Patundshmeri në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 5 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Komunen e Parisit
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 1+1 ne Komunen e Parisit

  Shitet Apartament 70m2 ne komunen e parisit.Apartamenti ka nje organizim mjafte te mire si edhe hape

  Tiranë Sot, 01:19
  73,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Komunen e Parisit
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Komunen e Parisit

  Shitet Apartament 2+1+2 ,117m2 ne komunen e parisit.Apartamenti ka nje organizim mjafte te mire qe m

  Tiranë Sot, 01:19
  110,000.00 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 2+1

  SHITET APARTAMENT I RI 2+1, NE RRUGEN E KAVAJES Apartament 2+1, 99m2 ne rrugen e Kavajes. Apartament

  Tiranë Sot, 01:18
  120,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 ne \'komunen e parisit\'.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese te r

  Tiranë Sot, 01:18
  109,000.00 €
 • 5 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT ME CMIM OKAZIONAL
  Apartment / Apartment

  SHITET SUPER APARTAMENT ME CMIM OKAZIONAL

  Shitet super apartament 200m2 plus garazhd 56m2 me cmim okazional, tek parku \'Olimpik\' , fare pran

  Tiranë Sot, 01:17
  270,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Dupleks ne Rrugen e Kosovareve!
  Apartment / Apartment

  Shitet Dupleks ne Rrugen e Kosovareve!

  Shitet dupleks ne “Komune e Parisit “ me siperfaqe 150m2 total . Kati I pare eshte I organizuar

  Tiranë Sot, 01:16
  175,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet 2+1+2 Pallat i vitit 2018 ne qender
  Apartment / Apartment

  Shitet 2+1+2 Pallat i vitit 2018 ne qender

  Shitet apartament 2+1+2 ne katin e IV te nje kompleksi shume cilesore me fasade ventiluese dhe izote

  Tiranë Sot, 01:16
  190,162.00 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Kodren e Diellit 1
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 ne Kodren e Diellit 1

  Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit 1! Apartamenti ka nje siperfaqe totale rreth 91m

  Tiranë Sot, 00:50
  112,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 1+1 Në Astir
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 1+1 Në Astir

  Shitet apartament 1+1 në Astir , 75m2 neto.Apartamenti pozicionohet në katin e 5 të një ndërtimi të

  Tiranë Sot, 00:48
  45,000.00 €
 • 5 foto
  OKAZION! Shitet Apartament 2+1+2+Depo+Verandë
  Apartment / Apartment

  OKAZION! Shitet Apartament 2+1+2+Depo+Verandë

  Shitet apartament 2+1+2 + Depo + Verandë 115m2, pranë Vasil Shantos. Apartament ndodhet në katin e 2

  Tiranë Sot, 00:47
  97,000.00 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1+2 Në Shitje Pranë 21 Dhjetorit
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1+2 Në Shitje Pranë 21 Dhjetorit

  Shitet apartament 2+1+2 , 92m2 në rrugën \"Artan Lenja\". Apartamenti pozicionohet në katin e 8 të

  Tiranë Sot, 00:47
  106,000.00 €
 • 5 foto
  Dupleks Per Shitje Tek 21 Dhjetori
  Apartment / Apartment

  Dupleks Per Shitje Tek 21 Dhjetori

  Shitet dupleks 200m2 ne rrugen \"Muhamed Gjollesha\".Dupleksi organizohet nga 2 sallone, 1 kuzhine,

  Tiranë Sot, 00:47
  140,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne \'Bllok\'
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1+2 ne \'Bllok\'

  Shitet apartament 3+1+2 ne zonen me te lakmuar te kryeqytetit ne nje lagje elitare. Apartamenti ka n

  Tiranë Sot, 00:47
  330,000.00 €
 • 11 foto
  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR TOTALISHT
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR TOTALISHT

  SHITET APARTAMENT 2+1 TE BRRYLI SIPER TIRANA BANK.E RREGLUAR NE MENYR BASHKOHORE .KATI I PESTE ME TA

  Tiranë Sot, 00:28
  67,000.00 €
 • 0 foto
  Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²
  House / Villas

  Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

  Tek xhamlliku (Rr.Dum Alla) shitet shtepi 3-katshe ose mundesi ndrrimi Kati i 1 eshte 2+1+banjo, 7

  Tiranë Sot, 00:25
  100,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet ose derrohet apartament.
  Apartment / Apartment

  Shitet ose derrohet apartament.

  Apartamenti eshte dubleks dhe ka mundesi te ndahet ne dy apartamente te pavarura, ne cdo kat ka vet

  Tiranë Sot, 00:17
  With agreement
 • 11 foto
  Apartament te Fresku me hipotek
  Apartment / Apartment

  Apartament te Fresku me hipotek

  Shitet Shtepi te fresku , 60 metra me hipotek, me ashensor , kati i dyt , 1 tualet, dhome me dritar

  Tiranë Dje, 22:53
  47,000.00 €
 • 0 foto
  okazion te kmy 2+1+blk pall i E88 vetem 46000euro
  Apartment / Apartment

  okazion te kmy 2+1+blk pall i E88 vetem 46000euro

  perballe me kmy ne yberisht ne 1 nga 3 pall e E88 ne katin 4 mbi noa bar shitet ap i pershtatur ne 2

  Tiranë Dje, 21:57
  46,000.00 €
 • 8 foto
  apartament ne shitje te pallati me shigjeta
  Apartment / Apartment

  apartament ne shitje te pallati me shigjeta

  Apartament ne shitje te pallati me shigjeta. Apartament organizohet ne 2dhoma gjumi nje dhom ndonje

  Tiranë Dje, 21:55
  70,000.00 €
 • 4 foto
  OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament
  House / Villas

  OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament

  Kembehen toka ne bregdet te pajisura me certifikate pronesie. Shoqerohen me foto ku tregojne vendod

  Tiranë Dje, 21:44
  With agreement
 • 2 foto
  Okazion!! Shitet Ambient Per Dyqan
  Apartment / Apartment

  Okazion!! Shitet Ambient Per Dyqan

  Shitet ambient per dyqan 51m/2 + 25m/2 oborr te rrethuar me kangjella ndodhet ne rrugen perball spit

  Tiranë Dje, 21:39
  87,000.00 €
 • 4 foto
  SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ + 1.5 dylym
  House / Villas

  SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ + 1.5 dylym

  Shitet shtepi private ne vor fahati Berzez 6 km larg nga Citi Park rruga me asfalt deri afer shtepis

  Tiranë Dje, 21:24
  33,000.00 €
 • 0 foto
  Rezidence Banimi me godina 4 kate
  Apartment / Apartment

  Rezidence Banimi me godina 4 kate

  Nje rezidence e re banimi po krijohet prane parkut dhe liqenit te Tiranes. Godinana 4 kate me ashens

  Tiranë Dje, 21:20
  With agreement
 • 5 foto
  Apartment te kmy yzberisht 120m.. 3+1 me hipotek
  Apartment / Apartment

  Apartment te kmy yzberisht 120m.. 3+1 me hipotek

  Shitet apartament 3+1.. 120 me.. Kati 6 me ashensor.. Apartmenti eshte i mobiluar dhe investuar ter

  Tiranë Dje, 20:18
  79,990.00 €
 • 8 foto
  Shitet
  Apartment / Apartment

  Shitet

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit ,ngjitur me Parkun Botanik te Tiranes, me siperfaqe

  Tiranë Dje, 20:15
  116,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet Shtepi 1 Kateshe ne zonen e Alliasit Tirane
  House / Villas

  Shitet Shtepi 1 Kateshe ne zonen e Alliasit Tirane

  Shitet Shtepi Private ne zonen e Alliasit ne rrugen Njazi Meka. Zona eshte e plotesuar me sherbimet

  Tiranë Dje, 20:12
  98,900.00 €
 • 3 foto
  Shtepi ne Vore (çmim i favorshem)
  House / Villas

  Shtepi ne Vore (çmim i favorshem)

  Vore,fshati Muçaj shitet shtepi 1 kateshe model Elbasani ,nje magazine e vogel dhe 400m2 siperfaqe t

  Tiranë Dje, 20:12
  50,000.00 Lek
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes
  House / Villas

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes afer 21 dhjetorit ne Tirane, me siperfaqe totale prej 100

  Tiranë Dje, 20:10
  99,000.00 €
 • 12 foto
  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE Gjimnazit Partizani
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE Gjimnazit Partizani

  Shitet Apartamenti 2+1 me sperfaqe te brendshme neto 100 m2 teki Gjimnazit Partizani ne Tirane i cil

  Tiranë Dje, 20:10
  104,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Njazi Meka,
  House / Villas

  Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Njazi Meka,

  Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Njazi Meka, me siperfaqe totale prej 54 m2, i lokalizuar ne nje nga

  Tiranë Dje, 20:10
  39,800.00 €
 • 11 foto
  Shitet super apartament 2+1 tek liqeni Tirane
  Apartment / Apartment

  Shitet super apartament 2+1 tek liqeni Tirane

  Okaziooooooon shitet super apartament tek liqeni ne tirane. Pallat i ri me ashensor. Kati i 7 jo i f

  Tiranë Dje, 20:02
  160,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

  Shitet Apartament 2+1+2 me sip,100m ne katin e 4 me ashensore ne nje pallat te ri,dhe teper cilesore

  Tiranë Dje, 19:56
  75,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Globi
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 te Globi

  Zona/Rruga : Kavajes,te Globi Shitet Apartament 2+1 me sip 95m, te ish parku i autobusave, ne rruge

  Tiranë Dje, 19:56
  79,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te St,Trenit,Bulevardi Ri
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 te St,Trenit,Bulevardi Ri

  Zona/Rruga : Rreshit Petrela,St Trenit Shitet Super Apartament 2+1+2 me Sip.120m, .Perbehet nga dy

  Tiranë Dje, 19:56
  155,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

  Zona/Rruga : Fresku, Restorant Qesaraka Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare,me sip,108m ne k

  Tiranë Dje, 19:56
  60,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 Irfan Tomini,te Union Bank
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 Irfan Tomini,te Union Bank

  Zona/Rruga : Irfan Tomin,te Union Bank Shitet Apartament 2+1+2 tualete njera eshte dritare natyrale

  Tiranë Dje, 19:56
  118,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Fillim te Don Bosko
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 1+1 ne Fillim te Don Bosko

  Shitet Apartament 1+1 me sip,75m ne katin 4 banim ne nje pallat te ri dhe teper cilesore,pallati esh

  Tiranë Dje, 19:56
  85,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te St,Dinamo
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 te St,Dinamo

  Apartament me sip 94 m² te Rruga Mihal Popi. Ap eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje

  Tiranë Dje, 19:55
  95,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Mine Peza
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 1+1 te Mine Peza

  Zona/Rruga : Mine Peza Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 66m, ne rrugen Mine Peza, prane ish Conad

  Tiranë Dje, 19:55
  66,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu 1 Shitet Apartament 2+1+1 tualet +1 ballkon me siperfaqe 66m ne certifi

  Tiranë Dje, 19:55
  90,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Pazari i Ri
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1+2 te Pazari i Ri

  Shitet Apartament 3+1+2 me sip,137m ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri dhe shume cilesore,Aparta

  Tiranë Dje, 19:55
  185,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 3+1 te Venue Clab
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1 te Venue Clab

  Papafingo me sip totale 262.1 m² dhe sip ndertimi 136 m², (3+1 dhe me shume), ne Kodren e Diellit,ne

  Tiranë Dje, 19:55
  96,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe

  Zona/Rruga : Ndre Mjeda,mbrapa Globe Shitet Apartament 3+1+2 tualete me sip,140m ne katin 1 banim o

  Tiranë Dje, 19:55
  140,000.00 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Oxhaku
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Oxhaku

  !Shitet Apartament 2+1 dhe Garazhd me siperfaqe 122m, ne rr Kongresi Manastirit, Oxhaku. Apartamenti

  Tiranë Dje, 19:55
  90,000.00 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Spitalet,te Amerikani
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 1+1 te Spitalet,te Amerikani

  Shitet Apartament 1+1 me sip,70.5 ne katin e 4 banim ne nje pallat qe eshte drejt perfundimit max 3

  Tiranë Dje, 19:54
  64,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Fresku,
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 te Fresku,

  Shitet Apartament 2+1 me sip,122m ne katin e 6 te fundit,mund te organizohet edhe ne 3+1,Apartamenti

  Tiranë Dje, 19:54
  70,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet Super Apartament 2+1 te Oxhaku
  Apartment / Apartment

  Shitet Super Apartament 2+1 te Oxhaku

  Shitet Apartament 2+1 me sip 140 m² prane oxhakut dhe ambulances nr 10, i bollshem,i mobiluar me arr

  Tiranë Dje, 19:54
  125,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia

  Zona/Rruga : Casa Italia Shitet Apartament 2+1 +2 tualete + 1 ballkon, me siperfaqe 95m, te Casa It

  Tiranë Dje, 19:54
  62,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra

  Zona/Rruga : Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 76m, ne rrugen Siri Kodra, mbrapa karbur

  Tiranë Dje, 19:54
  70,000.00 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir,te Bar Artisti
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir,te Bar Artisti

  Shitet Apartament 3+1, me sip 118 m², ne katin e 8 te fundit,totalisht e mobiluar, e pajisur me ash

  Tiranë Dje, 19:54
  77,000.00 €