Patundshmeri në shitje në Rajoni i Ferizajit

 • 11 foto
  LINA-Shitet shtepia TM ne Lagjen Iliria 255/17
  House / Villas

  LINA-Shitet shtepia TM ne Lagjen Iliria 255/17

  Shitet : Shtepia dy kateshe 220m2 Oborri: 3ari Adresa: Lagjia Iliria Ferizaj Pronari: Shqiptar dhe m

  Ferizaj Sot, 01:02
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet banesa garsoniere 35m2 te Muhaxheret 01/19
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa garsoniere 35m2 te Muhaxheret 01/19

  Banesa ndodhet ne katin e pare ndodhet afer xhamise,banesa eshte ne ndertim e siper Cmimi:1020 euro

  Ferizaj Sot, 01:02
  1,000.00 €
 • 10 foto
  LINA-Shitet shtepia+3.65ari toke Rr,Varoshit242/17
  House / Villas

  LINA-Shitet shtepia+3.65ari toke Rr,Varoshit242/17

  Shitet Shtëpia 2Katshe 230m2 me 3.65ari toke kati I:sallon me kuzhine,nje banjo,nje dhome. kati II;3

  Ferizaj Sot, 01:02
  With agreement
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 97.30m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 97.30m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D

  Shiten: Banesat-Blloku A3 Kuadratura:,97.30m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi dit

  Ferizaj Sot, 01:01
  With agreement
 • 5 foto
  LINA-Shitet shtepia+11ari toke Rr.Fan Noli 243/17
  House / Villas

  LINA-Shitet shtepia+11ari toke Rr.Fan Noli 243/17

  Shitet Shtëpia 2Katshe 150m2 me 11ari toke kati I:sallon me kuzhine kati II;3dhoma gjumi + nje banjo

  Ferizaj Sot, 01:01
  With agreement
 • 1 foto
  LINA SHITET BANESA 96.09m2 LAGJJE TE RE-FR 208/17B
  Apartment / Apartment

  LINA SHITET BANESA 96.09m2 LAGJJE TE RE-FR 208/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 96.09m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma

  Ferizaj Sot, 01:01
  With agreement
 • 7 foto
  LINA-SHITEN DY SHTEPI me 6Ari oborr 122/16SH
  House / Villas

  LINA-SHITEN DY SHTEPI me 6Ari oborr 122/16SH

  Shiten;Shtëpitë Oborrë; 6 ari Organizimi i mbrendshem:Sallon,kuzhinë,4 dhoma gjumi,wc+banjo. Adress

  Ferizaj Sot, 01:01
  185,000.00 €
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 94m2 kati VIII Ferizaj
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 94m2 kati VIII Ferizaj

  🏢Shitet Banesa 94m2 në katin VIII. ✅Eshtë në ndërtim e sipër. 📌Gjendët në njëren nga zonat më të p

  Ferizaj Sot, 01:00
  With agreement
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 110m2 kati -XII-
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 110m2 kati -XII-

  🏢Shitet Banesa 110m2 në katin -XII- ✅Eshtë në ndërtim e sipër. 📌Gjendët në njëren nga zonat më të

  Ferizaj Sot, 00:59
  With agreement
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 158.90m2 kate te ndryshme\"Toni\"
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 158.90m2 kate te ndryshme\"Toni\"

  Shitet: Banesa Kuadratura: 158.90m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 00:59
  With agreement
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 108.30m2 kate te ndryshme\"Toni\"
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 108.30m2 kate te ndryshme\"Toni\"

  Shitet: Banesa Kuadratura: 108.30m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 00:59
  With agreement
 • 5 foto
  LINA-Shiten 2 shtepi me 5 ari oborr Ferizaj
  House / Villas

  LINA-Shiten 2 shtepi me 5 ari oborr Ferizaj

  Shiten: Shtepite Kuadraturë;5 ari oborrë Lokacioni: Rr.Zenel Hajdin ne Ferizaj Pronari :Shqiptarë d

  Ferizaj Sot, 00:59
  With agreement
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 140m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 140m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D

  Shiten: Banesat-Blloku B3 Kuadratura: 140m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditor

  Ferizaj Sot, 00:59
  With agreement
 • 2 foto
  LINA Shitet Banesa 88.3 Rr.Vll.Gërvalla 195/17B
  Apartment / Apartment

  LINA Shitet Banesa 88.3 Rr.Vll.Gërvalla 195/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 88.3m2 Kati:VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma

  Ferizaj Sot, 00:59
  With agreement
 • 1 foto
  LINA-SHITEN BANESAT 91.16m2 88.13M2 V.G 186/17B
  Apartment / Apartment

  LINA-SHITEN BANESAT 91.16m2 88.13M2 V.G 186/17B

  Shiten: Banesat Kuadratura: 91.16m2,88.13m2,80m2 ,Katet: Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndri

  Ferizaj Sot, 00:59
  With agreement
 • 2 foto
  LINA-SHITET BANESA 87m2 K VIII Lagje te Re 130/16
  Apartment / Apartment

  LINA-SHITET BANESA 87m2 K VIII Lagje te Re 130/16

  Shitet;Banesa Kuadratura:87m2 Kati; VIII-të Organizimi i mbrendshëm:Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma

  Ferizaj Sot, 00:59
  With agreement
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia me 4ari oborr Ferizaj
  House / Villas

  LINA-Shitet shtepia me 4ari oborr Ferizaj

  Shitet: Shtëpia -III- Kateshe Oborri: 4 ari Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhinë,5dhoma g

  Ferizaj Sot, 00:58
  With agreement
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 78.60m2 kate te ndryshme\"Toni\"
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 78.60m2 kate te ndryshme\"Toni\"

  Shitet: Banesa Kuadratura: 78.60m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 00:58
  With agreement
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 102m2 kate ndryshme Rr.Emin. D.
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 102m2 kate ndryshme Rr.Emin. D.

  Shiten: Banesat-Blloku C3 Kuadratura: 102m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditor

  Ferizaj Sot, 00:58
  With agreement
 • 11 foto
  LINA-SHITEN BANESA(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 234/17
  Apartment / Apartment

  LINA-SHITEN BANESA(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 234/17

  Shiten: Banesat bllloku b1,b2,b3,b4,b5,b6 Kuadratura: 115.85m2,87m2,109.40m2,86.50m2,140m2 Kate:te n

  Ferizaj Sot, 00:58
  With agreement
 • 1 foto
  LINA-SHITET BANESA 123m2 Rr.SEJDI SEJDIU FR-222/17
  Apartment / Apartment

  LINA-SHITET BANESA 123m2 Rr.SEJDI SEJDIU FR-222/17

  Shitet: Banesa Kuadratur: 123 m2 Kati: V Organizimi i mbrendeshm: qendrimi ditor+kuzhina,tri dhoma g

  Ferizaj Sot, 00:58
  With agreement
 • 1 foto
  LINA-SHITET shtëpia me 4 ari Talinoc të Muhaxherve
  House / Villas

  LINA-SHITET shtëpia me 4 ari Talinoc të Muhaxherve

  Shitet:Shtëpia e re rreth 200 m2 Truall: 4 ari Shtëpia është në një lagje të qetë për banim,ka infra

  Ferizaj Sot, 00:58
  87,000.00 €
 • 11 foto
  LINA-SHITEN 5 shtëpi me nga 5ari oborr në Llojza
  House / Villas

  LINA-SHITEN 5 shtëpi me nga 5ari oborr në Llojza

  SHITEN: 5 shtëpi me nga 5 ari oborr Adressa: Fshati Llojza - Ferizaj Infrastruktura: E kompletuar Do

  Ferizaj Sot, 00:58
  150,000.00 €
 • 8 foto
  LINA-SHITET Shtëpia me 10 ari në Pojatë Ferizaj
  House / Villas

  LINA-SHITET Shtëpia me 10 ari në Pojatë Ferizaj

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Sipërfaqe:230 m2 oborrë:10 ari Organizimi i mbrendshëm: Kati përdhesë-qënd

  Ferizaj Sot, 00:58
  With agreement
 • 9 foto
  LINA-Shitet banesa 98m2 Rr. Astrit Bytyqi
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 98m2 Rr. Astrit Bytyqi

  Shitet:Banesa Kuadraturë:98 m2 Kati:VII Organizimi:Dy dhoma ,Sallon+kuzhine,wc+b dhe terasë. Adres

  Ferizaj Sot, 00:57
  With agreement
 • 2 foto
  LINA-shitet banesa ne Prishtine te Lesna
  Apartment / Apartment

  LINA-shitet banesa ne Prishtine te Lesna

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 110 m2 Kati: -VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dh

  Ferizaj Sot, 00:57
  With agreement
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 67.8m2 ne Shtime 279/17
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 67.8m2 ne Shtime 279/17

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 67.8 m2 Kati:I Adresa:Shtime Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+ku

  Shtime Sot, 00:57
  With agreement
 • 11 foto
  LINA SHITEN BANESAT NE KOMPLEKSIN TRESOR FERIZAJ
  Apartment / Apartment

  LINA SHITEN BANESAT NE KOMPLEKSIN TRESOR FERIZAJ

  TRESOR ka filluar ndërtimin e kompleksit për banim kolektiv në pjesën e qytetit ku përveq se është s

  Ferizaj Sot, 00:57
  With agreement
 • 7 foto
  LINA-SHITET BANESA 132m2 KATI V Rr.R.BISLIM 229/17
  Apartment / Apartment

  LINA-SHITET BANESA 132m2 KATI V Rr.R.BISLIM 229/17

  Shitet Banesa Kuadratura:132m2 Kati:V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gj

  Ferizaj Sot, 00:57
  With agreement
 • 7 foto
  LINA SHITET Banesa 92m2 Rr D e Kombit 185/17B-FR
  Apartment / Apartment

  LINA SHITET Banesa 92m2 Rr D e Kombit 185/17B-FR

  Shitet : Banesa ne qender te qytetit afer teartit Adriana Abdullahu Kuadraturë:92m2 Kati;II Organizi

  Ferizaj Sot, 00:57
  With agreement
 • 4 foto
  LINA-Shitet Shtepia me 10 ari oborr 247/17
  House / Villas

  LINA-Shitet Shtepia me 10 ari oborr 247/17

  Shitet: Shtëpia 180 m2 me 10 ari oborr. Shtepia gjendet te Tregu i Gjelbert Rr. Gjon Buzuku Pronari:

  Ferizaj Sot, 00:56
  With agreement
 • 4 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 180m2+2.6ARI OBORR FR 176/17SH
  House / Villas

  LINA-SHITET SHTEPIA 180m2+2.6ARI OBORR FR 176/17SH

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë : 180 m2 Oborr:2.6 ari Adresa:Rr.Sharrit-Ferizaj E mobiluar dhe me nxemje

  Ferizaj Sot, 00:56
  With agreement
 • 8 foto
  LINA-URGJENT shitet banesa 103 m2 Rr A.Kaqiku Fr
  Apartment / Apartment

  LINA-URGJENT shitet banesa 103 m2 Rr A.Kaqiku Fr

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 103m2 Kati:I-rë i banimit Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 00:56
  With agreement
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtëpia TS në Lagjën Iliria- Ferizaj
  House / Villas

  LINA-Shitet shtëpia TS në Lagjën Iliria- Ferizaj

  Shitet : Shtepia dy kateshe me 180 m2 Oborri: 3.5 Adresa: Lagjia Iliria Ferizaj Pronari: Shqiptar dh

  Ferizaj Sot, 00:56
  With agreement
 • 9 foto
  LINA-SHITEN DY Shtepi ne Fshatin Rakaj
  House / Villas

  LINA-SHITEN DY Shtepi ne Fshatin Rakaj

  Shiten 2 shtepi Shtepia e pare: me 160m2 - Dy kateshe Kati i par - Sallon ,kuzhine, dhome gjumi, w

  Ferizaj Sot, 00:56
  With agreement
 • 4 foto
  LINA SHITET BANESA 89.90m2 Lagjja Iliria 192/17B
  Apartment / Apartment

  LINA SHITET BANESA 89.90m2 Lagjja Iliria 192/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 89.90m2 KatI:II Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma

  Ferizaj Sot, 00:56
  With agreement
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia 3katshe Rr.A.Mojsiu 257/17
  House / Villas

  LINA-Shitet shtepia 3katshe Rr.A.Mojsiu 257/17

  Shitet:Shtëpia 3katshe e mobiluar Siperfaqe;350 m2 Oborr:4ari Adresa:Rr.Aleksander Mojsiu Pronar shq

  Ferizaj Sot, 00:55
  With agreement
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia 350m2+lokali Rr.K.Hetemi256/17
  House / Villas

  LINA-Shitet shtepia 350m2+lokali Rr.K.Hetemi256/17

  Shitet Shtëpia 4 Katëshe +Lokali Adressa;Rr.Kemajl Hetemi-Ferizaj Organizimi i mbrendshëm;Kati I;Lo

  Ferizaj Sot, 00:55
  With agreement
 • 9 foto
  LINA-Shitet dhe ipet me qera Shtepia Mal te Robit
  House / Villas

  LINA-Shitet dhe ipet me qera Shtepia Mal te Robit

  Shitet dhe ipet me qera Shtëpia 3katshe Oborr : 21 ari Adresa;Mal te Robit ne Shqipëri Organizimi mb

  Ferizaj Sot, 00:55
  With agreement
 • 11 foto
  LINA-Shitet Shtëpia me 5.5 ari Rr Astr.Bytyqi Fr
  House / Villas

  LINA-Shitet Shtëpia me 5.5 ari Rr Astr.Bytyqi Fr

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Oborr:5.5 ari Adresa:Rr ,,Astrit Bytyqi" nr 50 Organizimi:Qëndrimi ditorë+

  Ferizaj Sot, 00:55
  255,000.00 €
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 111.15m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 111.15m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 111.15 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. \'Driton Islami\' mbrapa stacion

  Ferizaj Sot, 00:54
  With agreement
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 90.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17
  Apartment / Apartment

  LINA-SHITET BANESA 90.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 90.60m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 00:54
  With agreement
 • 4 foto
  LINA SHITET BANESA 89.90m2 Lagjja Iliria 193/17B
  Apartment / Apartment

  LINA SHITET BANESA 89.90m2 Lagjja Iliria 193/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 89.90m2 Kati:II Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma

  Ferizaj Sot, 00:54
  With agreement
 • 1 foto
  LINA-Shitet shtepia me 5ari oborr ne L.Iliria
  House / Villas

  LINA-Shitet shtepia me 5ari oborr ne L.Iliria

  Shitet : Shtepia 2 kateshe me4 ari oborr Organzimi i mbrendshem :Sallon me kuzhine,kater dhoma gju

  Ferizaj Sot, 00:53
  With agreement
 • 5 foto
  LINA-Shitet shtepia+7 ari Rr.Ismail Qemajli Shtime
  House / Villas

  LINA-Shitet shtepia+7 ari Rr.Ismail Qemajli Shtime

  Shitet;Shtëpia Oborrë; 7ari oborr Organizimi i mbrendshem:Kati i -I- Qendrimi ditor+kuzhinë, nje dho

  Shtime Sot, 00:53
  With agreement
 • 7 foto
  LINA-SHITET BANESA 75m2 KATI 3 TE VIVAFRESH 243/17
  Apartment / Apartment

  LINA-SHITET BANESA 75m2 KATI 3 TE VIVAFRESH 243/17

  Shitet: Banesa dhe nderrohet me toke Kuadratura: 75m2 Kati;III Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi dit

  Ferizaj Sot, 00:53
  36,000.00 €
 • 11 foto
  LINA shtëpia në Shtime 125/16
  House / Villas

  LINA shtëpia në Shtime 125/16

  Shitet;Shtëpia 380 m2 Oborr:3.5 ari Organizimi i mbrendshem; Kati I-sallon të madhë +kuzhin të veqan

  Shtime Sot, 00:53
  250,000.00 €
 • 5 foto
  LINA Shtëpia 6ari Rr T Shtime 162/17SH
  House / Villas

  LINA Shtëpia 6ari Rr T Shtime 162/17SH

  Shitet : Shtepia 2 kateshe me 6 ari oborr Organzimi i mbrendshem : Kati -I- Sallon me kuzhine,nje d

  Shtime Sot, 00:53
  With agreement
 • 4 foto
  LINA-Shitet shtepia 220m2+10ari Rr.B.Ademi 228/17
  House / Villas

  LINA-Shitet shtepia 220m2+10ari Rr.B.Ademi 228/17

  Shitet Shtëpia 220m2 2 katshe me 10ari toke kati I;Sallon,dy dhoma gjumi,banjo kati II:Kuzhine,dy dh

  Ferizaj Sot, 00:53
  With agreement
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 105m2 kat -II- Ferizaj 287/17
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 105m2 kat -II- Ferizaj 287/17

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 105m2 Kati: -II- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dho

  Ferizaj Sot, 00:52
  With agreement