Ferizaj

Patundshmeri në shitje në Ferizaj

 • 11 foto
  LINA SHITEN BANESAT NE KOMPLEKSIN TRESOR FERIZAJ
  Apartment / Apartment

  LINA SHITEN BANESAT NE KOMPLEKSIN TRESOR FERIZAJ

  TRESOR ka filluar ndërtimin e kompleksit për banim kolektiv në pjesën e qytetit ku përveq se është s

  Ferizaj Dje, 23:57
  With agreement
 • 11 foto
  LINA-Shitet Shtëpia me 5.5 ari Rr Astr.Bytyqi Fr
  House / Villas

  LINA-Shitet Shtëpia me 5.5 ari Rr Astr.Bytyqi Fr

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Oborr:5.5 ari Adresa:Rr ,,Astrit Bytyqi" nr 50 Organizimi:Qëndrimi ditorë+

  Ferizaj Dje, 23:53
  255,000.00 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet Objekti për biznes dhe banim -Ferizaj
  House / Villas

  LINA-Shitet Objekti për biznes dhe banim -Ferizaj

  Shitet:Objekti me lokal dhe tre kate banim me hyrje te veqanta ku secili kat ka qëndrimin ditorë me

  Ferizaj Dje, 22:37
  480,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa

  Shitet Banes 108m2 kati 5 ne Ferizaj mbrapa gjykates objekti Nderimi 3, Banesa perbehet prej 3 dhoma

  Ferizaj Dje, 22:31
  550.00 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 133.3m lagje te re,tek qerdhja
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 133.3m lagje te re,tek qerdhja

  Shitet banesa me siperfaqe 133.3 m ne katin e (5) dhe te (7),me pamje ka lindja e jugu dhe te pa pe

  Ferizaj Dje, 21:29
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet banesa 125.92m K-6 te Nderimi 3
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 125.92m K-6 te Nderimi 3

  Banesa ka 125.92m dhe perbehet nga 3 dhoma,nje sallon te madh,2 banjo,njeren banjo+WC ne dhome, e tj

  Ferizaj Dje, 21:17
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet banesa 92 m2 ne Lagje te Re E GATSHME
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 92 m2 ne Lagje te Re E GATSHME

  Shitet banesa 92.22 m2 ne katin e 7-te ne Lagje te Re ,rr.Halim Spahija Banesa eshte e gatshme per

  Ferizaj Dje, 20:30
  With agreement
 • 0 foto
   Shiten banesat në Ferizaj
  Apartment / Apartment

  Shiten banesat në Ferizaj

  Kodi 0448 Shiten banesat në Ferizaj ndërtimi Union Invest, 50% pjesëmarrje, 0% interes, 24muaj pa k

  Ferizaj Dje, 20:19
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Banesa 87.05 m
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa 87.05 m

  Shitet banesa 87.05 m,kati i 7 i banimit, eshte e gatshme per banim,posedon qendrim ditor dhe kuzhin

  Ferizaj Dje, 19:26
  With agreement
 • 0 foto
   Banes
  Apartment / Apartment

  Banes

  Banesa gjindet ne trugen Enver Topalli Ferizaj ,banesa ka 3dhoma gjumi ,salloni me Kuchen,banesa esh

  Ferizaj Dje, 19:26
  500.00 €
 • 3 foto
  shitet shtepia ne rr sejdi sejdiu ferizaj
  House / Villas

  shitet shtepia ne rr sejdi sejdiu ferizaj

  shitet shtepia ne rr. Sejdi Sejdiu ne Ferizaj 5min larg sheshit 400m larg ndertes idea invest shte

  Ferizaj Dje, 19:00
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 62.42m2 K-VIII Rr.Sali Çeku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 62.42m2 K-VIII Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VIII 🔸Hapsirë-62.42m2 🔸Lokacioni -Rr.Sali Çeku

  Ferizaj Dje, 18:13
  With agreement
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 84.3m2 K-II Rr.Sali Çeku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 84.3m2 K-II Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-II 🔸Hapsirë-84.30m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku -afër gjyaktes se re

  Ferizaj Dje, 18:13
  With agreement
 • 7 foto
  NITI-SHITET BANESA 62.42m2 K-VI Rr.Sali Çeku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 62.42m2 K-VI Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-62.42m2 🔸Lokacioni -Rr.Sali Çeku

  Ferizaj Dje, 18:12
  With agreement
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 86.75m2 K-X Rr.Sali Çeku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 86.75m2 K-X Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-X 🔸Hapsirë-86.75m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku -afër gjyaktes se re

  Ferizaj Dje, 18:11
  With agreement
 • 10 foto
  NITI-SHITET BANESA 92.66m2 K-IV E MOBILUAR
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 92.66m2 K-IV E MOBILUAR

  🔸Shitet - Banesa e Mobiluar (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-IV 🔸Hapsirë-92.66m2 🔸Lokacioni - Afër gjykatës the

  Ferizaj Dje, 18:10
  With agreement
 • 1 foto
  NITI-SHITET BANESA 92.19m2 K-V Rr.Sali Çeku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 92.19m2 K-V Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-V 🔸Hapsirë-92.19m2 🔸Lokacioni -Rr.Sali Çeku

  Ferizaj Dje, 18:09
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 121.36m2 K-IV Afër Gjykatës
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 121.36m2 K-IV Afër Gjykatës

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-IV 🔸Hapsirë-121.36m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku-afër gjykatës se re

  Ferizaj Dje, 18:06
  With agreement
 • 2 foto
  NITI-SHITET BANESA 94.45m2 K-III Rr.Sali Çeku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 94.45m2 K-III Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-III 🔸Hapsirë-94.45m2 🔸Lokacioni -Rr.Sali Çeku

  Ferizaj Dje, 18:04
  With agreement
 • 2 foto
  NITI-SHITET BANESA 121.36m2 K-IV Përball Gjykatës
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 121.36m2 K-IV Përball Gjykatës

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-IV 🔸Hapsirë-121.36m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku-Përball Gjykatës s

  Ferizaj Dje, 18:01
  With agreement
 • 2 foto
  NITI-SHITET BANESA 119.01m2 K-X Mbrapa S.Policor
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 119.01m2 K-X Mbrapa S.Policor

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-X 🔸Hapsirë-119.01m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku -Mbrapa S.Policor -

  Ferizaj Dje, 18:00
  With agreement
 • 6 foto
  NITI-SHITET SHTËPIA 248m2 LAGJEN ILIRA E GATSHME
  House / Villas

  NITI-SHITET SHTËPIA 248m2 LAGJEN ILIRA E GATSHME

  🔸Shitet- Shtëpia /Ferizaj 🔸Kuadraturë-248m2 🔸Oborrë-5ari 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Lokacioni -Lag

  Ferizaj Dje, 17:59
  With agreement
 • 10 foto
  NITI-SHITET BANESA 83m2 K-V Mbrapa S.Policor
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 83m2 K-V Mbrapa S.Policor

  🔸Shitet - Banesa e Mobiluar (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-V 🔸Hapsirë-83m2 🔸Lokacioni - Mbrapa Stacionit Poli

  Ferizaj Dje, 17:58
  With agreement
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 94.45m2 K-IV Rr.Sali Çeku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 94.45m2 K-IV Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-IV 🔸Hapsirë-94.45m2 🔸Lokacioni -Rr.Sali Çeku- Mbrapa S.Polico

  Ferizaj Dje, 17:57
  With agreement
 • 6 foto
  NITI-SHITET SHTEPIA +4ari Rr.Ferat Hashani
  House / Villas

  NITI-SHITET SHTEPIA +4ari Rr.Ferat Hashani

  🔸Shitet- Shtëpia /Ferizaj 🔸Oborrë-4ari 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Lokacioni -Rr.Ferat Hashani -Rr.

  Ferizaj Dje, 17:56
  With agreement
 • 10 foto
  NITI-SHITET BANESA 118m2 K-VII Rr.12 Qershori
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 118m2 K-VII Rr.12 Qershori

  🔸Shiten - Banesat /Ferizaj 🔸Kati-VII 🔸Hapsirë-118m2 🔸Lokacioni - Qendër të qytetit

  Ferizaj Dje, 17:55
  With agreement
 • 7 foto
  NITI-SHITET BANESA 84.30m2 K-VII- Rr.Sali Çeku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 84.30m2 K-VII- Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VII 🔸Hapsirë-84.30m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku -afër gjyaktes se r

  Ferizaj Dje, 17:55
  With agreement
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 93.3m2 K-IV Rr.Sali Çeku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 93.3m2 K-IV Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-IV 🔸Hapsirë-93.3m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku -Mbrapa S.Polico

  Ferizaj Dje, 17:54
  With agreement
 • 10 foto
  NITI-SHITET SHTËPIA EKSLUZIVE 4.2 ari Ferizaj
  House / Villas

  NITI-SHITET SHTËPIA EKSLUZIVE 4.2 ari Ferizaj

  🔸Shitet- Shtëpia /Ferizaj 🔸Kuadraturë-250m2 🔸Oborrë-4.2ari 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Lokacioni -R

  Ferizaj Dje, 17:53
  With agreement
 • 11 foto
  NITI-SHITET BANESA 90m2 K-VII Rr.Sali Çeku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 90m2 K-VII Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa /Mbrapa Stacionit Policor 🔸Kati-VII 🔸Hapsirë- 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku -Banesa

  Ferizaj Dje, 17:52
  With agreement
 • 5 foto
  NITI-SHITET SHTËPIA 240m2 3.17ari Rr.Kadri Zeka
  House / Villas

  NITI-SHITET SHTËPIA 240m2 3.17ari Rr.Kadri Zeka

  🔸Shitet- Shtëpia E Mobiluar /Ferizaj 🔸Kuadraturë-240m2 🔸Oborrë-3.17ari 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸L

  Ferizaj Dje, 17:50
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 113.86m2 K-VII Rr.Tirana
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 113.86m2 K-VII Rr.Tirana

  🔸Shitet - Banesa (3+1) /Ferizaj 🔸Kati-VII 🔸Hapsirë-113.86m2 🔸Lokacioni - Rr.Tirana 🔸Renditja: Qënd

  Ferizaj Dje, 17:48
  With agreement
 • 2 foto
  NITI-SHITET BANESA 133.3m2 K-I
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 133.3m2 K-I

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-I 🔸Hapsirë-133.3m2 🔸Lokacioni -Rr.Lidhja e Prizerenit -Te qerdhja

  Ferizaj Dje, 17:47
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 96.40m2 K-VI Rr.Emin Duraku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 96.40m2 K-VI Rr.Emin Duraku

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-96.40m2 🔸Lokacioni - Rr.Emin Duraku -Mpraba Orchide

  Ferizaj Dje, 17:47
  With agreement
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 92.5m2 Rr.Kuvendi i Arbërit
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 92.5m2 Rr.Kuvendi i Arbërit

  🔸Shitet - Banesa/ Swiss Invest (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-92.5m2 🔸Lokacioni -Rr.Kuvendi i Arb

  Ferizaj Dje, 17:46
  With agreement
 • 6 foto
  NITI-SHITET BANESA 80m2 K-VIII Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 80m2 K-VIII Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VIII 🔸Hapsirë-80m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -🔸Bane

  Ferizaj Dje, 17:38
  With agreement
 • 9 foto
  NITI-SHITET BANESA 89m2 K-VI Rr.Vëllezrit Gërvalla
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 89m2 K-VI Rr.Vëllezrit Gërvalla

  🔸Shitet - Banesa (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-89m2 🔸Lokacioni - Mbrapa Stacionit Policor -Ba

  Ferizaj Dje, 17:38
  With agreement
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 100m2 K-VIII Rr.Emin Duraku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 100m2 K-VIII Rr.Emin Duraku

  🔸Shitet - Banesa (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-VIII 🔸Hapsirë-100m2 🔸Lokacioni -Rr.Emin Duraku

  Ferizaj Dje, 17:37
  With agreement
 • 6 foto
  NITI-SHITET BANESA 120.5m2 K-VI Rr.Astrit Bytyqi
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 120.5m2 K-VI Rr.Astrit Bytyqi

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-120.5m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -Bane

  Ferizaj Dje, 17:37
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 81.73m2 K-III
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 81.73m2 K-III

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-III 🔸Hapsirë-81.73m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re-Afër Shkollës Mjeksi

  Ferizaj Dje, 17:36
  With agreement
 • 6 foto
  NITI-SHITET BANESA 120.5m2 K-VII Rr.Astrit Bytyqi
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 120.5m2 K-VII Rr.Astrit Bytyqi

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VII 🔸Hapsirë-120.5m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -Ban

  Ferizaj Dje, 17:36
  With agreement
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 98.75m2 K-X Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 98.75m2 K-X Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-X 🔸Hapsirë-98.75m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re 🔸Rendi

  Ferizaj Dje, 17:35
  With agreement
 • 5 foto
  NITI-BANESE 111.15m2 Rr.Sali Çeku
  Apartment / Apartment

  NITI-BANESE 111.15m2 Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kate-Te Ndryshme 🔸Hapsirë-111.15m2 🔸Lokacioni -Rr.Sali Çeku -Banesa N

  Ferizaj Dje, 17:35
  With agreement
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 72m2 K-IX Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 72m2 K-IX Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-IX 🔸Hapsirë-72m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -🔸Banes

  Ferizaj Dje, 17:34
  With agreement
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 61.2m2 K-V Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 61.2m2 K-V Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-V 🔸Hapsirë-61.2m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re Çmimi:M

  Ferizaj Dje, 17:34
  With agreement
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 100.4m2 K-X Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 100.4m2 K-X Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa 🔑🤝🏢 /Ferizaj 🔸Kati-X 🔸Hapsirë-100.4m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -🔸B

  Ferizaj Dje, 17:33
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 107m2 K-VI Rr.V.Gërvalla
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 107m2 K-VI Rr.V.Gërvalla

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-107m2 🔸Lokacioni - Vëllezrit Gërvalla -Banesa Ndërtim

  Ferizaj Dje, 17:33
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 123.7m2 K-VII Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 123.7m2 K-VII Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VII 🔸Hapsirë-123.7m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -Ban

  Ferizaj Dje, 17:32
  With agreement
 • 10 foto
  NITI-SHITET BANESA 101m2 K-III Afër Kekut Qendër
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 101m2 K-III Afër Kekut Qendër

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-III 🔸Hapsirë-101m2 🔸Lokacioni - Qendër të qytetit

  Ferizaj Dje, 17:31
  With agreement
 • 7 foto
  NITI-SHITET BANESA 116m2 K-VI E GATSHME
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 116m2 K-VI E GATSHME

  🔸Shitet - Banesa e Gatshme (3+1) /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-116m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re-Afër Res

  Ferizaj Dje, 17:31
  With agreement