Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Ferizaj

 • 0 foto
  Dj,Energjii Ferizaj
  Musical instruments and equipment

  Dj,Energjii Ferizaj

  Bejm muzik Ne dasma Fejesa Syneti Party etj.. Per ma shum info.. 046 112 - 207

  Ferizaj Sot, 15:36
  With agreement
 • 5 foto
  Mercedes benz kombi 609 D
  Trucks

  Mercedes benz kombi 609 D

  ne gjendje te rregullt RKS i skaduar

  Ferizaj Sot, 15:36
  1.00 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 80m2 tek tregu i gjelbert(te pazari)
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 80m2 tek tregu i gjelbert(te pazari)

  Shitet banesa 80m2 tek tregu i gjelbert(te pazari) objekti Hajrizit kati i 1 (par) banesa posedon 1

  Ferizaj Sot, 15:34
  37,000.00 €
 • 3 foto
  iphone 7 plus red nga zh 128gb
  Cellular phones

  iphone 7 plus red nga zh 128gb

  ardhur nga zh shum i rujtun punon super 128 gb red

  Ferizaj Sot, 15:31
  385.00 €
 • 7 foto
  Shitet golf 5 TDI blumotion 2008
  Car

  Shitet golf 5 TDI blumotion 2008

  Shitet golf 5 1.9TDI blumotion viti i prodhimit ne fund te 2007 gjama te errsuar fabrikisht servisi

  Ferizaj Sot, 15:30
  7,200.00 €
 • 4 foto
  Shiten fellnet 17coll
  Copiers and equipment

  Shiten fellnet 17coll

  Shiten fellnet shume te mira 17coll me goma te reja te veres nuk jan te grrithta per golf 5-6-7-cadd

  Ferizaj Sot, 15:30
  450.00 €
 • 4 foto
  iphone 8 plus i  64 Gb ??
  Cellular phones

  iphone 8 plus i 64 Gb ??

  gjendje perfekte shum rujtun 64 gb ardhur nga zh fullunlock ka foli mbrotjes sy anet as nje grith 🇩

  Ferizaj Sot, 15:30
  489.00 €
 • 3 foto
  fellne hekurit me rotkapne org me goma 80% audi vw
  Copiers and equipment

  fellne hekurit me rotkapne org me goma 80% audi vw

  shiten fellnet e hekurit me rotkapne origjinale goma continental 80%treja shum te ruajtura info +3

  Ferizaj Sot, 15:29
  190.00 €
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa PentHouse)300/17
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa PentHouse)300/17

  Shitet Banesa PentHouse ne Ferizaj (E Gatshme per Banim) Rr.Vellezerit Gervalla: Banesa ka 200 m2 d

  Ferizaj Sot, 15:29
  With agreement
 • 4 foto
  Ringa (Banesa ne Qender te Qytetit)272/17
  Apartment / Apartment

  Ringa (Banesa ne Qender te Qytetit)272/17

  Banesa me mobilje ne rr.deshmoret e kombit 92 m2 Banesa gjendet perballe shkolles ekonomike. Banesa

  Ferizaj Sot, 15:29
  With agreement
 • 12 foto
  AUDI A4 (2.0 TDI) 2015
  Car

  AUDI A4 (2.0 TDI) 2015

  Shes (Audi A4 2.0 TDI VITI 2015) Vetura Posedon:Automatik,Drita Robot Xenon,Posedon sistemin e Star

  Ferizaj Sot, 15:28
  With agreement
 • 2 foto
  iphone 6 nga zh acE
  Cellular phones

  iphone 6 nga zh acE

  gjendje perfekte punon super shum i rujtun i ardhur nga jashte CE orgjinal 100% silver nga zh

  Ferizaj Sot, 15:28
  120.00 €
 • 9 foto
  SEAT IBIZA 1.9 TDI
  Car

  SEAT IBIZA 1.9 TDI

  Shes Seat Ibiza 1.9 TDI ne gjendje perfekte i posa ardhur nga gjermania viti i pare ne RKS. Vetura P

  Ferizaj Sot, 15:28
  With agreement
 • 8 foto
  PEUGEOT 308 1.6 HDI
  Car

  PEUGEOT 308 1.6 HDI

  Shes Peugeot 1.6 HDI dizell ne gjendje shum te mire i posardhur nga gjermania viti pare ne rks eshte

  Ferizaj Sot, 15:28
  With agreement
 • 5 foto
  hp i5
  Computers

  hp i5

  shitet hp i5 gjenerata 3 i ardh nga franca ne rregulle

  Ferizaj Sot, 15:27
  With agreement
 • 5 foto
  asus i7
  Computers

  asus i7

  shitet asusi i7 gjenerata e 5 1000GB hdd 8 ram loptopi thua i ri eshte gjitheqka ne rregulle

  Ferizaj Sot, 15:27
  400.00 €
 • 4 foto
  asus i3 gen 3
  Computers

  asus i3 gen 3

  shitet asusi i3 gen3 me ssd 24 Gb plus vendi edhe per HDD

  Ferizaj Sot, 15:27
  With agreement
 • 4 foto
  dell i5 gen 3
  Computers

  dell i5 gen 3

  shite delli i5 gen3 500 GB SSD 8 RAM bataria e man shume loptopi eshte ne gjendje te rregulle

  Ferizaj Sot, 15:27
  260.00 €
 • 4 foto
  Shitet  munsi ndrrimi
  Car

  Shitet munsi ndrrimi

  Shitet vetura mercedes c 220 cdi manuel shpenzime shum te vogla qmimi 5000 euro baj n

  Ferizaj Sot, 15:27
  5,000.00 €
 • 11 foto
  Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan??
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan??

  Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 i ardhur nga gjermania me dogan ne gjendje ahum te mir 397000km

  Ferizaj Sot, 15:26
  With agreement
 • 11 foto
  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg
  Trucks

  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg

  Shitet MAN 18.220 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar 347300km me libra servisi ma jastak

  Ferizaj Sot, 15:26
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet Autobartje shlep mercedes 809
  Trucks

  Shitet Autobartje shlep mercedes 809

  Shitet Mercedesi 809 autobartje viti 1986 goma te reja 90% rks i skaduar ne gje dje shum te mir ndrr

  Ferizaj Sot, 15:25
  3,800.00 €
 • 10 foto
  MAN LE 8.180 Viti 2005 me dogan + fatur me TVSH
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MAN LE 8.180 Viti 2005 me dogan + fatur me TVSH

  Shitet MAN LE 8.180 i ardhur nga gjermania me dogan viti 2005 ne gje dje te mir qmimi esht fix

  Ferizaj Sot, 15:25
  6,999.00 €
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Tirana)541/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Tirana)541/19

  Shitet Banesa ne Rr.Tirana te E-B Invest: Banesa ka 66.25 m2 .. Banesa eshte ne nje vend shume te mi

  Ferizaj Sot, 15:23
  With agreement
 • 9 foto
  MERCEDES E220 AUTOMATIK RKS
  Car

  MERCEDES E220 AUTOMATIK RKS

  Shes veturen mercedes e clas 2.2 viti 2004 ne gjendje perfecte me te xhitha opcionet qe dueht minpas

  Ferizaj Sot, 15:23
  With agreement
 • 11 foto
  RINGA(SHITET SHTEPIA LUKSOZE NE RR.NAIM BEKA)278
  House / Villas

  RINGA(SHITET SHTEPIA LUKSOZE NE RR.NAIM BEKA)278

  Shitet shtëpia luksoze në Rr.Naim Beka (Rr.e Pleshines). Shtëpia me oborr gjithsej ka 50 Ari. Shtëpi

  Ferizaj Sot, 15:23
  2,000,000.00 €
 • 0 foto
  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17
  Apartment / Apartment

  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17

  Shiten 3 banesa mbrapa gjykates te Unioni Invest. Banesat kan m2 si :54.46m2 ,81.70m2 dhe 92.09m2 dh

  Ferizaj Sot, 15:23
  With agreement
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku)318/18
  House / Villas

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku)318/18

  Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku mbrapa Emergjences ne Ferizaj. Shtepia ka 3,27 ari komplet. Shtepi

  Ferizaj Sot, 15:23
  210,000.00 €
 • 8 foto
  Ringa (Shiten 13 Banesa ne Lagjen e Re)527/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shiten 13 Banesa ne Lagjen e Re)527/19

  Shiten 13 Banesa ne Lagje te Re-Rr.Astrit Bytyqi. Banesat jane te Objekti i Sn-A perfundojne ne V.20

  Ferizaj Sot, 15:22
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj-Lagje te Re)526/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj-Lagje te Re)526/19

  Shitet Banesa ne Lagje te Re-te Swiss Invest: Banesa ka 89.7 m2 dhe eshte ne K.10. Banesa ka Sallo

  Ferizaj Sot, 15:22
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA SHTORA DIMROR ME NXEMJE TAV KARRIKA
  furniture

  TENDA SHTORA DIMROR ME NXEMJE TAV KARRIKA

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina numri pet kontakt 044280873 ne gjdo koh jeni te mir pritu

  Ferizaj Sot, 15:22
  With agreement
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Toka ne Mirash me 4.40 Hek)278/19#2
  House / Villas

  Ringa (Shitet Toka ne Mirash me 4.40 Hek)278/19#2

  Shitet Toka ne Mirash me 4.40 Hektar,ku eshte e gjitha e punuar me lejthia. Toka ka Shtepin ne Fill

  Ferizaj Sot, 15:21
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)534/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)534/19

  Shiten Banesat ne Lagje te Re: B1:89.06 K.4-te Urban Cons.. B2:89.06 K.60-te Urban Cons.. Banesat ja

  Ferizaj Sot, 15:21
  With agreement
 • 7 foto
  Ringa(Shitet Villa ne Brezovice)246/16
  House / Villas

  Ringa(Shitet Villa ne Brezovice)246/16

  Shitet villa ne brezovice me 90m2 e kompletuar me oborr prej 2.95 ari me ujesjelles dhe kanalizim. M

  Ferizaj Sot, 15:21
  With agreement
 • 11 foto
  Ringa(Shitet Shtepia ne Magj.Ferizaj-Shkup)274/17
  House / Villas

  Ringa(Shitet Shtepia ne Magj.Ferizaj-Shkup)274/17

  Shitet Shtepia ne magjistralen Ferizaj-Shkup me 20 Ari Oborr. Shtepia ka dy kate. Kati 1: ka 2 sallo

  Ferizaj Sot, 15:21
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)282/17
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)282/17

  Shitet Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla: Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla. Banesa ka 137 m2 me dy dh

  Ferizaj Sot, 15:21
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Gjilanit)194/15
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Gjilanit)194/15

  Shitet Banesa ne rrugen e Gilanit me 105 m2. Banesa ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo ballkon dh

  Ferizaj Sot, 15:21
  With agreement
 • 4 foto
  Frigorifer + Friz , Frigo Rosfaj
  Technician and equipment

  Frigorifer + Friz , Frigo Rosfaj

  SHITET - Frigorifer + Friz , I Madh per Lokale , Restorante , Kafiteri Etj Osht krejt komplet Rosf

  Ferizaj Sot, 15:21
  With agreement
 • 11 foto
  Biciklet me bateri , Rrym - Technium ( Swiss )
  Sports equipment

  Biciklet me bateri , Rrym - Technium ( Swiss )

  Shitet Bicikleta me Bateri - Rrym TECHNIUM , E ardhur nga Zvicrra , Bicikleta osht kejt komplet me a

  Ferizaj Sot, 15:21
  With agreement
 • 3 foto
  Ringa (Shitet Lokali ne Rr.Deshmoret e Kombit)144
  House / Villas

  Ringa (Shitet Lokali ne Rr.Deshmoret e Kombit)144

  Shitet Lokali ne Rr.Deshmoret e Kombit: Lokali ka 19,47 m2 ne Perdhese. Lokali gjendet perball shkol

  Ferizaj Sot, 15:20
  With agreement
 • 6 foto
  Ringa (Urgjent Shiten Banesat)486/18
  Apartment / Apartment

  Ringa (Urgjent Shiten Banesat)486/18

  Urgjent Shiten Banesat ne Rr.Vellezerit Gervalla te \"Idea Invest\": Banesat jane: 132.4 m2-Kati 3

  Ferizaj Sot, 15:20
  With agreement
 • 2 foto
  Ringa (Shiten 2 Banesa mbrapa Gjykates)477/18
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shiten 2 Banesa mbrapa Gjykates)477/18

  Shiten 2 Banesa Mbrapa Gjykates te GaniRosha.. Banesa 1:87 m2 Ka :Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo

  Ferizaj Sot, 15:20
  With agreement
 • 11 foto
  Ringa (Urgjent Shitet Shtepia ne Rr.V-Gervalla)314
  House / Villas

  Ringa (Urgjent Shitet Shtepia ne Rr.V-Gervalla)314

  Shitet Shtepia ne Rr.Vellezerit Gervalla (Rrugica Hysni Kajtazi) Bejme Ndrrim Me Banesa ne Ferizaj:

  Ferizaj Sot, 15:20
  With agreement
 • 8 foto
  Ringa (Shitet Banesa te Gjon Sereqi)500/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa te Gjon Sereqi)500/19

  Shitet Banesa Mbrapa Shkolles Gjon Sereqi : Banesa gjendet te Objekti i Sn-Syla.. Banesa ka 88 m2

  Ferizaj Sot, 15:19
  With agreement
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Objekti mbrapa Motrav Binjake)147/19
  House / Villas

  Ringa (Shitet Objekti mbrapa Motrav Binjake)147/19

  Shitet Objekti ne Hyrje te Prishtines,Saktesisht Mbrapa Motrav Binjake,Magj Fr,Pr. Objekti ka 10 Ar

  Ferizaj Sot, 15:19
  With agreement
 • 7 foto
  shes mercedes E220 CDI EVO Avangard automatik 09
  Car

  shes mercedes E220 CDI EVO Avangard automatik 09

  shes mercedes e220 cdi ne fund te 2009 posedon full opsione avangard automatik i pa doganuar 7800 o

  Ferizaj Sot, 15:19
  With agreement
 • 3 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719
  services

  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina 045587719 ne gjod koh

  Ferizaj Sot, 15:18
  With agreement
 • 1 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA me Lokale në qender te qytetit
  House / Villas

  LINA-SHITET SHTEPIA me Lokale në qender te qytetit

  Shitet: Shtepia me Lokale me 2.4 ari vend,në qender te qyteteti në Rr:Deshmoret e Kombit-Ferizaj Kua

  Ferizaj Sot, 15:18
  With agreement
 • 8 foto
   LINA-SHITET Objekti me 116 ari Babush Fr Pr127/17
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET Objekti me 116 ari Babush Fr Pr127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është

  Ferizaj Sot, 15:18
  420,000.00 €
 • 6 foto
  LINA-Shiten 3Lokale Rr.Vellezerit Gervalla 101/16
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shiten 3Lokale Rr.Vellezerit Gervalla 101/16

  Shiten:3Lokale Adresaa:Rr.Vellezerit Gervalla Kuadratura:77.34m2,75.07m2,76.40m2 Dokumentacioni:Ne r

  Ferizaj Sot, 15:18
  With agreement