Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Korçë

 • 7 foto
  E200 Kompressor / Benzine+Gaz / 2004
  Car

  E200 Kompressor / Benzine+Gaz / 2004

  Makina vjen nga gjermania , viti 2004 , 245.000 km , automatik , motor 200 kompressor , pershtatshem

  Korçë Sot, 12:07
  With agreement
 • 1 foto
  Honda GLX
  Engines (over 50 cc)

  Honda GLX

  Shitet Honda GLX Ger-Arb Grup 80 ne gjendje perfekte Viti 2009 me te gjitha Dokumentat

  Korçë Sot, 11:55
  With agreement
 • 10 foto
  Mercedes C180
  Car

  Mercedes C180

  Shitet Mercedes C180 Benzine+Gaz Makina eshte super gjendje nuk ka nevoje per asnje sherbim Kondi

  Korçë Sot, 11:54
  With agreement
 • 7 foto
  Chervolet Aveo
  Car

  Chervolet Aveo

  Shitet Chervolet Aveo Viti 2008 Makina eshte super gjendje Kondicioner. Motor 1.4 Ecotec. Benzine+G

  Korçë Sot, 11:54
  With agreement
 • 6 foto
  Toyota Rav4 2.2 Nafte D.Cat.
  Car

  Toyota Rav4 2.2 Nafte D.Cat.

  Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana motorike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e bera t

  Korçë Sot, 11:49
  7,900.00 €
 • 3 foto
  okazion
  Copiers and equipment

  okazion

  shiten disqe AMG 19\" origjinale bashke me goma . gomat jane 70% ,255/35,19. cmimi i diskutueshem

  Korçë Sot, 11:49
  With agreement
 • 6 foto
  Fiat Doblo frigorifer
  Car

  Fiat Doblo frigorifer

  Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mosperdorimi kontakt viber/whatsup mundesi ble

  Korçë Sot, 11:42
  With agreement
 • 6 foto
  BMW X5 3.0i benzine 2003
  Car

  BMW X5 3.0i benzine 2003

  Makina eshte ne gjendje te mire te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye mosperdorimi

  Korçë Sot, 11:41
  5,300.00 €
 • 7 foto
  BMW X5 4.8i benzine/gaz
  Car

  BMW X5 4.8i benzine/gaz

  Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera full extra te gjitha sherbimet e ber

  Korçë Sot, 11:41
  With agreement
 • 4 foto
  Mercedes-Benz E200 CDI //EVO
  Car

  Mercedes-Benz E200 CDI //EVO

  Makina eshte ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga gjermania te gjitha sherbimet e bera dogane e

  Korçë Sot, 11:41
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet Super Kamiocine Fiat Ducato
  Car

  Shitet Super Kamiocine Fiat Ducato

  Prsh shitet super Kamiocine Fiat Ducato viti 1995 nafte shume e mire dhe nga jashte por dhe nga moto

  Korçë Sot, 11:39
  With agreement
 • 4 foto
  Shes mikrovale profesionale per restorante
  Machinery and inventory

  Shes mikrovale profesionale per restorante

  Shes mikrovale profesionale per restorante e sjelle nga Gjermania shume pak e perdorur ne gjendje sh

  Korçë Sot, 11:34
  550.00 €
 • 1 foto
  Shitet Kriko Birre
  Machinery and inventory

  Shitet Kriko Birre

  Shes kriko birre me dy rubineta e ardhur nga Gjermani ne gjendje te mire pune cmimi 250 Euro i disk

  Korçë Sot, 11:33
  250.00 €
 • 1 foto
  Shitet brumatrice profesionale.
  Technician and equipment

  Shitet brumatrice profesionale.

  Shitet brumatrice profesionale e perdorur por ne gjendje shume te mire e ardhur nga Gjermania ka kap

  Korçë Sot, 11:32
  500.00 €
 • 2 foto
  Hekur hekurosje profesional
  Technician and equipment

  Hekur hekurosje profesional

  Shesim Hekur hekurosje per hotele marka Cordes i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune

  Korçë Sot, 11:32
  300.00 €
 • 8 foto
  MERCEDES ML 270 CDI
  Car

  MERCEDES ML 270 CDI

  Shitet Mercedes ML 270 CDI kambio automat ne gjendje shume te mire full options te gjitha funksional

  Korçë Sot, 11:28
  4,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet pajisje per te prere djathin dhe sallamin
  Technician and equipment

  Shitet pajisje per te prere djathin dhe sallamin

  Shitet pajisje profesionale per te prere djathin dhe sallamin ne feta kjo pajisje perdoret per supe

  Korçë Sot, 11:21
  250.00 €
 • 5 foto
  Kend per sallon
  furniture

  Kend per sallon

  Kend permasat 3m × 2 m, gjeresia e uljes 70 cm, madhesia e pupit 70x 70. 5 jasteke te medhenj dhe 4

  Korçë Sot, 11:21
  250.00 €
 • 2 foto
  Kitar Klasike
  Musical instruments and equipment

  Kitar Klasike

  Po thuajse e re Telat e rinj Me kellef

  Korçë Sot, 11:21
  140.00 Lek
 • 3 foto
  Goma+disqe
  Copiers and equipment

  Goma+disqe

  Shiten disqe me gjith goma te perdorura vetem nje muaj ,mecedes benc c klas nr 15

  Korçë Sot, 11:20
  200.00 €
 • 1 foto
  Shitet Tostrere Profesionle
  Technician and equipment

  Shitet Tostrere Profesionle

  Shitet tostiere profesionale me dy kapake e ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune frofesiona

  Korçë Sot, 11:19
  250.00 €
 • 1 foto
  Okazion
  furniture

  Okazion

  Shitet Bufe dhome pritje ne forme diamanti e ardhur nga Gjermania shitet per arsye te ndryshit te am

  Korçë Sot, 11:19
  170.00 €
 • 1 foto
  Shitet Prese drush profesionale.
  Machinery and inventory

  Shitet Prese drush profesionale.

  Shitet Prese drush profesionale e ardhur nga Gjermania perdoret per te care drute gjithashtu eshte p

  Korçë Sot, 11:18
  250.00 €
 • 5 foto
  Benz E270 cdi Avangard / nderrohet me me te lire
  Car

  Benz E270 cdi Avangard / nderrohet me me te lire

  Shitet/Nderrohet Mercedes Benz E270 CDI me motorr te zi,kamio automatike (tronic),Avantgard,sallon

  Korçë Sot, 11:18
  4,300.00 €
 • 4 foto
  Okazion
  Technician and equipment

  Okazion

  Shitet furre pice e re e pa perdorur fare e sjelle nga gjermania .Cmimi 900 euro i diskutueshem .

  Korçë Sot, 11:18
  900.00 €
 • 4 foto
  Shitet Pajisje per te grire perimet
  Technician and equipment

  Shitet Pajisje per te grire perimet

  Shitet pajisje elektrike per te grire perimet profesionale per restorante dhe fast food prodhim cile

  Korçë Sot, 11:16
  500.00 €
 • 1 foto
  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz
  Technician and equipment

  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz

  Shesim gjiro pjekse me gas Tip Potis GD 4 e sapo ardhur nga Gjermania e pa perdorur .Cmimi 1000 eur

  Korçë Sot, 11:16
  1,000.00 €
 • 0 foto
  Shes tharse MIELE
  Technician and equipment

  Shes tharse MIELE

  Shes tharse MIELE 10 kg 3 fazore ne gjendje te mire pune shume profesionale dhe praktike per hotele

  Korçë Sot, 11:16
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Okazion
  furniture

  Okazion

  Shite Banak Guzhine e kopletuar me sobe gatimi , plake qeramike, aspirator , frigorifer dhe lavaman

  Korçë Sot, 11:15
  With agreement
 • 3 foto
  Laptop ne gjendje super te mire.
  Computers

  Laptop ne gjendje super te mire.

  Shes 2 Laptop ne gjendje super te mire te ardhur nga Gjermania Firma Hp dhe Acer te dhenat jane t

  Korçë Sot, 11:15
  210.00 €
 • 1 foto
  Okazion
  furniture

  Okazion

  Shiten kend harkor dhe nje kolltuk per ambjent ndenje te sjellle nga Gjrmania . Shiten per arsye t

  Korçë Sot, 11:14
  220.00 €
 • 0 foto
  Frigorifer ngrires
  Technician and equipment

  Frigorifer ngrires

  Shesim frigorifer ngrires i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune cmimi 250 euro i disku

  Korçë Sot, 11:13
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten goma me disqe alumin Nr 225_ 45_ R_ 17
  Copiers and equipment

  Shiten goma me disqe alumin Nr 225_ 45_ R_ 17

  Shiten goma me gjithe disqe alumini per Mercedes Benz ne gjendje te mire.Cmimi i diskutueshem.

  Korçë Sot, 11:12
  400.00 €
 • 2 foto
  Okazion
  Technician and equipment

  Okazion

  Shes kolltuqe lekure qe perben nga nje 3 qe hapet dhe behet krevat dopjo nje kolltuk dysh dhe 2 tek

  Korçë Sot, 11:11
  400.00 €
 • 1 foto
  Okazion
  furniture

  Okazion

  Shiten kolltuqe 2 kolltuqe dysh dhe 2 kolltuqe tek shume pak te perdorur shitem per arsye te ndrysh

  Korçë Sot, 11:11
  400.00 €
 • 1 foto
  Okazion
  Computers

  Okazion

  Shes Ipad 1 Apple 16gb perdoret dhe me karte telefoni sim dhe pranon cfaredolloj karte ne gjendje su

  Korçë Sot, 11:11
  80.00 €
 • 2 foto
  PJESE PER MERCEDES S KLAS RENAULT MEGAN.SUZUKI VAG
  Copiers and equipment

  PJESE PER MERCEDES S KLAS RENAULT MEGAN.SUZUKI VAG

  KEMI PJESE PER MERCEDES S KLAS REXHINA RENAULT MEGAN.SUZUKI VAGON. PUNIME SALDIMI DRETIME E SHASIVE

  Korçë Sot, 11:08
  With agreement
 • 4 foto
  MERCEDES W203.VITI2002 CDI220 AUTOMATIK
  Car

  MERCEDES W203.VITI2002 CDI220 AUTOMATIK

  MERCEDRS C KLAS MODEL W203 AVANGARDE 220 CDI VIT I PRODHIMIT 2002 MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE

  Korçë Sot, 11:07
  2,800.00 €
 • 5 foto
  MERCEDES ML 270 NE GJENDJE SHUM TE MIRE
  Car

  MERCEDES ML 270 NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  MERCEDES ML 270 NE GJENDJE SHUM TE MIRE 4X4 SALLON LEKURE XHAMET E ZINJ ORIGJINALE MAKINA ESHTE MBAJ

  Korçë Sot, 11:07
  3,500.00 €
 • 5 foto
  PJESE PER ML w210.211.SPRINTER.AUDI A8 E TE TJERA
  Copiers and equipment

  PJESE PER ML w210.211.SPRINTER.AUDI A8 E TE TJERA

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES ML. SPRINTER. VITO. E klas210-211. C klas 202-203. Turbo Dinamo Injatore

  Korçë Sot, 11:06
  With agreement
 • 4 foto
  Okazion....Polo 1.9 sdi me portobagazh
  Car

  Okazion....Polo 1.9 sdi me portobagazh

  Okazion... Shes polo viti 2000 sdi motorr i thjesht shumë ekonomik. 219000 km origjinal. Rryp faze s

  Korçë Sot, 11:01
  1,600.00 €
 • 11 foto
  Mitsubish Canter
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Mitsubish Canter

  Shitet makina ne gjendje shume te mire. Vit prodhimi 2005. Kilometra origjinale 223000.Disponon letr

  Korçë Sot, 10:58
  9,800.00 €
 • 2 foto
  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE
  Collections

  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE

  PIKTURE SHUM E VJETER ANTIKE

  Korçë Sot, 10:56
  120.00 €
 • 5 foto
  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH
  Technician and equipment

  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH

  FSHESA PROFESIONALE PER LAVAZH PERDOREN PER LARJE E THARJE TE TAPICERIVE TE MAKINAVE KOLLTUQE SEDIL

  Korçë Sot, 10:53
  110.00 €
 • 11 foto
  Makina me porosi nga Gjermania
  Car

  Makina me porosi nga Gjermania

  Sjellim te gjitha llojet e automjeteve me porosi nga gjermania me siguri dhe cilesi teper te larte (

  Korçë Sot, 10:19
  1.00 €
 • 11 foto
  220 EVO Grand-Edition 2007 SUPER.........
  Car

  220 EVO Grand-Edition 2007 SUPER.........

  220 Evo kamio automatik tip-tronik, rritje zebritje marrshi ne timon, timon tresh, sallon lekure,ser

  Korçë Sot, 10:18
  4,800.00 €
 • 11 foto
  200 EVO Automat
  Car

  200 EVO Automat

  Shitet cklas 203 EVO sapo ardhur nga gjermania, kamio automatike tip-tronik, sensore parkimi, sensor

  Korçë Sot, 10:18
  5,200.00 €
 • 11 foto
  200 EVO Avangarde
  Car

  200 EVO Avangarde

  Shitet Cklas 200 nafte i llojit Anangarde sapo ardhur nga gjermania ne gjendje super te mire, me dog

  Korçë Sot, 10:17
  5,200.00 €
 • 11 foto
  200 Evo 2007  Okazion
  Car

  200 Evo 2007 Okazion

  200 EVO ardhur nga gjermania kamio manuale, navigator, serdiljet me ngrohje, sensore dritash, sensor

  Korçë Sot, 10:17
  5,300.00 €
 • 7 foto
  Mercedes-Benz GL320 Bluetec
  Car

  Mercedes-Benz GL320 Bluetec

  Makina eshte ne gjendje shum te mire cmimi i diskutueshem mundesi ndrimi me fugona mallrash

  Korçë Sot, 10:16
  20,000.00 €