Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lipjan

 • 3 foto
  Alfa Romeo
  Car

  Alfa Romeo

  alfa romeeo 2-0benzin abs klim gjammat mme rrym rks e qlajmrune per ma shum thirrr 044-177-214

  Lipjan Sot, 14:37
  850.00 €
 • 10 foto
  SHES KNOJSI DHE PULA AMROK DHE BRAHAM
  Pets

  SHES KNOJSI DHE PULA AMROK DHE BRAHAM

  SHES KNOJSI DHE PULA AMROK OSHT DHE NJE KNUS BRAHAM OSHT SHUM I MIR DHE KA AMROK KOMPLET JON 27 copa

  Lipjan Sot, 14:37
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet Benesa afer Abullantes kati 5
  Apartment / Apartment

  Shitet Benesa afer Abullantes kati 5

  Shitet Benesa afer Abullantes kati 5 Salloni me kuzhina dy dhoma banjo Depo ese banjo teras, e shum

  Lipjan Sot, 14:35
  With agreement
 • 5 foto
  AUDI A4 2.0 TDI
  Car

  AUDI A4 2.0 TDI

  AUTOMATIK KLIM FELLNA E PO SA ARDHUR PREJ ZVICRRE PA DOGAN ME KM TE GARANTUME 167000

  Lipjan Sot, 14:34
  7,300.00 €
 • 12 foto
  Shitet mercedes E 240 benzin 4 matik
  Car

  Shitet mercedes E 240 benzin 4 matik

  Shitet mercedes E240 benzin viti 1999 4matik V6 motorr i ardhun prej zvicre navigacjon dritat ksenon

  Lipjan Sot, 14:33
  1,550.00 €
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Lipjan Sot, 14:33
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten fellnet
  Copiers and equipment

  Shiten fellnet

  Shiten fellnet krom me goma te veres 18 te rujtne shum te iteresuarit te na kontaktojn ne numrin 045

  Lipjan Sot, 14:33
  With agreement
 • 8 foto
  Shite vetura mercedes S class
  Car

  Shite vetura mercedes S class

  Shes mercedesin S class 320 cdi ne gjendje te mir teknike me tabela te huaja.

  Lipjan Sot, 14:33
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 14:32
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 14:32
  With agreement
 • 3 foto
  SHITET shtëpia në Lagjen e Akllapit, Lipjan
  House / Villas

  SHITET shtëpia në Lagjen e Akllapit, Lipjan

  BEST LINE SH.P.K

  Lipjan Sot, 14:32
  60,000.00 €
 • 5 foto
  SHES ZOJ AMROK ORIGiNAL 100% SHUM TE MIR
  Pets

  SHES ZOJ AMROK ORIGiNAL 100% SHUM TE MIR

  SHES ZOJ AMROK SHUM TE MIR JON 30 COPA KA DHE PULA INFO TEL 045 484 510 viber +37745484510

  Lipjan Sot, 14:30
  With agreement
 • 1 foto
  Shes Pulen Klluqe
  Farm animals

  Shes Pulen Klluqe

  Shes pulen klluqe pa vezë

  Lipjan Sot, 14:30
  25.00 €
 • 12 foto
  punojm tavolina karrika tel.045921072
  Building materials

  punojm tavolina karrika tel.045921072

  ulse separe viber +38345921072

  Lipjan Sot, 14:29
  180.00 €
 • 9 foto
  SHES PULAT TE KATUNIT PIKLAJKA DHE TJERA
  Pets

  SHES PULAT TE KATUNIT PIKLAJKA DHE TJERA

  SHES PULAT TE KATUNIT PIKLAJKA DHE TE TJETR SIQ PO SHIHEN NE FOTO JON BIO 100% VEZ BOJN RREGULLISH

  Lipjan Sot, 14:29
  With agreement
 • 7 foto
  SHITET banesa 61.5 m² në Lipjan.
  Apartment / Apartment

  SHITET banesa 61.5 m² në Lipjan.

  BEST LINE SH.P.K

  Lipjan Sot, 14:28
  26,000.00 €
 • 0 foto
  RINI-LESHOHET BANESA 124M2 ME QERA
  Apartment / Apartment

  RINI-LESHOHET BANESA 124M2 ME QERA

  Agjensioni Patundshmeris Rini

  Lipjan Sot, 14:28
  180.00 €
 • 5 foto
  #SHITET banesa 86 m² në Lipjan
  Apartment / Apartment

  #SHITET banesa 86 m² në Lipjan

  BEST LINE SH.P.K

  Lipjan Sot, 14:27
  With agreement
 • 11 foto
  dhoma Gjumi viber +38344 799-989 049 494-030
  furniture

  dhoma Gjumi viber +38344 799-989 049 494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Lipjan Sot, 14:25
  550.00 €
 • 10 foto
  VW Taureg 3.0 Tdi \" Automatik\" Viti 2005 I doganua
  Car

  VW Taureg 3.0 Tdi \" Automatik\" Viti 2005 I doganua

  Auto Vlera

  Lipjan Sot, 14:24
  6,600.00 €
 • 6 foto
  Ford Evereset XLT 2.5 Turbo Dizell 4x4 7 Ulse
  Car

  Ford Evereset XLT 2.5 Turbo Dizell 4x4 7 Ulse

  Auto Vlera

  Lipjan Sot, 14:24
  4,900.00 €
 • 11 foto
  Mercedes C220 Cdi 6 Shpejci Viti 2007 \"ELEGANC\"
  Car

  Mercedes C220 Cdi 6 Shpejci Viti 2007 \"ELEGANC\"

  Auto Vlera

  Lipjan Sot, 14:23
  7,900.00 €
 • 12 foto
   BMW 118 D \" Automatik \" M-Pacet Viti 05.02.2020
  Car

  BMW 118 D \" Automatik \" M-Pacet Viti 05.02.2020

  Auto Vlera

  Lipjan Sot, 14:23
  1.00 €
 • 7 foto
  RINI-SHITET BANESA 90M2 E MOBILUAR
  Apartment / Apartment

  RINI-SHITET BANESA 90M2 E MOBILUAR

  Agjensioni Patundshmeris Rini

  Lipjan Sot, 14:23
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 14:23
  With agreement
 • 4 foto
  TEDNA KARRIKA TAVOLINA SHATORA 049343131
  services

  TEDNA KARRIKA TAVOLINA SHATORA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 14:22
  With agreement
 • 10 foto
  GOLF 2.0 TDI MANUAL MODEL 2009
  Car

  GOLF 2.0 TDI MANUAL MODEL 2009

  golf 2.0 tdi në gjendje super të mirë teknike viti i dytë në ks Klimen funksionale Goma të mira të

  Lipjan Sot, 14:21
  7,700.00 €
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 14:21
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719
  services

  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh

  Lipjan Sot, 14:21
  With agreement
 • 2 foto
  BMW 316 D 2.0 LUXORY LINE VITI 2015 ME 190 mi klm
  Car

  BMW 316 D 2.0 LUXORY LINE VITI 2015 ME 190 mi klm

  SHES BMW 320 D LUXURY VITI 2015 E ARDHU BMW 320 LUXURY ▪️Viti i prodhimit : 2015 ▪️Motorri : 2.0 d

  Lipjan Sot, 14:20
  14,999.00 €
 • 7 foto
  TIGUAN 2.0 AUTOMATIK HIGHLINE VITI 2013
  Car

  TIGUAN 2.0 AUTOMATIK HIGHLINE VITI 2013

  Tiguan

  Lipjan Sot, 14:20
  13,999.00 €
 • 9 foto
  PASAT 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2012 ME DOGAN
  Car

  PASAT 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2012 ME DOGAN

  pasat b8 2.0 tdi automatik në gjendje të shumë të mirë I ardhur nga gjermania me dogan e homologim.

  Lipjan Sot, 14:20
  8,400.00 €
 • 12 foto
  BANESAT NE SHITJE NE KOMPLEKSIN AB BUILDING LIPJAN
  Apartment / Apartment

  BANESAT NE SHITJE NE KOMPLEKSIN AB BUILDING LIPJAN

  BANESAT NE SHITJE NE KOMPLEKSIN MODERN AB BUILDING NË LIPJAN Të interesuarit e parë përfitojnë në p

  Lipjan Sot, 14:20
  450.00 €
 • 12 foto
  Passat 1.9TDI
  Car

  Passat 1.9TDI

  Shitet Passat 1.9 TDI dizel posedon :klim,senzor,gjamat me rrym ,pasqyret me rrym më fellne allamin

  Lipjan Sot, 14:19
  2,650.00 €
 • 8 foto
  #SHITET banesa 91,41 m2, në Lipjan
  Apartment / Apartment

  #SHITET banesa 91,41 m2, në Lipjan

  BEST LINE SH.P.K

  Lipjan Sot, 14:19
  375.00 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 91.47M2 NE LIPJAN
  Apartment / Apartment

  RINI-SHITET BANESA 91.47M2 NE LIPJAN

  Agjensioni Patundshmeris Rini

  Lipjan Sot, 14:17
  33,000.00 €
 • 11 foto
  Kuzhina me porosi viber +38344 799-989
  furniture

  Kuzhina me porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Lipjan Sot, 14:17
  With agreement
 • 1 foto
  Banesa 123m2 Lagja e Dr
  Apartment / Apartment

  Banesa 123m2 Lagja e Dr

  Shitet banesa me sipeefaqe 123.4m2 te lagja doktoreve ne katine e 7 me pamje lindje dhe perendim me

  Lipjan Sot, 14:12
  With agreement
 • 0 foto
  Rezervar me palet metali 1000 litra
  Building materials

  Rezervar me palet metali 1000 litra

  Rezervart te pastra me palet dhe rrjet metali qmimi per nji 55€ per dy 100€. Numero viberit +383 44

  Lipjan Sot, 14:11
  1.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Lipjan Sot, 14:10
  699.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +38344 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Lipjan Sot, 14:08
  770.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Lipjan Sot, 14:06
  840.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989
  furniture

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Lipjan Sot, 14:00
  599.00 €
 • 9 foto
  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.
  Building materials

  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.

  punojm rrethoja me shtylla betoni dhe mrezh modele dhe dimensione te ndryshme te mrezhes te gjitha m

  Lipjan Sot, 13:54
  With agreement
 • 6 foto
  SHES GOLF 4 1.9 TDI (DI) TE KUQE
  Car

  SHES GOLF 4 1.9 TDI (DI) TE KUQE

  SHES GOLF 4 1.9 TDI (DI) TE KUQE PERSHKRIMI VETURES ✅MOTOR 1.9 TDI (DI)KUQE 81KW ✅SHPENZIME MINIMAL

  Lipjan Sot, 13:53
  With agreement
 • 3 foto
  Opel Corsa 1.3cdti 2009
  Car

  Opel Corsa 1.3cdti 2009

  Shitet Opel Corsa 1.3cdti 2009viti prodhimit motorin zingjir ne gjendje shum te mir vetur familjare

  Lipjan Sot, 13:52
  With agreement
 • 11 foto
  CITROEN C4 DIZEL 1.6 HDI 2010 AUTOMATIK
  Car

  CITROEN C4 DIZEL 1.6 HDI 2010 AUTOMATIK

  Shitet citroeni super gjendje Regjistrimi par nks i ardhun prej zvicrre Me liber servisi automatik

  Lipjan Sot, 13:52
  With agreement
 • 12 foto
  AUDI A 4 ESLINE AUTOMATIC 2.0 2011 RKS SUPER GJEND
  Car

  AUDI A 4 ESLINE AUTOMATIC 2.0 2011 RKS SUPER GJEND

  Shitet audi automatik tiptronik 8 shpejsi Rks i ardhun prej zvicrre full opsjone Me liber servisi

  Lipjan Sot, 13:52
  With agreement
 • 8 foto
  Fiat Stilo 1.9Jtd 2001 Me Klim
  Car

  Fiat Stilo 1.9Jtd 2001 Me Klim

  Shes fiat stilo 1.9jtd viti prodhimit 2001 dizell ne gjendje ekstrem te mir me gjitha funksionet ne

  Lipjan Sot, 13:52
  With agreement
 • 2 foto
  Stopa per golf 4 karavan
  Copiers and equipment

  Stopa per golf 4 karavan

  shes 2 stopat e mram per golf 4 karavan 10€ copa

  Lipjan Sot, 13:51
  With agreement