Patundshmeri në shitje në Lushnjë

 • 11 foto
  shitet shtepi e kompletuar
  House / Villas

  shitet shtepi e kompletuar

  Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne

  Lushnjë Sot, 04:00
  120,000.00 €
 • 0 foto
  shtepi 1+1 tullle ne pallat 3 katesh
  Apartment / Apartment

  shtepi 1+1 tullle ne pallat 3 katesh

  shitet shtepi 1+1, 54 m2,kati i dyte .i rregulluar ne vitin 2017.dritare ,dyer banjo. elektrike ,hid

  Lushnjë Sot, 01:19
  2,800,000.00 Lek
 • 10 foto
  OKAZION Lushnje -Ish Fusha Druve
  House / Villas

  OKAZION Lushnje -Ish Fusha Druve

  Shtepia eshte 103 metra katrore . Siperfaqja tokes rrethe e qark esht 800 metra katrore me te gjit

  Lushnjë 17 February 12:14
  With agreement
 • 8 foto
  Apartament 3+1 ne Lushnje
  Apartment / Apartment

  Apartament 3+1 ne Lushnje

  Shitete Apartament 3+1 i mobiluar,Kati i 3 me pamje nga te dyja anet e pallatit,

  Lushnjë 17 February 10:11
  With agreement
 • 2 foto
  Apartamente ne Lushnje
  Apartment / Apartment

  Apartamente ne Lushnje

  Shiten 2 Apartamente Kati i 6 banimi (1+1, 77 m2) dhe Kati i 9 banimi (2+1,117 m2) Apartamentet ndod

  Lushnjë 15 February 12:13
  300.00 €
 • 11 foto
  Shtepi ne Lushnje
  House / Villas

  Shtepi ne Lushnje

  Shitet kati II I nje shtepie private, 130 M2, me 36m² garazhd ose ambient tregtar, oborr i zhytur ne

  Lushnjë 15 February 09:16
  120,000.00 €
 • 11 foto
   LUSHNJE APARTAMENT NE SHITJE (OKAZION)
  Apartment / Apartment

  LUSHNJE APARTAMENT NE SHITJE (OKAZION)

  --Apartamenti eshte i orientuar Lindje-Perendim --Ndodhet ne katin e 4 te godines. --Ka shkalle priv

  Lushnjë 14 February 13:49
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand
  House / Villas

  Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 3+1 , Me siperfaqe 100 m2 banes dhe 100 m2 verand ne katin 6 ba

  Lushnjë 5 February 09:01
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1
  House / Villas

  Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti , Me siperfaqe 135 m2 , ne katin 5 banim . 2 dhoma + 1 Guzhin +

  Lushnjë 5 February 09:01
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1
  House / Villas

  Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti Me siperfaqe 133 m2 . 18 m2 ballkon 1 dhe 14 m2 ballkoni 2 ne

  Lushnjë 5 February 09:01
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5
  House / Villas

  Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5

  Shitet ose jepet me qera Papafingo , Me siperfaqe 350 m2 ambjente te brendeshme dhe 300 m2 ballkon.

  Lushnjë 5 February 09:01
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1
  House / Villas

  Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 2+1 me nje banjo ne kati te 5 banim , Me siperfaqe 134 m2 , P

  Lushnjë 5 February 09:01
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet Papafingo 3 dhoma + 2 Banjo Kati 9
  Apartment / Apartment

  Shitet Papafingo 3 dhoma + 2 Banjo Kati 9

  Shitet Papafingo Kati i 9 . 3 dhoma + 2 Banjo. Dhomat dhe dhoma e ndenjes me parket . Me sistem ngr

  Lushnjë 5 February 09:01
  With agreement
 • 10 foto
  APARTAMENT NE SHITJE NE LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT NE SHITJE NE LUSHNJE

  Shes nje apartament 100 meter katror ne lushnje tek ypsiloni,apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,

  Lushnjë 30 January 17:50
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet tokë are në Lumth, Lushnje me sipërfaqe 2017 m² toka ka lokacion të favoshëm pranë autostradës Lushnje-Fier. Shitet me çmimin prej 100 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241
  Land / Land

  Shitet tokë are në Lumth, Lushnje me sipërfaqe 2017 m² toka ka lokacion të favoshëm pranë autostradës Lushnje-Fier. Shitet me çmimin prej 100 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241

  Shitet tokë are në Lumth, Lushnje me sipërfaqe 2017 m² toka ka lokacion të favoshëm pranë autostrad

  Lushnjë 30 January 10:18
  100,000.00 €
 • 11 foto
  HYRJE NE PALLAT KOLONJE LUSHNJE
  House / Villas

  HYRJE NE PALLAT KOLONJE LUSHNJE

  Shitet shtepi pallati ne kati i 2t. Shpia esht e restauruar komplet si duket ne foto. 2+1. Per me sh

  Lushnjë 24 January 21:16
  With agreement
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet apartament 3+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 158.71 m² i org

  Lushnjë 24 January 12:52
  65,000.00 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 48 m² e organi

  Lushnjë 24 January 10:06
  19,000.00 €
 • 7 foto
  SHITET MAGAZINË NË PLUG, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET MAGAZINË NË PLUG, LUSHNJE

  Shitet magazinë në Plug, Lushnje me sipërfaqe 70 m². Magazina ka lokacion të favorshëm në qëndër të

  Lushnjë 20 January 17:24
  5,000.00 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Apartamenti ndodhet në katin e parë me sipër

  Lushnjë 20 January 16:48
  1,900,000.00 Lek
 • 8 foto
  HITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  HITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 71.4 m

  Lushnjë 20 January 16:04
  35,000.00 €
 • 9 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Land / Land

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet ndërtesë + truall në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa totale është 3237 m² ku 3000 m² janë

  Lushnjë 20 January 16:03
  250,000.00 €
 • 8 foto
  SHITET TOKË ARE NË SYZES, BERAT 38,000 EUR / Total
  Land / Land

  SHITET TOKË ARE NË SYZES, BERAT 38,000 EUR / Total

  Shitet ose ndërrohet tokë are në Syzes, Berat. Sipërfaqa e tokës është 1027 m² me lokacion të favor

  Lushnjë 20 January 12:43
  38,000.00 €
 • 0 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI,
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI,

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ka sipërfaqe totale 27.5m². Ndodhet afër

  Lushnjë 16 January 15:41
  400.00 €
 • 0 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Shitet ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ka sipërfaqe totale 27.5m². Ndodhet afër Bar Ped

  Lushnjë 16 January 15:41
  With agreement
 • 6 foto
  SHITET BODRUM, RRUGA SHËTITORJA E STADIUMIT \"LAGJA
  garage

  SHITET BODRUM, RRUGA SHËTITORJA E STADIUMIT \"LAGJA

  Bodrumi është në një zonë të përshtatshme dhe të pëlqyeshme ku mund të shfrytëzohet për shumë aktivi

  Lushnjë 16 January 15:40
  240,000.00 €
 • 9 foto
  OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHA
  Apartment / Apartment

  OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHA

  Shitet apartament në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 93 m² me dokumentacion të

  Lushnjë 16 January 15:39
  40,000.00 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Ka sipërfaqe 60 m², i organizuar në dhomë gjumi,

  Lushnjë 16 January 15:39
  2,200,000.00 Lek
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSH
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSH

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 60m² dhe është i org

  Lushnjë 16 January 15:38
  2,200,000.00 Lek
 • 6 foto
  SHITET BODRUM NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES, LUSHNJE
  garage

  SHITET BODRUM NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES, LUSHNJE

  Shitet bodrum me sipërfaqe 472.5m². Ambienti mund të përdoret si lokal magazinë etj. Ka dalje në rru

  Lushnjë 16 January 15:33
  185,000.00 €
 • 3 foto
  SHITET DYQAN + BANESË NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHT
  Apartment / Apartment

  SHITET DYQAN + BANESË NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHT

  Shitet dyqan + banesë në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Dyqani ka sipërfaqe 29m², ndërsa banes

  Lushnjë 16 January 15:33
  70,000.00 €
 • 4 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,
  Apartment / Apartment

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,

  Shitet ambient biznesi në lagjen Skënder Libohova në rrugën e bashkisë me sipërfaqe 47m². Ambienti ë

  Lushnjë 16 January 15:32
  60,000.00 €
 • 1 foto
  SHITET DUPLEX NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET DUPLEX NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet duplex në lagjen Çlirimi, Lushnje me sipërfaqe 330 m². Shtëpia lokacion të favorshëm pranë rr

  Lushnjë 16 January 15:31
  2,700,000.00 Lek
 • 0 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË GOLEM I VOGËL, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË GOLEM I VOGËL, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private në Golem I Vogël, Lushnje. Shtëpia ka sipërfaqe 100 m² dhe organizohet në mëny

  Lushnjë 16 January 15:31
  2,700,000.00 Lek
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NË LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 122.82 m² e organi

  Lushnjë 13 January 10:17
  44,000.00 €
 • 9 foto
   Shitet Apartament 2+1, kati i 1, pallat egzistues
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1, kati i 1, pallat egzistues

  Okazion shitet apartament 110 metra katror, kati i 1 pallat egzistues. Eshte teresisht i rinovuar me

  Lushnjë 13 January 08:33
  4,000,000.00 Lek
 • 9 foto
  SHITET TOKË ARE NË DIVJAKË, LUSHNJE
  Land / Land

  SHITET TOKË ARE NË DIVJAKË, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Divjakë, Lushnje me sipërfaqe 500 m². Toka ka lokacion të favorshëm buzë rrugës

  Lushnjë 10 January 10:17
  3,500,000.00 Lek
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Gafurr Muço, Lushnje me sipërfaqe totale 106.76 m² dhe sipërfaqe e brënd

  Lushnjë 10 January 09:08
  42,000.00 €
 • 2 foto
  Shtepia+toke ne autostaden Lushnje Fier
  House / Villas

  Shtepia+toke ne autostaden Lushnje Fier

  Shitet OKAZION buze autostrades Lushnje - Fier km.9 shtepia 100 m2, me 900 m2 toke (200 m2 truall

  Lushnjë 7 January 15:56
  4,000,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi dy kateshe
  House / Villas

  Shitet shtepi dy kateshe

  Shitet shtepi dy kateshe me eletricitet uje me 500 metra tok ndodhet ne rrugen sabri kosturi sarav p

  Lushnjë 28 December 15:11
  650,000.00 Lek
 • 14 foto
  SHITET DUPLEX NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET DUPLEX NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet duplex në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Sipërfaqa është 82 m² kati1 dhe 82 m² kati 2. Ka

  Lushnjë 26 December 10:12
  5,500,000.00 Lek
 • 8 foto
  SHITET VILË 4-KATËSHE NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET VILË 4-KATËSHE NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet vilë 4-katëshe në lagjen Gafurr Muço. Sipërfaqa e vilës është 220 m² dhe organizohet në kati

  Lushnjë 23 December 14:15
  450,000.00 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Land / Land

  JEPET ME QIRA TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Jepet me qira truall në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa e truallit është 426 m² me lokacion të f

  Lushnjë 23 December 14:06
  130,000.00 Lek
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES

  Shitet apartament 3+1 tek lagja Kongresi, Lushnjes. Apartamenti ka sipërfaqe 120 m² dhe organizohet

  Lushnjë 19 December 16:20
  500.00 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 124 m² i organi

  Lushnjë 18 December 12:20
  40,000.00 €
 • 11 foto
  SHITET TOKË ARE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE
  Land / Land

  SHITET TOKË ARE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Karbunarë e Poshmte, Lushnje. Sipërfaqa e rokës është 7000 m², me lokacion të fa

  Lushnjë 17 December 09:17
  380,000.00 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 59 m²

  Lushnjë 16 December 16:11
  2,900,000.00 Lek
 • 9 foto
  SHITET TOKË ARE NË KARUNARË E POSHTME, LUSHNJE
  Land / Land

  SHITET TOKË ARE NË KARUNARË E POSHTME, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Karbunarë e Poshmte, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 2012 m² me lokacion të fav

  Lushnjë 14 December 08:33
  4,000,000.00 Lek
 • 13 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË KRUTJE E POSHTME, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË KRUTJE E POSHTME, LUSHNJE

  Shitet Shtëpi 1 katëshe + truall në krutje e poshtme, Lushnje. Sipërfaqa totale është 839 m² ku 1

  Lushnjë 11 December 17:03
  8,500,000.00 Lek
 • 8 foto
  SHITET TOKË ARE NË NGURRËZ, LUSHNJE
  Land / Land

  SHITET TOKË ARE NË NGURRËZ, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Ngurrëz e Vogël, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 8950 m² ku mund të përdoret pë

  Lushnjë 10 December 15:10
  2,700,000.00 Lek