Mat

Patundshmeri në shitje në Mat

 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 i mobiluar.Lagja Drita kati i 2-te banim ngjitur me kepucarin Hajredin Kola.Ap

  Mat 19 November 11:40
  3,700,000.00 Lek
 • 4 foto
  Shtepi private
  House / Villas

  Shtepi private

  Shitet shtepia 2 dhoma e guzhine me oborr masiv per rreth shtepise,pus uji+oborri esh i mbjell me

  Mat 15 September 14:48
  45,000,000.00 Lek
 • 3 foto
  Apartament ne Mat
  Apartment / Apartment

  Apartament ne Mat

  Shitet apartamenti 1+1 ne burrel afer stadiumit te burrelit,shtepia ndodhet ne kat 2 dhe ka brenda t

  Mat 14 September 11:26
  36,000,000.00 Lek