Patundshmeri në shitje në Skënderaj

 • 3 foto
  Shtepia ne shitje!
  House / Villas

  Shtepia ne shitje!

  Shtepia ne shitje! Shtepia ndodhet ne Skenderaj, lagja 2 (Nr/4). Dokumentacion ne rregull. Per me s

  Skënderaj Dje, 16:26
  85,000.00 €
 • 6 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Apartment

  Banesa ne shitje

  Shitjet kan filluar Per te gjithe te interesuarit kemi Banesa Dhe Garazhda ne Shitje Banesat fillojn

  Skënderaj Dje, 13:06
  With agreement
 • 7 foto
  Ipet Banesa me qira per mergimtart
  Apartment / Apartment

  Ipet Banesa me qira per mergimtart

  Banesa gjindet ne Skenderaj Perball resturantit Atlantic Banesa ka 3 dhom 2 balkona 1 koridor Bane

  Skënderaj 26 October 20:07
  With agreement
 • 1 foto
  Ndërmjetësojmë shitblerje/qiradhënje të pronave
  Apartment / Apartment

  Ndërmjetësojmë shitblerje/qiradhënje të pronave

  Me një përvojë 16 vjeçare në qiradhënje të shtëpiave/banesave dhe lokaleve/zyreve për klientë ndërko

  Skënderaj 13 October 08:46
  With agreement
 • 0 foto
  Jepet kati i par me Qira ne skenderaj
  House / Villas

  Jepet kati i par me Qira ne skenderaj

  Jepet kati i par ne skenderaj me qira Afer shkolles Fillore Ahmet deliu per ma shum informata viber

  Skënderaj 12 October 20:13
  With agreement
 • 3 foto
  Lokali ne shitje
  House / Villas

  Lokali ne shitje

  Lokali ne shitje ne skenderaj perball gjyqit ,banesa e rukollit ,mu ne qender te qytetit ,lokali ka

  Skënderaj 12 October 09:43
  55,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa

  Shitet banesa ne skenderaj afer mullirit ,banesa esht e re ka 2 dhoma gjumi ,1 sallon kuzhine,1 banj

  Skënderaj 9 October 12:36
  With agreement
 • 1 foto
  Ndërmjetësojmë shitblerje/qiradhënje të pronave
  Apartment / Apartment

  Ndërmjetësojmë shitblerje/qiradhënje të pronave

  Me një përvojë 16 vjeçare në qiradhënje të shtëpiave/banesave dhe lokaleve/zyreve për klientë ndërko

  Skënderaj 25 September 09:32
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Banesa Ne Skenderaj
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa Ne Skenderaj

  Banesa Posedon 2 Dhoma Gjumi -sallon -kuzhin -banjo - depo - 2 ballkone - garazhd dhe podrum me 4

  Skënderaj 8 September 13:25
  1.00 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Skenderaj
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa ne Skenderaj

  Banesa posedon 2 Dhoma gjumi - Sallon - Kuzhin - Banjo - Depo - Dy ballkona - Garazhd dhe Bodru

  Skënderaj 8 September 13:21
  With agreement
 • 9 foto
  Banesa Ne Shitje
  Apartment / Apartment

  Banesa Ne Shitje

  Shitet banesa , Rr.28 Nentori - Skenderaj Banesa esht 56 m2 gjendet ne katin e par Posedon :1 dhom

  Skënderaj 18 August 16:32
  29,000.00 €
 • 1 foto
  Shiten apartamente 1+1, Durrës
  House / Villas

  Shiten apartamente 1+1, Durrës

  Zona/Rruga : Plazh Plazh Durrës, shiten apartamente 1+1, 20000€. 0694400107

  Skënderaj 10 August 11:56
  20,000.00 €
 • 1 foto
  Ndërmarrësia
  garage

  Ndërmarrësia

  Duke pasur parasysh rënien e papritur të gjykatës financiare në një shkallë globale, organizata jonë

  Skënderaj 23 July 08:31
  With agreement
 • 8 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Apartment

  Banesa ne shitje

  Shitet Banesa , Rr.28Nentori - Skenderaj Banesa eshtë 56 m2 , ne katin e parë Posedon 1 dhom gjumi

  Skënderaj 15 July 09:04
  With agreement
 • 3 foto
  Banesa ne shitije jo me qire
  Apartment / Apartment

  Banesa ne shitije jo me qire

  Shitet banesa ne skenderaj mrapa komunes me mobile nuk osht pordor as niher. 30 mii euro me mobile

  Skënderaj 12 July 15:57
  30,000.00 €
 • 10 foto
  +38344142220
  House / Villas

  +38344142220

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Skënderaj 9 July 10:26
  With agreement
 • 2 foto
  ‪‎SHITJE E Baneses ne Skenderaj
  Apartment / Apartment

  ‪‎SHITJE E Baneses ne Skenderaj

  Ofrohet PËR #‪‎SHITJE Banesa Afër Interex ne Skenderaj. 91.4m² | Dhoma gjumi│Banjo | Kuzh

  Skënderaj 30 June 18:58
  With agreement
 • 4 foto
  Shese banese
  Apartment / Apartment

  Shese banese

  Shese banesen ne qender te Skenderajit.Banesa eshte 91m2 ka sallone,kuzhine, dy dhoma gjumi,banjo,dy

  Skënderaj 28 June 12:48
  With agreement
 • 10 foto
  Shiten dyert
  garage

  Shiten dyert

  Shiten dyert shum te mira 2 metra me 90 cm vetem veshja usht 25 cm

  Skënderaj 6 June 16:01
  With agreement
 • 2 foto
  Shes dyert urgjent
  garage

  Shes dyert urgjent

  Shes 2 dyer ugjert 150 euro dyert jan shum te mira pa as nje grith jan standarte vetem vesha usht e

  Skënderaj 5 June 20:48
  150.00 €
 • 2 foto
  Banes ne shitje
  Apartment / Apartment

  Banes ne shitje

  Shitet banesa , Rr.28 Nentori - Skenderaj Banesa esht 56 m2 gjendet ne katin e par Posedon :1 dhom g

  Skënderaj 8 May 15:40
  With agreement
 • 2 foto
  Banes
  Apartment / Apartment

  Banes

  Shitet banesa , Rr.28 Nentori - Skenderaj Banesa esht 56 m2 gjendet ne katin e par Posedon :1 dhom g

  Skënderaj 8 May 13:20
  With agreement
 • 7 foto
  Shtëpi me 5 Ari Truall
  House / Villas

  Shtëpi me 5 Ari Truall

  NNP Statika Design

  Skënderaj 6 May 09:08
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet
  House / Villas

  Shitet

  Shes Shtëpin dy kateshe +6 ari truall gjendet ne lagjen numer 1 300metra larg qendre poashtu shtepi

  Skënderaj 18 April 23:29
  With agreement
 • 2 foto
  GILINDERA
  Apartment / Apartment

  GILINDERA

  Shiten gilinderat e drunit shum te mir dhe te rujtun,qmimi me marveshje.

  Skënderaj 11 April 16:57
  With agreement
 • 5 foto
  Shes banesen
  Apartment / Apartment

  Shes banesen

  Shitet banesa me marreveshje, ka sallon, kuzhine dhe nje dhome gjumi. E mobiluar komplet, kati i par

  Skënderaj 10 March 23:37
  31,000.00 €
 • 0 foto
  Blej banese ne skenderaj
  Apartment / Apartment

  Blej banese ne skenderaj

  Jam i interesuar te blej banese banimi ne Skenderaj me madhesi afersisht 55 m2,me pjesmarrje 30% si

  Skënderaj 25 December 20:37
  27,000.00 €
 • 1 foto
  Shitet Shtepia
  House / Villas

  Shitet Shtepia

  Shitet Shtepija 5 Kateshe diku afer 2500m2 Shtëpija gjindet ne pjesen afer Pishave. Lagja Nr 2. Në S

  Skënderaj 21 November 21:39
  With agreement
 • 8 foto
  banes ne skenderaj
  Apartment / Apartment

  banes ne skenderaj

  Banesa gjendet ne Skenderaj per ball KOMUNES dhe afer restaurant PRIMA Perkthimi behet me nje her

  Skënderaj 20 April 17:11
  With agreement
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Land / Land

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com W

  Skënderaj 19 December 20:56
  50,000,000.00 €