Peqin

Patundshmeri në shitje në Peqin

 • 4 foto
  SHITET VILE 2-KATESHE
  House / Villas

  SHITET VILE 2-KATESHE

  Shitet Vila 2-kateshe me dokumenta te rregullta. Siperfaqe totale ne 2 kate 260 m2. Sip toke 500 m2.

  Peqin 11 June 18:00
  With agreement
 • 9 foto
  Me hipoteke
  House / Villas

  Me hipoteke

  Shitet shtepi private hyrje 4+banjo,e kompletuar me orendi shtepiake,dhe me bodrume dhe me dy dylym

  Peqin 26 May 15:24
  15,000,000.00 Lek
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Land / Land

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Vi

  Peqin 13 October 23:52
  60,000,000.00 €