Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Shtime

 • 5 foto
  LINA Shtëpia 6ari Rr T Shtime 162/17SH
  House / Villas

  LINA Shtëpia 6ari Rr T Shtime 162/17SH

  Shitet : Shtepia 2 kateshe me 6 ari oborr Organzimi i mbrendshem : Kati -I- Sallon me kuzhine,nje d

  Shtime Sot, 09:50
  With agreement
 • 4 foto
  SHITET banesa 67.80 m² në Shtime.
  Apartment / Apartment

  SHITET banesa 67.80 m² në Shtime.

  BEST LINE SH.P.K

  Shtime Sot, 09:47
  With agreement
 • 1 foto
  Shes Ngarkusen 8T
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Shes Ngarkusen 8T

  Shes ngarkusen 8T Viti i prodhimit 1988 Per më shum info tel+viber +38344205829 Qmimi sipas marrvesh

  Shtime Sot, 09:46
  With agreement
 • 1 foto
  Best Line - Patundshmëri
  Apartment / Apartment

  Best Line - Patundshmëri

  BEST LINE SH.P.K

  Shtime Sot, 09:41
  With agreement
 • 11 foto
  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989
  furniture

  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Shtime Sot, 09:33
  With agreement
 • 2 foto
  BLEJ KATALIZATORA
  Car

  BLEJ KATALIZATORA

  Blej Katalizator dhe DPF (për reciklim) çmimet më të mira në tregun e Kosovës per kontakt +383495584

  Shtime Sot, 09:32
  With agreement
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 09:29
  With agreement
 • 1 foto
  BLEJ VETURA
  Car

  BLEJ VETURA

  BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI +38349558444

  Shtime Sot, 09:29
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 09:28
  With agreement
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 09:28
  With agreement
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 09:28
  With agreement
 • 3 foto
  tenda shatora karrika tavolina me qera 045587719
  services

  tenda shatora karrika tavolina me qera 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 09:28
  With agreement
 • 11 foto
  LINA shtëpia në Shtime 125/16
  House / Villas

  LINA shtëpia në Shtime 125/16

  Shitet;Shtëpia 380 m2 Oborr:3.5 ari Organizimi i mbrendshem; Kati I-sallon të madhë +kuzhin të veqan

  Shtime Sot, 09:21
  250,000.00 €
 • 12 foto
  Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona te Garantume
  furniture

  Zbukuroni oborrin Tuaj me Separe Tona te Garantume

  -Zbukuroni oborrin tuaj apo Terasen Porosit Sipas porosis tuaj : separe tavolina kreveta ulse te ndr

  Shtime Sot, 09:19
  170.00 €
 • 5 foto
  LINA-Shitet shtepia 2kate me 4ari ob.Shtime 290/17
  House / Villas

  LINA-Shitet shtepia 2kate me 4ari ob.Shtime 290/17

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Shtime Sot, 09:16
  With agreement
 • 5 foto
  NISAN NAVARA 150MI KLM 2.5 174PS
  Car

  NISAN NAVARA 150MI KLM 2.5 174PS

  Km me garansion 4x4 tri opsione ngjendje perfekte regjistrim 1 vit fellne me goma rezerv per 5 per

  Shtime Sot, 09:08
  10,500.00 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtepia 4katshe+30ari ne Shtime 233/17
  House / Villas

  LINA-Shitet shtepia 4katshe+30ari ne Shtime 233/17

  Shitet Shtëpia 4Katshe 400m2 30ari toke Adressa;Shtime Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqipe

  Shtime Sot, 08:56
  With agreement
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 67.8m2 ne Shtime 279/17
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 67.8m2 ne Shtime 279/17

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 67.8 m2 Kati:I Adresa:Shtime Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+ku

  Shtime Sot, 08:50
  With agreement
 • 12 foto
  oferta korrektesi kreveta separe ormana 049375063
  furniture

  oferta korrektesi kreveta separe ormana 049375063

  punojm ormana shtreter dysheka separe kreveta tavolina me te gjitha ngjyrat dhe modelet me qmime te

  Shtime Sot, 07:44
  160.00 €
 • 5 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  Ofrojm Tenda(shatora) karrika tavolina per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat jan te m

  Shtime Sot, 07:41
  With agreement
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER MIZAVE
  furniture

  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER MIZAVE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Shtime Sot, 00:45
  With agreement
 • 2 foto
  Komoda edhe kthesa
  furniture

  Komoda edhe kthesa

  Komoda ka ardh nga zvicrra fin re asht Per me shum na kontaktoni

  Shtime Sot, 00:28
  With agreement
 • 8 foto
  SHITET GOLF 4 DIZEL 1.9 RKS EDHE 8 MUAJ
  Car

  SHITET GOLF 4 DIZEL 1.9 RKS EDHE 8 MUAJ

  GOLF 4 1.9 T(DI)Te kuqe VITI PRODHIMIT 2000 modeli 2003 REGJISTRIM EDHE 8 MUJ KLIM XHAMA ELEKTRONIK

  Shtime Sot, 00:10
  With agreement
 • 12 foto
  SHITET MITSUBISHI L200 DIZEL2.5 4X4 VITI 2008
  Car

  SHITET MITSUBISHI L200 DIZEL2.5 4X4 VITI 2008

  Shitet Mitsubishi L200 dizel 4×4 viti i prodhimit 2008 ne gjendje shum te mir teknike Rks i qlajmëru

  Shtime Sot, 00:10
  With agreement
 • 1 foto
  SHITET MERCEDES A 170 DIZEL VITI 2002
  Car

  SHITET MERCEDES A 170 DIZEL VITI 2002

  MERCEDES A170 CDI RKS EDHE 3 MUJ VITI I PRODHIMIT : 2002 KM TE GARANTUARA NE GJENDJE SHUM TE MIR

  Shtime Sot, 00:09
  2,900.00 €
 • 8 foto
  VW PASSAT B5 1.9TDI VITI 2001
  Car

  VW PASSAT B5 1.9TDI VITI 2001

  VW PASAT B5 1.9TDI DIZEL RKS I SKADUM NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE POSEDON 4x GJAMA ME RRYM KLIMA TRO

  Shtime Sot, 00:09
  2,900.00 €
 • 4 foto
  Belg
  Pets

  Belg

  Shes qenin e races pastor belg 100% rac e pastert Mosha 13 muj Gjinia femen Te gjitha vaksinat e kry

  Shtime Sot, 00:07
  80.00 €
 • 5 foto
  LINA-Shitet shtepia+7 ari Rr.Ismail Qemajli Shtime
  House / Villas

  LINA-Shitet shtepia+7 ari Rr.Ismail Qemajli Shtime

  Shitet;Shtëpia Oborrë; 7ari oborr Organizimi i mbrendshem:Kati i -I- Qendrimi ditor+kuzhinë, nje dho

  Shtime Dje, 23:58
  With agreement
 • 6 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 200m2+12.5ARI NE SHTIME 212/17
  House / Villas

  LINA-SHITET SHTEPIA 200m2+12.5ARI NE SHTIME 212/17

  Shitet: Shtëpia e mobiluar Kuadraturë : 200 m2 Oborr: 12.5 ari Adresa: Lagjia Pajtimmit ne Shtime Sh

  Shtime Dje, 23:51
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet biki
  Farm animals

  Shitet biki

  Shitet biki Afer 600kg shum I mir qmimi sipas marrveshjes per ma shum kontaktoni ne numrin 044299372

  Shtime Dje, 23:37
  With agreement
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 82.2m2 kat -IV- Shtime
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 82.2m2 kat -IV- Shtime

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Shtime Dje, 23:19
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Lopa per KURBAN kam edhe tjera
  Farm animals

  Shitet Lopa per KURBAN kam edhe tjera

  Shiten lopt per kurban kam edhe tjera

  Shtime Dje, 23:08
  With agreement
 • 1 foto
  SHITET DELMJA PER ME PRE
  Farm animals

  SHITET DELMJA PER ME PRE

  Delmja asht shum e mir e re

  Shtime Dje, 23:07
  With agreement
 • 3 foto
  Alienware 17 R5 i9
  Computers

  Alienware 17 R5 i9

  Shitet-nderrohet laptopi Alienware 17 R5 i9. Ram 16GB. kartele grafike 8GB, 256 SSD .1TB HD.

  Shtime Dje, 22:40
  2,300.00 €
 • 11 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355
  furniture

  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355

  kontakto ne viber Transporti behet ne tër Kosoven +383 45 511 355 Mobileria Te Lindi

  Shtime Dje, 21:48
  169.00 €
 • 1 foto
  Viqi
  Farm animals

  Viqi

  Shes viqn femen osht shum i hes 4 mujsh

  Shtime Dje, 21:09
  420.00 €
 • 2 foto
  Shes lopen me viq mashkull e eurt pa behane
  Farm animals

  Shes lopen me viq mashkull e eurt pa behane

  Shes lopen me viq mashkull pur ma shum nr 049 241 844

  Shtime Dje, 21:01
  830.00 €
 • 11 foto
  zbritje per fund vit kreveta dysheka +38344920869
  furniture

  zbritje per fund vit kreveta dysheka +38344920869

  prodhojm shtrata kreveta me dimenzione te ndryshme punojm edhe me porosi, krevetat jan ne super zbri

  Shtime Dje, 20:16
  60.00 €
 • 12 foto
  shes kreveta me dysheka ALOEVERA  viber+38344920869
  Machinery and inventory

  shes kreveta me dysheka ALOEVERA viber+38344920869

  prodhojm shtrata kreveta me dimenzione te ndryshme punojm edhe me porosi, krevetat jan ne super zbri

  Shtime Dje, 20:13
  60.00 €
 • 3 foto
  shes Aiped 128 giga
  Cellular phones

  shes Aiped 128 giga

  shitet Aipedi n gjendje t mir me kartel 128 giga me garancion bojm edhe ndrrim me qa tem konvenon

  Shtime Dje, 20:11
  180.00 €
 • 2 foto
  Komod clasike
  furniture

  Komod clasike

  Shes komod klasike e punuar me dor e ne gjendje shum te mir prodhim Gjerman komoda shum e mir Ju l

  Shtime Dje, 19:50
  With agreement
 • 10 foto
  Bëjm ndërtimin e pishinave private dhe publike
  services

  Bëjm ndërtimin e pishinave private dhe publike

  Bëjm projektimin , ndërtimin , instalimin e pishinave private dhe publike sipas formës që ju dëshiro

  Shtime Dje, 19:34
  With agreement
 • 11 foto
  Ofert e madhe ne kreveta separe
  furniture

  Ofert e madhe ne kreveta separe

  prodhojm karrika tavolina separe dhe kreveta per gjum ..tel;044-9

  Shtime Dje, 18:10
  65.00 €
 • 12 foto
   zbritje kreveta shtrata ormana dysheka 044920869
  furniture

  zbritje kreveta shtrata ormana dysheka 044920869

  punojm ormana shtreter dysheka separe kreveta tavolina me te gjitha ngjyrat dhe modelet me qmime te

  Shtime Dje, 17:51
  150.00 €
 • 4 foto
  Golf 5
  Car

  Golf 5

  Shitet golf 5 1.6 benzin viti 2006 pa dogan +38344787865

  Shtime Dje, 17:37
  1,600.00 €
 • 5 foto
  Viqa
  Farm animals

  Viqa

  Shiten dy viqa njani mashkell 5 jave Femna 2 jave Nr viber +38345694270 Viqi Viq Viqe Viqin Viqat Vj

  Shtime Dje, 17:35
  With agreement
 • 5 foto
  Golf 2 1.6dizell
  Car

  Golf 2 1.6dizell

  shes golf 2 1.6dizell ne gjendje te shkelqyer motor shum te mir dhe te rujten me goma te reja boj d

  Shtime Dje, 16:21
  430.00 €
 • 5 foto
  Lop
  Farm animals

  Lop

  Shese lopene barse 5 muje edhe tu u mile afer 10 litra tamele e urte e hese e bute me mjeke boje

  Shtime Dje, 15:43
  With agreement
 • 3 foto
  Viqa
  Farm animals

  Viqa

  Shiten viqat mashkuj shum t mire per majmeri.

  Shtime Dje, 15:08
  950.00 €
 • 4 foto
  Snowboard SALOMON ghost xy
  Sports equipment

  Snowboard SALOMON ghost xy

  Shes snowboard Salomon ghost xy stringers ,bashke me qizme po ashtu te llojit salomon. vec nje sezon

  Shtime Dje, 14:25
  250.00 €