Patundshmeri në shitje në Prishtinë

 • 10 foto
  Banese ne shitje ne Lagjen Kalabria ne objektin Dardha
  Apartment / Apartment

  Banese ne shitje ne Lagjen Kalabria ne objektin Dardha

  N.SH \"Orchidee\"

  Prishtinë Sot, 09:47
  With agreement
 • 1 foto
  shes Banesen me 91m2 katet 5 dhe 6
  Apartment / Apartment

  shes Banesen me 91m2 katet 5 dhe 6

  shes banesen me 91m2 ne katet 5 dhe 6 ne qender te qytetit, banesat jane te gatshme per banim te int

  Prishtinë Sot, 09:47
  1,200.00 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA EKSTRA E RREGULLUAR NE QENDER
  Apartment / Apartment

  SHITET BANESA EKSTRA E RREGULLUAR NE QENDER

  Shitet banesa ne qender perball shtatores Bill Clinton,banesa eshte buze rruges kryesore dhe ka pamj

  Prishtinë Sot, 09:46
  With agreement
 • 10 foto
  Shtëpija ne Shitje
  House / Villas

  Shtëpija ne Shitje

  Aplus

  Prishtinë Sot, 09:46
  With agreement
 • 0 foto
  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove afër shkolles Mihal Grameno Banesa posedon: ⭕️Sallon

  Prishtinë Sot, 09:46
  With agreement
 • 4 foto
  ⭕️Shitet BANESA 90.75 m² në katin 10-të
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet BANESA 90.75 m² në katin 10-të

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 09:46
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet banesa ne Dardani 57m² - kati i pare
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne Dardani 57m² - kati i pare

  HomeLink RealEstate

  Prishtinë Sot, 09:46
  75,000.00 €
 • 12 foto
  ⭕Shitet banesa 82m2 në kati 3-të në Lagjën Kalabri
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 82m2 në kati 3-të në Lagjën Kalabri

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 09:46
  770.00 €
 • 4 foto
  Banesë 84m2 në shitje te Mati 1 - Kodrina.
  Apartment / Apartment

  Banesë 84m2 në shitje te Mati 1 - Kodrina.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 09:46
  71,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa tek Mati 1
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa tek Mati 1

  Ora Patundshmëri

  Prishtinë Sot, 09:46
  64,000.00 €
 • 2 foto
  BANESË PËR SHITJE NË RRUGËN C
  Apartment / Apartment

  BANESË PËR SHITJE NË RRUGËN C

  Regal Real Estate

  Prishtinë Sot, 09:46
  620.00 €
 • 6 foto
  shiten Banesat te Bregu i diellit te Standardi
  Apartment / Apartment

  shiten Banesat te Bregu i diellit te Standardi

  shes tipe te ndryshme te banesave ne bregun e diellit tek banesat e standardit, çmime tejet te voli

  Prishtinë Sot, 09:46
  With agreement
 • 9 foto
  Banesa e gatshme -MINI Maxi te ambasada Amerikane
  Apartment / Apartment

  Banesa e gatshme -MINI Maxi te ambasada Amerikane

  Banesa në shitje - Dragodan te ambasada Amerikane-kompleksi banesor \"Mini Maxi\" Cmimi 950 eurom²

  Prishtinë Sot, 09:45
  With agreement
 • 12 foto
  Shitet banesa mrapa Spitalit Amerikan 700€
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa mrapa Spitalit Amerikan 700€

  HomeLink RealEstate

  Prishtinë Sot, 09:45
  700.00 €
 • 11 foto
  SHTËPI NË SHITJE NË HAJVALI. REGAL REAL ESTATE!
  House / Villas

  SHTËPI NË SHITJE NË HAJVALI. REGAL REAL ESTATE!

  Regal Real Estate

  Prishtinë Sot, 09:45
  136,000.00 €
 • 3 foto
  Banesë 134m2 në shitje ne Pejton.
  Apartment / Apartment

  Banesë 134m2 në shitje ne Pejton.

  Banesa gjendet në Pejton dhe është në katin e IV-të, në kompleksin banesor të ndërtuar nga kompania

  Prishtinë Sot, 09:45
  With agreement
 • 1 foto
  Shes banesen te Green Emerald Residencë 91m2 kati6
  Apartment / Apartment

  Shes banesen te Green Emerald Residencë 91m2 kati6

  Shes banesen ne komplexin banesor Green Emerald Residencë ne katin e 4 dhe katin e 6, banesa eshte e

  Prishtinë Sot, 09:44
  With agreement
 • 6 foto
  Banesë 90m2 në #SHITJE në Dragodan – Arbëri
  Apartment / Apartment

  Banesë 90m2 në #SHITJE në Dragodan – Arbëri

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 09:44
  81,000.00 €
 • 4 foto
  ⭕️Shitet banesa 99.8 m2 ne katin e 3-te ne Lagjen
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 99.8 m2 ne katin e 3-te ne Lagjen

  ⭕️Shitet banesa 99.8 m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Mat 1 ne Kompleksin Kodrina (Tregtia) Banesa p

  Prishtinë Sot, 09:44
  With agreement
 • 4 foto
  Banesë 102m2 në shitje në Emshir – Kalabri.
  Apartment / Apartment

  Banesë 102m2 në shitje në Emshir – Kalabri.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 09:44
  80,000.00 €
 • 1 foto
  Banesë 121.89m2 në shitje te Prishtina e Re.
  Apartment / Apartment

  Banesë 121.89m2 në shitje te Prishtina e Re.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 09:44
  98,000.00 €
 • 5 foto
  Leshohet me qera banesa ne Aktash
  Apartment / Apartment

  Leshohet me qera banesa ne Aktash

  * Leshohet me qera banesa 80 m2 ne lgjen Aktashi * Kati i pare * Banesa eshte e mobiluar * Renditja:

  Prishtinë Sot, 09:44
  350.00 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa 98.7m2 ne Prishtine Kati I
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa 98.7m2 ne Prishtine Kati I

  GER TORE

  Prishtinë Sot, 09:44
  820.00 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 108.80 m2 ne Prishtine
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 108.80 m2 ne Prishtine

  Kodi: A-015 Shitet BANESA në 108.80 m2 ne Prishtine (afer Minimax: Lamela “A” Sip. 108.80 m2 Ka

  Prishtinë Sot, 09:44
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet banesa 87.6 m2 ne Dragodan/Prishtine
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 87.6 m2 ne Dragodan/Prishtine

  KODI: A-013 Shitet banesa me sip. 87.9 m2 ne Dragodan (afer Melodia PC): * Objekti \"C\" * Sip. 8

  Prishtinë Sot, 09:44
  With agreement
 • 4 foto
  2 BANESA PËR SHITJE NË KOMPLEKSIN PARK RESIDENCE
  Apartment / Apartment

  2 BANESA PËR SHITJE NË KOMPLEKSIN PARK RESIDENCE

  Regal Real Estate

  Prishtinë Sot, 09:44
  With agreement
 • 4 foto
  Banesë 128m2 në shitje te Prishtina e Re.
  Apartment / Apartment

  Banesë 128m2 në shitje te Prishtina e Re.

  Banesa gjendet te Prishtina e Re në kompleksin “Hill Residence”. Kompleksi “Hill Residence”

  Prishtinë Sot, 09:44
  115,000.00 €
 • 2 foto
  Shes Banesen te BG construction 92m2 kati 2
  Apartment / Apartment

  Shes Banesen te BG construction 92m2 kati 2

  Shes banesen te BG construction 92m2 kati 2 e gatshme per banim, siq mund te shihni ne planimetri ba

  Prishtinë Sot, 09:44
  With agreement
 • 10 foto
  Banesa në #SHITJE në Lagje të Spitalit.
  Apartment / Apartment

  Banesa në #SHITJE në Lagje të Spitalit.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 09:43
  With agreement
 • 4 foto
  Shes banesen me 90.75m2 kati 10 te Dukagjini
  Apartment / Apartment

  Shes banesen me 90.75m2 kati 10 te Dukagjini

  Shes banesen me 90.75m2 te dukagjini ne lakrisht ne katin e 10, banesa ka pamje nga lindja dhe siq m

  Prishtinë Sot, 09:43
  With agreement
 • 5 foto
  Banesë 81m2 në shitje te Mati 1 - Kodrina.
  Apartment / Apartment

  Banesë 81m2 në shitje te Mati 1 - Kodrina.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 09:43
  68,850.00 €
 • 6 foto
  ⭕️Shitet BANESA 123.61 m² , në kompleksin Dukagjin
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet BANESA 123.61 m² , në kompleksin Dukagjin

  HOLDING

  Prishtinë Sot, 09:43
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet banesa 90.8 m2- afer KFORI-it/Dragodan
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 90.8 m2- afer KFORI-it/Dragodan

  KODI A-014 Shitet banesa 90.8 m2 ne Prishtine (L.Dragodan) *Sip. 90.8 m2 *Objekti \"C\" *Kati: 4 *

  Prishtinë Sot, 09:43
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet banesa 57.29 m2 ne Prishtine- perb. Spitalit Amerikan
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 57.29 m2 ne Prishtine- perb. Spitalit Amerikan

  * Shitet banesa 57.29 m2 ne Prishtine * Sip. 57.29 m2 * Kati i 8-te *Ndertim i \"Lesnes\" * Banesa

  Prishtinë Sot, 09:43
  With agreement
 • 1 foto
  Banesë 121m² në shitje në Dragodan – Arbëri.
  Apartment / Apartment

  Banesë 121m² në shitje në Dragodan – Arbëri.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 09:43
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet shtepia 240 m2 ne lagjen Qendresa
  House / Villas

  Shitet shtepia 240 m2 ne lagjen Qendresa

  Shitet shtepia e mobiluar ne Lagjen Qendresa (afer Baumarket-it) * Orientimi: Jug-pernedim * Troll

  Prishtinë Sot, 09:43
  230,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 92.6 m2 ne Mati 1
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 92.6 m2 ne Mati 1

  * Shitet banesa 92.6 m2 ne Rrugen A (Mati 1) * Ndohet ne katin e 7-te * Renditja: Salloni, 2 dhoma g

  Prishtinë Sot, 09:43
  76,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 55 m2-kati 2 ne Mati 1
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 55 m2-kati 2 ne Mati 1

  * Shitet banesa me sip.55 m2 (neto) * Kati 2 * Gjindet ne Kompleksin e Tregetise ne Mat1 * E pershta

  Prishtinë Sot, 09:43
  50,000.00 €
 • 7 foto
  Leshoht me qera banesa ekskluzive ne- Arberia
  Apartment / Apartment

  Leshoht me qera banesa ekskluzive ne- Arberia

  Kodi: A-026 * Banesa gjindet ne lagjen Arberia (ish-Dragodani), afer \"Fivestar\" * Kati i dyte

  Prishtinë Sot, 09:43
  600.00 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 87.2 m2 ne Aberi- Prishtine
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 87.2 m2 ne Aberi- Prishtine

  Kodi: A-019 Shitet BANESA në 87.2 m2 ne Prishtine (afer Minimax: Lamela “A” Sip. 87.2 m2 Kati i

  Prishtinë Sot, 09:43
  900.00 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 84.5m2 ne Arberi-Prishtine
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 84.5m2 ne Arberi-Prishtine

  Kodi: A-018 Shitet BANESA në 84.4 m2 ne Prishtine (afer Minimax): Lamela “A” Sip. 84.5 m2 Kati i

  Prishtinë Sot, 09:43
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet banesa 91.2 m2 afer Minimax- Arberi
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 91.2 m2 afer Minimax- Arberi

  Kodi: A-017 Shitet BANESA në 91.2 m2 ne Prishtine (afer Minimax): Lamela “A” Sip. 91.2 m2 Kati i

  Prishtinë Sot, 09:43
  900.00 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 89.3 m2 ne lagjen Atberia-Prishtine
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 89.3 m2 ne lagjen Atberia-Prishtine

  Kodi: A-016 Shitet BANESA në 89.3 m2 ne Prishtine (afer Minimax: Lamela “A” Sip. 89.3 m2 Kati i

  Prishtinë Sot, 09:43
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet banesa 87.9 m2 ne Dragodan/Prishtine
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 87.9 m2 ne Dragodan/Prishtine

  KODI A-012 Shitet banesa 87.9 m2 ne Prishtine (L.Dragodan) *Sip.87.9m2 * Objekti \"B\" *Kati: 5 *R

  Prishtinë Sot, 09:43
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet banesa 108.80 m2/afer KFOR-ir-Dragodan
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 108.80 m2/afer KFOR-ir-Dragodan

  Kodi A-005 Shitet banesa 108.80 m2 ne Dragodan/Prishtine * Çmimi: 930 €/m2 * Kati 1-re * Orientimi

  Prishtinë Sot, 09:43
  With agreement
 • 0 foto
  Leshoht me qera kati I-re i shtepise
  House / Villas

  Leshoht me qera kati I-re i shtepise

  Kodi: A-025 * Shtepia gjindet ne Lagjen Bregu i Diellit- afer Kolegjit \"Iliria * Renditja: 2 dh

  Prishtinë Sot, 09:43
  200.00 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa 86.43 m2 ne Fushe Kosove
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa 86.43 m2 ne Fushe Kosove

  Kodi: A-010 Shitet BANESA në Fushë Kosovë/Rr.Hamdi Grajçevci (afer “Berisha Group”) përball Jumbos

  Prishtinë Sot, 09:43
  45,000.00 €
 • 0 foto
  SHITET BANESA 90M2 ne Mod. Sllov./Kati 5/ F.Kosove
  Apartment / Apartment

  SHITET BANESA 90M2 ne Mod. Sllov./Kati 5/ F.Kosove

  KODI: A-003 SHITET BANESA 90M2 ne Model Sllovenia/Kati 5/ Fushë Kosove * Sip. 90m2\\ * Lokacioni:

  Prishtinë Sot, 09:43
  With agreement
 • 4 foto
  ⭕Shitet banesa 65m2 në katin e 9-të te ⭕Prishtina
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 65m2 në katin e 9-të te ⭕Prishtina

  ⭕Shitet banesa 65m2 në katin e 9-të te ⭕Prishtina e Re Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine (ku

  Prishtinë Sot, 09:42
  745.00 €
 • 6 foto
  Shitet banesa ,Në Prishtinë lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ,Në Prishtinë lagjen Bregu i Diellit

  ⭕️Shitet banesa ,Në Prishtinë lagjen Bregu i Diellit , Nje Dy dhe Tri dhoma gjumi Qendrim ditor dhe

  Prishtinë Sot, 09:42
  900.00 €