Garazh në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  shes tenda
  garage

  shes tenda

  shes tenda shatora me dimenzione te ndryshme kemi 5 x 8 dhe 6 x 12 me materjal pvc te ardhura nga gj

  Vushtrri Sot, 18:28
  With agreement
 • 11 foto
  ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA 044777140
  garage

  ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA 044777140

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Prizren Sot, 17:15
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet garazhd zona misto mame
  garage

  Shitet garazhd zona misto mame

  Shes garazhd zona misto mame afer pallateve çabej cmimi 5500 euro

  Tiranë Sot, 16:57
  5,500.00 €
 • 1 foto
  Garazhd green city,Super okazion,nderrohet
  garage

  Garazhd green city,Super okazion,nderrohet

  Shiten garazhde tek green city super okazion,31.1 m2,29,6 m2 me super hapsire pa kolona ne mes dhe p

  Tiranë Sot, 16:33
  1.00 €
 • 0 foto
  Garazh
  garage

  Garazh

  Shitet garazha 40m2 Rruga xhemail mustafa Mu ner kaffen il soncio Ka mundesi me muros me Mbyll e

  Fushë Kosovë Sot, 16:17
  230.00 €
 • 4 foto
  Kontinjer
  garage

  Kontinjer

  Shitet kontinjeri i banimit Ne Gjendje perfekte dimenzione 6.20 me 2.50 qmimi me marrveshje Viber +3

  Prishtinë Sot, 14:51
  With agreement
 • 5 foto
  Garazh ne Bllok,
  garage

  Garazh ne Bllok,

  Shitet garazh i mbyllur me sip. 56m2 i pershtashem per disa automjete apo magazine. Adresa: Rr. Abdy

  Tiranë Sot, 14:11
  57,500.00 €
 • 2 foto
  Trafik
  garage

  Trafik

  Shitet trafika 2x3 me rrym te montuar e izoluar etj

  Ferizaj Sot, 14:08
  1.00 €
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Prishtinë Sot, 14:04
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Prizren Sot, 14:04
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Pejë Sot, 14:03
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Gjakovë Sot, 14:03
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Klinë Sot, 14:02
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Dragash Sot, 14:02
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Vushtrri Sot, 14:02
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Prishtinë Sot, 14:01
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Prizren Sot, 14:01
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Podujevë Sot, 14:01
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Gjilan Sot, 14:01
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Gjakovë Sot, 14:01
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Ferizaj Sot, 14:01
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Garazh 320m2 80000euro Tirane,Dritan Hoxha
  garage

  Shitet Garazh 320m2 80000euro Tirane,Dritan Hoxha

  Shitet Garazh 320 m2 Kati -1(nentok) Lartesia e Katit 2.7 ml Cmimi Okazion 80.000 euro. Shume i per

  Tiranë Sot, 13:33
  80,000.00 €
 • 6 foto
  03-SHES SHTEPIN ME TRUALL NE PEJE
  garage

  03-SHES SHTEPIN ME TRUALL NE PEJE

  Shes shtepin me 12 ari truall ne pej e cila gjindet afer rethit te shkolles ekonomike shtepia gjinde

  Pejë Sot, 13:00
  With agreement
 • 0 foto
  Baraka trafik kiosk
  garage

  Baraka trafik kiosk

  shitet baraka ne gjendje shum te mir e pershtatshme per roje ose kiosk per info te tjera ne viber

  Gjilan Sot, 12:51
  280.00 €
 • 0 foto
  Shiten 3 parkinga
  garage

  Shiten 3 parkinga

  shiten tre parkinga te ngjitur mes veti jan me fleta poseduese !

  Prishtinë Sot, 12:22
  With agreement
 • 4 foto
   36 MOTORA ME DERIGJUS PER DYER GARAZHAV,PRODHIM..
  garage

  36 MOTORA ME DERIGJUS PER DYER GARAZHAV,PRODHIM..

  shes 36 motorra per dyer te garazhave automatike me 2 derigjus,jan me zingjir,per dimensione te dyrv

  Prishtinë Sot, 11:17
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet garazh 85m2 me mundesi ndarje !!!
  garage

  Shitet garazh 85m2 me mundesi ndarje !!!

  Shitet garazhi 85m2 te rruga e ujsjellesit. Mund te ndahet ne 2 pjes . Cmimi i plote 26.000 Euro Cmi

  Durrës Sot, 10:43
  26,000.00 €
 • 1 foto
  Garazha për shitje në Qendër
  garage

  Garazha për shitje në Qendër

  Ofrohen për shitje katër (4) hapësira parkimi/garazha në Qendër, rruga Tring Smajli, mbrapa Hotel Si

  Prishtinë Sot, 10:36
  10,000.00 €
 • 6 foto
  Ngjyrosje, rinovime etj moleraj..
  garage

  Ngjyrosje, rinovime etj moleraj..

  MOLER profesional , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime

  Prishtinë Sot, 10:19
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA
  garage

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA GARAZHA eshte e gatshme dhe mund te perdoren menjeher dhe gjen

  Gjilan Sot, 09:11
  With agreement
 • 11 foto
  Ambjent biznesi plazh i vjeter bodrum 100m nga det
  garage

  Ambjent biznesi plazh i vjeter bodrum 100m nga det

  Shitet me nje cmim okazion ambjent bodrumi per cfaredolloj biznesi ne plazh te vjeter Vlore. Siperfa

  Vlorë Sot, 07:58
  120,000.00 €
 • 0 foto
  Oferta e shpejtë e financimit
  garage

  Oferta e shpejtë e financimit

  përshëndetje Ne jemi një strukturë private që ofron kredi personale afatshkurtra dhe afatgjata që va

  Sot, 07:38
  70,000.00 €
 • 4 foto
  Kontinjera banimit
  garage

  Kontinjera banimit

  Shiten kontinjerat e banimit jam te paisura me klim drita ne gjendje te mir 6m i gjate 2,5m gjersia

  Suharekë Sot, 06:37
  With agreement
 • 1 foto
  Kontinjer 6 m
  garage

  Kontinjer 6 m

  Shitet Kontinjeri 6m i gjatë dhe 2.5 m i gjer Kontakt 044 622 840 Viber +383 44 143 134

  Suharekë Sot, 06:37
  1,400.00 €
 • 2 foto
  Trafik urgjent
  garage

  Trafik urgjent

  Trafika esht ne gjenfje te rregullt

  Pejë Sot, 02:42
  400.00 €
 • 3 foto
  Shes Trafike
  garage

  Shes Trafike

  Shes Trafike

  Mitrovicë Dje, 23:07
  With agreement
 • 0 foto
  Shws
  garage

  Shws

  Sdhfe

  Pejë Dje, 22:34
  With agreement
 • 6 foto
  Trafik fast food ne gjendje shum te mir tip top
  garage

  Trafik fast food ne gjendje shum te mir tip top

  Trafik ne gjendje shum te mir Shum pak e perdorur Thuaj e re Rrym Uj Alarm Ndriqim E izoluar me sti

  Shtime Dje, 22:09
  With agreement
 • 11 foto
  \'\'EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA
  garage

  \'\'EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Pejë Dje, 21:00
  With agreement
 • 8 foto
  Dyer per garazha- Eurodoor 044 777 140
  garage

  Dyer per garazha- Eurodoor 044 777 140

  Eurodoor sh.p.k ofron dyer per garazha automatike me kualitetin me te larte te prodhuesve europian n

  Istog Dje, 16:02
  With agreement
 • 3 foto
  Kioske druri
  garage

  Kioske druri

  Shitet kioske druri e re

  Durrës Dje, 15:23
  200,000.00 Lek
 • 1 foto
  Shtepiza shitet
  garage

  Shtepiza shitet

  Shitet shtepiza nga druri me dimensione afersisht 2.5 x 4 .

  Prishtinë Dje, 13:33
  690.00 €
 • 8 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA* 045222571
  garage

  EURODOOR DYER PER GARAZHA* 045222571

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Prizren Dje, 10:49
  With agreement
 • 7 foto
  SHTET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 )
  garage

  SHTET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 )

  SHITET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 ) DHE LARTËSI 3 METRA . KIOSKA ËSHTË TËRËSISHT E HEKURIT DHE E PA PËR

  Prishtinë Dje, 10:39
  3,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet Garazha - 3x5m
  garage

  Shitet Garazha - 3x5m

  Shitet garazha - 3x5m2 ne gjendje shume te mire!

  Prishtinë Dje, 08:38
  450.00 €
 • 2 foto
  Kioska ne shitje
  garage

  Kioska ne shitje

  Shes kiosken, e cila është unikate për nga dizajni. Është në gjendje të rregullt dhe mund të përdore

  Prishtinë Dje, 06:53
  1,500.00 €
 • 3 foto
  depo
  garage

  depo

  depo eshte me konstrukcion te materiali , shtyllat trajt ,kapriatat,mbuloja me llamarin si dhe e mb

  Prishtinë Dje, 00:04
  With agreement
 • 4 foto
  Konteinera ne shitje
  garage

  Konteinera ne shitje

  Shiten konteinerat jane dy copa te adaptuara nder mjet veti te pershtatura per shitore zyre banim d

  Prishtinë Dje, 00:04
  1.00 €
 • 10 foto
  AUTOMATIC DOORS
  garage

  AUTOMATIC DOORS

  AUTOMATIC DOORS DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA Me një përvojë te gjate kohore ne dizajnin e detajuar te

  Prishtinë 21 September 21:27
  With agreement
 • 4 foto
  Dyer per garazh gjeresia 5.50 metra
  garage

  Dyer per garazh gjeresia 5.50 metra

  Shiten dyer garazhe me dimension 2.75 X 2.15 pjesa tjeter (2.75 X 2.15 )eshte fikse.

  Prishtinë 21 September 17:17
  360.00 €