Garazh në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
   36 MOTORA ME DERIGJUS PER DYER GARAZHAV,PRODHIM..
  garage

  36 MOTORA ME DERIGJUS PER DYER GARAZHAV,PRODHIM..

  shes 36 motorra per dyer te garazhave automatike me 2 derigjus,jan me zingjir,per dimensione te dyrv

  Prishtinë Sot, 18:58
  With agreement
 • 6 foto
  LOKALI 600m2 me QIRA ne EMSHIR te FITORJA
  garage

  LOKALI 600m2 me QIRA ne EMSHIR te FITORJA

  Objekti posedon 600m2 lokale dhe 1300m2 garazha qe mund te mbyllen. Per ma shume info 044958888. Qm

  Prishtinë Sot, 18:44
  10.00 €
 • 2 foto
  SHITET LOKALI 316m2 ne KALABRI te FITORJA.
  garage

  SHITET LOKALI 316m2 ne KALABRI te FITORJA.

  Lokali gjindet ne objektet e fitores dhe ka pamjen ne 3 anet kah rruga. Nje pjese e lokali tash mer

  Prishtinë Sot, 18:40
  2,000.00 €
 • 6 foto
  Trafik fast food ne gjendje shum te mir tip top
  garage

  Trafik fast food ne gjendje shum te mir tip top

  Trafik ne gjendje shum te mir Shum pak e perdorur Thuaj e re Rrym Uj Alarm Ndriqim E izoluar me sti

  Shtime Sot, 16:12
  With agreement
 • 5 foto
  Garazh ne Bllok,
  garage

  Garazh ne Bllok,

  Shitet garazh i mbyllur me sip. 56m2 i pershtashem per disa automjete apo magazine. Adresa: Rr. Abdy

  Tiranë Sot, 14:26
  57,500.00 €
 • 0 foto
  shes tenda
  garage

  shes tenda

  shes tenda shatora me dimenzione te ndryshme kemi 5 x 8 dhe 6 x 12 me materjal pvc te ardhura nga gj

  Vushtrri Sot, 09:36
  With agreement
 • 1 foto
  Garazhe me qera
  garage

  Garazhe me qera

  Jap garazhe/vend parkim me qera e cila gjendet ne rrugen Ndue Perlleshi, lagjia e Matit, ndetesa e P

  Prishtinë Sot, 04:34
  25.00 €
 • 2 foto
  Trafik urgjent
  garage

  Trafik urgjent

  Trafika esht ne gjenfje te rregullt

  Pejë Sot, 01:42
  400.00 €
 • 0 foto
  Shitet garazhd zona misto mame
  garage

  Shitet garazhd zona misto mame

  Shes garazhd zona misto mame afer pallateve çabej cmimi 5500 euro

  Tiranë Dje, 20:44
  5,500.00 €
 • 3 foto
  depo
  garage

  depo

  depo eshte me konstrukcion te materiali , shtyllat trajt ,kapriatat,mbuloja me llamarin si dhe e mb

  Prishtinë Dje, 20:13
  With agreement
 • 4 foto
  Konteinera ne shitje
  garage

  Konteinera ne shitje

  Shiten konteinerat jane dy copa te adaptuara nder mjet veti te pershtatura per shitore zyre banim d

  Prishtinë Dje, 20:13
  1.00 €
 • 1 foto
  Garazha për shitje në Qendër
  garage

  Garazha për shitje në Qendër

  Ofrohen për shitje katër (4) hapësira parkimi/garazha në Qendër, rruga Tring Smajli, mbrapa Hotel Si

  Prishtinë Dje, 12:29
  10,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Garazh 34 m2 me Hipotek Uanaza e re
  garage

  Shitet Garazh 34 m2 me Hipotek Uanaza e re

  Shitet Garazh 34 m2 me Hipotek Uanaza e re ne zonene e Astirit ne Pallatin EJA Studio i diskutueshem

  Tiranë Dje, 11:36
  9,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet garazh 35m me hipotek
  garage

  Shitet garazh 35m me hipotek

  Shitet garazh 25 m me hipotek Perball me Lokal 2 palmat ne rugen Mikel Maruli cmimi i diskutueshem

  Tiranë Dje, 11:36
  7,500.00 €
 • 2 foto
  Shitet Garazha - 3x5m
  garage

  Shitet Garazha - 3x5m

  Shitet garazha - 3x5m2 ne gjendje shume te mire!

  Prishtinë Dje, 07:38
  450.00 €
 • 2 foto
  Kioska ne shitje
  garage

  Kioska ne shitje

  Shes kiosken, e cila është unikate për nga dizajni. Është në gjendje të rregullt dhe mund të përdore

  Prishtinë Dje, 05:53
  1,500.00 €
 • 10 foto
  AUTOMATIC DOORS
  garage

  AUTOMATIC DOORS

  AUTOMATIC DOORS DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA Me një përvojë te gjate kohore ne dizajnin e detajuar te

  Prishtinë 21 February 20:28
  With agreement
 • 5 foto
  Dyqan 107M2 ME CERTIFIKAT PRONESIE NDERROHET
  garage

  Dyqan 107M2 ME CERTIFIKAT PRONESIE NDERROHET

  Shitet Dyqan siperfaqja Brenda 94m2 , siperfaqja jashte dhe Brenda ne total 107m2 , eshte I paisur m

  Tiranë 21 February 12:38
  With agreement
 • 0 foto
  Ambient perdorimi biznesi magazine garazh
  garage

  Ambient perdorimi biznesi magazine garazh

  Ambienti ndodhet ne nje rrugice pas Myslym Shyrit ose mund te futesh dhe nga rrugica Spitali Gjerman

  Tiranë 21 February 11:55
  98,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Parkim ne Tirane te Re, afer Liqenit
  garage

  Shitet Parkim ne Tirane te Re, afer Liqenit

  Shitet Parkim ne Tirane te Re, ne Rrugen Marko Bocari, P. 6, afer Liqenit, me certifikate te rregult

  Tiranë 21 February 11:43
  18,700.00 €
 • 0 foto
  Garazh
  garage

  Garazh

  Shitet garazha 40m2 Rruga xhemail mustafa Mu ner kaffen il soncio Ka mundesi me muros me Mbyll e

  Fushë Kosovë 21 February 10:44
  230.00 €
 • 0 foto
  Garazh prej 18m2 ne Tirane Kompleksi Halili
  garage

  Garazh prej 18m2 ne Tirane Kompleksi Halili

  Shitet garazh ne Rr. Dibres, Kompleksi Halili (perballe viles Gold), kati i dyte nentoke, seksioni C

  Tiranë 21 February 09:56
  18,000.00 €
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Podujevë 21 February 09:32
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Gjilan 21 February 09:31
  With agreement
 • 2 foto
  Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi
  garage

  Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi

  Nqs ju eshte demtuar njeri nga pultet e alarmeve te makines apo garazhit, ose ju duhet dhe nje kopje

  Tiranë 21 February 09:25
  17.00 €
 • 3 foto
  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA
  garage

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA GARAZHA eshte e gatshme dhe mund te perdoren menjeher dhe gjen

  Gjilan 21 February 09:17
  With agreement
 • 3 foto
  GARAZH
  garage

  GARAZH

  Shitet garazh . Ndodhet ngjitur me hotel Pogradeci. Hyrja eshte nga ana e stadiumit. 30 meter pa hap

  Pogradec 20 February 23:32
  10,000.00 €
 • 0 foto
  Jepet me qera kapanon
  garage

  Jepet me qera kapanon

  Jepet me qera kapanon në autostadën Tiranë-Elbasan,në Mullet. Kapanoni është në katin 0 përdhes me s

  Tiranë 20 February 19:43
  900.00 €
 • 2 foto
  Jepet me qera kapanon
  garage

  Jepet me qera kapanon

  Jepet me qera kapanon në autostadën Tiranë-Elbasan,në Mullet. Kapanoni është në katin 0 përdhes me s

  Tiranë 20 February 15:18
  1,370.00 €
 • 1 foto
  Garazhd green city,Super okazion,nderrohet
  garage

  Garazhd green city,Super okazion,nderrohet

  Shiten garazhde tek green city super okazion,31.1 m2,29,6 m2 me super hapsire pa kolona ne mes dhe p

  Tiranë 20 February 13:45
  1.00 €
 • 0 foto
  SHITET VEND PARKIMI
  garage

  SHITET VEND PARKIMI

  Shitet vendparkimi ne nje pallat te ri 5 katesh prane shkolles Vasil Shanto mbrapa hotel Diplomat.

  Tiranë 20 February 10:16
  7,000.00 €
 • 0 foto
  Depo 14 m2 per 2800 euro
  garage

  Depo 14 m2 per 2800 euro

  Depoja eshte e pershtatshme per ruajtjen ose magazinimin e mallrave te ndryshme. Gjithashtu dispono

  Tiranë 19 February 14:04
  2,800.00 €
 • 0 foto
  Shes garazh
  garage

  Shes garazh

  Shes garazh tek kompleksi orion.pozicionohet ne -1.garazhi esht cilesor dhe ka cmim te mir.e shes pe

  Tiranë 17 February 12:46
  6,500.00 €
 • 3 foto
  Kioske druri
  garage

  Kioske druri

  Shitet kioske druri e re

  Durrës 16 February 20:47
  200,000.00 Lek
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Prishtinë 16 February 10:10
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Gjakovë 16 February 10:10
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Dragash 16 February 10:09
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Pejë 16 February 10:09
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Prizren 16 February 10:09
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Ferizaj 16 February 10:08
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Prishtinë 16 February 10:07
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Prizren 16 February 10:07
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Gjakovë 16 February 10:07
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Vushtrri 16 February 10:07
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Klinë 16 February 10:06
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Zyre per Kantier
  garage

  Shitet Zyre per Kantier

  Shitet zyre levizese , me konstruksion metalik dhe panele sanduic . Permasat jane 300 x 520 cm , d

  Durrës 15 February 14:54
  2,500.00 €
 • 3 foto
  Shitet Ambient Nentoke
  garage

  Shitet Ambient Nentoke

  Shitet ambient nentoke, me siperfaqe 360 m² , ne Lagjen Nr.1 , Rruga Anastas Durresaku,(rruga e Vile

  Durrës 15 February 14:54
  190,000.00 €
 • 1 foto
  Konstruksion metalik
  garage

  Konstruksion metalik

  Dimenzonet 10x15

  Ferizaj 15 February 12:57
  With agreement
 • 1 foto
  Jepet me qira objekt biznesit 45m2
  garage

  Jepet me qira objekt biznesit 45m2

  Jepet me qira objekt biznesit 45m2 i pershtatshem per , Farmaci , Butik , Tabako Shop , qiraja 40.00

  Shkodër 14 February 12:14
  40,000.00 Lek
 • 3 foto
  Shes Trafike
  garage

  Shes Trafike

  Shes Trafike

  Mitrovicë 13 February 17:08
  With agreement