Tiranë

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 8 foto
  Shitet apartament 2+1 100 m2 ,me hipoteke, 73000!
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1 100 m2 ,me hipoteke, 73000!

  Shitet apartament 2+1 100 m2 ,me hipoteke, 73000 i diskutushem euro tek Rruga e Kavajes!Apartamenti

  Tiranë Sot, 15:36
  73,000.00 €
 • 8 foto
  Hyrje ne Astir 110m
  Apartment / Apartment

  Hyrje ne Astir 110m

  Hyrja ne Astir Pran lokalit Strasburg kati 5 me pamje nga perndimi te treja dhomat jan me dalje ne

  Tiranë Sot, 15:31
  600.00 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 RR. ARTAN LENJA, TIRANË
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 RR. ARTAN LENJA, TIRANË

  Apartamenti me sipërfaqe 69 m² ndodhet në kompleksin Kontakt, në katin e parë, i mobiluar ne mënyrë

  Tiranë Sot, 15:28
  65,000.00 €
 • 4 foto
  SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ + 1.5 dylym
  House / Villas

  SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ + 1.5 dylym

  Shitet shtepi private ne vor fahati Berzez 6 km larg nga Citi Park rruga me asfalt deri afer shtepis

  Tiranë Sot, 15:23
  33,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar te Bulevardi Zhan D\'Ark, afër Ministrisë së Jashtme. Informacion mb

  Tiranë Sot, 15:22
  168,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament perball Martenitetit Glozheni
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament perball Martenitetit Glozheni

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Brrylit, përballë me Maternitetin e Ri, afër Unazës. Info

  Tiranë Sot, 15:22
  70,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 9 banim

  Tiranë Sot, 15:22
  121,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Oxhakut. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim Sipë

  Tiranë Sot, 15:22
  81,600.00 €
 • 0 foto
  Shitet 2+1 Kati Dyte Banim \'\'Ali Dem\'\'
  Apartment / Apartment

  Shitet 2+1 Kati Dyte Banim \'\'Ali Dem\'\'

  Shitet apartament 2 dhoma + guzhin tek Ali Demi Pallat i ri

  Tiranë Sot, 15:16
  With agreement
 • 5 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Apartment

  Apartament ne shitje

  Rruga e Kavajes, prane Kishes, Rruga Mujo Ulqinaku, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 101.12 m2 me H

  Tiranë Sot, 15:08
  190,000.00 €
 • 1 foto
  Apartament 1+1 ne Tirane, zona e Ali Demit
  Apartment / Apartment

  Apartament 1+1 ne Tirane, zona e Ali Demit

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 63 m2. Sipërfaqja e bollshme e çdo ambienti, orientimi shumë i mirë nga

  Tiranë Sot, 15:07
  46,000.00 €
 • 7 foto
  APARTAMENTE NE ITALI DHE SPANJE NGA 20,000€!!!
  Apartment / Apartment

  APARTAMENTE NE ITALI DHE SPANJE NGA 20,000€!!!

  Apartamente duke nisur nga 20,000€! Apartamente me pishina nga 45,000€! Vila me pishina nga 120,000€

  Tiranë Sot, 15:07
  20,000.00 €
 • 0 foto
  OKAZION: Apartament 1+1 ne Tirane
  Apartment / Apartment

  OKAZION: Apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 54.8 m2, me orientim nga Veriu dhe Lindja. Hyrja e apartamentit të fton

  Tiranë Sot, 15:06
  40,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Astir,te Artisti
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 1+1 ne Astir,te Artisti

  Shitet Apartament 1+1 me sip,75m ne katin e 6 banim ne nje pallat 8 katesh me ashensore dhe teper ci

  Tiranë Sot, 15:06
  57,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Wilson
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Wilson

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,115.5m ne katin 2 banim ne nje pallat te ri me ashensore. Apa

  Tiranë Sot, 15:06
  135,000.00 €
 • 1 foto
  Shtepi ne Tirane, 70% financim
  Apartment / Apartment

  Shtepi ne Tirane, 70% financim

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 63.3 m2, me orientim nga Perëndimi. Pas hyrjes në apartament, në të dja

  Tiranë Sot, 15:06
  46,000.00 €
 • 8 foto
  Apartament për Shitje - 2 Hyrje - 130m2
  Apartment / Apartment

  Apartament për Shitje - 2 Hyrje - 130m2

  Apartament për Shitje. Apartamenti ka 2 hyrje, dhe mund të ndahet në 2-apartamente më vete. Pjesa

  Tiranë Sot, 15:06
  130,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

  Shitet Apartament 2+1+2 me sip,100m ne katin e 4 me ashensore ne nje pallat te ri,dhe teper cilesore

  Tiranë Sot, 15:05
  75,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Magnet,Inxhinieria
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 te Magnet,Inxhinieria

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,92m ne katin e 8 te fundit ne nje pallat te ri te sapo perfun

  Tiranë Sot, 15:05
  94,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosco
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosco

  Zona/Rruga : Don Bosco Shitet Apartament 2+1+2 me sip 101m, ne rr Don Bosko, prane Vizion Plusit os

  Tiranë Sot, 15:05
  80,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 3+1 mbrapa Globe,Vace Zela
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1 mbrapa Globe,Vace Zela

  Zona/Rruga : Kavajes,te Vace Zela Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 120m, ne rrugen e Kavajes, pra

  Tiranë Sot, 15:05
  95,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Pazari i Ri
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1+2 te Pazari i Ri

  Shitet Apartament 3+1+2 me sip,137m ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri dhe shume cilesore,Aparta

  Tiranë Sot, 15:05
  185,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

  Zona/Rruga : Fresku, Restorant Qesaraka Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare,me sip,108m ne k

  Tiranë Sot, 15:05
  60,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 4+1 te Ali Demi
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 4+1 te Ali Demi

  Zona/Rruga : Dhimiter Kamarda,Ali Demi OKAZION Ali Demi, prane Big Market, ish Markata e Vjeter Sh

  Tiranë Sot, 15:05
  100,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa

  Zona/Rruga : Durrsit,blloku Ambasadave Shitet Apartament 2+1 me sip,91m ne katin e 4 banim ne nje p

  Tiranë Sot, 15:05
  95,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe

  Zona/Rruga : Ndre Mjeda,mbrapa Globe Shitet Apartament 3+1+2 tualete me sip,140m ne katin 1 banim o

  Tiranë Sot, 15:05
  140,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir,te Alfa Bank
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir,te Alfa Bank

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,80m Apartamenti sip te brendshme,plus ka dhe nje verande me s

  Tiranë Sot, 15:05
  72,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Astir,te Vila L
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 ne Astir,te Vila L

  Shitet 2+1, 94 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sall

  Tiranë Sot, 15:05
  60,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektrik
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektrik

  Shitet Apartament 1+1 me sip,55m ne katin e 4 te fundit, ne nje pallat egzistues me tulla.Apartament

  Tiranë Sot, 15:05
  50,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Oxhaku
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Oxhaku

  !Shitet Apartament 2+1 dhe Garazhd me siperfaqe 122m, ne rr Kongresi Manastirit, Oxhaku. Apartamenti

  Tiranë Sot, 15:05
  90,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,128m ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri,dhe teper cilesor

  Tiranë Sot, 15:05
  140,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Kavajes, Globi
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Kavajes, Globi

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,120m ne katin e 2 banim ose i 3 teknik ne nje pallat te ri me

  Tiranë Sot, 15:05
  109,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fiore Di Bosco
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fiore Di Bosco

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete njera me dritare natyrale,me sip,105.5m ne katin e pare banim ose i

  Tiranë Sot, 15:04
  92,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet Super Apartament 2+1 te Oxhaku
  Apartment / Apartment

  Shitet Super Apartament 2+1 te Oxhaku

  Shitet Apartament 2+1 me sip 140 m² prane oxhakut dhe ambulances nr 10, i bollshem,i mobiluar me arr

  Tiranë Sot, 15:04
  125,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 3+1 te Venue Clab
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1 te Venue Clab

  Papafingo me sip totale 262.1 m² dhe sip ndertimi 136 m², (3+1 dhe me shume), ne Kodren e Diellit,ne

  Tiranë Sot, 15:04
  96,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia

  Zona/Rruga : Casa Italia Shitet Apartament 2+1 +2 tualete + 1 ballkon, me siperfaqe 95m, te Casa It

  Tiranë Sot, 15:04
  62,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Barrikadave
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Barrikadave

  Shitet Apartament 2+1 me sip,68.5m ne katin e 4 ne nje pallat 5 katesh ne Rr e Barrikadave buze rrug

  Tiranë Sot, 15:04
  75,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

  Apartament me sip 110 m², ne rr Xhon Belushi, mbrapa Institutit Berthamor. Ideale per personat qe

  Tiranë Sot, 15:04
  55,500.00 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Orioni Rajoni nr,4
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 1+1 te Orioni Rajoni nr,4

  Apartament 1+1 me sip 62.7 m², ne rr e Dibres, kompleks i ri, kati i 1 banim ose kati i 2 teknik me

  Tiranë Sot, 15:04
  55,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Qender,mbrapa Cirkut
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 1+1 ne Qender,mbrapa Cirkut

  Shitet Apartament 1+1 me sip 62 m², ne qender te Tiranes, tek Piazza mbrapa Muzeut Kombetar. Apartam

  Tiranë Sot, 15:04
  60,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Fillim te Don Bosko
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 1+1 ne Fillim te Don Bosko

  Shitet Apartament 1+1 me sip,75m ne katin 4 banim ne nje pallat te ri dhe teper cilesore,pallati esh

  Tiranë Sot, 15:03
  85,000.00 €
 • 7 foto
  Shite apartament 1+1
  House / Villas

  Shite apartament 1+1

  Shite apartament 1+1 55 m2 ne zonen e alliasit afer fakultetit mjeksis mbrapa kopshtit ose para bi

  Tiranë Sot, 14:56
  45,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 2+1 ,115.50 m2 ,96000 euro!
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1 ,115.50 m2 ,96000 euro!

  Shitet apartament 2+1 ,115.50 m2 ,96000 euro me hipoteke, prane qendres Kristal! Apartamenti ndodhet

  Tiranë Sot, 14:56
  96,000.00 €
 • 7 foto
  Apartment me hipotek.. Pran kmy.. Yzberisht
  Apartment / Apartment

  Apartment me hipotek.. Pran kmy.. Yzberisht

  Okazion.. shitet apartament me hipotek 1+1 I pershtatur ne 2+1 me siperfaqe totale 74 m2.. Apartme

  Tiranë Sot, 14:54
  49,000.00 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT + GARAZH, KOMPLEKSI MAGNET
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT + GARAZH, KOMPLEKSI MAGNET

  Apartamenti ndodhet ne katin e pare, pallat i ri, ka siperfaqe 69 m² dhe eshte i arreduar ne menyre

  Tiranë Sot, 14:48
  74,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 2+1 75m2 me hipoteke 75000 euro!
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1 75m2 me hipoteke 75000 euro!

  Shitet apartament 2+1 75m2 me hipoteke 75000 euro i diskutueshem tek rruga e Barikadave! Apartamenti

  Tiranë Sot, 14:48
  75,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET 3+1+2 APARTAMENT NE MYSLYM SHYRI
  Apartment / Apartment

  SHITET 3+1+2 APARTAMENT NE MYSLYM SHYRI

  Shitet 3+1+2 Apartament ne Myslym Shyri ne rrugen Nikolla Lena me siperfaqe te brendshme 117 m2. Apa

  Tiranë Sot, 14:45
  160,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet gasoniere 44m2 33000 Euro ne Porcelan!
  Apartment / Apartment

  Shitet gasoniere 44m2 33000 Euro ne Porcelan!

  Shitet gasoniere 44m2 33000 Euro ne Porcelan! Shitet apartamenti 44m2 tek Varri i Bamit ne Porcelan.

  Tiranë Sot, 14:28
  33,000.00 €
 • 11 foto
  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR TOTALISHT
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR TOTALISHT

  SHITET APARTAMENT 2+1 TE BRRYLI SIPER TIRANA BANK.E RREGLUAR NE MENYR BASHKOHORE .KATI I PESTE ME TA

  Tiranë Sot, 14:16
  67,000.00 €
 • 5 foto
  Garazh ne Bllok,
  garage

  Garazh ne Bllok,

  Shitet garazh i mbyllur me sip. 56m2 i pershtashem per disa automjete apo magazine. Adresa: Rr. Abdy

  Tiranë Sot, 14:11
  57,500.00 €