Vlorë

Patundshmeri në shitje në Vlorë

 • 8 foto
  SHITET 1+1 NE LUNGOMARE
  Apartment / Apartment

  SHITET 1+1 NE LUNGOMARE

  • 57 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë Dje, 23:09
  85,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Lungomare!
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1 ne Lungomare!

  • 84 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë Dje, 19:51
  148,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet apartament vlore (2+1) 93m
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament vlore (2+1) 93m

  • 93 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë Dje, 19:32
  65,999.00 €
 • 6 foto
  Garsoniere ne shitje ne Uje te Ftohte!
  Apartment / Apartment

  Garsoniere ne shitje ne Uje te Ftohte!

  • 50 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë Dje, 18:52
  55,000.00 €
 • 9 foto
  Apartament 1+1 ne shitje te Plazhi i Vjeter!
  Apartment / Apartment

  Apartament 1+1 ne shitje te Plazhi i Vjeter!

  • 76 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë Dje, 18:36
  82,000.00 €
 • 11 foto
  Shtepi private ne shitje ne Vlore
  Apartment / Apartment

  Shtepi private ne shitje ne Vlore

  • 165 m²
  • 4 dhoma
  Vlorë Dje, 18:36
  65,000.00 €
 • 5 foto
  RENT! Jepet me qera per afat gjate❌❌ Super Garsoniere ❌❌
  Apartment / Apartment

  RENT! Jepet me qera per afat gjate❌❌ Super Garsoniere ❌❌

  • 43 m²
  • 1,5 dhoma
  Vlorë Dje, 18:34
  270.00 €
 • 4 foto
  OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE ME PAMJE NGA DETI
  Apartment / Apartment

  OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE ME PAMJE NGA DETI

  • 70 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë Dje, 18:31
  56,000.00 €
 • 12 foto
  Shtëpi private në Xhyherinë, Vlorë
  House / Villas

  Shtëpi private në Xhyherinë, Vlorë

  • 800 m²
  • 4 dhoma
  Vlorë Dje, 18:30
  42,000.00 €
 • 2 foto
  OKAZION!! SHITET TOKA NE LUKOVE NE BREZ TE PARE
  Land / Land

  OKAZION!! SHITET TOKA NE LUKOVE NE BREZ TE PARE

  • 2000 m²
  Vlorë Dje, 18:30
  300,000.00 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1 në shitje në Vlorë
  Apartment / Apartment

  Apartament 1+1 në shitje në Vlorë

  • 77 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë Dje, 18:29
  64,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet 1+1 ne qytetin e Orikumit
  Apartment / Apartment

  Shitet 1+1 ne qytetin e Orikumit

  • 55 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë Dje, 18:29
  67,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia 2 kate 210 metra ne Vlore
  House / Villas

  Shitet shtepia 2 kate 210 metra ne Vlore

  • 210 m²
  • 6 dhoma
  Vlorë Dje, 18:19
  200,000.00 €
 • 3 foto
  Apartamente ne shitje
  Apartment / Apartment

  Apartamente ne shitje

  • 2 dhoma
  Vlorë Dje, 17:33
  With agreement
 • 4 foto
  Kiosk. Chiosko+Speedy
  garage

  Kiosk. Chiosko+Speedy

  Shitet Okazion Kiosk Me Karrel Mund Te P...

  Vlorë Dje, 17:27
  5,500.00 €
 • 11 foto
  Super Apartament plazhi vjeter
  Apartment / Apartment

  Super Apartament plazhi vjeter

  • 200 m²
  • 4 dhoma
  Vlorë Dje, 17:27
  299,000.00 €
 • 4 foto
  Apartament në shitje
  Apartment / Apartment

  Apartament në shitje

  • 72.62 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë Dje, 14:19
  With agreement
 • 7 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti, skele!
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti, skele!

  • 97 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë Dje, 14:16
  106,700.00 €
 • 3 foto
  Shitet garsionere ne Skele!
  Apartment / Apartment

  Shitet garsionere ne Skele!

  • 54 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë Dje, 14:16
  44,000.00 €
 • 1 foto
  Shes toke ne Akerni,Vlore
  Land / Land

  Shes toke ne Akerni,Vlore

  • 7400 m²
  Vlorë Dje, 14:05
  7,500,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shes truall
  Land / Land

  Shes truall

  • 2941 m²
  Vlorë Dje, 13:10
  90,000.00 €
 • 8 foto
  Garzionere ne lungomare 50m ne Vlore
  Apartment / Apartment

  Garzionere ne lungomare 50m ne Vlore

  ...

  Vlorë Dje, 12:26
  42,000.00 €
 • 12 foto
  Okazion per arsye emigrimi shitet shtepi private ne vlor
  House / Villas

  Okazion per arsye emigrimi shitet shtepi private ne vlor

  • 120 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë Dje, 10:03
  With agreement
 • 12 foto
  **SHITET APARTAMENT DHE GARAZH**
  Apartment / Apartment

  **SHITET APARTAMENT DHE GARAZH**

  • 107 m²
  • 3 dhoma
  Vlorë Dje, 09:19
  140,000.00 €
 • 12 foto
  Toke dhe biznes ne shitje - Mobileri Rimini
  Land / Land

  Toke dhe biznes ne shitje - Mobileri Rimini

  • 3000 m²
  Vlorë Dje, 08:54
  650,000.00 €
 • 10 foto
  Apartament 4+2+1
  Apartment / Apartment

  Apartament 4+2+1

  ...

  Vlorë Dje, 08:54
  270,000.00 €
 • 0 foto
  OKAZION SHITET DYQAN 86 METRA
  Apartment / Apartment

  OKAZION SHITET DYQAN 86 METRA

  • 86 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë 4 February 22:32
  150,000.00 €
 • 3 foto
  Apartament [2+1] te Orizi me çertifikate
  Apartment / Apartment

  Apartament [2+1] te Orizi me çertifikate

  • 95 m²
  • 3 dhoma
  Vlorë 4 February 22:20
  59,400.00 €
 • 9 foto
  Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK 92 m² (Vlore)
  Apartment / Apartment

  Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK 92 m² (Vlore)

  • 92 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë 4 February 20:51
  1.00 €
 • 7 foto
  Vlore,shitet Apartament mobiluar 1+1, 55 m² (Orikum)
  Apartment / Apartment

  Vlore,shitet Apartament mobiluar 1+1, 55 m² (Orikum)

  • 55 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë 4 February 20:51
  67,000.00 €
 • 11 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Apartment

  Apartament ne shitje

  • 117 m²
  • 3 dhoma
  Vlorë 4 February 20:03
  125,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet super apartament 2+1 ne Lungomare!
  Apartment / Apartment

  Shitet super apartament 2+1 ne Lungomare!

  • 80 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë 4 February 19:05
  148,000.00 €
 • 6 foto
  ? SHITET APARTAMENT 2+1, 107M², ORIKUM-VLORË!
  Apartment / Apartment

  ? SHITET APARTAMENT 2+1, 107M², ORIKUM-VLORË!

  • 107 m²
  • 3 dhoma
  Vlorë 4 February 17:33
  80,000.00 €
 • 3 foto
  Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe ,Ne Vlore
  House / Villas

  Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe ,Ne Vlore

  • 250 m²
  • 4 dhoma
  Vlorë 4 February 17:31
  70,000.00 €
 • 8 foto
  Shiten Dyqan dhe Garazh ne Orikum
  garage

  Shiten Dyqan dhe Garazh ne Orikum

  ...

  Vlorë 4 February 15:46
  With agreement
 • 8 foto
  💥OKAZION✅️✅️ Apartament në shitje 📍 Pavarësia, Vlorë afer me Conad
  Apartment / Apartment

  💥OKAZION✅️✅️ Apartament në shitje 📍 Pavarësia, Vlorë afer me Conad

  • 118 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë 4 February 13:29
  90,000.00 €
 • 7 foto
  Apartament në shitje 📍 Uji i Ftohtë, Vlorë
  Apartment / Apartment

  Apartament në shitje 📍 Uji i Ftohtë, Vlorë

  • 115 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë 4 February 13:26
  212,750.00 €
 • 8 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Apartment

  Apartament ne shitje

  • 76 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë 4 February 13:24
  98,800.00 €
 • 2 foto
  Apartament në shitje 📍 Lungomare, Vlorë
  Apartment / Apartment

  Apartament në shitje 📍 Lungomare, Vlorë

  • 76 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë 4 February 13:20
  98,800.00 €
 • 9 foto
  Apartament në shitje 📍 Plazhi i Vjeter, Vlorë
  Apartment / Apartment

  Apartament në shitje 📍 Plazhi i Vjeter, Vlorë

  • 74 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë 4 February 13:13
  109,000.00 €
 • 1 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Apartment

  Apartament ne shitje

  • 64.6 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë 4 February 13:08
  With agreement
 • 5 foto
  Okazion !! Apartament ne shitje
  Apartment / Apartment

  Okazion !! Apartament ne shitje

  • 70 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë 4 February 12:59
  60,000.00 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore!
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore!

  • 95 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë 4 February 12:23
  60,000.00 €
 • 12 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Apartment

  Apartament 1+1

  • 55 m²
  • 1 dhoma
  Vlorë 4 February 12:20
  50,000.00 €
 • 6 foto
  Mundesi e Rralle: 950m2 Truall ne Borsh / Riviera
  Land / Land

  Mundesi e Rralle: 950m2 Truall ne Borsh / Riviera

  • 950 m2 m²
  Vlorë 4 February 12:17
  93,100.00 €
 • 3 foto
  Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe Ne Vlore
  House / Villas

  Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe Ne Vlore

  • 250 m²
  • 4 dhoma
  Vlorë 4 February 12:17
  70,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 2+1 ne lungomare
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1 ne lungomare

  • 110 m²
  • 3 dhoma
  Vlorë 4 February 11:57
  154,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet: 1+1 i Bollshëm, Në Himarë Pallat I Ri, ME HIPOTEKË -
  Apartment / Apartment

  Shitet: 1+1 i Bollshëm, Në Himarë Pallat I Ri, ME HIPOTEKË -

  • 67 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë 4 February 11:57
  116,000.00 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1ne shitje !
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1ne shitje !

  • 80 m²
  • 3 dhoma
  Vlorë 4 February 11:51
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet apartament 1+1 prane Lungomare!
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 1+1 prane Lungomare!

  • 83 m²
  • 2 dhoma
  Vlorë 4 February 11:47
  83,000.00 €