Patundshmeri në shitje në Gjirokastër

 • 1 foto
  Objekt ne shitje
  House / Villas

  Objekt ne shitje

  Objekt ne ndertim me siperfaqe 300m2 ne total me siperfaqe ndertimi 125m2 ka nje kat te ndertuar me

  Gjirokastër Dje, 11:56
  35,000.00 €
 • 3 foto
  OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate + 1500 m toke
  House / Villas

  OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate + 1500 m toke

  PERMET, Shes OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate +1500 m TOKE , (Ne hyrje te Permet, Parku). Kati i p

  Gjirokastër 15 October 13:09
  With agreement
 • 5 foto
  shes hyrje ne qender te qytetit gjirokaster
  House / Villas

  shes hyrje ne qender te qytetit gjirokaster

  Shes shtepi te madhe te ndare ne 2 hyrje 1+1 me nga 2 dhoma dhe banje plus dhe nj studjo Njera prej

  Gjirokastër 15 September 12:41
  72.00 Lek
 • 6 foto
  SHtepi E Mobiluar 100m2 + Oborr 95 m2
  Apartment / Apartment

  SHtepi E Mobiluar 100m2 + Oborr 95 m2

  Shtepia eshte e mobiluar , 3 dhoma gjumi, sallon i madh , guzhin , 1banjë dhe 2 ballkone . Ndodhet n

  Gjirokastër 13 September 21:43
  65,000.00 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  garage

  OFERTE FALAS

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një p

  Gjirokastër 7 September 19:09
  500,000.00 €
 • 5 foto
  OKAZION - SHITET
  Apartment / Apartment

  OKAZION - SHITET

  Apartament 2+1, Mbrapa Universitetit, Lagjia 18 Shtatori, Kati i 3-të - Gjirokaster. Banese Bashkoho

  Gjirokastër 1 September 11:55
  550,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shitje Shtepie
  House / Villas

  Shitje Shtepie

  Shesim nje hyrje 2+1 me sip. 96 m2 , kati 3 , Lagjia “18 Shtatori”, ne Pallat te Ri , Shtepia e

  Gjirokastër 12 August 14:03
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet ose jepet me qera apartament.
  Apartment / Apartment

  Shitet ose jepet me qera apartament.

  Apartamenti eshte i ri ne nje pallat te ri. Me pamje nga qyteti muze i gjirokastres. 3+1 me dy banjo

  Gjirokastër 10 August 18:17
  60,000.00 €
 • 0 foto
  Ap
  House / Villas

  Ap

  Shitet apartament 2+1 dhe 1 tualet, me sip. 103m2, ne nje nga zonat me te kerkuara per banim ne Gjir

  Gjirokastër 25 July 23:00
  47,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet shtepi
  House / Villas

  Shitet shtepi

  Shtepi dy kate guri 145 m2 dhe truall 426 m2 ndodhur ne zonen muzeale Gjirokastër 5 min larg Pazarit

  Gjirokastër 20 July 18:04
  85,000.00 €
 • 1 foto
  SHITET VILE GJIROKASTER
  House / Villas

  SHITET VILE GJIROKASTER

  Eskluzivisht Zanat Real Estate Shitet vile 3 kateshe Gjirokaster me sip trualli 600 m2 me sip nderi

  Gjirokastër 17 July 18:47
  165,000.00 €
 • 11 foto
  OKAZION APARTAMENT I MOBILUAR GJIROKASTER
  Apartment / Apartment

  OKAZION APARTAMENT I MOBILUAR GJIROKASTER

  Shitet apartament 2 1 me sip 115 m2 Pallat i ri kati i 4 lagjja 18 shtatori Gjirokaster .Apartamenti

  Gjirokastër 15 July 08:23
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet toke
  Land / Land

  Shitet toke

  Toke 14000m2, me hipoteke, midis Viroit dhe Aznakut, ngjitur me autostrade e re te miratuar nga qeve

  Gjirokastër 8 July 23:27
  75,000.00 €
 • 11 foto
  Apartament ne shitje (Gjirokaster)
  Apartment / Apartment

  Apartament ne shitje (Gjirokaster)

  Shitet apartament 120 m katror (banimi) me hipoteke. 3 dhoma gjumi, kuzhine, sallon, 2 tualete, njer

  Gjirokastër 11 June 13:19
  90,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet shtepi plus dyqan plus 4depo
  House / Villas

  Shitet shtepi plus dyqan plus 4depo

  Shitet shtepi dy dhoma gjumi me dy sallone me guzhine koridor i madh ne hyrje banje dy ballkone qe e

  Gjirokastër 6 May 10:51
  With agreement
 • 6 foto
  SHITET DUPLEX 120m2 52000€
  Apartment / Apartment

  SHITET DUPLEX 120m2 52000€

  SHITET APARTAMENT DUPLEX (Me dy kate) sip.120m2 Perbehet nga nje sallon+kuzhine ballkon dhe nje banj

  Gjirokastër 28 April 11:38
  52,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi karakteristike ne Gjirokaster
  House / Villas

  Shitet shtepi karakteristike ne Gjirokaster

  siperfaqe banimi 155 m2, siperfaqe trualli 350 m2, permban depo, oborr, lulishte, kopesht, verande.

  Gjirokastër 21 April 12:22
  With agreement
 • 5 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Apartment

  Apartament 1+1

  Shitet hyrje e re super e mobiluar keti i dyt banim ne qender te qytetit tek fejsi pallati ka anshe

  Gjirokastër 19 April 19:56
  26,500.00 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 3+1
  House / Villas

  Shitet apartament 3+1

  Shitet apartament 3+1 ne lagjen Koder e Shtufit, Gjirokaster. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nj

  Gjirokastër 4 April 09:47
  45,000.00 €
 • 7 foto
  Shtepi ne lagjen puntore
  House / Villas

  Shtepi ne lagjen puntore

  Shitet shtepi ne Lagjen Puntore. 20m larg stacionit te autobusit. E mobiluar. Mobilim i ri italian.

  Gjirokastër 4 April 09:19
  With agreement
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

  Oferta e ores se fundit ! Shitet nje super apartament 3+1 me sip 140 m2 .Apartamenti eshte ne gjendj

  Gjirokastër 4 April 08:56
  80,000.00 €
 • 6 foto
  OKAZIOOON
  Apartment / Apartment

  OKAZIOOON

  Shiten apartamente 2+1, 3+1 dhe dyqane ne qytetin e Gjirokastres ne rrugen Studenti, te stadiumi i q

  Gjirokastër 4 April 07:10
  With agreement
 • 11 foto
  Apartament prej 68m2 ne Gjirokaster
  Apartment / Apartment

  Apartament prej 68m2 ne Gjirokaster

  Appartament 2+1 Ne katin e par e rinovuar e mobiluar me te gjitha ,plus ballkon 30 m2 me cati me pam

  Gjirokastër 4 April 06:33
  18,000.00 €
 • 11 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1

  Apartament kati i 4 i mobiluar, dy ballkone, tarac lart. Lagj\'ja blloku i furave, mbi zyrat e punes

  Gjirokastër 4 April 02:37
  With agreement
 • 8 foto
  Shtepi private
  House / Villas

  Shtepi private

  Shitet banese private me siperfaqe 420 m^ me vendodhje lagjia \"palorto\" rruga \"Hysen hoxha\".

  Gjirokastër 3 April 20:27
  55,000.00 €
 • 5 foto
  Himare, shitet shtepi e vjeter ne kalane e Himares
  House / Villas

  Himare, shitet shtepi e vjeter ne kalane e Himares

  Shitet shtepi e vjeter, 350 vjet shtepi, ndertuar me gure ne kalane e Himares. Me hipotek. Dy kat,12

  Gjirokastër 3 April 19:08
  20,000.00 €
 • 8 foto
  Shtepi ne Jergucat
  House / Villas

  Shtepi ne Jergucat

  Shitet shtepi ne Jergucat qendren e bashkis Dropull. Banesa eshte me dokumente te rregullta dhe me h

  Gjirokastër 3 April 17:02
  20,000.00 €
 • 11 foto
  Shtepi muze
  House / Villas

  Shtepi muze

  Shtepia eshte pjese e shtepise muze te Angonateve ne Gjirokaster. Eshte 200 m2,ka sallon 6 me 8 metr

  Gjirokastër 3 April 12:39
  150,000.00 €
 • 6 foto
  lokal cader
  garage

  lokal cader

  eshte 14 me 10 metra dhe 4.5 lartesia

  Gjirokastër 3 April 05:35
  3,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepi 3 kate ,150m2 , ne Gjirokaster
  House / Villas

  Shitet Shtepi 3 kate ,150m2 , ne Gjirokaster

  Shitet objekt 3 kate. Kati i 1 45 m2 , i perfunduar , i mobiluar. Kati i 2 50 m2 , i paperfunduar

  Gjirokastër 2 April 13:40
  35,000.00 €
 • 6 foto
  OKAZION!!!
  Apartment / Apartment

  OKAZION!!!

  Shitet apartament 2+1, 70 m2, në katin e 3-të i mobluar me 2 dhoma gjjumi, 1 ballkon, 1 banjo dhe ko

  Gjirokastër 2 April 09:27
  With agreement
 • 6 foto
  OKAZION
  Apartment / Apartment

  OKAZION

  apartment 1+1 shitet 54 metra ose nderohet

  Gjirokastër 2 April 07:56
  14,400.00 €
 • 0 foto
  Okazon
  House / Villas

  Okazon

  Shitet hyrje kati pare ne Rrugen Xhorxh Soros. Hyrja eshte e pershtateshme edhe per aktivitet Eko

  Gjirokastër 2 April 07:22
  5,500,000.00 Lek
 • 0 foto
  shpi
  House / Villas

  shpi

  lagja grihot me hipotek toka 400m2 objekti 125m2

  Gjirokastër 2 April 02:52
  40,000.00 Lek
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

  Per nje blerje te zgjuar ! Oferta e trete e publikuar e pronave te eventit \"SHTEPIA IME\" qe do org

  Gjirokastër 1 April 11:05
  45,000.00 €
 • 0 foto
  SHITEN APARTAMENTE NE PAPAFINGO
  Apartment / Apartment

  SHITEN APARTAMENTE NE PAPAFINGO

  Super oferte Oferta e muajit mars .Aty ku festat marrin vlere . A ka me bukur se me rastin e festave

  Gjirokastër 1 April 11:05
  23,000.00 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

  Per nje blerje te zgjuar ! Oferta e katert e publikuar e pronave te eventit "SHTEPIA IME" qe do orga

  Gjirokastër 5 March 10:22
  50,000.00 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER

  Eskluzivizht per Zanat Real Estate Shitet apartament 2+1 super i mobiluar ne gjendje shume te mire k

  Gjirokastër 4 March 21:02
  46,000.00 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 GJIROKASTER
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 GJIROKASTER

  Oferta e ores se fundit ! Shitet ap 1+1 pallat ekzistent por ne gjendje shume te mire super e mobilu

  Gjirokastër 4 March 21:02
  23,000.00 €
 • 2 foto
  Okazion
  House / Villas

  Okazion

  SHitet shtepia 98 m2 , 2 kateshe 4 dhoma koridor dhe 1 tualet gjithashtu ka nje depo 16 m2 dhe 1 mus

  Gjirokastër 25 February 17:33
  65.00 €
 • 4 foto
  Shitet shtepi e re 150 m2 ne lagjen 18 shtatori
  House / Villas

  Shitet shtepi e re 150 m2 ne lagjen 18 shtatori

  Shitet shtepi e re 150 m2 ne lagjen 18 Shtatori ne Gjirokaster. Hyrja perbehet nga tre dhoma gjumi n

  Gjirokastër 6 February 01:02
  60,000.00 €
 • 10 foto
  Okazion.
  Apartment / Apartment

  Okazion.

  Shitet apartament 2+1 ne Gjirokaster .Shitet i kompletuar me gjithcka. Apartamenti ndodhet tek fundi

  Gjirokastër 8 January 23:02
  30,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1

  Shitet Apartament i rinovuar, gjysem i mobiluar,ne katin e trete, me ballkon ne forme L me kundrejti

  Gjirokastër 8 January 23:02
  3,500,000.00 Lek
 • 0 foto
  Gërhot - GJIROKASTER
  Land / Land

  Gërhot - GJIROKASTER

  OKAZION! Shitet tokë me hipotekë në anë rruge për të zhvilluar aktivitet ndërtues ose bujqësor

  Gjirokastër 5 October 10:10
  With agreement
 • 15 foto
  OKAZION
  Apartment / Apartment

  OKAZION

  Shitet apartament! Në një nga kodrat më të bukura dhe më të qeta të qytetit, në lagjen "18 Shtatori

  Gjirokastër 2 October 21:12
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet
  House / Villas

  Shitet

  Vendodhja : Lagjia Partizani Gjirokaster perball Kalas . SIPERFAQIA.......eshte 97metra katror nje k

  Gjirokastër 26 August 14:09
  With agreement
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E -mail: sanchezaline24@gmail.com
  garage

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E -mail: sanchezaline24@gmail.com

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Vi

  Gjirokastër 20 May 00:20
  60,000,000.00 €