Korçë

Patundshmeri në shitje në Korçë

 • 8 foto
  	SHITET APARTAMENT NË QËNDËR KORÇË
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË QËNDËR KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë Dje, 16:09
  5,700,000.00 Lek
 • 4 foto
  SHITET SHTËPI 2+1, KORÇË
  Apartment / Apartment

  SHITET SHTËPI 2+1, KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë Dje, 16:01
  3,000,000.00 Lek
 • 8 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE 160 M2 NË LAGJEN 1, KORÇË.
  House / Villas

  SHITET SHTËPI PRIVATE 160 M2 NË LAGJEN 1, KORÇË.

  DES Real Estate

  Korçë Dje, 15:41
  10,000,000.00 Lek
 • 11 foto
  Shitet Shtepi me 3 kate,garazh,bodrume,3 ballkone
  House / Villas

  Shitet Shtepi me 3 kate,garazh,bodrume,3 ballkone

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rru

  Korçë Dje, 08:54
  200,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet Vile 3 kateshe - E pershtatshme per HOTEL
  House / Villas

  Shitet Vile 3 kateshe - E pershtatshme per HOTEL

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rr

  Korçë Dje, 08:54
  With agreement
 • 8 foto
  Shes Vile 3 kateshe
  House / Villas

  Shes Vile 3 kateshe

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rrug

  Korçë Dje, 08:54
  With agreement
 • 1 foto
  Apartament
  Apartment / Apartment

  Apartament

  Apartament 2+1 95 m katror Pozicioni : Jug-Perëndim Kati i tretë i Vilës Pranë Lëndinë së Lotëve

  Korçë 31 May 23:32
  With agreement
 • 0 foto
  OKAZION SHTEPI PRIVATE
  House / Villas

  OKAZION SHTEPI PRIVATE

  OKAZION : Ne Korce shitet shtepi dykateshe, qoshe, e pambeshtetur nga fqinjet, ne rrugen Petraq Sef

  Korçë 31 May 22:05
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten Apartamente
  House / Villas

  Shiten Apartamente

  Shiten hyrje 2+1 ,Lagjja 11.Me planimetri te rregullta, dhe me pozicione shume te mira. Apartamentet

  Korçë 31 May 21:18
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten Apartamente
  Apartment / Apartment

  Shiten Apartamente

  Shiten hyrje 2+1 ,Lagjja 11.Me planimetri te rregullta, dhe me pozicione shume te mira. Apartamentet

  Korçë 31 May 21:18
  With agreement
 • 1 foto
  SHITET DYQAN TEK PAZARI KORCE
  Apartment / Apartment

  SHITET DYQAN TEK PAZARI KORCE

  Shitet dyqan tek pazari Korce. Aktualisht eshte leshuar me qira. Per cdo informacion telefononi tek

  Korçë 31 May 20:42
  1.00 €
 • 6 foto
  SHTEPI PRIVATE
  House / Villas

  SHTEPI PRIVATE

  shes shtepi private ne korce ndertes e re ➡️rruga VELI KORCA lagjia 18(blloku i ri) ➡️siperf

  Korçë 29 May 23:58
  130,000.00 €
 • 15 foto
  MUNDESI PERFEKTE
  House / Villas

  MUNDESI PERFEKTE

  Vila eshte ndertuar ne vitin 2009 ne qender te qytetit.Ajo perbehet prej 8((tete) dhomash ne katin e

  Korçë 29 May 10:48
  285,000.00 €
 • 15 foto
  MUNDESI PERFEKTE
  House / Villas

  MUNDESI PERFEKTE

  Vila eshte ndertuar ne vitin 2009 ne qender te qytetit.Ajo perbehet prej 8((tete) dhomash ne katin e

  Korçë 29 May 10:48
  285,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet Shtepi Private ne Libonik
  House / Villas

  Shitet Shtepi Private ne Libonik

  Shitet Shtepi Private 1-katshe ne Libonik. 3 dhoma. 1 banjo Koridor Eshte dhe nje ndertese e vogel e

  Korçë 28 May 18:50
  1,900,000.00 Lek
 • 10 foto
  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=23000€
  Apartment / Apartment

  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=23000€

  Okazion Shiten 2 Apartament 90m2=23000 Euro cmim okazion per ate qe do ta bleje kesh. Per ate qe do

  Korçë 27 May 21:27
  23,000.00 €
 • 4 foto
  shitet Shtepi dy-kateshe okazjon
  House / Villas

  shitet Shtepi dy-kateshe okazjon

  Shtepia eshte 350m ajo perbehet nga oborri 30m,nga shtepia me dy kate secili kat nga 80m dhe pjesa t

  Korçë 27 May 14:16
  76,000.00 €
 • 5 foto
  2 Apartamente30+60= 90m2 .tani 25000 € ne Korce
  Apartment / Apartment

  2 Apartamente30+60= 90m2 .tani 25000 € ne Korce

  Do blesh nje shtepi ne korce per fundjave per pushime shiko dhe kete oferte Shiten 2 Apartamente ng

  Korçë 27 May 12:57
  25,000.00 €
 • 12 foto
  Shtëpi ne fshat
  House / Villas

  Shtëpi ne fshat

  Shtepia ndodhet ne Gracë te Devollit. Shtepia eshte ne forme L elbasançe me bodrum poshte me 4 dhoma

  Korçë 26 May 22:14
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet shtepi
  House / Villas

  Shitet shtepi

  Shitet shtepi ne rruge e kolonjes perkrah Euro Market. Cmimi i diskutueshem.55 miljon

  Korçë 25 May 22:19
  55,000,000.00 Lek
 • 11 foto
  Shitet Apartament i mobiluar.
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament i mobiluar.

  Shitet apatament i mobiluar ne gjendje shume te mire. Pallat i ri , me ashensor . KATI 6. Sallon -

  Korçë 25 May 16:44
  1.00 Lek
 • 6 foto
  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=230000€
  Apartment / Apartment

  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=230000€

  Do blesh nje shtepi ne korce per fundjave per pushime shiko dhe kete oferte Shiten 2 Apartamente ngj

  Korçë 24 May 07:55
  23,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet shtëpi Ersekë
  House / Villas

  Shitet shtëpi Ersekë

  Shitet shtëpi 2 kate + 1 kat në papafingo me sipërfaqe 80 m2 cdo kat. Kati i parë bodrum, kati i dyt

  Korçë 23 May 15:48
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet shtepi! Okazion
  House / Villas

  Shitet shtepi! Okazion

  Shitet shtepi me 2 kate.Secili kat me nga 90m.Shtepi e re me kollona ,solete e cati fallco,dritare d

  Korçë 23 May 14:59
  56,000.00 €
 • 4 foto
  Okazion Shitet Hyrje Pallati Kati i Pare
  Apartment / Apartment

  Okazion Shitet Hyrje Pallati Kati i Pare

  Shitet Apartament 75m2, kati i pare, dy dhoma guzhine, koridor vënd për dru ose magazinë, banje e ma

  Korçë 22 May 12:10
  38,000.00 €
 • 7 foto
  Apartament i Ri 3+ 1, 30 000 €
  Apartment / Apartment

  Apartament i Ri 3+ 1, 30 000 €

  Ofertë për shitje apartament i ri, 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhinë, 1 banjë, korridor dhe 1 ballk

  Korçë 21 May 15:50
  30,000.00 €
 • 11 foto
  SHTEPI 2 KATE LAGJ E RE FUSHA E DRUVE
  House / Villas

  SHTEPI 2 KATE LAGJ E RE FUSHA E DRUVE

  OKAZION Shitet shtepi 2 kate e kompletuar me tapi te rregullt ne lagj; e re ish fusha e druve Korce.

  Korçë 21 May 10:40
  70,000.00 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1 50m2 ne Korce
  Apartment / Apartment

  Apartament 1+1 50m2 ne Korce

  Shitet apartament ne RR: Partizani LGJ: 4, ne godine e ish konviktit te mjekesise. Apartameni eshte

  Korçë 20 May 22:00
  8,400.00 €
 • 9 foto
  Shtepi private per shitje
  House / Villas

  Shtepi private per shitje

  Shtepia ndodhet ne adresa, lgj 10 rr.Teli Samsuri . Shtepia eshte e re, kati i pare ka garazh dhe ma

  Korçë 20 May 20:21
  130,000.00 €
 • 6 foto
  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=23000€
  Apartment / Apartment

  Shiten 2 Apartamente ngjitur 90 m2=23000€

  Do blesh nje shtepi ne korce per fundjave per pushime shiko dhe kete oferte Shiten 2 Apartamente ngj

  Korçë 19 May 19:30
  23,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 plus 1 ne korce..
  House / Villas

  Shitet shtepi 2 plus 1 ne korce..

  Shitet shtepi 2+1 ne qytetin e korces ne lagjen 1 maji.. Te interesuarit te kontaktojn 0676628424

  Korçë 19 May 17:18
  23,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet shtepi private ne Korce
  House / Villas

  Shitet shtepi private ne Korce

  Shitet shtepi private Korce Ne lagjen 10 afer shkolles SotirGurra ,rr:Petraq Shomo 21, 103m katror t

  Korçë 18 May 22:20
  35,000.00 €
 • 0 foto
  Apartament me Qira në Korçë
  Apartment / Apartment

  Apartament me Qira në Korçë

  Jepet me qira 2+1, i pabanuar më herët , 1 banjo ndodhet në dhomën kryesore të gjumit. Mobilimi vend

  Korçë 18 May 18:19
  20,000.00 Lek
 • 9 foto
  OKAZION! SHITET SHTËPI PRIVATE 280 M2 NË MBORJE
  House / Villas

  OKAZION! SHITET SHTËPI PRIVATE 280 M2 NË MBORJE

  DES Real Estate

  Korçë 18 May 16:40
  24,000.00 €
 • 7 foto
  OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJE 14 KORÇË.
  House / Villas

  OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJE 14 KORÇË.

  DES Real Estate

  Korçë 18 May 16:32
  2,500,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shitet 1 dhome per banim ose dyqan
  House / Villas

  Shitet 1 dhome per banim ose dyqan

  Shitet nje dhome me banje e kompletuar kati i pare mund te perdoret per shtepi ose dyqan. Lagjia 17

  Korçë 18 May 14:46
  8.00 Lek
 • 12 foto
  Shitet shtëpi e re 3 kateshe
  House / Villas

  Shitet shtëpi e re 3 kateshe

  Shitet shtepi e re 3kateshe 3km larg qytetit të Korçës, ndërtesa ka 1 dynym e 300 m2 vend përpara,k

  Korçë 17 May 17:52
  165,000.00 €
 • 3 foto
  okazion shitet kontinjer 6 igjat 2.2 i gjere
  garage

  okazion shitet kontinjer 6 igjat 2.2 i gjere

  eshte komplet hekur per me shum tel 069 430 3335

  Korçë 17 May 11:12
  1,600.00 €
 • 1 foto
  Shiten Apartamente
  Apartment / Apartment

  Shiten Apartamente

  Shiten hyrje 2+1 ,Lagjja 11.Me planimetri te rregullta, dhe me pozicione shume te mira. Apartamentet

  Korçë 14 May 22:21
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet Apartament
  House / Villas

  Shitet Apartament

  Shitet apartament 2+1, tek Gjykata Korce!!Ka ngelur vetem kati i 3. Me planimetri te rregullt, dhe m

  Korçë 14 May 22:09
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Korçë, PRI15516
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 2+1, Korçë, PRI15516

  FUTURE HOME

  Korçë 14 May 15:48
  37,000.00 €
 • 9 foto
  ? ULET ÇMIMI ❌❌❌ OKAZION ❌❌❌
  House / Villas

  ? ULET ÇMIMI ❌❌❌ OKAZION ❌❌❌

  🏰 ULET ÇMIMI ❌❌❌ OKAZION ❌❌❌ ⚜ Restaurant dhe 2 Kate Banim për Shitje me një Super Çm

  Korçë 13 May 14:32
  240,000.00 €
 • 2 foto
  shitet shtepi private
  House / Villas

  shitet shtepi private

  shtepi private me dokumenta te regullta 290 m2..dy dhoma salloguzhina koridor dhe banje me ballkon

  Korçë 13 May 12:49
  55,000.00 €
 • 5 foto
  Okazion Shitet shtepi ne Korce
  House / Villas

  Okazion Shitet shtepi ne Korce

  Shitet shtepia tek lagjja 1 Maj me te gjitha orendite e reja te paperdorura .

  Korçë 12 May 06:29
  28,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet shtepi 600m² ne Korçë
  House / Villas

  Shitet shtepi 600m² ne Korçë

  Shitet shtepia per arsye emigracioni ne lagjen e re te vilave rruga \"Sotir Kuneshka\" Shtepia ka 3

  Korçë 11 May 22:21
  200,000.00 €
 • 10 foto
  Shtepi private lagje 11
  House / Villas

  Shtepi private lagje 11

  Shtepi private 2 dhoma gjumi 2 banja sallon guzhine. Ballkon 4 metra. E gjitha e izoluar me lesh gur

  Korçë 11 May 07:56
  45,000.00 €
 • 11 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NE LAGJEN 15 KORÇË
  House / Villas

  SHITET SHTËPI PRIVATE NE LAGJEN 15 KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 8 May 08:40
  250,000.00 €
 • 11 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT NË KORÇË
  Apartment / Apartment

  SHITET SUPER APARTAMENT NË KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 8 May 08:36
  900.00 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 18 KORÇË
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 18 KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 8 May 08:27
  450.00 €
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT NE LAGJEN 18, KORÇË
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NE LAGJEN 18, KORÇË

  DES Real Estate

  Korçë 8 May 08:25
  7,500,000.00 Lek