Patundshmeri në shitje në Shkodër

 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira tek Insituti
  room

  Ambient biznesi me qira tek Insituti

  Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi me: Adrese: 📍 Instituti Sipërfaqe:📏150 m²,kati (-1).

  Shkodër Sot, 16:11
  100,000.00 Lek
 • 10 foto
  AMBJENT ME QERA
  House / Villas

  AMBJENT ME QERA

  AMBJENTI NDODHET NE LAGJEN XHABIEJ. NE HYRJE TE SHKODERS..SIPERFAQIA 150 m2..LARTESIA 3.20m..ME BANJ

  Shkodër Sot, 15:02
  With agreement
 • 12 foto
  Vile me qira ne rrugen ''Hysej''
  House / Villas

  Vile me qira ne rrugen ''Hysej''

  Sun Real Estate ofron me qira nje vile me: Sipërfaqe:📏 450 m² Adresë: 📍 Truma,rruga ''Hysej''

  Shkodër Sot, 12:50
  700.00 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 3+1
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1

  🔥Listim i ri 🔥 Shitet Apartament 3+1 📐Sipërfaqe 136m2 https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePr

  Shkodër Sot, 11:34
  205,000.00 €
 • 3 foto
  Ambjent biznesi me qira tek Prek Cali
  room

  Ambjent biznesi me qira tek Prek Cali

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese: 📍 Prek Cali,kati (-1) Sipërfaqe:📏17

  Shkodër Sot, 11:19
  50,000.00 Lek
 • 3 foto
  Shtepi banimi
  House / Villas

  Shtepi banimi

  Shtepia eshte ndertuar gjate viteve 1999-2000 ka oborr rreth 300 m2, kontrate te rregullt te energji

  Shkodër Sot, 10:52
  80,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet toke sip 3670m
  Land / Land

  Shitet toke sip 3670m

  🆕Listim i ri!! https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10492333 🏡Shitet toke sip 3670

  Shkodër Sot, 10:11
  90,000.00 €
 • 4 foto
  Kjosk me panel sanduic
  garage

  Kjosk me panel sanduic

  Shes kjosk e bere me panel sanduic. Kjoska ka kondicioner tavolin dhe raft brenda. Permasat : 6x240

  Shkodër Dje, 19:16
  2,100.00 €
 • 6 foto
  Shitet Shtepi + Toke
  House / Villas

  Shitet Shtepi + Toke

  ➡️ Shitet shtepi private me truall rrethues 250m² 📌 Adresa: Lagjia Ndocej Per me shume info kont

  Shkodër Dje, 17:55
  70,000.00 €
 • 0 foto
  OKAZION Apartament 2dhoma+1kuzhine+2banje+1balkon
  Apartment / Apartment

  OKAZION Apartament 2dhoma+1kuzhine+2banje+1balkon

  Shitet apartament i ri 103 m² ne qender te qytetit te Shkodres. Apartamenti permban: 2 dhoma gjumi +

  Shkodër Dje, 16:53
  67,000.00 €
 • 5 foto
  Ambjent biznesi me qira ne rrugen ''Dasho Shkreli''
  room

  Ambjent biznesi me qira ne rrugen ''Dasho Shkreli''

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese:📍 rruga“Dasho Shkreli”. Sipërfaqe :📏6

  Shkodër Dje, 14:39
  25,000.00 Lek
 • 6 foto
  Apartment 2+1 per shitje tek Enoteka
  Apartment / Apartment

  Apartment 2+1 per shitje tek Enoteka

  Sun Real Estate ofron per shitje një apartament 2+1 me: sipërfaqe:📏 91 m² adresë: 📍 Enoteka ne

  Shkodër Dje, 13:20
  72,800.00 €
 • 6 foto
  	SHITET APARTAMENTI 1+1 NË RUS ,SHKODËR
  House / Villas

  SHITET APARTAMENTI 1+1 NË RUS ,SHKODËR

  DES Real Estate

  Shkodër Dje, 11:03
  670.00 €
 • 9 foto
  	SHITET APARTAMENTI 1+1 NË RUS,SHKODËR
  House / Villas

  SHITET APARTAMENTI 1+1 NË RUS,SHKODËR

  DES Real Estate

  Shkodër Dje, 10:52
  58,290.00 €
 • 7 foto
  	SHITET APARTAMENT 2+1 ,SHKODËR
  House / Villas

  SHITET APARTAMENT 2+1 ,SHKODËR

  DES Real Estate

  Shkodër Dje, 10:30
  5,500,000.00 Lek
 • 8 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE, SHKODËR
  House / Villas

  SHITET SHTËPI PRIVATE, SHKODËR

  DES Real Estate

  Shkodër Dje, 10:10
  45,000.00 €
 • 12 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 + garazhd
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 + garazhd

  Shitet apartament ne nje nder zonat me karakteristike te qytetit te Shkodres, ne Gjuhadol, rrugica G

  Shkodër 26 November 17:28
  93,000.00 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1 me qira tek Prek Cali
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1 me qira tek Prek Cali

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me: sipërfaqe:📏 85 m² adresë: 📍 Kryqezimi te P

  Shkodër 26 November 14:44
  25,000.00 Lek
 • 13 foto
  🏠 Shitet super Apartament sip 110m2 kati 2
  Apartment / Apartment

  🏠 Shitet super Apartament sip 110m2 kati 2

  𝐋𝐢𝐬𝐭𝐢𝐦 𝐢 𝐫𝐢! 🏠 Shitet super Apartament sip 110m2 kati 2 https://www.extra-realty.com/sq/DetajeteP

  Shkodër 26 November 14:19
  129,000.00 €
 • 4 foto
  Ambjent biznesi me qira tek Ish 5 heronjte
  room

  Ambjent biznesi me qira tek Ish 5 heronjte

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese: 📍Ish 5 heronjte,kati -1 Sipërfaqe: 📏

  Shkodër 26 November 13:05
  2,000.00 €
 • 4 foto
  Dyqan me qira ne rrugen ''Ludovik Saraci''
  room

  Dyqan me qira ne rrugen ''Ludovik Saraci''

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me: Sipërfaqe: 📏45 m². Adrese: 📍rruga "Ludovik Saraçi", p

  Shkodër 26 November 11:30
  20,000.00 Lek
 • 7 foto
  🏠 Jepet me qira Garsoniere kati 1 me pak oborre
  Apartment / Apartment

  🏠 Jepet me qira Garsoniere kati 1 me pak oborre

  𝐋𝐢𝐬𝐭𝐢𝐦 𝐢 𝐫𝐢! 🏠 Jepet me qira Garsoniere kati 1 me pak oborre https://www.extra-realty.com/sq/De

  Shkodër 26 November 11:18
  12,000.00 Lek
 • 15 foto
  🏠 Shitet Apartament 2+1 sip 127m2 kati 8 me ashensor
  Apartment / Apartment

  🏠 Shitet Apartament 2+1 sip 127m2 kati 8 me ashensor

  𝐋𝐢𝐬𝐭𝐢𝐦 𝐢 𝐫𝐢! 🏠 Shitet Apartament 2+1 sip 127m2 kati 8 me ashensor 🎯Ndodhet L. Rus ,Shkoder 🛏

  Shkodër 26 November 10:32
  60,000.00 €
 • 0 foto
  Kerko toke ose shtepi
  House / Villas

  Kerko toke ose shtepi

  Kerkoj toke ose shtepi te vjeter

  Shkodër 25 November 19:08
  With agreement
 • 5 foto
  Dyqan me qira te Kinema Millenium
  room

  Dyqan me qira te Kinema Millenium

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 80 m² të ndodhur tek:📍 Kinema Millenium Ciles

  Shkodër 25 November 15:29
  40,000.00 Lek
 • 3 foto
  Truall per shitje ne rrugen ''Fahri Ramadani''
  Land / Land

  Truall per shitje ne rrugen ''Fahri Ramadani''

  Sun Real Estate ofron per shitje truall me vendodhje ne Rus,Rruga Fahri Ramadani Trualli ka një si

  Shkodër 25 November 12:16
  75,000.00 €
 • 9 foto
  	SHITET APARTAMENTI 2+1 NË RUS,SHKODËR
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENTI 2+1 NË RUS,SHKODËR

  Shitet apartamenti 2+1 në Rus ,Shkodër. Apartamenti organizohet në 1 dhomë ,1 sallon, 1 tualet dh

  Shkodër 25 November 12:02
  58,290.00 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 dhe garazh per shitje tek rruga ''Gurakuqeve''
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1 dhe garazh per shitje tek rruga ''Gurakuqeve''

  Sun Real Estate ofron për shitje nje apartament 2+1 me adrese: Rruga Gurakuqeve. Apartamenti ka një

  Shkodër 25 November 10:42
  92,000.00 €
 • 5 foto
  🏠 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐝𝐮𝐛𝐥𝐞𝐱
  Apartment / Apartment

  🏠 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐝𝐮𝐛𝐥𝐞𝐱

  𝐋𝐢𝐬𝐭𝐢𝐦 𝐢 𝐫𝐢! https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10479364 🏠 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐝𝐮𝐛𝐥𝐞𝐱 📐sip 37

  Shkodër 25 November 09:19
  32,000.00 €
 • 7 foto
  	SHITET TOKË ARË , GRIL,MALËSI E MADHE
  Land / Land

  SHITET TOKË ARË , GRIL,MALËSI E MADHE

  Shitet tokë arë në Gril, Malësi e Madhe. Toka ka sipërfaqe totale 5300 m2. Mund të perdoret për

  Shkodër 24 November 17:46
  40,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet Toke ne hyrje te Shkodres
  Land / Land

  Shitet Toke ne hyrje te Shkodres

  Mundesi e arte investimi. 📐Toke me siperfaqe 23 dynym. 📍 E pozicionuar ne hyrje te Shkoder, lagje

  Shkodër 24 November 17:44
  With agreement
 • 10 foto
  Okazion apartament 1+1 ne Shkoder
  Apartment / Apartment

  Okazion apartament 1+1 ne Shkoder

  Okazion shitet apartament 1+1 koridori 2.5x3 salloni 6x4.5 dhoma gjumit 4x4 banjo 1.7x3 ballkon 6x1

  Shkodër 24 November 16:27
  28,000.00 €
 • 8 foto
  	SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NË RUS , SHKODËR
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NË RUS , SHKODËR

  Shitet apartamenti 2+1+2 në Rus ,Shkodër. Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi ,1 sallon, 2 t

  Shkodër 24 November 15:48
  75,040.00 €
 • 8 foto
  	SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NË RUS ,SHKODËR.
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NË RUS ,SHKODËR.

  Shitet apartamenti 2+1+2 në Rus ,Shkodër. Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi ,1 sallon, 2 t

  Shkodër 24 November 14:51
  75,040.00 €
 • 9 foto
  	SHITET APARTAMENTI 1+1 NË RUS ,SHKODËR
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENTI 1+1 NË RUS ,SHKODËR

  Shitet apartamenti 1+1 në Rus ,Shkodër. Apartamenti organizohet në 1 dhoma ,1 sallon, 1 tualete

  Shkodër 24 November 14:06
  43,550.00 €
 • 11 foto
  	JEPET ME QIRA KATI I NJË VILE, KIRAS SHKODËR
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QIRA KATI I NJË VILE, KIRAS SHKODËR

  Jepet me qira kati i një vile në Kiras, Shkodër. Hyrja organizohet në 1 sallon, 1 kuzhinë, 2 dho

  Shkodër 24 November 11:09
  200.00 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 Shkoder
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1 Shkoder

  Shitet apartament 2+1 kati 2 ne Rus, Shkoder. Rreth 60-70 m2. I rinovuar. Cmimi 42 milion lek.

  Shkodër 23 November 22:01
  4,200,000.00 Lek
 • 4 foto
  Objekt biznesi me qera ne rrugen ''3 Heronjte''
  room

  Objekt biznesi me qera ne rrugen ''3 Heronjte''

  Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi me adrese:L.3 Heronjte,Rr 3 Heronjte dhe me nje si

  Shkodër 23 November 15:37
  20,000.00 Lek
 • 10 foto
  Shtëpi private 3+1 në shitje ne Bajze
  House / Villas

  Shtëpi private 3+1 në shitje ne Bajze

  Sun Real Estate ofron shtëpi private 3+1 për shitje të ndodhur në lagjen "Ndrecaj",Bajzë. Shtëpija k

  Shkodër 23 November 13:10
  8,500,000.00 Lek
 • 4 foto
  Garazh 30 metra katror
  garage

  Garazh 30 metra katror

  Shitet Garazh 30 metra katror me hipoteke te Teatri Migjenit poshte Bar Prince

  Shkodër 23 November 12:55
  17,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 2+1 kompleksi Fishta dergut
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1 kompleksi Fishta dergut

  Shitet 2+1 tek kompleksi Fishta.Shtepia ka sip 85m2 dhe shitet e mobiluar.Cmimi i negocueshem.

  Shkodër 23 November 12:47
  55,000.00 €
 • 8 foto
  	SHITET APARTAMENT 3+1 NË XHABIJE, SHKODËR
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 3+1 NË XHABIJE, SHKODËR

  Shitet apartament 3+1 në Xhabije, Shkodër i sapo mobiluar. Kati i 2-të banimi. Me sipërfaqe 111 m

  Shkodër 23 November 12:28
  7,000,000.00 Lek
 • 10 foto
  Okazion. Shitet shtepi private 3+1. 65.000 euro
  House / Villas

  Okazion. Shitet shtepi private 3+1. 65.000 euro

  Shitet shtepi private 3+1. Siperfaqe totale 700 m2. Shtepia perbehet nga: 3 dhoma gjumi, korridor, k

  Shkodër 23 November 12:23
  65,000.00 €
 • 2 foto
  Kapanon me qira tek Varrezat Katolike
  room

  Kapanon me qira tek Varrezat Katolike

  Sun Real Estate ofron me qira një kapanon me një sipërfaqe prej 1250 m², nga të cilat 900 m² i nxë

  Shkodër 23 November 10:57
  1,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament

  Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 55m2 , kati i 4° . Apartamenti ka : 👉 1 sallon 👉 1 dhomë gjumi 👉

  Shkodër 23 November 09:23
  3,800,000.00 Lek
 • 12 foto
  Shitet shtëpi private
  House / Villas

  Shitet shtëpi private

  Shitet shtëpi private me oborr në qendër të qytetit të Shkodres. Shtëpia është në gjendje shumë të m

  Shkodër 22 November 20:54
  135,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet prona shtepi+toke
  House / Villas

  Shitet prona shtepi+toke

  Shitet shtepi private + toke me te gjith dokumentat e rregullta.Shtepia ka drita dhe uje 24h. Prona

  Shkodër 22 November 19:52
  36,000.00 €
 • 1 foto
  Kerkoj te blej Shtepi Private te Vogel,,ne Shkoder
  House / Villas

  Kerkoj te blej Shtepi Private te Vogel,,ne Shkoder

  Kerkoj te blej Shtepi Private te Vogel,,ne Shkoder Preferohet nga : \"Sahati drejt Xhabijes \" \"Ura

  Shkodër 22 November 15:57
  With agreement
 • 12 foto
  Shitet 2+1 Hyrje Apartamenti 2Katsh
  Apartment / Apartment

  Shitet 2+1 Hyrje Apartamenti 2Katsh

  Shitet hyrje 50m mbas kafes se madhe ne qender te qytetit te Shkodres hyrja asht e rikonstruktume nd

  Shkodër 22 November 13:05
  65,000.00 €
 • 4 foto
  Apartamente dhe Njesi Kune Shëngjin
  Apartment / Apartment

  Apartamente dhe Njesi Kune Shëngjin

  Edil Project ofron në Resortin e tij HOLIDAY IN në Kune Shëngjin: Apartamente, Dyqane dhe Garazhe. R

  Shkodër 21 November 15:50
  With agreement