Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 4 foto
  SHITET VILË + APARTAMENT NE LAGJJEN “16 PRILLI”, FIER
  House / Villas

  SHITET VILË + APARTAMENT NE LAGJJEN “16 PRILLI”, FIER

  Shitet Vilë 4 katëshe + apartament 1 katësh në lagjen 16 Prilli, Fier . Sipërfaqa totale e truallit

  Fier Sot, 16:08
  600,000.00 €
 • 1 foto
  OKAZION SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË LAGJEN 1 MAJ , FIER
  House / Villas

  OKAZION SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË LAGJEN 1 MAJ , FIER

  Okazion shitet shtëpi 2 – katëshe në lagjen 1 Maj, Fier, me një sipërfaqe prej 551 m² nga të cilat 2

  Fier Sot, 15:45
  130,000.00 €
 • 10 foto
  SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË DRIZË , FIER
  House / Villas

  SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË DRIZË , FIER

  Shitet shtëpi 2 – katëshe në Drizë, Fier, me një sipërfaqe 325 m², nga të cilat 125 m² janë banesë d

  Fier Sot, 15:32
  45,000.00 €
 • 2 foto
  SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS, FIER 2,200,000 LEK / Total
  Land / Land

  SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS, FIER 2,200,000 LEK / Total

  Shitet tokë truall në Verbas, Fier, me një sipërfaqe prej 1500 m². Toka është e mbjellë me pemë frut

  Fier Sot, 14:33
  2,200,000.00 €
 • 3 foto
  SHITET TOKË ARË NË VERBAS, FIER 2,400,000 LEK / Total
  Land / Land

  SHITET TOKË ARË NË VERBAS, FIER 2,400,000 LEK / Total

  Shitet tokë arë në Verbas, Fier, me një sipërfaqe prej 8500 m². Toka ka dokumentacion të rregullt dh

  Fier Sot, 14:19
  2,400,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shiten apartamente 2+1
  Apartment / Apartment

  Shiten apartamente 2+1

  Shiten apartamente 2+1 ,mbi 100 m2 dhe ambiente sherbimi ne katin e pare ne lagjen apollonia ne Fier

  Fier Sot, 13:56
  40,000.00 €
 • 11 foto
  shitet shtepi e kompletuar
  House / Villas

  shitet shtepi e kompletuar

  Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne

  Lushnjë Sot, 13:32
  120,000.00 €
 • 11 foto
  SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET
  Apartment / Apartment

  SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET

  SHITET HYRJA,, perball LUNGOMARES,,, E MOBILUAR, DHE ME PUNIME TE VECANTA BRENDA, SI LYERJE VENECIAN

  Fier Sot, 12:59
  With agreement
 • 5 foto
  OKAZION HYRJE NE TIRANE SHITET & NDROHET
  Apartment / Apartment

  OKAZION HYRJE NE TIRANE SHITET & NDROHET

  Pallati ndodhet tek fresku, sa po ka perfunduar...gati per banim...kati 6 papafingo...ka pamje nga t

  Fier Sot, 12:58
  With agreement
 • 11 foto
  OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI
  Apartment / Apartment

  OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

  PALLATI NDODHET TEK UJI FTOHTE NE VLORE,,,TEK RRAPI,,,OSE LUANI,,,, perballe LUNGOMARES,,, PALLATI E

  Fier Sot, 12:58
  With agreement
 • 6 foto
  Shtëpi dykatëshe
  House / Villas

  Shtëpi dykatëshe

  Shitet shtëpi dykatëshe anës rrugës lagjja sheq I vogël, e mobiluar komplet. Kati I pare është gjith

  Fier Sot, 12:48
  130,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Apartementi
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartementi

  Shitet apartament 1+1 84.5 meter katror, ngjitur me aza electronic ne lushnje

  Lushnjë Sot, 12:28
  25,000.00 €
 • 5 foto
  Magazine/kapanon Jepet me qera
  garage

  Magazine/kapanon Jepet me qera

  Ambienti i brendshem i Kapanonit eshte i gjithi i hapur dhe mund te modifikohet apo pershtatet fare

  Fier Sot, 12:05
  With agreement
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE

  Shitet apartament 2+1 në lagjen “Xhevdet Nepravishta”, Lushnje. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60

  Lushnjë Sot, 11:51
  2,800,000.00 Lek
 • 0 foto
  Apartament
  House / Villas

  Apartament

  Apartament ne shitie 21.000€, lagja kryengritia Fier kati i 5-set pa acensor ne gjendie te mire bani

  Fier Sot, 11:51
  21,000.00 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “16 PRILLI”, FIER
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “16 PRILLI”, FIER

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjjen “16 Prilli”, Fier. Apartamenti ka një sipërfaqje të konside

  Fier Sot, 11:26
  25,000.00 €
 • 0 foto
  Shpi
  Apartment / Apartment

  Shpi

  Shes shpin me dy dhoma guzhin dhe dy banjo kati par banim ose kati dyt e kap djelli ce kur del deri

  Fier Sot, 07:35
  50,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet Apartament 2+1 Okazion, Lagja Apollonia
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 Okazion, Lagja Apollonia

  Shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar me Çertifikate Pronesie.Pallat i ri, kt 6, me ashensor,

  Fier Dje, 18:47
  53,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet! Okazion! Arsye Emigrimi
  Apartment / Apartment

  Shitet! Okazion! Arsye Emigrimi

  Okazion shitet apartament 110 metra katror, kati i 1 pallat egzistues. Eshte teresisht i rinovuar me

  Lushnjë Dje, 15:40
  4,000,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shtepi 2 katshe ne fier Te ura e sheqit
  House / Villas

  Shtepi 2 katshe ne fier Te ura e sheqit

  shitet shtepi 2 ktashe ne fier ura e sheqit 70 metro nga rruga kryesore shtepia esht e paisur me mob

  Fier Dje, 15:18
  10,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET VILË 3 KATËSHE + 2000 M² TOKË NË PORTËZ, FIER 414 m2
  House / Villas

  SHITET VILË 3 KATËSHE + 2000 M² TOKË NË PORTËZ, FIER 414 m2

  Shitet vilë në Portëz, Fier. Vila ka një sipërfaqe prej 414 m² e ndarë në 3 kate, secili nga 138 m².

  Fier Dje, 13:54
  250,000.00 €
 • 12 foto
  Shitet Apartament ne Lushnje
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament ne Lushnje

  Shitet Apartament ne Lushnje Siperfaqja 60 m2 Apartamenti ndodhet ne katin e pare Apartamenti eshte

  Lushnjë Dje, 13:09
  28,000,000.00 Lek
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË SHEQ TË MADH, FIER
  House / Villas

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË SHEQ TË MADH, FIER

  Shitet shtëpi private+ truall në lagjen Myzeqeja, Sheq I Madh, Fier. Trualli ka një sipërfaqe totale

  Fier Dje, 12:58
  60,000.00 €
 • 5 foto
  Apartament Shtepi Vile 2 kateshe ne Fier
  House / Villas

  Apartament Shtepi Vile 2 kateshe ne Fier

  Vile 2 kateshe me shkalle nga brenda . E mobiluar Vila disponon 1600m2 Posedon 40 agrume dhe eshte

  Fier Dje, 12:54
  With agreement
 • 0 foto
  SHITET TOKË TRUALL + NDËRTESË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER 7,000,000 LEK / Total
  Land / Land

  SHITET TOKË TRUALL + NDËRTESË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER 7,000,000 LEK / Total

  Shitet ndërtesa + truall në lagjen Afrim i Ri , Fier . Ndërtesa dhe trualli posedon dokumentacion të

  Fier Dje, 12:49
  7,000,000.00 Lek
 • 11 foto
  Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2
  House / Villas

  Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2

  Shtëpia 2 plus 1 me 2 Banja kati i parë Banimi i 3-ti nga toka. 105 m2(Ç'mimi 58-Mijê €uro) Dyqani

  Fier Dje, 12:44
  120,000.00 €
 • 2 foto
  SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS , FIER 1,100,000 LEK / Total
  Land / Land

  SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS , FIER 1,100,000 LEK / Total

  Shitet 1 dynym tokë truall në Verbas, Fier. Toka është brenda vijës së verdhë, e cila mund të shfryt

  Fier Dje, 12:35
  1,100,000.00 Lek
 • 1 foto
  Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres
  House / Villas

  Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres

  Shitet shtepi ne fier patos lagja rreres shpia esh 1 kat me cati esh ber ne vietet 1988 esh e nderu

  Fier Dje, 08:40
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet Apartament Kati i 1 Pallat
  House / Villas

  Shitet Apartament Kati i 1 Pallat

  Shitet Apartament ne Lushnje Siperfaqja 60 m2 Apartamenti ndodhet ne katin e pare Apartamenti es

  Lushnjë 11 August 23:47
  28,000,000.00 Lek
 • 7 foto
  Shitet Shtepi Private
  House / Villas

  Shitet Shtepi Private

  Sipërfaqe Tokë 165 m² Siperfaqe Shtëpisë 75 m² Shtepia eshte e përbërë Sallon 1 dhome gjumi 1 kuzhin

  Fier 11 August 22:25
  With agreement
 • 5 foto
  SHITET TOKË ARË + STALLË NË PLUG, LUSHNJE 6,000,000 LEK / Total
  Land / Land

  SHITET TOKË ARË + STALLË NË PLUG, LUSHNJE 6,000,000 LEK / Total

  Shitet tokë arë + stallë në Plug, Lushnje. Sipëfaqa e tokës është 15 000 m² me lokacion të favorshëm

  Lushnjë 11 August 15:06
  6,000,000.00 Lek
 • 11 foto
  Shitet ose jepet me qera
  Apartment / Apartment

  Shitet ose jepet me qera

  Shitet ose jepet me qera apartament ne Fier lagjia LiriGero perball shkolles 9- te vjecare Kristaq S

  Fier 11 August 13:40
  With agreement
 • 3 foto
  OKAZION SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS , FIER 2,200,000 LEK / Total
  Land / Land

  OKAZION SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS , FIER 2,200,000 LEK / Total

  Okazion shitet 2 dynym tokë në Verbas , Fier . Në tokë mund të bëhen ndërtime si: shtëpi , magazina

  Fier 11 August 12:16
  2,200,000.00 Lek
 • 2 foto
  SHITET TOKË PYLL NË PATOS, FIER
  Land / Land

  SHITET TOKË PYLL NË PATOS, FIER

  Shitet në fshatin Patos të Fierit tokë e cila është e mbuluar nga një pyll i gjelbëruar. Siperfaqja

  Fier 11 August 11:53
  345,000.00 €
 • 2 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE + TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM , FIER
  House / Villas

  SHITET SHTËPI PRIVATE + TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM , FIER

  Shitet shtëpi private + 6700 tokë arë në lagjen Afrim , Fier . Shtëpia është 33 m² + 450 m² truall,

  Fier 11 August 11:37
  60,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “8 SHKURTI” FIER
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “8 SHKURTI” FIER

  Shitet apartament 2+1 në Lgj. “8 Shkurti” , Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të, pallat 6-katë

  Fier 11 August 11:28
  5,000,000.00 €
 • 4 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË GRIZ , PATOS
  House / Villas

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË GRIZ , PATOS

  Shitet shtëpi private në Griz , Patos , me një sipërfaqe 140 m² + 2500 m² tokë truall në Griz , Pato

  Fier 11 August 11:14
  95,000.00 €
 • 3 foto
  SHITET TOKË ARË NË RRËRËS , FIER
  Land / Land

  SHITET TOKË ARË NË RRËRËS , FIER

  Shitet tokë arë në Rrërës , Fier , me një sipërfaqe prej 1000 m² . Toka është e mbjellë me 60 rrënjë

  Fier 11 August 11:02
  45,000.00 €
 • 2 foto
  OKAZION SHITET SHTËPIA PRIVATE NË LAGJEN RRËRËS , FIER
  House / Villas

  OKAZION SHITET SHTËPIA PRIVATE NË LAGJEN RRËRËS , FIER

  Shitet shtëpia private në Rrërës , Fier , shtëpia është 100 m² dhe është e mobiluar . Para shtëpis k

  Fier 11 August 10:42
  60,000.00 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “15 TETORI” FIER
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “15 TETORI” FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjjen “15 Tetori “, Fier. Ka një sipërfaqe prej 52.2 m² dhe 10m² sipërfap

  Fier 11 August 10:03
  3,200,000.00 Lek
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjjen “Apollonia”, Fier. Ka një sipërfaqe prej 73.2 m² dhe 10m² sipërfape

  Fier 11 August 09:51
  45,000.00 €
 • 2 foto
  OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1+TRUALL NË LAGJEN AFRIM , FIER
  Apartment / Apartment

  OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1+TRUALL NË LAGJEN AFRIM , FIER

  Okazion shitet apartament 2+1+ truall në lagjen Afrim , Fier . Apartamenti është 33 m² dhe trualli ë

  Fier 11 August 09:40
  30,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet shtepi private ne lagjen 1 Maji Fier
  House / Villas

  Shitet shtepi private ne lagjen 1 Maji Fier

  Shitet Shtepi plus truall ne lagjen \"1 Maji\" Fier. Trualli eshte 1000m2 dhe ndertimi eshte rreth 2

  Fier 11 August 01:39
  220,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet për biznes
  Apartment / Apartment

  Shitet për biznes

  Në Parkun Qëndror Fierit, në njërën nga zonat më të frekuentuara, në zemër të qytetit, apartamenti n

  Fier 10 August 20:45
  18,000,000.00 Lek
 • 11 foto
  Apartamenti (Okazion ne Fier)
  Apartment / Apartment

  Apartamenti (Okazion ne Fier)

  Shitet Apartamenti i mobiluar (kontemporan) . Sip-74m2 (ambjenti brenda) (77m2 total+shkalle). 2 Dho

  Fier 10 August 19:41
  42.00 Lek
 • 11 foto
  Shitet shtepi private
  House / Villas

  Shitet shtepi private

  Shes shtepi private ne lagjen mbrostar ferko , shtepi 2 kateshe 72m2 kati , kati par ka nji sallon t

  Fier 10 August 18:27
  75,000.00 €
 • 0 foto
  Apartament 3+1
  Apartment / Apartment

  Apartament 3+1

  Apartament 3+1 lagja 15tetori prane PS i organizuar tre dhoma gjumi

  Fier 10 August 18:22
  75,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet vil 3 kate
  House / Villas

  Shitet vil 3 kate

  Shitet vila 3 kate. 700 m2 tok perreth shpise edhe e mobiluar . Vila dhe toka jan me hipotek . Cmim

  Fier 10 August 18:16
  With agreement
 • 5 foto
  Okazion shitet shtepia private !!
  House / Villas

  Okazion shitet shtepia private !!

  Okazion shitet shtepia private dykateshe , lagjia 29- Nentori.Secili kat prej 90 m2 + 30 m2 kopesht.

  Fier 10 August 18:09
  70,000.00 €
 • 2 foto
  SHITET TOKË ARË NË SHEQ TË MADH , FIER
  Land / Land

  SHITET TOKË ARË NË SHEQ TË MADH , FIER

  Shitet tokë arë ne Sheq të Madh , Fier,me një sipërfaqe prej 6700 m² .Toka është e mbjellë me ullinj

  Fier 10 August 17:27
  30,000.00 €