 12:15
  105,000.00 €
 • 7 foto
  CLS 500
  Car

  CLS 500

  shitet cls 500 model U S A okazion. me te gjitha sherbimet e bera esht super full opsion .... nuk

  Shkodër Sot, 11:52
  15,000.00 €
 • 5 foto
  🚘Shitet ML viti prodhimit 2013
  Car

  🚘Shitet ML viti prodhimit 2013

  🚘Shitet ML viti prodhimit 2013 🕹Kambio autimatike 170000 Klm 🔺Kondicioner ABS 🔺Mbyllje dyresh

  Shkodër Sot, 11:46
  31,000.00 €
 • 12 foto
  🏡Jepet me qira biznes i gatshem Call Center
  Business for sale / rent

  🏡Jepet me qira biznes i gatshem Call Center

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira biznes i gatshem Call Center 📐sip ndertimi 300m2 🎯Ndodhet ne

  Shkodër Sot, 11:43
  1,500.00 €
 • 9 foto
  🏡Shitet ambient biznesit
  garage

  🏡Shitet ambient biznesit

  🆕Listim i ri!! 🏡Shitet ambient biznesit 📐Sip 90m2 I pershtatshem per cdo dhoje biznesit 📍Ndod

  Shkodër Sot, 11:43
  125,000.00 €
 • 3 foto
  🔥🔥🔥Shiten 6 rafta kancelarie🔥🔥🔥
  furniture

  🔥🔥🔥Shiten 6 rafta kancelarie🔥🔥🔥

  🔥🔥🔥Shiten 6 rafta kancelarie🔥🔥🔥 ✅Jane perdorur me pak se 1 vit ✅Gjendje 9/10 ❌Vlera e blerjes

  Shkodër Sot, 11:43
  50,000.00 Lek
 • 3 foto
  golf 4 2002
  Copiers and equipment

  golf 4 2002

  kompresor kondiceneri per golf 4 2002 naftet

  Shkodër Sot, 11:40
  100.00 €
 • 1 foto
  turbo makinash
  Copiers and equipment

  turbo makinash

  turbo per makina peuget 307. nafte 2.0cc benc sprinter. vito vit 2000 deri 2006 opel corsa 1.3 na

  Shkodër Sot, 11:40
  1.00 €
 • 2 foto
  turbo makinash te reja 2005 2015
  Copiers and equipment

  turbo makinash te reja 2005 2015

  audi a1 a3, seat ibiza skoda fabia , polo 2008 2011, audi a3,seat altea+leone2.0 tdi 2003, golf6

  Shkodër Sot, 11:39
  1.00 Lek
 • 4 foto
  Centralina Makinash
  Copiers and equipment

  Centralina Makinash

  Citroen. peuget. BMW . mini cuper. pasat. opel.nisan. audi. golf4. seat. skoda. nga viti 1997 deri 2

  Shkodër Sot, 11:39
  1.00 €
 • 1 foto
  kita freksionash per makina
  Copiers and equipment

  kita freksionash per makina

  audi skoda seat opel golf5 touran bmw renaulte.trafik ford iveko.daily mercedez 270

  Shkodër Sot, 11:39
  With agreement
 • 2 foto
  kondiconera me shumic e pakic
  Copiers and equipment

  kondiconera me shumic e pakic

  kondiconera per makina. nisan. opel. toyota. ford. peuget. citroen. kia. honda. bmw. rover. volvo. h

  Shkodër Sot, 11:38
  30.00 €
 • 10 foto
  VW TOURAN 2009 FULL OPSION
  Car

  VW TOURAN 2009 FULL OPSION

  🔔E SAPO ARDHUR NGA Belgjika..🔔SHUM EKONOMIKE 5.5L PER 100 KM. VW TOURAN TREND 1.9 TDI AUTOMATIK DSG

  Shkodër Sot, 11:27
  7,800.00 €
 • 10 foto
  Mercedez Benz 350
  Car

  Mercedez Benz 350

  Shkodër Mercedez Ml 350 BLUTEC Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 167.000 km.Viti 2013 Ngjyre zeze shum

  Shkodër Sot, 11:19
  250,000.00 €
 • 11 foto
  Golg 5 1.9 Kamio automatike
  Car

  Golg 5 1.9 Kamio automatike

  Shitet golf 5 1.9 kamio autoamtike me odagne te pagume sensor pargingu ne gjednej shume te mire si x

  Shkodër Sot, 11:19
  5,200.00 €
 • 11 foto
  Mercedez benz 4Matik Auto Olti
  Car

  Mercedez benz 4Matik Auto Olti

  Shitet mercedez benz 4*4 matik i ardhur nga gjermani me dogane te pagume sedilje me nxemje sensor pa

  Shkodër Sot, 11:19
  7,500.00 €
 • 11 foto
  Mercedez benz 280 Avangard
  Car

  Mercedez benz 280 Avangard

  Shitet mercedez benz avangard viti 2007 kamio automatike dogane te pagume sensor pargingu navigator

  Shkodër Sot, 11:19
  6,500.00 €
 • 13 foto
  🏠 Jepet me qira Shtepi Private 2+1
  Apartment / Apartment

  🏠 Jepet me qira Shtepi Private 2+1

  🏠 Jepet me qira Shtepi Private 2+1 📍Ndodhet 10 minuta nga Katedralja , Shkoder 🛏 2 dhome gjumi

  Shkodër Sot, 11:12
  20,000.00 Lek
 • 15 foto
  🏠 Shitet super objekt 4 katesh
  House / Villas

  🏠 Shitet super objekt 4 katesh

  🏠 Shitet super objekt 4 katesh 📍Ndodhet buze Unazes Jugore te qytetit, Shkoder ✅Objekti mund t

  Shkodër Sot, 11:11
  400,000.00 €
 • 11 foto
  FIAT IDEA 1.3 NAFTE MANUAL 2007
  Car

  FIAT IDEA 1.3 NAFTE MANUAL 2007

  SHES FIAT IDEA 1.3 NAFTE 2007 MANUALE 168MIJE KLM TE KALUARA NE GJENDJE SHUM TE MIRE MEKANIKE DHE G

  Shkodër Sot, 11:11
  2,700.00 €
 • 13 foto
  🏠 Shitet okazion Apartament 📐Sip 155m2 kati 5
  Apartment / Apartment

  🏠 Shitet okazion Apartament 📐Sip 155m2 kati 5

  🤫Shitet ne kushte urgjente!!! 🏠 Shitet okazion Apartament 📐Sip 155m2 kati 5 📍Ndodhet te Rr.Sht

  Shkodër Sot, 11:09
  1.00 €
 • 7 foto
  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC AMG LUK
  Car

  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC AMG LUK

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 167.000 km.Viti 2012, Ngjyre e bardhe perle, makina hapet dhe mbyllet

  Shkodër Sot, 11:03
  With agreement
 • 4 foto
  Mercedes Benz Ml 350 2012 full
  Car

  Mercedes Benz Ml 350 2012 full

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 119.000 km.Viti 2012, , makina hapet dhe mbyllet me cels ne xhep , me

  Shkodër Sot, 11:02
  With agreement
 • 7 foto
  Gl 350 viti 2011
  Car

  Gl 350 viti 2011

  Gl 350 bluetec dogan e paguar Super gjendje Viti fundi 2011.cel 0697796969

  Shkodër Sot, 11:01
  With agreement
 • 8 foto
  C200 EVO, Avantgarde
  Car

  C200 EVO, Avantgarde

  Mercedes Benz C200 ,EVO, Avantgarde,Viti 2004 etj etj.....

  Shkodër Sot, 11:01
  4,600.00 €
 • 11 foto
  Range Rover Sport 3.0 naft. 2016 Full
  Car

  Range Rover Sport 3.0 naft. 2016 Full

  Shitet Range Rover Sport 3.0 diesel ,E sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci

  Shkodër Sot, 10:59
  51,900.00 €
 • 11 foto
   ML 350 BLUETEC 2011 GRAND EDITION
  Car

  ML 350 BLUETEC 2011 GRAND EDITION

  ML 350 BLUETEC 2011 GRAND EDITION nuk e kap taksa e luksit) VITI I PRODHIMIT 2011. MODEL GRAND E

  Shkodër Sot, 10:58
  With agreement
 • 7 foto
  Hummer H2 benzin -05
  Car

  Hummer H2 benzin -05

  Shitet Hummer H2 ,Viti 2005 i sa po ardhur impjant gazi i ri ,ne gjendje shum te mire , FULL OPTI

  Shkodër Sot, 10:56
  With agreement
 • 12 foto
   🏠 Jepet me qira shtepi private ne nje zone Rezidenciale
  House / Villas

  🏠 Jepet me qira shtepi private ne nje zone Rezidenciale

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira shtepi private ne nje zone Rezidenciale ✅Pozicion Strategjik

  Shkodër Sot, 10:52
  350.00 €
 • 10 foto
  🏠Shitet ose Jepet me qira Shtepi Private
  Apartment / Apartment

  🏠Shitet ose Jepet me qira Shtepi Private

  🆕Listim i ri! 🏠Shitet ose Jepet me qira Shtepi Private 📐Sip 140m2 📐Sip totale 700m2 📍Ndodhet

  Shkodër Sot, 10:50
  195,000.00 €
 • 11 foto
  🏡Shitet Apartament 2+1 sip 99m2 kati 8
  Apartment / Apartment

  🏡Shitet Apartament 2+1 sip 99m2 kati 8

  🆕Listim i ri!! 🏡Shitet Apartament 2+1 sip 99m2 kati 8 🎯Ndodhet prane Stacionit te Trenit , Shk

  Shkodër Sot, 10:49
  34,000.00 €
 • 9 foto
  Jepet me Qira Shtepi Private
  House / Villas

  Jepet me Qira Shtepi Private

  ? Listim i Ri ? Jepet me Qira kati 2 i viles ,sip 90m2 ?Ndodhet ne Gjuhadol , Shkoder ? 2 d

  Shkodër Sot, 10:46
  250.00 €
 • 8 foto
  🏡Shitet Apartament 2+1 📐sip 83m2
  Apartment / Apartment

  🏡Shitet Apartament 2+1 📐sip 83m2

  🏡Shitet Apartament 2+1 📐sip 83m2 📍Ndodhet L.Daniel Matlia (Qafhardhi) , Shkoder 🛋1 sallon 🍽1

  Shkodër Sot, 10:40
  6,000,000.00 Lek
 • 3 foto
  🏡Shitet shtepi private sip 60m2 Okazion!!
  Apartment / Apartment

  🏡Shitet shtepi private sip 60m2 Okazion!!

  🏡Shitet shtepi private sip 60m2 Okazion!! 📍L.Dudas prane Unazes, Shkoder 🛋1 sallon 🍽1 kuzhine

  Shkodër Sot, 10:38
  28,900.00 €
 • 3 foto
  Shitet anije peshkimi.
  Boats and scooters for water

  Shitet anije peshkimi.

  SHITET ANIJE PESHKIMI PER LUNDRIM BREGDETARE KOMBETAR ME LARGIM 6 MILJE NGA BREGU Barka esht e sap

  Shkodër Sot, 10:36
  12,000.00 €
 • 1 foto
  NJOFTIM
  Apartment / Apartment

  NJOFTIM

  NJOFTIM Kerkoj kapanon me qira 1500m2 Te jete tek zona indrustrijale te kete oborr te mjaftush

  Shkodër Sot, 10:34
  1.00 €
 • 1 foto
  Kerkohen per blerje 2 apartamente pushimi
  Apartment / Apartment

  Kerkohen per blerje 2 apartamente pushimi

  -Kerkohen per blerje 2 apartamente pushimi 📍Fishta velipoje -Duhet te jene me certifikate prone

  Shkodër Sot, 10:29
  1.00 Lek
 • 10 foto
  Mercedes Benz C220,2010
  Car

  Mercedes Benz C220,2010

  Mercedes Benz C-class 220 Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. 190.000 kilometr

  Shkodër Sot, 10:18
  9,500.00 €
 • 5 foto
  Fiat Punto Evo OKAZION!!!!
  Car

  Fiat Punto Evo OKAZION!!!!

  Fiat punto evo, viti 2011, 1.3 nafte, ne gjendje perfekte, komanda ne timon, full option!!

  Shkodër Sot, 10:17
  3,700.00 €
 • 0 foto
  Syze RayBan per meshkuj
  Clothing / Shoes / Hours

  Syze RayBan per meshkuj

  Shiten syze RayBan per meshkuj te perdorura ne gjendje perfekte. Te blera 200$ ne SHBA. Kontakt 0676

  Shkodër Sot, 10:07
  8,000.00 Lek
 • 9 foto
  MERCEDES E220 BLUEFFICENCY AVANTGARDE
  Car

  MERCEDES E220 BLUEFFICENCY AVANTGARDE

  MERCEDES E220 CDI BLUEFICENCY AWANTGARDE 5 2012 FULL OPTION NGJYR E ZEZ SHUM E PASTER TAPICERI LEKUR

  Shkodër Sot, 09:58
  With agreement
 • 10 foto
  PER PJES MERCEDES AUDI VW
  Copiers and equipment

  PER PJES MERCEDES AUDI VW

  VW AUDI MERCEDES vw touareg 5.0 tdi 05 touareg 2.5 tdi GOLF5. 1.9 tdiTOURAN 05 1.9 PASAT 07 2.0 tdi

  Shkodër Sot, 09:57
  With agreement
 • 0 foto
  MERCEDES E350 4MATIC BENZIN FULL PANORAMA
  Car

  MERCEDES E350 4MATIC BENZIN FULL PANORAMA

  MERCEDES E350 BENZIN 4MATIC NGJYR BEZH TAPICERI LEKURE NGJYR BEZH ME NGROJHE DHE MEMORJE PERDE ORIGJ

  Shkodër Sot, 09:57
  With agreement
 • 5 foto
  S 320 viti 07 Mundesi nderrimi
  Car

  S 320 viti 07 Mundesi nderrimi

  Shitet ose nderrohet S 320 viti 07 me te gjitha sherbimet e kryera.kamer para dhe mrapa.xhama te err

  Shkodër Sot, 09:50
  With agreement
 • 15 foto
  🏠 Shitet Apartament 2+1, sip 110m2
  Apartment / Apartment

  🏠 Shitet Apartament 2+1, sip 110m2

  🏠 Shitet Apartament 2+1, sip 110m2 , Kati 3 me ashensor 📍Ndodhet prane Pedonales , Shkoder ✅Ap

  Shkodër Sot, 09:36
  120,000.00 €
 • 11 foto
  VW Tiguan 2.0 4 Motion
  Car

  VW Tiguan 2.0 4 Motion

  Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte. 4 Motion 02.04.2009 260.000km me liber sherbimesh.

  Shkodër Sot, 09:29
  11,990.00 €
 • 2 foto
  Disqe me Goma Mercedes 17 inc gjendje perfekt
  Copiers and equipment

  Disqe me Goma Mercedes 17 inc gjendje perfekt

  shiten disqe bashk me goma te ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir si te rinj gomat 60 perqin

  Shkodër Sot, 09:25
  220.00 €
 • 2 foto
  Shitet Dell IN1930 18.5\'\'(47cm) Widescreen Monitor
  Computer parts

  Shitet Dell IN1930 18.5\'\'(47cm) Widescreen Monitor

  Shitet Monitor Dell IN1930 18.5\'\' (47 cm) WLED Widescreen Monitor (1366x768) Black me teper info

  Shkodër Sot, 09:07
  50.00 €
 • 1 foto
  Mercedes 200 me marrveshje
  Car

  Mercedes 200 me marrveshje

  makina eshte me dogane te paguar

  Shkodër Sot, 08:16
  12,000.00 €
 • 1 foto
  me marrveshje
  Car

  me marrveshje

  me marrveshje

  Shkodër Sot, 08:15
  12,000.00 €