Prizren

Patundshmeri në shitje në Prizren

 • 12 foto
  Banesa
  Apartment / Apartment

  Banesa

  Shes banesa 58m2 katin e3 të 1 salon dhoma gjumit banjo balkoni dhe shpajzi per ma shum info kontak

  Prizren Sot, 17:12
  With agreement
 • 10 foto
  banesa
  Apartment / Apartment

  banesa

  Shes banesa 58m2 katin e3 të 1 salon dhoma gjumit banjo balkoni dhe shpajzi per ma shum info kontak

  Prizren Sot, 17:12
  With agreement
 • 0 foto
  Shes 20 tavolina fintak tr reja
  garage

  Shes 20 tavolina fintak tr reja

  Shes 20 tavolina fintak te reja dimenzioni 2.10 gjat. Kurse te gjona kane 75 cm. Tavolina per dasma

  Prizren Sot, 17:06
  120.00 €
 • 4 foto
  Banesa n’shitje afer Abi Center, cmimi i volitshem
  Apartment / Apartment

  Banesa n’shitje afer Abi Center, cmimi i volitshem

  Shes banesat afer Abi store, shih fotot Njera banese 102 m2, tjetra 117m2, ne katin e katert, ne nde

  Prizren Sot, 16:30
  With agreement
 • 0 foto
  BANESA 137m2 118m2 Kat i 3 SHITEN
  Apartment / Apartment

  BANESA 137m2 118m2 Kat i 3 SHITEN

  Shiten Banesat ne Ndertim e siper te cilat gjenden ne Qender te Qytetit me siperfaqe prej 137m2 si d

  Prizren Sot, 16:24
  670.00 €
 • 0 foto
  Banesa-3 107m2 Kat i 3,4,5 Dhoma-4 SHITEN
  Apartment / Apartment

  Banesa-3 107m2 Kat i 3,4,5 Dhoma-4 SHITEN

  Shiten Banesat me Siperfaqe prej 107m2 te cilat gjenden ne Qender te Qytetit te Prizrenit... Banes

  Prizren Sot, 16:24
  With agreement
 • 0 foto
  Banese e Re 128m2,kat I 4te perballe Q.T.Elkos
  Apartment / Apartment

  Banese e Re 128m2,kat I 4te perballe Q.T.Elkos

  Shitet Banesa e cila Gjendet perballle Q.T.Elkos ne Pz. Banesa eshte ne katin e 4te te banimit dhe k

  Prizren Sot, 16:24
  72,500.00 €
 • 0 foto
  Banesa 86m2 95m2 2+1,5 SHITEN
  Apartment / Apartment

  Banesa 86m2 95m2 2+1,5 SHITEN

  Shiten Banesat e reja te gatshme per Banim, te cilat gjenden ne Qender te Qytetit. . . Banesat jane

  Prizren Sot, 16:23
  With agreement
 • 0 foto
  Banese prej 78m2 Kat i 3te
  Apartment / Apartment

  Banese prej 78m2 Kat i 3te

  Shitet Banesa prej 78m2, kat i 3te i Banimit afer Lagjes Ortakolle. Banesa eshte e Re e gatshme per

  Prizren Sot, 16:23
  58,000.00 €
 • 0 foto
  Shtepi afer Sh.F.Lek Dukagjini 110m2. SHITET
  House / Villas

  Shtepi afer Sh.F.Lek Dukagjini 110m2. SHITET

  Shitet shtepia me 5-ari oborr e cila gjendet 40m prej sh,f,Lek Dukagjini. Shtepia eshte e banueshme

  Prizren Sot, 16:22
  With agreement
 • 0 foto
  Shtepia-2 ne Lagj.BarutHane afer T*A SHITEN
  House / Villas

  Shtepia-2 ne Lagj.BarutHane afer T*A SHITEN

  Shiten 2-Shtepi te Sapo Ndertuara te cilat gjenden ne Lagjen BarutHane,saktesishte afer Bazenit apo

  Prizren Sot, 16:22
  160,000.00 €
 • 0 foto
  Shtepi afer rrethit ne Bazhdarhane e gatshme per..
  House / Villas

  Shtepi afer rrethit ne Bazhdarhane e gatshme per..

  Shitet Shtepia me 2ari truall ne lagjen Bazhdarhane afer rrethit. shtepia eshte e banueshme dhe plot

  Prizren Sot, 16:21
  160,000.00 €
 • 12 foto
  Banese 4 dhomeshe ne qender te qytetit
  Apartment / Apartment

  Banese 4 dhomeshe ne qender te qytetit

  Shitet banesa ne katin e pare, 109 m2, e cila posedon sallon dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, dy banjo, d

  Prizren Sot, 15:52
  920.00 €
 • 8 foto
  Shitet shtepia / Me Qera - Prizren
  House / Villas

  Shitet shtepia / Me Qera - Prizren

  Shitet shtepia ose jepet me qera 800 metra larg spitalit ne Prizren, ne siperfaqe per 2.5 ari 049-33

  Prizren Sot, 15:29
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet shtepija urgjent
  House / Villas

  Shitet shtepija urgjent

  Shitet shtepija 2.70 ari posedon 2 dhoma gjumi 1 dhom ditor kuzhinen banjo budrimin si dhe jasht

  Prizren Sot, 15:23
  With agreement
 • 0 foto
  *Banesa në Prizeren lagjia bazhdarhane
  Apartment / Apartment

  *Banesa në Prizeren lagjia bazhdarhane

  Shitet banesat në Prizeren lagjia “bazhdarhane” perballê shtêpis së Bardhë kk.prizrenit., me sipërfa

  Prizren Sot, 15:16
  490.00 €
 • 0 foto
  Apartamente BANESA ne DURRES SHITEN
  Apartment / Apartment

  Apartamente BANESA ne DURRES SHITEN

  Shiten Apartamentet Banesat e Gatshme per Banim 2+1 1+1,5 me siperfaqe prej 68m2, 70m2, 72m2 te ci

  Prizren Sot, 15:02
  24,000.00 €
 • 1 foto
  Shes Banesen ne lagjen e spitalit prishtin MATI 1
  Apartment / Apartment

  Shes Banesen ne lagjen e spitalit prishtin MATI 1

  Shes banesen ne lagjen e spitalit mati 1 te afer rrethit te vives Prishtin ka 65 m katror eshte ne

  Prizren Sot, 14:32
  With agreement
 • 0 foto
  Shtepi ne lagjen Dardania me 5-ari trualle SHITET
  House / Villas

  Shtepi ne lagjen Dardania me 5-ari trualle SHITET

  Shitet shtepia me 5-ari truall e cila gjindet ne lagjen Dardania ish Jaglenica. Shtepia eshte ne 3-k

  Prizren Sot, 14:31
  115,000.00 €
 • 0 foto
  Shtepia me 5,50-Ari Truall ne Lagjen Tusuz
  House / Villas

  Shtepia me 5,50-Ari Truall ne Lagjen Tusuz

  Shitet Shtepia e vjeter por e banueshme e cila gjendet afer Spitalit Rajonal te Qytetit, saktsishte

  Prizren Sot, 14:31
  160,000.00 €
 • 0 foto
  Shtepi 3-Kate 4-Ari SHITET
  House / Villas

  Shtepi 3-Kate 4-Ari SHITET

  Shitet Shtepia e gatshme per Banim, 4-Ari Truall ne 3-Kate, e cila gjendet mrapa Sh F Lek Dukagjini

  Prizren Sot, 14:30
  265,000.00 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Lagjen Dardania me 2 Ari Truall. SHITET
  House / Villas

  Shtepi ne Lagjen Dardania me 2 Ari Truall. SHITET

  Shitet Shtepia e cila gjendet ne Lagjen Dardania afer market Dema... Shtepia eshte rishtas e ndertua

  Prizren Sot, 14:30
  80,000.00 €
 • 0 foto
  SHTEPI 300m 2-KATE me LOKAL SHITET
  House / Villas

  SHTEPI 300m 2-KATE me LOKAL SHITET

  Shitet Shtepia me 2-Kate 300m2 Banim, 2,80 ARI hapesire, e cila gjendet ne Rrugen Kryesore te Qytet

  Prizren Sot, 14:29
  255,000.00 €
 • 0 foto
  Shtepia-2 ne lagjen Arbana SHITEN
  House / Villas

  Shtepia-2 ne lagjen Arbana SHITEN

  Shiten 2-Shtepi me nga 180m2 me nga 5-ari trualle te cilat gjenden ne lagjen Dardania ish Dushanove,

  Prizren Sot, 14:29
  130,000.00 €
 • 0 foto
  BANES 130m2 3+2 Kat i 4 SHITET
  Apartment / Apartment

  BANES 130m2 3+2 Kat i 4 SHITET

  Shitet Banesa prej 130m2 3+2 e cila gjendet afer Q.T Elkos ne Prizren... Banesa eshte e Re dhe pr

  Prizren Sot, 14:28
  80,000.00 €
 • 0 foto
  Banes 74m2 2+1,5 Kat i 4 SHITET
  Apartment / Apartment

  Banes 74m2 2+1,5 Kat i 4 SHITET

  Shitet Banesa e Re ne ndertim e siper e cila gjendet ne njeren prej lagjeve me te frekuentuara te Qy

  Prizren Sot, 14:27
  720.00 €
 • 0 foto
  Banese Ortakoll 95m2 Kat i 3 SHITET
  Apartment / Apartment

  Banese Ortakoll 95m2 Kat i 3 SHITET

  Shitet Banesa e Gatshme per Banim e cila gjendet ne lagjen Ortakoll. . . Banesa eshte Komplet e R

  Prizren Sot, 14:27
  With agreement
 • 0 foto
  Banese e re e gatshme per banim 65m2, kat i 1re ..
  Apartment / Apartment

  Banese e re e gatshme per banim 65m2, kat i 1re ..

  Shitet Banesa e re e gatshme per banim e cila gjendet ne komleksin e banimit R-Tahiri mrapa S.te Zja

  Prizren Sot, 14:27
  49,500.00 €
 • 0 foto
  Banes 63m2 Kat i 3te 1-1,5 e Re SHITET
  Apartment / Apartment

  Banes 63m2 Kat i 3te 1-1,5 e Re SHITET

  Shitet Banesa me 63m2, Kat i 3te i banimt ne ndertesen 7-Kateshe, 10min large Qendres Shatervan. . .

  Prizren Sot, 14:26
  750.00 €
 • 0 foto
  Banes 97 80 Kat i 5te, 2+1.5
  Apartment / Apartment

  Banes 97 80 Kat i 5te, 2+1.5

  Shitet Banesa e Re e cila eshte ne Perfundim e Siper, perballe Q.Tregtare ABII Center i Riu. . . B

  Prizren Sot, 14:25
  72,000.00 €
 • 3 foto
  Shtepi ne Prizren ne qender te Bazhdaranes
  House / Villas

  Shtepi ne Prizren ne qender te Bazhdaranes

  Shitet shtepija ne qender te Bazhdaranes me 2 Lokale

  Prizren Sot, 14:22
  With agreement
 • 11 foto
  Shtepia ne shitje!
  House / Villas

  Shtepia ne shitje!

  Shtepia posedon 2 Lokale me siperfaqe prej 80 m2 dhe me nga nje tualet. Garazhde me hapesire prej 70

  Prizren Sot, 14:12
  With agreement
 • 4 foto
  Shtëpi me 10 Ari Truall
  House / Villas

  Shtëpi me 10 Ari Truall

  Shitët shtëpija në lagjën Arbana,tranzit i vjetër,shtëpia ka 3 kate ësht e rregulluar brenda dhe jas

  Prizren Sot, 13:38
  With agreement
 • 7 foto
  Shitet shtepia 5 ari gjithsej
  House / Villas

  Shitet shtepia 5 ari gjithsej

  Shitet shtepia 5 ari gjithsej me list poseduse perkthimi meniher shtepia gjindet ne jaglenic perba

  Prizren Sot, 13:38
  With agreement
 • 0 foto
  SHITEN 30 Banesa me Qelsa t Gatshme
  Apartment / Apartment

  SHITEN 30 Banesa me Qelsa t Gatshme

  Filloi Shitja e 30 Banesave te Reja t Gatshme per Banim, Qelsat ne Dore te disa llojeve m2. Banesat

  Prizren Sot, 13:33
  740.00 €
 • 0 foto
  Shitet LOKALI 300 m2 ne Q.Qytetit
  House / Villas

  Shitet LOKALI 300 m2 ne Q.Qytetit

  Shitet Lockali 300 m2 me plus 300 m2 kati i 1re afer Ambulantes tek S.Autobuseve. . . Lockali e

  Prizren Sot, 13:01
  850.00 €
 • 0 foto
  Shtepi me 4,70-Ari ne Qender te Qytetit SHTERVAN..
  House / Villas

  Shtepi me 4,70-Ari ne Qender te Qytetit SHTERVAN..

  Shitet Shtepia me 4,70-Ari Truall e cila gjendet ne Qender te Qytetit ne Shatervan, saktsishte afer

  Prizren Sot, 13:01
  With agreement
 • 5 foto
  Leshohet banesa me qera perball abi qarshia
  Apartment / Apartment

  Leshohet banesa me qera perball abi qarshia

  Leshohet banesa me qeta perballa abi qarshia Ka dhom sallon kuzhin banjo E mobiluar Per info shtes

  Prizren Sot, 12:51
  250.00 €
 • 12 foto
  Shitet Banesa Extra VIP 188m2 Kat i 3
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa Extra VIP 188m2 Kat i 3

  Shitet Banesa e Re prej 188 m2 e cila gjendet ne Qender te Qytetit ne Lagjen Jeni Mahalle. Banesa es

  Prizren Sot, 12:49
  180,000.00 €
 • 0 foto
  BANES 108m2 Kat i 1 Jeni Mahalle SHITET
  Apartment / Apartment

  BANES 108m2 Kat i 1 Jeni Mahalle SHITET

  Shitet Banesa prej 108m2 Katt i 1re e cila gjendet ne lagjen Jeni Mahalle afer S.Autobuseve. Banesa

  Prizren Sot, 12:48
  88,000.00 €
 • 0 foto
  BANES 104m2 Kat i 4, 2+1,5 SHITET
  Apartment / Apartment

  BANES 104m2 Kat i 4, 2+1,5 SHITET

  Shitet Banesa 104m2 e cila gjendet ne qender te Qytetit, ne Kompleksin e banimit E.Center. . . Ban

  Prizren Sot, 12:48
  71,500.00 €
 • 0 foto
  Banes 340m2 Kat i 1 SHITET
  Apartment / Apartment

  Banes 340m2 Kat i 1 SHITET

  Shitet Banesa prej.340m2 e.cila gjendet ne Qender te Qytetit. . . Banesa gjindet ne katin e 1re te

  Prizren Sot, 12:48
  650.00 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa GARSONIER e Re 49m2
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa GARSONIER e Re 49m2

  Shitet Banesa prej 49m2 e Re Kat i 3te, e cila.gjendet afer Universitetit te Qytetit te Prizrenit..

  Prizren Sot, 12:47
  750.00 €
 • 0 foto
  Banes 95m2 Kat 4 3,5 Dhoma SHITET
  Apartment / Apartment

  Banes 95m2 Kat 4 3,5 Dhoma SHITET

  Shitet Banesa e Re e gatshme per Banim e cila gjendet perballe ish Q.T.Benaff. Banesa eshte e Re dh

  Prizren Sot, 12:47
  70,000.00 €
 • 0 foto
  Banese 93m2 kat 5 Bazhdarhane SHITET
  Apartment / Apartment

  Banese 93m2 kat 5 Bazhdarhane SHITET

  Shitet Banesa e cila eshte ne Ndertim e siper, ne Lagjen Bazhdarhane, 93m2 kat i 5te i Banimit me p

  Prizren Sot, 12:46
  74,500.00 €
 • 0 foto
  Banes 57m2 Kat i 3te 2.5 Dhoma SHITET
  Apartment / Apartment

  Banes 57m2 Kat i 3te 2.5 Dhoma SHITET

  Shitet Banesa e gatshme per banim e cila gjendet ne Lagjen Qylhani afer Bazhdarhanes. Banesa eshte

  Prizren Sot, 12:45
  42,500.00 €
 • 0 foto
  Shtepi me 4-Ari Truall ne lagjen Jeta e Re SHITET
  House / Villas

  Shtepi me 4-Ari Truall ne lagjen Jeta e Re SHITET

  Shitet Shtepia ne 3-Kate e Mobiluar e me 4-Ari Trualle e cila gjendet ne Lagjen Jeta e Re. Shtepia e

  Prizren Sot, 12:40
  140,000.00 €
 • 0 foto
  Shtepi 650m2 4-Kate EXTRA e Mobiluar SHITET
  House / Villas

  Shtepi 650m2 4-Kate EXTRA e Mobiluar SHITET

  Shitet Shtepia ne 4-Kate me 4-Ari Truall e cila gjendet ne Lagjen Dardania 1 ish Jaglenica... Shtep

  Prizren Sot, 12:40
  280,000.00 €
 • 0 foto
  SHTEPI-VILLA 2 Kate 180m2 SHITET
  House / Villas

  SHTEPI-VILLA 2 Kate 180m2 SHITET

  Shitet Shtepia Villa me 1,80 Ari oborr e cila gjendet ne periferi te Qytetit te Prizrenit, saktesish

  Prizren Sot, 12:40
  57,500.00 €
 • 0 foto
  Shtepi me 9,50 Ari Bazhdarhane SHITET
  House / Villas

  Shtepi me 9,50 Ari Bazhdarhane SHITET

  Shitet Shtepia e Banueshme 240m2, me 9,50-Ari Oborr e cila gjendet ne Lagjen Bazhdarhane, saktesish

  Prizren Sot, 12:39
  695,000.00 €