Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prizren

 • 7 foto
  Golf 2 1.6 Dizel
  Car

  Golf 2 1.6 Dizel

  Shitet ose ndrrohet Golf 2 1.6 dizell ne gjendje te rregullt me rexhistrim te skaduar

  Prizren Sot, 16:26
  1,200.00 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9 TDi
  Car

  Golf 4 1.9 TDi

  Shes Golf 4 TDI ne gjendje shum te mir, te gjitha serviset e kryme vajt filter rryp dhemzor etj.. Re

  Prizren Sot, 16:23
  With agreement
 • 1 foto
  Peshore
  Cars and tools

  Peshore

  Peshore

  Prizren Sot, 16:22
  25.00 €
 • 1 foto
  Goma te mira Dunllop 205 55 16 4 copa
  Copiers and equipment

  Goma te mira Dunllop 205 55 16 4 copa

  Goma te mira Dunllop 205 55 16 4 copa

  Prizren Sot, 16:21
  70.00 €
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Prizren Sot, 16:20
  With agreement
 • 7 foto
  Passat 1.6 benzin
  Car

  Passat 1.6 benzin

  shes passat 1.6 benzin .regjistrim skadum , xham anesh ne gepek xham i ka thum . volan hidraulik URG

  Prizren Sot, 16:19
  360.00 €
 • 4 foto
  Kartelë Grafike ZOTAC 2GB DDR3 128bit
  Computer parts

  Kartelë Grafike ZOTAC 2GB DDR3 128bit

  Shes Kartelën Grafike ZOTAC 2GB DDR3 128bit Synergy Edition Specifikat : GPU : GeForce® GT 630 CUD

  Prizren Sot, 16:17
  100.00 €
 • 1 foto
  Shitet.vw.gjeta.1.9.turbo.dizell.tip.top.
  Car

  Shitet.vw.gjeta.1.9.turbo.dizell.tip.top.

  Shes.gjeten.ne.gjendje shum te mir. tip.top Gjeta.posedon. Motorr 1.9.turbo.dizell. Menjaq.5.shpejts

  Prizren Sot, 16:17
  1,350.00 €
 • 12 foto
  Seat Ibiza FR 1.4 TSI BI TURBO / FULL
  Car

  Seat Ibiza FR 1.4 TSI BI TURBO / FULL

  *Seat Ibiza FR 1.4 TSI BI TURBO *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me tabela kosovare afer 1 vit regjistr

  Prizren Sot, 16:16
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  furniture

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Prizren Sot, 16:14
  With agreement
 • 5 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131
  furniture

  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131

  JAPIM ME QERA SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORR

  Prizren Sot, 16:14
  With agreement
 • 5 foto
  Urgjent!!! Shitet SamsungJ3 2017 Golld
  Cellular phones

  Urgjent!!! Shitet SamsungJ3 2017 Golld

  Shitet Samsung J3 2017 shume i rujten pa gritha.Bone edhe ndrrime....

  Prizren Sot, 16:14
  85.00 €
 • 5 foto
  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131
  furniture

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Prizren Sot, 16:13
  With agreement
 • 4 foto
  Shes.fellnet.sport.4.shtrafa..gollf.2..3.opell.etj
  Car

  Shes.fellnet.sport.4.shtrafa..gollf.2..3.opell.etj

  Shes.fellnet..GTI..R.14.she me 4 .shtrafa .I. jap..me garancjon.shiten me ose pa guma bandshat baj

  Prizren Sot, 16:12
  120.00 €
 • 5 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  furniture

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT K

  Prizren Sot, 16:08
  With agreement
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN RISI
  Technician and equipment

  BOJLER ME PLIN RISI

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Prizren Sot, 16:07
  With agreement
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Sot, 16:04
  599.00 €
 • 7 foto
  Laptop
  Computers

  Laptop

  Laptopi është në gjendje të mirë funksionale. Punon vetëm përmes rrymës, pasi që baterija është e s

  Prizren Sot, 16:03
  69.00 €
 • 0 foto
  ------SHITET----mercedes benz 709
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  ------SHITET----mercedes benz 709

  Shes kamionin shum i fort shum ne gjendje te regullt arsyja e shitjes mos perdorim viti 1990 sapo i

  Prizren Sot, 16:02
  With agreement
 • 6 foto
  Samsung A6 Plus
  Cellular phones

  Samsung A6 Plus

  I ruajtur, sikur i ri. 32gb. Samsung A6 plus, gold. Fotot origjinale. Ndrrim i mundshem. +3834454181

  Prizren Sot, 16:01
  155.00 €
 • 6 foto
  Renault scenic viti2002 benzin 1vit te plot regjis
  Car

  Renault scenic viti2002 benzin 1vit te plot regjis

  Renault scenic 1.8 benzin 044621378 Viti 2002 Me klim Gjama te zi mrapa fabrikisht Regjistrim

  Prizren Sot, 16:01
  2,800.00 €
 • 8 foto
  Shes SHATORRA 12 x 5-- 12x4.50. --12x7
  Local / Workshop / Warehouse

  Shes SHATORRA 12 x 5-- 12x4.50. --12x7

  Shes shatorra edhe tavolina kan te reja nuk kan perdor jan kvalitet shum i lart flm

  Prizren Sot, 16:01
  With agreement
 • 0 foto
  Shes SHATORRA dhe TAVOLINA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shes SHATORRA dhe TAVOLINA

  Shes shatorra te reja si dhe shes tavolina te gjitha te reja jan 12x5. 12x4.50 12x7. Dhe tavolina 15

  Prizren Sot, 16:01
  With agreement
 • 0 foto
  Shes kersherin me uj te nxeht
  Technician and equipment

  Shes kersherin me uj te nxeht

  Shes kersherin shum e fort dhe shum ne gjendje te shkelqyer.

  Prizren Sot, 16:00
  850.00 €
 • 7 foto
  Shes --SHATORRA -- fintak te reja
  Local / Workshop / Warehouse

  Shes --SHATORRA -- fintak te reja

  Shes shatorra 12x4,50. 12x5. 12x7 jan te reja te klases 1 cerad kvalitet qendrueshmerija deri ne

  Prizren Sot, 16:00
  1,350.00 €
 • 4 foto
  Shes TAVOLINA per dasma dhe benkete
  garage

  Shes TAVOLINA per dasma dhe benkete

  Shes tavolina fintak tr reja

  Prizren Sot, 16:00
  110.00 €
 • 10 foto
  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989
  furniture

  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989

  Fer Dizajn

  Prizren Sot, 15:54
  With agreement
 • 4 foto
  Iphone 6 (CE, pa gritha) 16GB
  Cellular phones

  Iphone 6 (CE, pa gritha) 16GB

  Pa asnje grith sikur i ri, 16GB. Ndrrim i mundshem me tel qe na konvenon.

  Prizren Sot, 15:53
  95.00 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030
  furniture

  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Sot, 15:51
  With agreement
 • 11 foto
  Audi Q 7 3.0TDI Quattro 3X S-Line
  Car

  Audi Q 7 3.0TDI Quattro 3X S-Line

  Auto Sallon Fitimi

  Prizren Sot, 15:50
  With agreement
 • 0 foto
  Shes tavolina plastike 11 copa te reja
  garage

  Shes tavolina plastike 11 copa te reja

  Shes 11 tavolina fintak te reja

  Prizren Sot, 15:48
  With agreement
 • 9 foto
  Mercedes CLS 320 CDI
  Car

  Mercedes CLS 320 CDI

  Shitet Mercedes CLS CDI - Automatik Viti i prodhimit 2006 Kilometra 180420 Regjistrim deri ne shkur

  Prizren Sot, 15:48
  9,500.00 €
 • 1 foto
  Shitet ose ndrrohet Samsung S10+ Duos
  Cellular phones

  Shitet ose ndrrohet Samsung S10+ Duos

  gjendje perfekte si ri me pakete.

  Prizren Sot, 15:48
  With agreement
 • 1 foto
  Shes goma MICHELINE te ardh nga ch
  Copiers and equipment

  Shes goma MICHELINE te ardh nga ch

  Shes 4 goma per kamiona 205-75-16C. Te ardhura nga zvicra

  Prizren Sot, 15:47
  With agreement
 • 4 foto
  Shporet i kombinuar me nxemje qendrore, 29 kilovat
  Technician and equipment

  Shporet i kombinuar me nxemje qendrore, 29 kilovat

  Shporet i kombinuar per nxemje qendrore 29 kilovat. Nr 044 407964.

  Prizren Sot, 15:45
  With agreement
 • 8 foto
  kreveta shtreter ne zbritje
  Building materials

  kreveta shtreter ne zbritje

  shesim punojm me porosi dhe me te gjitha ngjyrat pun me kualitet ju mirpresim +38345498554

  Prizren Sot, 15:44
  65.00 €
 • 3 foto
  MONDIAL ZC
  Engines (over 50 cc)

  MONDIAL ZC

  Shitet Mondial ZCne gjendje te mire me dokumenta te rregullt RKS te skaduar

  Prizren Sot, 15:44
  550.00 €
 • 8 foto
  Shes shatorra tavolina. Boj ndrim me kerr te voge
  Local / Workshop / Warehouse

  Shes shatorra tavolina. Boj ndrim me kerr te voge

  Shes shatorra fintak te ri po shes edhe tavolina fintak te reja shatorrat jan 12x5

  Prizren Sot, 15:43
  1,350.00 €
 • 8 foto
  passat c3 ,2.0 TDI, rks me klime ,gjendje te mire
  Car

  passat c3 ,2.0 TDI, rks me klime ,gjendje te mire

  shitet passati , 2.0 TDI ,me klime funksionale me nje bregas, ne gjendje teper te mire ,automatik, m

  Prizren Sot, 15:43
  4,950.00 €
 • 1 foto
  Japim friza me qera per ahexhe familjare
  Technician and equipment

  Japim friza me qera per ahexhe familjare

  Japim friza me qera per ahengje tuaj familjare per ftofjen e pive gjindum ne Suharek viber +383448

  Prizren Sot, 15:43
  With agreement
 • 9 foto
  golf 4 1.9 TDI ,ngjendje teper te mir ,rks
  Car

  golf 4 1.9 TDI ,ngjendje teper te mir ,rks

  shitet golf 4 1.9 dizell ,ne gjendje teper te mire nuk ka nevoj me investu asgje ,i ka serviset e kr

  Prizren Sot, 15:42
  3,700.00 €
 • 9 foto
  meriva 1.7 cdi dizell me 1 vit rks ,shum i mir
  Car

  meriva 1.7 cdi dizell me 1 vit rks ,shum i mir

  shitet opel meriva 1.7 cdi dizell ,me klime funksionale ,ne gjendje teper te mire ,me 1 vit rks , pr

  Prizren Sot, 15:42
  3,650.00 €
 • 11 foto
  Mercedes GLK 250CDI
  Car

  Mercedes GLK 250CDI

  Auto Sallon Fitimi

  Prizren Sot, 15:41
  With agreement
 • 0 foto
  Shes SHATORRA. 12x5. 12.450. 12x7
  Local / Workshop / Warehouse

  Shes SHATORRA. 12x5. 12.450. 12x7

  Shes shatorra te kvalitetit te lart

  Prizren Sot, 15:41
  With agreement
 • 10 foto
  Skoda Octavia 2.0 TDI AUTOMATIK
  Car

  Skoda Octavia 2.0 TDI AUTOMATIK

  •Skoda Octavia 2.0 TDI Viti prodhimit 14.12.2011 Automatik DSG i ardhur nga zvicrra ne gjendje pre

  Prizren Sot, 15:40
  5,900.00 €
 • 8 foto
  opel frontera 2.8 TDI ,rks,4x4
  Car

  opel frontera 2.8 TDI ,rks,4x4

  shitet gjipi opel frontera 2.8 dizell TDI ,4x4 motorr japan , ngjendje te mire si ne mortorr si ne

  Prizren Sot, 15:40
  2,450.00 €
 • 9 foto
  jap SHATORRA me QERA po edhe SHES
  Local / Workshop / Warehouse

  jap SHATORRA me QERA po edhe SHES

  Jap shatorra me qera jemi profesinonal me pervoj te madhe si dhe bej shitjen e tyre duje filluar 12

  Prizren Sot, 15:40
  With agreement
 • 6 foto
  Impiant zhavorri komplet
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Impiant zhavorri komplet

  Shitet impiant zhavorri komplet Per info 00355672022763 ose 00393356406009

  Prizren Sot, 15:39
  With agreement
 • 5 foto
  Shef fellgat per BMW X 6
  Copiers and equipment

  Shef fellgat per BMW X 6

  Auto Sallon Fitimi

  Prizren Sot, 15:39
  750.00 €
 • 10 foto
  Mazda 1.6 benzin
  Car

  Mazda 1.6 benzin

  Auto Sallon Fitimi

  Prizren Sot, 15:39
  With agreement