Patundshmeri në shitje në Suharekë

 • 1 foto
  Blejm dhe shesim pronë
  Apartment / Apartment

  Blejm dhe shesim pronë

  Bejm ndermjetsimin e shiteblerjeve të pronave Bejm edhe ndermjetsimin e Qiradhenjes Shtëpitë janë pr

  Suharekë Dje, 23:44
  With agreement
 • 1 foto
  Blejm dhe shesim pronë
  House / Villas

  Blejm dhe shesim pronë

  Bejm ndermjetsimin e shiteblerjeve të pronave Bejm edhe ndermjetsimin e Qiradhenjes Shtëpitë janë pr

  Suharekë Dje, 23:44
  With agreement
 • 6 foto
  SHITET BANESA 64 M KATROR.
  Apartment / Apartment

  SHITET BANESA 64 M KATROR.

  SHITET BANESA 64MM KATROR, 2 DHOMA,SALLON ,BANJO,KURIDOR, BANESA ESHTE NE KATIN E 10 POSEDON ASHENSO

  Suharekë Dje, 00:02
  With agreement
 • 11 foto
  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  House / Villas

  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Suharekë 3 June 11:53
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  House / Villas

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Suharekë 2 June 11:55
  With agreement
 • 1 foto
  BANES QIRA
  Apartment / Apartment

  BANES QIRA

  sallon 2 dhoma kuzhin koridor banjo ballkona (pa mobile) viber 049 637 841

  Suharekë 1 June 18:56
  150.00 €
 • 2 foto
  Shitet motorr per garazhd
  garage

  Shitet motorr per garazhd

  Shitetmotorr per garazhd i pa perdorur dhe i pa montuar asniher i ardhur nga Zvicrra i firmes HEINHE

  Suharekë 17 May 15:12
  With agreement
 • 1 foto
  Banesa ne ndertim
  Apartment / Apartment

  Banesa ne ndertim

  Banesa luksoze ne ndertim

  Suharekë 5 March 19:03
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten shtëpit
  House / Villas

  Shiten shtëpit

  Shiten shtepit dyat se bashku ose veq e veq , shtepit jane te ndertuara me material shumë cilesor (t

  Suharekë 26 February 20:14
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Lokali në Suharek ose me qera
  Apartment / Apartment

  Shitet Lokali në Suharek ose me qera

  Shes lokalin me siperfaqe 160 m2 ne perdhes ne rrugen kryesore dhe i pershtatshem per qdo lloj bizne

  Suharekë 11 February 19:27
  With agreement
 • 3 foto
  Kondinjer zyr
  garage

  Kondinjer zyr

  Shum i mir

  Suharekë 25 January 20:21
  1,950.00 €
 • 2 foto
  Bejm hapjen Kanalizimeve
  House / Villas

  Bejm hapjen Kanalizimeve

  BEJME HAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMEVE ME APARATURE ME MODERNE DHE ÇMIME SHUME TE VOLIT

  Suharekë 11 January 09:37
  With agreement
 • 0 foto
  Lokali ne shitje ose ndrrim me tok
  Apartment / Apartment

  Lokali ne shitje ose ndrrim me tok

  Lokali gjindet ne therand perball vivafresh ne katin e dyt posedon 50 m katror asht i gatshem per fi

  Suharekë 17 September 23:18
  1.00 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpia trekatëshe me 4 ari e gjys tokë
  House / Villas

  Shitet shtëpia trekatëshe me 4 ari e gjys tokë

  Shitet shtëpia trekatëshe me 4 ari e gjys tok, shtepia është shum e bukur me garazhd gjithashtu ka

  Suharekë 7 September 23:33
  With agreement
 • 0 foto
  banes per blerje
  Apartment / Apartment

  banes per blerje

  Kerkoj banes per blerje! Te interesuarit qe kan banes ne shitje ju lutem me kontaktoni ne numrin e t

  Suharekë 19 August 20:02
  With agreement
 • 0 foto
  Lokale te ndryshme me Qera 20m 80m 200m
  Apartment / Apartment

  Lokale te ndryshme me Qera 20m 80m 200m

  Jepet lokali me qera nqender per ma shum Info 049138573 viber watssap

  Suharekë 10 August 14:38
  With agreement
 • 3 foto
  Apartament 3 dhoma gjumi të mirë të përfundojë
  Apartment / Apartment

  Apartament 3 dhoma gjumi të mirë të përfundojë

  apartamenti ne shitje 130 m2 KATi par i banimit 3 dhoma gjumi, banjo, wc, 3 ballkone ka Edhe podr

  Suharekë 2 August 21:13
  650.00 €
 • 11 foto
  Shitet shtepia
  House / Villas

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia .shtepia asht e mobilune me gjitha paisjet qka i duhet ni shpie asht perfekt shpi.ka

  Suharekë 28 July 18:26
  With agreement
 • 15 foto
  Shitet banesa 127m² ne suharekë
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 127m² ne suharekë

  Shitet Banesa 127m² ne Suharek Banesa eshte ndertim i ri gjendet perball stacionit policis gjendet

  Suharekë 23 March 17:31
  450.00 €
 • 1 foto
  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  garage

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gj

  Suharekë 19 January 11:02
  30.00 €