Krujë

Patundshmeri në shitje në Krujë

 • 7 foto
  Okazion Shitet shtepi me hipotek
  House / Villas

  Okazion Shitet shtepi me hipotek

  Shitet shtepi me hipotek 300m2 ndertim+900m2 tok Vila esht 2 kate dhe kati i 1 esht i organizuar ne

  Krujë Sot, 07:23
  170,000.00 €
 • 5 foto
  shitet shpia me truall dhe ullishte
  House / Villas

  shitet shpia me truall dhe ullishte

  shes shpine me mbi 1 dynym toke, 16 rrenje ullinj qindra vjecar, me letra te rregullta me certifikat

  Krujë Dje, 08:48
  20,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet apartament ne qender te Fushe Krujes
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament ne qender te Fushe Krujes

  Shitet apartament ne qender te fushe krujes, kati i 2, 55m2 + ballkon. Apartamenti eshte 1+1 Per c

  Krujë 28 October 12:46
  31,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet shtepia
  House / Villas

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 2 kateshe ne lagjen magaze, ne Fushe Kruje. ka 6 dhoma plus 2 banjo. shtepia ka dokum

  Krujë 24 October 18:09
  With agreement
 • 5 foto
  OKAZION!!
  House / Villas

  OKAZION!!

  Shpije 110 metra 2 katshe 3 dhoma gjumi banjo me xhakuzi, kati 1 banjo 1 dhome pritje guzhine e komp

  Krujë 24 October 09:48
  350,000.00 €
 • 2 foto
  Jepet me qera kapanon 500 m2 6 metra i lart.
  garage

  Jepet me qera kapanon 500 m2 6 metra i lart.

  Jepet me qera kapanon 500 m2 6 metra lartesi i pershtatshem per c do lloj aktiviteti.kapanoni ndodhe

  Krujë 22 October 09:35
  With agreement
 • 12 foto
  Shitet Shtepia 3 Kateshe
  House / Villas

  Shitet Shtepia 3 Kateshe

  Vila tre kate Lagja Magaze Rruga Taga Teta, Rrugica e pare djathtas 50 metra ne te majte. 500 meter

  Krujë 3 October 18:50
  150,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet
  House / Villas

  Shitet

  Shitet apartamant ne Fushe Kruje kati i 7. 115 m katrore 2 dhoma gjumi 1 dhome pritje 2 banjo 1 bal

  Krujë 28 September 21:37
  With agreement
 • 15 foto
  Shtepia 2 kateshe ne shitie ne Kruje
  House / Villas

  Shtepia 2 kateshe ne shitie ne Kruje

  Shitet shtepi banimi 2 kateshe ne Kruje, 182 metra katrore e 470 metra katrore oborr. Ka sistem ngro

  Krujë 22 September 12:27
  130,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet shtepi private SUPER OFFERT
  House / Villas

  Shitet shtepi private SUPER OFFERT

  SHITET SHTEPI 2 katesh ne Fushe Kruje (Lagja e Kameres, rruges per Kruje). Shtepia ka uji te vete dh

  Krujë 7 September 22:35
  73,000.00 €
 • 12 foto
  Shitet Shtepi 800m e mobiluar 5 dhoma.
  House / Villas

  Shitet Shtepi 800m e mobiluar 5 dhoma.

  Shitet shtepi 800 metra katror, ndertese e re e mobiluar, 5 dhoma. Per me teper informacion telefono

  Krujë 31 July 22:40
  60,000.00 €
 • 0 foto
  Shiten per aryse emigracjoni
  House / Villas

  Shiten per aryse emigracjoni

  Shiten 2 hyrje 1+1 50 / 55 metra katror kari i par te 2 hyrjet shiten per arsye emigracjoni cmimi ok

  Krujë 17 July 19:19
  1.00 Lek
 • 1 foto
  Shtepi OKAZION
  House / Villas

  Shtepi OKAZION

  apartament. 1+ 1. 400 euro /m2. pallati ndodhet ngjitur me matern

  Krujë 3 July 22:30
  35,000.00 €
 • 4 foto
  SHITET 2000 M2 TOKË ULLISHTE NË KRUJË
  Land / Land

  SHITET 2000 M2 TOKË ULLISHTE NË KRUJË

  Shitet 2000 m2 tokë ullishte me 45 rrënjë ullinj 100 vjeçar në qytetin e Krujës. Ullinjtë janë prodh

  Krujë 3 July 17:03
  30,000.00 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË TRUALL BUDULL, KRUJË
  Land / Land

  SHITET TOKË TRUALL BUDULL, KRUJË

  Toka ka sipërfaqe 6200 m². Ndodhet buzë rrugës kryesore dhe është e përshtatshme për fabrika të lloj

  Krujë 30 June 12:32
  155,000.00 €
 • 12 foto
  Shtëpi me oborr për shitje
  House / Villas

  Shtëpi me oborr për shitje

  ●Shtëpia ndodhet pas Kalasë së Krujës (Lagja Kasme). ●Shtëpia është 3 katëshe me oborr të madh.

  Krujë 7 June 12:01
  With agreement
 • 6 foto
  OKAZION‼️SHITET APRTAMENT 3+1 NE KRUJE
  Apartment / Apartment

  OKAZION‼️SHITET APRTAMENT 3+1 NE KRUJE

  Okazion shitet apartamen 3+1+2 tualete+ballkon.Ne kati i trete te nje pallati kater katesh.Afer qend

  Krujë 27 May 11:33
  35,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet objekti
  House / Villas

  Shitet objekti

  110m2 ndertim plus 300m2 truall cmimi 45milion lek Adresa Fush kruje

  Krujë 24 May 17:13
  45,000.00 Lek
 • 8 foto
  Shtepi Banimi
  House / Villas

  Shtepi Banimi

  Shtepia ndodhet ne zonen qendrore te Krujes . Shtepia disponon dokumenta te rregullta . 2 dhoma , 1

  Krujë 19 May 21:19
  1.00 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepia private
  House / Villas

  Shitet shtepia private

  Shitet shtepi 2 + 1 mund te shtohet edhe dhoma me te ardhmen shtepia esht ne gjendje prefekte gati p

  Krujë 16 May 14:50
  95,000.00 €
 • 0 foto
  Okazzioooon
  House / Villas

  Okazzioooon

  2 dhoma 1 guzhin 1 banjo njera dhom ka ballkon ne gjendje perfekte 45 milion lek i diskutueshem

  Krujë 16 May 11:09
  With agreement
 • 1 foto
  shitet toke ne fushe kruje
  Land / Land

  shitet toke ne fushe kruje

  shitet toke ne fushe kruje 200 metra nga qendra e fushe krujes

  Krujë 15 May 14:42
  27,000.00 Lek
 • 8 foto
  OKAZION - Apartament 1+1 i mobiluar
  Apartment / Apartment

  OKAZION - Apartament 1+1 i mobiluar

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66.2m2 ne qender te qytetit te Krujes. Apartamenti ndodhet ne pal

  Krujë 28 April 18:44
  36,500.00 €
 • 5 foto
  Shitet vile 2 kateshe / Fushe-Kruje
  House / Villas

  Shitet vile 2 kateshe / Fushe-Kruje

  Shitet shtepia 2 kateshe ne Kameras, Fushe-Kruje, 30 metra nga rruga kryesore e Krujes. Kati i pare

  Krujë 19 April 20:08
  160,000.00 €
 • 11 foto
  Shtepi banimi ne shitje.
  House / Villas

  Shtepi banimi ne shitje.

  Shitet shtepi per banim 3+1 garazh oborr 1.1 dylym Me hipoteke.Ngjitur me rrugen dytesore.

  Krujë 11 April 14:14
  70,000.00 €
 • 0 foto
  magazine me qera
  garage

  magazine me qera

  disponoj nje magazine 2 kate 600m katror njeri kat

  Krujë 1 March 13:59
  With agreement
 • 7 foto
  Vile dy kateshe, rruga krujes
  House / Villas

  Vile dy kateshe, rruga krujes

  Shes shtepi dy kateshe ndertuar ne 2007, 2 km nga f-kruja pran rruges, fkruj -kruj. E rrethuar me 27

  Krujë 13 December 21:19
  130,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet
  House / Villas

  Shitet

  Shpi dy kateshe,110 m2 kati . Dy kate 220 m2 me ballkone . Me hipoteke dhe me 1000 m2 truall.

  Krujë 26 August 16:02
  85.00 €
 • 3 foto
  SHITET SHTEPI DY KATESHE KARABINA fshatin BUBQ KRUJE
  House / Villas

  SHITET SHTEPI DY KATESHE KARABINA fshatin BUBQ KRUJE

  SHITET VILE DY KATESHE KARABINA ME SIPERFAQE OBJEKTI 250MK. SIPERFAQE TRULLI 3000MK E RRETHUAR. E MB

  Krujë 7 October 10:33
  154,999.00 €