Tiranë

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  GARAZH 1188M2 KONFERENCA E PEZES BUZE RRUGE
  garage

  GARAZH 1188M2 KONFERENCA E PEZES BUZE RRUGE

  NE NDERTIM TE RI MODERN 2020 I SHITUR PLOTESISHT. I DISKUTUESHEM

  Tiranë Sot, 08:42
  450,000.00 €
 • 9 foto
  Jepet me qera apartament 3+1 në Astir, Green City
  Apartment / Apartment

  Jepet me qera apartament 3+1 në Astir, Green City

  Jepet me qera apartament 3+1 në Astir, Green City. Ka nje siperfaqe prej 143 m2. Ndodhet ne katin 1

  Tiranë Sot, 08:42
  300.00 €
 • 1 foto
  Shitet, Apartament 3+1+2, Liqeni i Thate.
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 3+1+2, Liqeni i Thate.

  PERSHKRIMI I PRONES: Apartamenti ndodhet midis Rr. Adem Sina dhe Rr. Mustafa Xhabrahimi. Siperfaqja:

  Tiranë Sot, 08:12
  197,100.00 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 94m2 prane stadiumit Dinamo
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1 94m2 prane stadiumit Dinamo

  Apartament 2+1 94m2, kati i dyte, pallat i ri me rifinitura teper cilesore dhe pozicionuar ne nje zo

  Tiranë Sot, 07:44
  144,000.00 €
 • 4 foto
  Apartament 120m 2+1+gatim+2 tualete+2 rr Mine Pez
  Apartment / Apartment

  Apartament 120m 2+1+gatim+2 tualete+2 rr Mine Pez

  Apartament 2+1+2 tualete120m² kati i 5 rruga Mine Peza. Apartamenti ndodhet nje nje pallat te ndertu

  Tiranë Sot, 07:44
  99,000.00 €
 • 12 foto
  Apartament 2+1+2, 96m² Rr 5 maji
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1+2, 96m² Rr 5 maji

  Shitet apartament 2+1+2 tualete, ballkon kati i 6, 96m² rruga 5maji mbrapa qendres Concord. Apartame

  Tiranë Sot, 07:44
  78,000.00 €
 • 6 foto
  Apartament Garsioner 40 m² Kati i trete
  Apartment / Apartment

  Apartament Garsioner 40 m² Kati i trete

  Garsioner 40m² kati i 3 teknik, ashensor, kondisioner, tualet, ambjent gatimi, ndarje ambjentesh. Am

  Tiranë Sot, 07:44
  68,000.00 €
 • 5 foto
  Aprtament me qera 2+1
  Apartment / Apartment

  Aprtament me qera 2+1

  Apartament me qera 2+1, 73m², kat i 5, pallat egzistues, jepet bosh. Ka te arreduar vetem ambjentin

  Tiranë Sot, 07:43
  20,000.00 Lek
 • 6 foto
  Ap 3+1+2wc+gr. Rr H.Dalliu, tek prokuroria e Tiran
  Apartment / Apartment

  Ap 3+1+2wc+gr. Rr H.Dalliu, tek prokuroria e Tiran

  Ap 3+1+2tualete+garazhd, 115m2, kat i 4, rr Haxhi Dalliu prane prokuroruse se Tiranes. Kat i 4. Orie

  Tiranë Sot, 07:43
  135,000.00 €
 • 4 foto
  shes shtepi ne hamalle te durresit afer plazhit
  House / Villas

  shes shtepi ne hamalle te durresit afer plazhit

  shes shtepi ne hamalle te durresit afer plazhit 74 metra katrore me nje dylym toke me nje magazine 3

  Tiranë Sot, 07:35
  80,000.00 €
 • 0 foto
  shes apartament 1+1 70m2 me hipoteke
  Apartment / Apartment

  shes apartament 1+1 70m2 me hipoteke

  shes apartament 1+1 70m2 me hipoteke ne unaze te re mbrapa alfa bank kati i 5 me planimetri te regul

  Tiranë Sot, 07:23
  670.00 €
 • 6 foto
  Shitet Vila 300m2 me 5500m2 Toke!!
  House / Villas

  Shitet Vila 300m2 me 5500m2 Toke!!

  Shitet Vila 300m2 me 5500m2 Toke e paisur me certifikate pronesie! Vila ndodhet 500m Larg Tegut.

  Tiranë Sot, 07:23
  800,000.00 €
 • 2 foto
  Apartamet 3+1 Ne porcelan
  Apartment / Apartment

  Apartamet 3+1 Ne porcelan

  Okazion: Shitet Apartament Ne zonen e Porcelanit , Rr. Xhanfize Keko shitet apartament 3+1. Apartam

  Tiranë Sot, 07:20
  78,000.00 €
 • 12 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 88,000 €
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 88,000 €

  Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku, Rruga e Dajtit. • Sipërfaqja totale: 110 m2. • Kati i 1 bani

  Tiranë Sot, 04:06
  88,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 65,000 €
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 65,000 €

  Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku, Rruga e Dajtit, pranë Qesarakës. • Sipërfaqja totale: 96m2. â€

  Tiranë Sot, 03:55
  65,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 78,000 €
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 78,000 €

  Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku, Rruga e Thesarit, kompleksi Sigers. • Sipërfaqja totale: 93 m2

  Tiranë Sot, 03:54
  78,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë 45,000 €
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë 45,000 €

  Shitet, Apartament 1+1, tek Fresku, Rruga Teleferikut. • Sipërfaqja totale: 64m2. • Kati i 3. â€

  Tiranë Sot, 03:41
  45,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 62,000 €
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 62,000 €

  Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku, Rruga e Teleferikut. • Sipërfaqja totale: 102 m2. • Kati i 3

  Tiranë Sot, 03:41
  62,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 57,000 €
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 57,000 €

  Shitet, Apartament 1+1, në Fresk, rruga e Dajtit, pranë Restorant Freskut. Informacion mbi pronën: â

  Tiranë Sot, 03:40
  57,000.00 €
 • 10 foto
  Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 92,400 €
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 92,400 €

  Shitet, apartament 3+1, në zonën e Freskut, rruga Muhamet Deliu. Informacion mbi pronën: • Sipërfa

  Tiranë Sot, 03:40
  92,400.00 €
 • 12 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 85,000 €
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 85,000 €

  Shitet, Apartament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga Muhamet Deliu. Informacion mbi pronën: • Sipërfa

  Tiranë Sot, 03:40
  85,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 60,000 €
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 60,000 €

  Shitet, Apartament 2+1 në Fresk, në rrugën Dalip Topi. • Sipërfaqja totale: 100 m2. • Kati i 2-t

  Tiranë Sot, 03:39
  60,000.00 €
 • 12 foto
  Shitet, Apartament 3+1, Kinostudio, Tiranë. 85,000
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 3+1, Kinostudio, Tiranë. 85,000

  Shitet, apartament 3+1, në zonën e Kinostudios, pranë Ministrisë së Kulturës. Informacion mbi pronën

  Tiranë Sot, 03:38
  85,000.00 €
 • 1 foto
  Shitet 3+1+2 , Super Okazion Tek Sheshi Wilson !
  Apartment / Apartment

  Shitet 3+1+2 , Super Okazion Tek Sheshi Wilson !

  Shitet apartament 3+1+2 ,125m2 neto, tek sheshi Wilson. Apartamenti pozicionohet ne katin 0 te nje n

  Tiranë Sot, 02:17
  120,000.00 €
 • 1 foto
  Shitet Super Apartament 1+1 , Ne zonen e Freskut
  Apartment / Apartment

  Shitet Super Apartament 1+1 , Ne zonen e Freskut

  Shitet Super Apartament 1+1 , Ne zonen e Freskut,Komuna Dajt.Apartamenti organizohet ne katin e pare

  Tiranë Sot, 02:14
  35,000.00 €
 • 1 foto
  Shitet Super Apartament,98 m2 ne Zonen e Freskut
  Apartment / Apartment

  Shitet Super Apartament,98 m2 ne Zonen e Freskut

  Shitet Super Apartament 2+1 , Ne zonen e Freskut,Komuna Dajt.Apartamenti organizohet ne katin e pare

  Tiranë Sot, 02:12
  55,000.00 €
 • 5 foto
  OKAZION! Shitet Apartament 2+1+2+Depo+Verandë
  Apartment / Apartment

  OKAZION! Shitet Apartament 2+1+2+Depo+Verandë

  Shitet apartament 2+1+2 + Depo + Verandë 115m2, pranë Vasil Shantos. Apartament ndodhet në katin e 2

  Tiranë Sot, 02:11
  97,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 Në Myslym Shyri
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 Në Myslym Shyri

  Shitet apartament 2+1, 80m2 neto në Myslym Shyr. Apartamenti organizohet nga një sallon, kuzhinë, 2

  Tiranë Sot, 02:10
  105,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Super Apartament 2+1+2+2
  Apartment / Apartment

  Shitet Super Apartament 2+1+2+2

  Shitet apartament 2+1+2+2 , 125m2 neto, tek komuna e Parisit. Apartamenti organizohet nga nje sallon

  Tiranë Sot, 02:10
  120,000.00 €
 • 1 foto
  Shitet Super Apartament 3+1+2 , ne Kryeqytet.
  Apartment / Apartment

  Shitet Super Apartament 3+1+2 , ne Kryeqytet.

  Shitet apartament 3+1+2 , 167m2 neto, ne zonen me te lakmuar te kryeqytetit,ne nje lagje elitare. Ap

  Tiranë Sot, 01:52
  385,000.00 €
 • 12 foto
  Shitet Apartament prane ish bllokut dhe liqenit
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament prane ish bllokut dhe liqenit

  Shesim Apartament 3+1 ne zonen me elitare dhe me te preferuar te qytetit te Tiranes , afer tek Garda

  Tiranë Sot, 01:38
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne \'Bllok\'
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1+2 ne \'Bllok\'

  Shitet apartament 3+1+2 ne zonen me te lakmuar te kryeqytetit ne nje lagje elitare. Apartamenti ka n

  Tiranë Sot, 01:17
  330,000.00 €
 • 0 foto
  Apartament prj 124m2 ne Tirane
  Apartment / Apartment

  Apartament prj 124m2 ne Tirane

  Mbi shkollen e mesme Petro Nini, perballe me liqenin artificial, shitet apartament 124 m2,teresisht

  Tiranë Sot, 00:44
  160,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet, Apartament 2+1,+ GARAZH, Liqeni I Thatë
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 2+1,+ GARAZH, Liqeni I Thatë

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacion mbi apartamentin: •Nd

  Tiranë Dje, 23:04
  155,000.00 €
 • 8 foto
  SHITET 1+1 YZBERISHT 50.000 EURO ME HIPOTEKE.
  Apartment / Apartment

  SHITET 1+1 YZBERISHT 50.000 EURO ME HIPOTEKE.

  SHITET APARTAMENT NE YZBERISHT 1+1 TE KATI 5 TE NJE PALLATE TE RI 9 KAT. APARTAMENTI DISPONON TE G

  Tiranë Dje, 22:55
  50,000.00 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 90,000 TE KOPSHTI BOTANIK
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 90,000 TE KOPSHTI BOTANIK

  Shitet apartament 2+1 te Kopshti Botanik. Apartamenti ka dy dhoma gjumi , 1 banio, kuzhina edhe sall

  Tiranë Dje, 22:54
  90,000.00 €
 • 2 foto
  OKAZION 1+1 77 m2 ALI DEMI
  Apartment / Apartment

  OKAZION 1+1 77 m2 ALI DEMI

  SHITET APARTAMENT 77 M2 BRUTO TE ALI DEMI NE PALLAT NEN NDERTIM . APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2 .

  Tiranë Dje, 22:52
  55,440.00 €
 • 2 foto
  OKAZION 64 M2 APARTAMENT TE ALI DEMI
  Apartment / Apartment

  OKAZION 64 M2 APARTAMENT TE ALI DEMI

  OKAZION SHITET APARTAMENT 64 M2 BRUTO NE PALLATE NEN NDERTIM ME CMIMIN 720 EURO M2 . APARTAMENTI NDO

  Tiranë Dje, 22:52
  46,080.00 €
 • 3 foto
  APARTAMENT 1+1 NË SHITJE, KODRA E DIELLIT
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT 1+1 NË SHITJE, KODRA E DIELLIT

  Apartamenti ndodhet tek Kodra e Diellit. • Siperfaqe 73.2 m2 • Kati 2 banim Organizimi: •

  Tiranë Dje, 21:42
  63,000.00 €
 • 4 foto
  APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, RRUGA SIRI KODRA
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, RRUGA SIRI KODRA

  Apartamenti ndodhet tek Rruga Siri Kodra. Informacion i pergjithshem: • Siperfaqe 110.53 m2 â€

  Tiranë Dje, 21:42
  135,000.00 €
 • 1 foto
  APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, ALI DEMI
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, ALI DEMI

  Apartameni ndhodhet ne zonën e Ali Demit. • Siperfaqe 77 m2 • Kati 2 banim Organizimi: •

  Tiranë Dje, 21:38
  55,440.00 €
 • 1 foto
  APARTAMENT 1+1 NË SHITJE, RRUGA E KAVAJËS
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT 1+1 NË SHITJE, RRUGA E KAVAJËS

  Apartamenti ndodhet tek Rruga e Kavajës pranë Universitetit Europian. • Kati 3 banim • Siperfa

  Tiranë Dje, 21:38
  77,000.00 €
 • 6 foto
  APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, LAPRAKË
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, LAPRAKË

  Apartamenti ndodhet në Laprakë, Rruga Dritan Hoxha. • Siperfaqe 78 m2 • Kati 5 banim Organizi

  Tiranë Dje, 21:38
  65,000.00 €
 • 1 foto
   Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Ali Demi.
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Ali Demi.

  Okazion !! Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Ali Demi. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe n

  Tiranë Dje, 21:38
  90,396.00 €
 • 1 foto
  Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen Ali Demi.
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen Ali Demi.

  Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen Ali Demi. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe

  Tiranë Dje, 21:37
  85,689.00 €
 • 6 foto
  Apartament me qera 1+1, Mobilim i ri Sh. Shqiponja
  Apartment / Apartment

  Apartament me qera 1+1, Mobilim i ri Sh. Shqiponja

  Apartament me qera 1+1, i mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket, kondicioner, kati 3, I pa banuar

  Tiranë Dje, 21:15
  250.00 €
 • 0 foto
  shtepi
  House / Villas

  shtepi

  shtepi 1+1 e mobiluar leshohet me qera me te gjitha kushtet

  Tiranë Dje, 21:10
  200.00 Lek
 • 4 foto
  APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, YZBERISH
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, YZBERISH

  Apartamenti ndodhet në Yzberisht. • Siperfaqe 85 m2 • Kati 8 banim Organizimi: • Sallon n

  Tiranë Dje, 20:58
  65,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet apartament ne Porcelan
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament ne Porcelan

  Apartament 2+1 ne katin e 4 ,parafabrikat i rikostruktuar teresisht disa vite me pare. Nje dhome m

  Tiranë Dje, 20:58
  48,000.00 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 KOMBINAT 56.000 EURO
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 2+1 KOMBINAT 56.000 EURO

  Shitet apartament 2+1 dhe ballkon ne zonen e Kombinatit. Pallati ndodhet ne rruge kryesore ne nje

  Tiranë Dje, 20:57
  56,000.00 €